Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.04.2005, 02:35
Benutzerbild von cimbomyilmaz
cimbomyilmaz cimbomyilmaz ist offline
Neuer Benutzer

Standard Homos u. Lesben sind ehrlicher!!!

Saygideger vaybee konuklari,

escinseller ve lezbiyenler ve kendilerini acikca böyle tanitanlar bence dürüst insanlardir. Kim olduklarini bilen insanlar olduklari icin onlari takdir ederim. Kesinlikle yasam tarzini kisisel fikirlerime göre onaylamiyorum. Yani takdir etmem ama karismamda ve takdir ederim. O kadar insanlar var ki aramizda dinden ahlaktan bahsedip escinsel iliskiler yasayan, evli olduklari halde eslerini aldatan. Bence escinseller ve lezbiyenler en azindan bu maskeli baloda maskelerini takacaklarina o maskelerini atip "Ben böyle yim" diyen insanlardir.

Mevlana:"O kadar insan gördüm üstünde elbise yoktu, o kadar elbise gördüm icinde insan yoktu".

Bu cok anlamli bir laftir ve bu konuda düsüncelerimi ifade ediyor.
Haa, dinimize göre Homoseksüellik günah mi? Evet günah.
Peki alkol de günah mi? evet o da günah.
Peki esini aldatmak günah mi? evet o da günah.
Peki evlenmeden cinsel iliskiye girmek günah mi? Evet o da günah.

Demek ki ben Escinsellerden ve Lezbiyenlerden daha günahkar bir insanim. Herkes kendine baksin lütfen.

Saygilarimla
Alt 28.04.2005, 07:46
unknown

Standard Yaw nerden biliyorsunuz böyle seyleri

wo? Beweis nerde? Jeder mensch ist anders!
Ehrlichkeit hat doch nix mit schwul sein zu tun
Alt 28.04.2005, 07:58
unknown

Standard sen anlamadin kardesim..

güzelce oku.... karsindakine tekme tokatla girecekmis gibi yazma....
Alt 28.04.2005, 09:45
arsena

Standard zor senin icin degilmi bu kadar kelime .

birden ...

Cimibumm hakli.. eger onun bu yazisini hala onaylayamiyorsan senin kafandaki noksanlik baya cokmus ;-)
Alt 28.04.2005, 09:56
unknown

Standard Evet kafamda biraz var

cocukken annem beni cok yere düsürmüs
Alt 28.04.2005, 10:02
arsena

Standard yazik demekki sende dogustan degil

hmm acidim bir an ...
Alt 28.04.2005, 10:16
unknown

Standard Sag ol askim o.T.

ohne Text
Alt 28.04.2005, 10:39
Benutzerbild von coltrane
coltrane coltrane ist offline
Neuer Benutzer

Standard ne, ne .....

ne, ne...........ich hab das schon verstanden.

"DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSUNU YASAYAMICAKTI".

ibneligi biraksin......ondan sonra o duygulari yasayabilir....

Tövbe etsin....
so einfach ist das......
Alt 28.04.2005, 11:26
unknown

Standard ne yapmali?

bu sorum herseyi bilmis ve homosexuelligin bir hastalik veyaki kötü bir aliskanlik dir diyenler?? ibneligi birakmak bukadar kolaymi???
duygu bu his bu.. durum böyle olunca bir insan öyle kolayca birakamazsa?? ne yapmali??
kendim icin konusayim.. bir sey varki-- cogu lezbiyenim diyen kadinlarin bile bazi erkek türlerinden farki yok, yani istedikleri tek birsey var genelde..(bilmiyorum anlatabiliyormuyum)..ama ben ne yapabilirim-- o sicakligi, o sevgiyi bir erkekde bulamiyorum!! aramadimda, yanlizca yasiyamadim ve yasiyamiyorumda!
sunuda bilelim, ibne dediklerimizede günümüzde gay deniliyor!

bende bir homosexuellim.. denemedim demiyorum..cok kez denedim..! ama maalesef öyle seyler basima geldiki bu deneyim icerisinde.. hatta ki sirf yaninda oturup sohbet ettigimizi düsündügüm bir "erkek" (deneyim icerisinde de degildim o an) bana hayatimda isitmedigim iftiralar atti!

beni ailem red etti lezbiyenim diye.. ben onlari su halimle bile atamadim.. ama suc benimmi-böyle hissediyorsam? simdi ne yapmaliyim? ölmelimiyim sizce?
buda bir günah degilmi?

kim nederse desin.. hatta gay`lik lezbiyenlik kabul de edilmesin.. hislerine güvenip inanan her kul gizlide olsa yasamaya devam edecektir!

ha sunuda yazayim.. benim tanidigim bir cok gay bir `normal` erkekten daha duygusal ve ask-sevgi konularinda daha zarifdir.. bazen bende keske dönse diyorum..

simdi ``özgürkiz20``nin yegeni.. sizce istemezmi baba olmayi, veya ki aile kurmayi?
cok bilmis gibi olacak.. ama gercektende öyle.. kendisini asiga cikarip ben böyleyim diye bildiyse eminim fazlasiyle duygusal oldugundan dir.. ve onunla bir derinlere dalsan- gör bak ne bosluklar bulacaksin!
önemli birsey vardir-- onu yanliz birakmamalisin..bir dert, sohbet ortagi olmalisin ona-- eminimki buna düsündügünden fazla ihtiyaci vardir!

***ARSENA.. canim ablam, bizleri böylesine desteklemen, hatta ki dogru olmasada gercek olan seylere daha farkli daha DOGRU bakman-- süpersin**
Alt 28.04.2005, 12:32
arsena

Standard buyrun cok bilmisler !! BU Kiz dürüstlüg

üü ele almis ...

Vaybee bakiyorumda surda Millet Hayattan alamadiklari Dersleri baskalarina satmaya kalkisiyorlar !!
SImdi su Kiza geleceksiniz yine zart zurt etmeye calisacaksiniz tabii normal sizin halinizle ama bir saniye düsünün acaba bu kiz neden hislerini, hayatinin bir kismi ni bize aciyor diye.. eger az da olsa düsünme yetenege sahib iseniz tabii ...

Hersey Dürüstlükle, Insanlikla anlama ve anlata bilme Kabiliyeti ile baslar !!

PS: tatli kardesim benim ben dogru buldugumu yapiyor ve herzaman icin müdafa ediyorum vee edecegim de..
Kimseye kalmamis kimin kiminle neden ve nasil ne yaptigi.... herkez Insanligini bilsin Hayatini baskalarina Fesatlik ile gecirmeye calismasin...
Antwort