Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.04.2017, 21:34
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Ben aksini iddia etmedim ki, seninle hemfikirim, yazimi bir daha gözden gecirirsen görürsün.
Daha aktiv olmasi lazim. Memleketim Kalecik'te babasi Yemen'de Ingiliz ve Arablara karsi savasirken sehit düsen pehlivan dedemin bir lafi varmis. Dalimi kesenin agacini keserim... Kizilcahammam'in cam davasi, Kalecik'in kan davasi mesurdur, isten ondan meshur. Böyle atalarin torunlariyiz biz....
Kana kan intikam naralarini sevmiyorum. Ama karsi tarafta hak ve hukuk tanimiyor. Kanune aykiri yapiyolar yikiyorlar, kanunsuzluk oldugunu söyleyince de gelin de yikin lan diyor birisi, anani da al git lan diyendi galiba. Öyle bir durumda milyonlarca kisiyle karsisina cikacaksin..

Bunlari akillarinin calistigi yerden söyle bir kere hiddetle hirpalayacaksin, sallandiracaksin ki, akillari basina gelsin ve gerisini düsünsünler diye...Anladilarsa tamam, yetmiyorsa devam..
Ben öyle yaparim..
Deveye diken bunlara da kasiyan lazim. Artik hirsizliklari ve arsizliklari diz boyu oldu. En kötüsü de, alevi olsun, sünni olsun ya baska görüsten bir müslüman olsun hic fark etmez, dinimize cok büyük zarar veriyorlar...
Pehlivan dedene Allah rahmet eylesin..

Tamam da seyrangah aktiv olmasini daha ne kadar bekleycegiz? 8 defa kaybetti 9 cuyu kaybetmesinimi bekleyeleim CHP secmenleri umutlarini yitirdigi icin karci Partilere gecti caresizlikten...Bir Ülkeyi Öfke ve Kinle Yürütemezsin,Bir Ülkeyi Akil ve BIlgiyle yönetirsin...

CHP basina kesinlikle muhharem ince gecmeli kendini halkin anlayabilecegi dilde ifade edebiiyor
Alt 21.04.2017, 21:47
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bence artik o da anlamistir, bazi degisimlerin gerekli oldugunu. Bence de ya Muharrem Ince, ya da Aykut Erdogdu diyorum...

Allah bütün sehitlerimize ve gecmislerimize rahmet eylesin. Onlardan dogduk onlardan olduk.

Amin,

sanirim anladi
Alt 21.04.2017, 21:49
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard buda cok ilginc deyilmi?

https://www.aydinlik.com.tr/turkiye/...e-ne-vaat-etti

ERdoganla gizli anlasma ABD cikarina-Zarrab konusmasin susun zarrab konusrsa Erdogan yedi naneyi

yazili belge ortada

https://www.aydinlik.com.tr/turkiye/...a-abd-cikarina

Geändert von Lara__ (21.04.2017 um 21:57 Uhr).
Alt 21.04.2017, 22:04
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Belge orta da olmus ya da olmamis bu milletin okuma yazmasi yok ki...

Köy enstitülerini yine acmak lazim.

sende haklisin Biz müslümaniz derler inkar ederler

bak buda cok ilginc merkez bankasinin

https://www.aydinlik.com.tr/ekonomi/...4-milyar-dolar

merkez bankasindan kac trilyon para eksik cit yok...

ne kadar gereksiz bir haber dimi nicin haberlerde gösterilsinki..

haberlerde öldürülen kadinlari izleyelim,bütün dünya nasil türkiye düsman onlari izleyelim...halki dolandirandiranlari izleyelim ama devleti donlandiranlari sakin haber yapmayin..
bir millet ancak bu sekilde aptallastirilir cehalete sürüklenir
Alt 21.04.2017, 22:20
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ben yandas TV seyretmiyorum. Oda TV, Halk TV, Sözcu, Cumhuriyet, Evrensel okuyorum, Alman tvleri izliyorum ve Alman gazeteleri okuyorum.

Önceden Zaman gazetesine Aboneydim, bir arkadasim, bana zorla zaman abonesi yaptirmisti, bende ona karsiliginda Cumhuriyet abonesi olursan yaparim demistim.

Samanyolu TV izlerdim ama artik Samanyolu TV kalmadi. Hemserim Turgay Basyaylayi hala daha Fetö'cülükten niye iceri tikmadilar sasiyorum
insallah en kisa zamanda tikarlar fakir fukaranin hakki yanlarina kar kalmaz
dedigim gibi bunlari allaha birakanlarin allah belasini versin
Alt 21.04.2017, 22:28
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Idee Ozan-Seyrangah

yoldas diyerek sanirim

ozan ve seyrangahi kast ediyor....yoldaslarim yobaz sizleri kuzuya davet ediyor ,davetini kabul ediyormusunuz?

ben kendi adima su söyleyeyim cennete oldugunu bilsem kendisini tanimak ve karsilasmak istemem..

Geändert von Lara__ (21.04.2017 um 22:35 Uhr).
Alt 21.04.2017, 23:09
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

güzel insanlar biriktirin etrafinizda,güzel bakan,güzel gören ,güzel konu$an,hayatta yasadiklari basarisizliklari basklarina mal etmeyen insanlar biriktirin etrafinizda,yasadigi bütün olumsuzluklara karsi gülmeyi seven insanlar olursun cevrenizde,okuyun....
Alt 22.04.2017, 05:45
emasculine

Reden bir sandik dolusu kola

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Sandıklar %69 evetten açılmaya başladı,3 saatte %52'ye düştü.Son 2 saatte %1 sandık bile açılamadı.AA %99'da dondu.İktidar zafer kutluyor!

Evet veya hayır veren seçmene sonuna kadar saygı duyuyorum,ama YSK müdahelesiyle,her türlü manipülasyonla elde edilen sonuca asla saygı duymam.

Sonuç: Yaşasın! Egemenliğimizi bir adama verdik!" diye seviniyor ülkenin yarısı.Diğer yarısı egemenliğine sahip çıkmanın gururunu yaşıyor.

Devlet imkanlarına,YSK müdahalesine,manipülasyonlara rağmen ülkenin yarısının HAYIR demesi,umutsuzluk değil büyük umuttur. En azindan büyük bir kismin uyandiginin göstergesidir..
lara ringo ringo siseler siyaset senin neyine ortam fahisesi
Alt 22.04.2017, 11:06
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
yoldas diyerek sanirim

ozan ve seyrangahi kast ediyor....yoldaslarim yobaz sizleri kuzuya davet ediyor ,davetini kabul ediyormusunuz?

ben kendi adima su söyleyeyim cennete oldugunu bilsem kendisini tanimak ve karsilasmak istemem..
Kim niye davet etti bilmiyorum.
Fakat bırak bir yobazla birşeyler paylaşmayı,burada sanal arkadaşlarımla bile görüşmeyi istemeyen biriyim.
Çünkü sonuçta sanal...
Ayrıca düşmanın sana birşey teklif ediyorsa vardır onun aklında birşey,ya bizleri ciddiye almıyor ve aklınca tuzak kurmaya çalışıyor,yada öylesine saçmalıyordur.Bence saçmalamak en doğru terim oldu...
Butür davetler çıkarıp,sözdepunda düşürmeye çalışan mahlukalara;
Sizler kimin kim olduğunu,ne yaptığını,ne işle uğraştığını,neye muktedir olduğunu bilmediğiniz kişilere böylesi saçma şeyler yapmayın...Yoksa bilmem hangi osmanlı oğlanları grubu gibi 3 ata binip,rusyayı fethetme salaklığına düşer tüm dünyada komedi filmleri konusu olursunuz.
Alt 24.04.2017, 00:25
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Bugün 23 Nisan Ulusal egemenlik ve cocuk Bayrami.Kutlu olsun.

Damarlarındaki asil kanda mevcut bulunan kudrete sahip olan her vatan evladı atasının mirasına sahip olmayı bilir
Antwort