Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.08.2004, 10:45
Benutzerbild von lala1
lala1 lala1 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Nein - unbekannt, was ist das ? o.T.

ohne Text
Alt 24.08.2004, 15:22
Benutzerbild von xpancaro
xpancaro xpancaro ist offline
Neuer Benutzer

Standard yahudilerin kadina verdigi önem

TEKVİN
BAB: 19
AYET: 30-38
S: 17

Ve Lut Tsoardan çikip dagda oturdu. ve iki kizi; onunla beraberdi, çünkü Tsoarda oturmaktan korktu; ve o, ve iki kizi bir magarada oturdular. Ve büyük kizi küçügüne dedi: Babamiz kocamistir, ve bütün dünyanin yoluna göre yanimiza girmek için memlekette erkek yoktur; gel, babamiza sarap içirelim, ve babamizdan zürriyeti yasatmak için onunla yatariz. Ve o geceden babalarina sarap içirdiler; ve büyük kizi girip babasi ile yatti, ve onun yatmasini ve kalkmasin; bilmedi, Ve vaki oldu ki, ertesi gün büyük kiz küçügüne dedi: Iste, dün gece babamla yattim; bu gece de ona Sarap içirelim, ve babamizdan zürriyet yasatmak için, gir, onunla yat. Ve o gecede dahi babalarina sarap içirdiler, ve küçük kiz kalkip onunla yatti; ve onun yatmasini ve kalkmasini bilmedi. Lûtun iki kizi böylece babalarindan gebe kaldilar.

NESIDELER NESIDESI
BAB: 8
AYET: 1-8-10
S: 672

Keske sen bana, Anamin memelerini emmis kardes gibi olaydin! Disarida seni bulunca, Ben seni öperdim; Beni de kinamazlardi.

Küçük bir kizkardesimiz var, Ve onun daha memeleri yok;

Ben duvarim, memelerim de kuleler gibi.

NESIDELER NESIDESI
BAB: 4
AYET: 8-12
S: 669

Iki memen, sanki bir çift geyik yavrusu.
Zambaklar arasinda otliyan,
Ikiz ceylan yavrusu.
Kaptin gönlümü, kizkardesim, yavuklum!
Gözlerinin bir bakisi ile,
Gerdaninin tek zinciri ile gönlümü kaptin.
Okşamalarin ne güzel, kizkardesim, yavuklum!
Saraptan ne kadar hostur oksamalarin,
Itirinin güzel kokusu da her çesit baharattan!
"Ey yavuklum, bal damlatir dudaklarin;
Balla süt senin dilinin altindadir;
Esvabinin kokusu da, sanki Libnan kokusu.
Kizkardesim, yavuklum, kapali bir bahçedir;
Kapali bir kaynaktir, mühürlenmis pinardir

TEKVİN
BAB: 38
AYET: 13-19
S: 39

Ve; Iste, kaynaktan sürüsünü kirmak için Timnata çikiyor, diye Tamara bildirildi. "Ve üzerinden dulluk esvabini çikardi, peçesile örtündü, ve Timnat yolu üzerinde olan Enaim kapisinda sarinip oturdu; çünkü Selanin büyüyüp kendisinin ona kari olarak verilmedigini gördü. Ve Yahuda onu görünce, kendisini kötü kadin sandi; çünkü yüzünü kapamisti. Ve yolda onun yanina inip dedi: Rica ederim, gel senin yanina gireyim; çünkü onun kendi gelini oldugunu bilmedi. Ve dedi: Yanima girmek için bana ne verirsin? "Ve dedi; Sürüden bir oglak gönderirim. Ve dedi: Onu gönderinciye kadar bir rehin verir misin? Ve dedi: Sana ne rehin vereyim? ve dedi: Kendi mühürünü ve kaytanini ve elinde olan degnegini. ona verip onun yanina girdi, ve kadin ondan gebe kaldi.
Alt 24.08.2004, 15:24
Neuer Benutzer

Standard Ek Olarak.

Yahudi bir dul kendisini tatmin icin her türlü usullere bas vurabilir. Bir kadin sebebler östererek bir hayvan ile hayvani münasebetleri ilerletirse bunda münasebetsiz bir sey yoktur. Böyle isler ve zevklere kendisine verip de sonradan evlenmeyi düsünen bir kadini bir bas haham bile alabilir."

"Harikuläde güzel bir kadin sicaktan dolayi açik giyinmis bir halde yeri silerken köyün maaruf köpeklerinden biri kapida zuhur etmis ve kadina arkadan tasallut etmis kisa bir zaman sonra da bu kadina bir rahiple evlenmek için müsaade verilmistir. Fakat para ile kendisini satan bir kadin para karsiligi müsterilere zevk vermek için bir köpekle cinsi münasebette bulunursa bu hareket baska türlü telàkki edilir "

Yebamoth Talmutu - 56 a - 59 b

<a href="redirect.jsp?url=http://www.sevde.de/Yahu/Yahudilik.htm
" target="_blank">http://www.sevde.de/Yahu/Yahudilik.htm
</a>
Alt 24.08.2004, 15:26
Neuer Benutzer

Standard Öküz Deprem?

Bir belamidir yoksam doganin bir mücizesimi?

Öküz hangi kitabta debremin bir bela olarak bildirdigini bana buraya aktar?

Simdi git atanin heykelinin arka kismindaki siyah kicini bir öp sonra karsima geri dön?
Alt 24.08.2004, 19:52
xxz1

Standard türkiyeye bela dileyen sensin

insanlara bela beddua eden SENSIN!

insandüsmanlagi yapanlarin kardesi
olamam.

insandüsmanlarin karsisinda kemalist olmak büyük gurur. türkiye cumhuriyetini kuran o.
yoksa baskasinin somürgesi, kölesi olurdun.
köle olmaktan zevk alanlardan hic hoslanmam.
Git istedigin yerde köle ol.

"Arasira bu ülkeye ne kadar belalar gelse az diyorum"

bunu yazan bir kimse sucsuz insanlarin zarar görmesini savunyor demektir. Cünkü cümlede
"bu ülkeye belayi" savunuyor.

Sen kimsin de Türk halkinin basina bela gelmesini istiyorsun?????

Kim oluyorsun da ülkede yasayan insanlarin belasini savunuyorsun??? allah korusun büyük belalardan, herkezi!
Seni de allah beladan korusun.

Baskasinin zararini savunan insafsizdir.

Dinsizdir!

Bir daha burada dinden bahsetme! Senin dinin yok. Baskasinin ölümüne sevinenin dini olamaz.

git derdini pancar olarak lahanaya anlat!
Alt 24.08.2004, 20:26
unknown

Standard Bruder hast du die Bibel schon gelesen ?

...Nöö ich warte bis der Film rauskommt.

Herkes birsey yaziyor..ben de yaziim dedim.Daha ciddi de olamafim.
Alt 24.08.2004, 21:26
Benutzerbild von coach01
coach01 coach01 ist offline
Neuer Benutzer

Standard alü efendi

Selamlar XXZ1,

Insan düsmanligi yapanlarin kim oldugunu söyle bakalim onu anlamadim. Dinin bir emrini bu kadar büyütüp vay vatan elden diyor vatanimizi bölüyorlar diyenler Kemalist sihniyeti degilmi ?

Neyse sen gururla tasi gönlünde besledigin putu. Bana onun zarari yok, sana zarari var ama sen farkinda bile degilsin. Kemalistligi burada tüklügün bir görevi olarak gösteriyorsun. Bunu tasvif etmiyorum.

Türkiyemizdeki belalari kim getirti onu acikla bakalim ! Basörtülü kizlarmi zararli bü ülkeye yoksa Kemalist partilerindeki alkol yudumlayan pis hortumcularmi ? Iyi düsün yazmadan. Rüzgara tükürmüs gibi oluyorsun. Türkiyemize en büyük zarar dindarlardan gelmiyor asil sizin sihniyete sahip olanlar Türkiyemizi bölmeye calisiyor. Kitap haline getirdiginiz Kemalistlik size göre Kuranin yerini tutuyor ama bana göre siradan bir kitaptir. Karl Marxin veya Hitlerin kitaplarida vardi halada var ö gözle bakarim ben Kemalistlige. Geri kalmislikla sucladiginiz biz müslümanlar asil sizi geri kalmis olarak görüyoruz. Cünkü bizim dinimiz evrenseldir her zaman icin gecerlidir geri kalma filan olmaz. Siz ise bundan 80 yil öncekilerine göre hayatinizi yönlendiriyorsaniz vay halinize tabiki serefizler, namussuzlar, hortumcular vs. sizin saflarinizda yetisir !

Atatürke gelince ne yapmiski o. Ona verilen görevi kim yapmazdiki? Hepimiz yapardik. O sadece Türk milletinin zaferinin baslangic noktasidir o kadar. Sonradan getirdigi hükümdarligin cilesini cekiyor simdiki Türkiye!

Yani Türkiyemizi Atatürk biginin gücüyle kurtarmadi. Bir emiri yerine getirdi. Asil Türkiyemizi o zamanki MILLETE borcluyuz. Onlarda simdi begenmediginiz takkeli dedeler ve basörtülü nineler gibi inancliydilar. Ama nerde sizde o bakis acisi. Etrafi kapali bir tünnel gibi hayata bakiyorsunuz. Bir saginiza solunuza bakin.

Selamlar
Alt 24.08.2004, 21:44
xxz1

Standard iste bu:

iran"da bugün bir 15 yasinda bir kiz idam edildi.

afghanistanda aydin kesim, keske bizde bir atatürk olsaydi diye haykiriyor.

pakistanda aydinlar atatürke hayran.

taslime nasrin atatürke hayran.

sirin ebadi atatürke hayran.

iran"da putperest olmayan herkez: keske bizde bir türk ordusu olsaydi ve chomeinileri yenebilseydik diyorlar.

yalniz senin gibi köle insanlar bunun aksini tasvib ederler.

yazdiklarinin zerresine bile katilmiyorum!

cünkü bahsetigim kisilerin hepsinle sahsen görüstum.

sen git, türkiyeyi sevmiyorsan, arabistanda yasa. kimse seni zorlamiyor almanyada veya
türkiyede yasamaya.
Alt 24.08.2004, 21:48
xxz1

Standard simdi yahudi düsmanligina basladi

yeter be.
utan artik.
kardeslikten konus biraz, konusacaksan.

baska dine ait olanlari kötülemek günah.

yahudiler bizim kardesimizdir!

sus artik, sacmalama.
Alt 24.08.2004, 22:10
Benutzerbild von hamsiye61
hamsiye61 hamsiye61 ist offline
Neuer Benutzer

Standard yuhahahah

yahudileri nasil kardesimiz olarak görüyorsun ki, onlar kendilerini tek secilmis insan olarak görüyorlar!! sen burda kardeslikten bahsediyorsunP
bu hangi kitapta yaziyor, yahudiler bizim kardesimizdir ))
Antwort