Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.08.2005, 15:41
Benutzerbild von tclady18
tclady18 tclady18 ist offline
Neuer Benutzer

Standard identitätskrise

armes mädel
Alt 19.08.2005, 18:30
ilknur123

Standard Oh mein Gott,....

Was hat das mit der Nationalität zu tun???
Alt 19.08.2005, 19:39
unknown

Standard hmmmmm

fakt ist unsere türkischen leute vorallem männer können sich nicht einmal verball verteidigen kommen sie mit "wos is" nicht weiter ist die faust dran. die deutschen reden und versuchen vorher sich verbal zu verteidigen. somit ist es schon geklärt meint ihr nicht. in österreich ist es auch so die türken schlagen zu die österreicher reden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! klar nun werden sie meisten sagen alle sind nicht gleich und es gibt auch bei den deutschen und bei den österreichern solche! stimmt aber die die nicht mit der faust reden geben sich nicht mit schläger freuden ab meint ihr nicht!!!! gott hat uns goschen zum reden gegeben !
Alt 19.08.2005, 19:41
unknown

Standard o.T.

und das hat was mit der intelligenz zu tun leute die nicht denken können schlagen zu leute die intelligent sind die denken vorher etliche male nach und versuchen eine lösung zu finden
Alt 19.08.2005, 19:42
unknown

Standard o.T.

das hat was mit der intelligenz zu tun leute die nicht denken können schlagen zu und stellen so ihre dummheit ans tageslicht die klugen denken an eine lösung und versuchen es verbal zu klären
Alt 19.08.2005, 22:36
unknown

Standard Nur dumme Leute schlagen etwas vor

Intelligente Personen nutzen ihr können und wissen.
Alt 20.08.2005, 11:19
Benutzerbild von donpepelino
donpepelino donpepelino ist offline
Neuer Benutzer

Standard Almanlarda bunun farkina varmis :O)

TURK MILLETI APTALMI?????

Selamlar herkese bu benim ucuncu yazim insallah begeniyorsunuzdur. Bugun ki yazimida baya dusundum cunku oldukca ilginc bi yazi olucugagini dusunuyorum.

1.Yazimin basligini gordunuz (TURK MILLETI APTALMI?)evet ben bunu hep merak etmisimdir ve dusunmusumdur gercekten biz aptal bi milletmiyiz? Saniyorum biz aptaliz kesinlikle aptaliz buna nasil karar verdin derseniz bunu tabiki orneklerle size kanitlamaya calisicam esasinda fazla zor olmuyacak ornekler soyle

2.BESIKTAS chelsa maci oynaniyor ingiliterde besiktas bastirdikca bastiriyor chelsa dan cok daha iyi oynuyor ve bi turk takimi ilk defa ingilterde bi ingiliz takimini yenmek uzere ve ilhan mansiz denen bi aptallarin sabani once gereksiz bi sari kart goruyor ve aradan 5 dakka geciyor yana saban ilhan mansiz sahneye cikiyor ve offside a kaldigi bi pozisyonda gereksiz yere topu disari vuruyor ve bizim SABANa kirmizi kart saban out yani ilhan mansiz disari besiktas 10 kisi kaliyor APTALCA

3. GALATASARAY bi avrupa takimiyla mac oynuyor istanbulda galatasaray yeniyor durum 3 0 seyirciler sahaya yabanci madde atmaya basliyor anouns yapiliyor tekrar yapiliyor tekrar tekrar artik hakem oynu tatil etmek uzereydi yine durmuyolar saatler cell telefonlar paralar siseler heryerde allah sukur mac tatil olmadan ve galatasaraya uefa tarafindan 60 bin euro ceza alio milli gitti. APTALCA

4.birazda POLITIC yonden bakalim cumhuriyet devrinde ilk defa bi hukumet enflasyonu dusuruyor dollar turk lirasi karsisinda deger kaybediyor turkiyenin genelde bi sene boyunca yaptigi ihracati 12 aylik ihracati 3 ayda yapiyor ilk defa benzin fiyatlari dusmus fiyatlarda artis olmuyor eskisi gibi ve bu possitive goruntuye ragmen turkiyenin basbakanini yerden yere vuruyorlar hirsiz yobaz bilmem ne diye sebebide basbakan dinine bagli ve karisi basinda esarp bagliyor diye APTALCA

5.baziTURKUCULER var ve bunlarin pkk ya yardim ettigi acik secik ortada ibrahim tatlises mahsun kirmizi gul ozcan deniz ahmet kaya ali san naside gokturk suavi gibi ve turk halki bu turkuculerin kasetlerini cd lerini alip bu insanlara capital akimi sagliyor yani ayni zamanda bilmeden pkk ya yardim ediyorlar APTALCA

6.YASAR KEMAL kemal denen dunyadaki en cirkin en cenabet en munasebetsiz kafir imansiz allahin bile sevmedigi onun icin cirkin yarattigi bi yaratik var bu yasar kemal denen zebani gider isvece norvece turkiyeyi kotuleyici yazilar yazar ve oralarda sirf turkiyeyi kotuledigi icin kucuk dusurdugu icin odul alir ve ayni zebani yasar turkiyeye gelir ve kahramanlar gibi karsilanir ve biz onun kitablarini alir okuruz APTALCA

7.NAZIM HIKMET bide nazim hikmet denen zebani var nazim hikmet denen adam turkiyeyi oldugu duzeni kabul etmeyen ve marxist leninist bi ulke olmasini istemis ve rusya polit burosundan beslenmis ve turkiyeden kacmis ataturkden nefret eden ve ataturke yesil gozlu seytan diyerek nefretini ortaya dokmus bu hayvan ayni zamanda rusyada izvestia gazetesinde rus ismiyle turkiye alehine yazilar yazmis ayni zamandada bulgaristandaki bi gazeteyede sirf turkiyeyi kotuleyici kucuk dusurucu yazilar yazmis hatta bulgaristanda bu adamin heykeli bile yapilmistir ve bu adam gay oldugu icin karisini rus asilli karisini birakip rusyada baska bi adamla ask yasayip yine sexuel bi hastaliktan geberimistir ve bu adam su anda turkiyede kimsenin laf soyleyemedigi bi vatan kahramani gibidir cok APTALCA

8.AZIZ NESIN esasinda aziz nesin denen kerten kele ilk once farkina varmistir bizim aptal oldugumuzun cunku adam sacma sapan seyler yazar ve bizim aptal milletimiz adamin yazdigi sacmaliklari okur ve adama para kazandirir ve adam cikip turk halki aptaldir der ve kimsenin giki cikmaz bakalim benim yaziya ne diolar hehhe neyse bu aziz nesin dene hamam bocegine derlerki sen sivasa gelme olay cikar aziz nesin denen hamam bocegide ben gelirim der ve alevilerin toplantilarina katilmak icin sivasa gider ve muslumanlara hakaret eden islama hakaret eden hazreti muhammedin sahsiyetine ailesine hakaret eden bu imansin seytan sivasa gider ve sivasda sirf bu zebanin yuzunden madimak otelini atese verirler ve 30 a yakin alevi yanarak olur ve bu zebani kurtulur APTALCA

9.HABERLERDEN gecen gun turk tv sini seyrediyorum soyle bi haber var amasyadan tokata gitmeye calisan dugun konvoyundaki otobusun soforu teybin kasedini degistirirken direksion hakimiyetini kaybedip yol kenarindaki beton duvara carpti ve otobusteki 50 kisiden 33 u oldu cok APTALCA

10.MANKENLER ya siz cogunuz yurt disindasiniz dunyada mankenlerin bu kadar unlu oldugu baska bir ulke daha varmi ne zaman turk televizyonunu acsaniz karsinizda fakir bi aileden gelmis boyu biraz obur kizlardan daha uzun ama yuzu at suratli bi kadin tvde herkes onu taniyor orneklerden biri gizem ozdilli denen at suratli hehe neyse ve bu kadinlari turkiyede herkes taniyor ben dahil demekki bizim baska degerlesimiz ya yok ya cok az yoksa neden biz mankenleri seyredip onalarin hayatini takip ediyoruz APTALCA

11.SARKILAR ya hic dikkatinizi cektimi turkce sarkilar sarkilarin konusu hep ayni ask ayrilik abazalik 1000 sarkinin icinde belki 1 tanesi social icerikli sizce bunun sebebi turk halkinin ayni zamanda ABAZA bir millet olmasimi? bi sarki ornegi vermek istiyorum (senin icin olurum beni kimse tutamaz) adam o kadar abazaki artik olumu goze almis basina vurmus hehehhee cok APTALCA

NEYSE BENIM HEPSI BIR BIRINDEN GUZEL HEPSI BIRIRINDEN YAKISIKLI KRO OLMAYAN GUZEL KOKAN SEVGILI OKUYUCULAR BUGUNLUK BU KADAR SIZDEN BI SEY RICA EDIYORUM EGER SIZINDE AKLINIZA TURK HALKININ YAPTIGI BASKA APTALCA SEYLER GELIRSEN LUTFEN SIZDE YORUM BOLUMUNE EKLEYIN BIZDE BILELIM HERKESE MUTLU YENI YILLAR

06/01/04 23:28
Bu makale su ana kadar 1838 defa okundu

<a href="redirect.jsp?url=http://www.turkla.com/yazar.php?mid=141&yid=14" target="_blank">http://www.turkla.com/yazar.php?mid=141&yid=14</a>
hierauf reagieren
Alt 20.08.2005, 13:06
airdem

Standard Türk milleti degil ama bu makaleye yazan

kesin aptal! Bu kadar imla hatasi mi olur kardesim?!?!
Alt 20.08.2005, 15:35
Benutzerbild von hasrett
hasrett hasrett ist offline
Neuer Benutzer

Standard Falsch Nil + Brad

&gtda nimmt man einfach mal den "den türken"

Entschuldigt mal, aber wo ein Müllhaufen ist, darauf kann ich einen Finger zeigen!

Ich wollte mit meinem Beitrag nur bestätigen, dass wir Türken meist nicht einfach SO gewählt werde, you know?

Und genau diese Türken, haben sich als erste gemeldet, mit ihrem ach so super deutsch und meinten: ach wir türken sind doch immer schuld ... und so bla bla
Alt 20.08.2005, 15:40
nilufar

Standard komme nicht ganz mit

wäre nett, wenn du etwas detaillierter auf das thema eingehen würdest..

lg

nilu
Antwort