Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.04.2004, 20:15
uzbay

Standard ich koregiere den einen Satz!

"Dann hättest Du mehr als 10 Prozent information geschrieben"
Alt 18.04.2004, 20:35
lalelu

Standard psycho uzbay

Simdi iyi dinle tatlim, sen kendini kim saniyorsun? Bayanlar zaten senin gibi geri zekalilar yüzünden bosaniyorlar. Senin gibileri tatli dilden ne anlar? Seni gibileri ancak sopaylan laf dinletirler dimi? Saygidan degil.. senin gibileri korkutup kadinlari susturup oturturlar. Nedenmi? Cünkü bayanlarin senin gibi ayilara karsi gücü yetmiyorda ondan. Bayadir senin sacma sapan yazilarini okuyorum, bugüne dek susdum, ama yeter be! Sen kim oluyorsunda, millete dogru yolu göstermeye kalkiyorsun? Peygambermisin, evliyamisin? (Tövbe tövbe). Bana bak, sen bence git bir psikologa söyle güzel bir tedavi ol. Senin gibileri yüzünden zaten islamin ve türklerin arkasindan konusuyorlar. Senin gibi bilgisiz ve tecrübesizlerin yüzünden. Birseyleri dile getirmeden evvel git oku. Bütün millet seninle ugrasmiyor fistik. Senin aptalligin hepimizin canini yakiyorda ondan sana karsi geliyorlar. Asil seviyesiz biri varsa oda sensin. Senin gibi psikopatlarla ugrasmaya degmez. Son söz sende kalir, cünkü bir lafin altinda kalamazsin. Iyi yazmalar tatlim. Allah akil dagitirken allah bilir kimlerin pesinden kosuyordun, hangi fanatigin sözünü dinliyordun. Yazik.. yazik... Allah yardimcin olsun, sana akil, fikir, mantik versin! Ve insallah bunlara ermeden evvel, zavalli bir kizcagizin basini yakmassin.
Alt 18.04.2004, 21:02
unknown

Standard bilmiyorsunki..

..basindan gecmeyen seyler hakkinda bukadar uzun boylu konusma!

Ben bosanmak icin evlenmedim, evliligimin ilk gününde Bosancamda demedim, ben bosanma noktasina gelene neler yasadim sen nerden bileceksin? herkez mutlu olmak icin evlenir, bende hicbirzaman bunun aksini düsünmedim!
Toplumumuzda dul bir kadin olmanin ne kadar asagilayici birsey oldugunu biliyorum ben, hicbirzaman bu duruma düsmesini dilemem bir insana, bu duruma düsmeyi bile göze aldim, ayrilmayi sectim, evliligimi kurtarabilecegimi bilsem, bende ayrilmazdim, ama hersey bir noktaya kadar, sonrasi olmuyor!

Ben babamdan bir tokat bile yemedim bu güne kadar, ailem beni herzaman iyi bildigi sekilde yetistirdi, cok düzeyli bir aileden geliyorum ben, Ailede bugüne kadar ilk! bosanan kisi ben oldum, buda benim gecimsizligimden dolayi degil, bunuda sok kafana!
Esimden ama hastanelik duruma düsene kadar dayak yedim, birkere degil defalarca, ben buna hala göz yumdumsada bile, ailemin gururu kirildi, nedensiz yerlere böyle hale gelmem! Onlarin herzaman dedigi sey "biz kizimizi bu duruma gelmesi icin dünyaya getirip büyütmedik" oldu!

Anliyormusun bir anne baba icin nasil bir duygu evlatlarinin bu halini görmek!?!?!

ve hickimsenin bir insana karsi böyle davranmasi icin bir sebep yoktur, hicbirseyle yaptigi seyler hakli kilinamaz!
Ne olursa olsun, bir insana karsi el kaldirma hakkini nerden alabilirsin?!?!
Ben hicbirzaman böyle cirkin seyleri hak edecek birsey yapmadim, bunu cok iyi biliyorum, kendiside biliyorki, hala bosanmakta direniyor, ama kirilan ve yitirilen hicbirseyin telafisi olmuyor bu saaten sonra!

Benim ne sosyetik tavirlarim var, nede gözüm disarda, ben öyle gece hayati yasayan bir insanda degildim hicbirzaman, benim ailem Anadolu insani, birak bir kizin gece gezmesini, bir kadinin evliligini bitirmesi bile cok agir birsey bizde!
Belirli bir yere kadar tutucu olmalarina ragmen, evliligimi bitirme konusunda son karari benim ailem verdi, cünki onlar cocuklari icin en iyi nedir daha iyi biliyorlar! Ve inan bana Anadoludaki tutucu insanlar bile bu gibi durumlarda ayrilmayi en dogru yol olarak görüyorlar!

Ben beni seven ve bana saygi duyan erkegin ömür boyu kulu olurum, ben öyle yetistim, sonsuz sevgi verdigimde, bunun karsiliginida beklerim!

Neden kadinlarin bosanma davasi actigina gelince, erkeklerin bosanmaya hicbir nedeni yokki!? Onlar evlide olsa yine hayatlarini eskisi gibi sürdürüyor, kadinlar kendilerinden ödün vermek zorunda kaliyor, hicbir erkek evlendiginde hicbirsey kaybetmiyor, kadinlar kaybediyor, kadinlar direnmek zorunda kaliyor, dolayisiyla erkekler bosanmaya yanasmaz, cünki duruma göre nafaka davalarida aciliyor, hicbir erkek bile bile bosanmaz.

erkek evliliginde mutsuz ise, disarda ariyor mutlulugu, bir kadin bunu yapmiyor, yapamazda, ama erkeklerin bazi türü okadar midesizki, hertürlü pisligi yasiyorlar!!
Dolayisiyla sadece Kadina düsüyor bosanmak, cünki erkegin tarafindan bosanmaya bir gerek yok, erkek zaten ERKEK ..!

Umarim kafana yerletirirsin bunlari!

Bana kirici oldugumu söylüyorsun, kendi yazdigin seyleri görmezden gelip!
Bilmedigin yasamadigin bir durum hakkinda fazla birsey konusamazsin tecrüben yok cünki, bunuda kabul et! Sürekli iyi bildigini savunma, senin yazdiklarin sadece senin düsüncelerin ama bunun disinda, bu tür seyleri kendi caniyla yasayan insanlar var, tecrübe sahibi olan, onlara karsi asagilayici ve kirici olucagina, anlamaya calis, ve düsüncelerini gelistir. Ama sen sadece bildigini okuyor, hicbir fikre karsi saygi göstermiyorsun!

Kardesim derken mecazi anlamda kullanmistim, kabul etmiyorsanda ok, cünki zaten senin ablan olabilecek durumda degilim cünki yasim senden kücük!

Dilerim yazdiklarimdan kendine pay cikarabilirsin biraz!
Alt 18.04.2004, 21:25
unknown

Standard zum Lachen...

Dumm ist die tochter deines Vaters!!
+++++++++ du hältst Dich jetzt wohl für sehr witzig nicht wahr?

Behalt deine dummen bemerkungen für Dich, süsse!
+++++++++ sagt der Richtige?! dann kannst Du Deine noch dümmeren Bemerkungen ja für Dich behalten?!

Wenn Du denkst, dass Du was besseres bist als ich, dann hättest Du nur 10 Prozent information geschrieben, als mich zu demoralisiern oder zu kritisieren.
+++++++++ ich frage mich ob du selbst auch kapierst was Du schreibst? Wo holst Du Deine Informationen her? stehen die bei euch auf der Klopapierrolle oder was?

Deine reaktion auf mein Beitrag hat kein funken respekt und anstand!
++++++++++ Aber Du mit Deiner Art hast natürlich sehr viel respekt und Anstand ?!
Bi Küfür etmedigin kaldi bizlere!!!

Und jetzt pass Du jetzt mal auf!: denn ich habe nicht geschrieben, dass ein alter 50 jährige sein Leben als beendet betrachten soll, sonder, was nützt es ohne jemanden weiter zu leben.
++++++++++ Es gibt auch Singles die über 50 sind! Man kann alleine auch glücklich sein! Je nach dem, mit was für einem Ochsen man verheiratet war!

Weisst Du es eigentlich was das alles kostet, die Trennung?
+++++++++++ weisst Du was eine Trennung kostet????

Das ist schwachsinn, alles aufgebaute aufzugeben, man kann immer noch getrennt leben, aber keine Scheidung....!!!!"das war das, was ich gemeint habe"!!!!
+++++++++++ getrennt Leben ohne Scheidung???? Das sagt einer der noch nicht mal verheiratet ist! ich versteh die Welt nicht mehr!
Es ist nie zu spät! Weisst du wieviele Menschen einen Selbstmord versuchen, weil sie ansonsten nicht aus Ihrem Leben rauskommen, und nicht wissen wie sie weiterleben sollen!?!
Du hast von der Welt dadraussen keine Ahnung!!!!

Du bist wahrscheinlich eine von diesen, die gleich Scheidung wollen...
+++++++++ Du musst es ja wissen, hast ja soviel Erfahrung!

sie Du zu, was eigentlich ein Scheidung ist, dann komm wieder hier ins Forum, und gib Dein Senf,
+++++++++ Weisst du was eine Scheidung ist??? Bitte sieh Du erst mal zu was es heisst in einem vernünftigen Ton zu argumentieren und komm dann ins Forum!

Ansonsten halt Dich raus,wenn der Kuchen spricht, Du Krümel hehehehehe
+++++++++ Ich sags ja ... du hast null Ahnung Du Scherzkeks!!!!

sehr unfair von Dir und den anderen mich so zu ärgern, aber das bin ich nicht, denn Du hast kein Level...
++++++++++ occchhh ärgern wir Dich??? dann frag dich dochmal wieso???
kein Level?? hmmm was willst du damit sagen? Meinst wohl niveau???
Alt 18.04.2004, 21:45
unknown

Standard gecmis olsun

BB gecti evet ama ben siddet yasamadim sadece siddet neden degil bosanmaya .Ama bunu bilsinler beyler dövmek her zaman zayif kisiligi simgeler.UZBAY kardes tabiki kadinlar bosanmaya basvurur acaba niye ........sorumlulukmu desem .....neticede insan bilmek ister durumu .... ayri yasasinlar diyorsun evet de nereye kadar.......bide su yaslilari konu disi birakirsan iyi olur .........bence insanin maddiyetten cok kaybettigi sey maneviyeten ibaret..........bunuda herkes kendi ölcer yani duygusal insan anladinmi bilmem....
Alt 18.04.2004, 21:48
ayla33nrw

Standard Bis der Tod euch scheidet!

Hihihi
Welcher Tod?
Alt 18.04.2004, 22:09
Benutzerbild von erotickadin
erotickadin erotickadin ist offline
Neuer Benutzer

Standard wie war das im Islam

3 mal *bosadim sagen
dann ist man geschieden
COOOOOOOOOOOOOL

praktisch!
Alt 18.04.2004, 22:27
freakie

Standard Falsch!

Ja, liebes Sozialamt du irrst dich. Wenn eine Frau, vorallem wenn eine junge Frau sich scheiden lässt, wird es als normal angesehen wieder ins Elternhaus zurückzukehren. Wenn sie dies nicht tut, was ja ok ist, wird über sie noch mehr "dedikodu" gemacht. Es wird hier und da über alles was sie tut und lässt gelästert. Wenn sie raus geht, heißt es gleich in der Nachbarschaft "hmm wo geht die"n scho" wieda hin..". Manche Frauen bangen sogar um ihre Ehemänner!

Es hört sich krass an, ist aber so. Selbst hier in Deutschland, selbst jetzt!

Als türkische Frau geschieden zu sein ist die Hölle. (Sorry, ich korrigiere, soll die Hölle sein. Ich kann nicht aus eigener Erfahrung reden sondern von Frauen in meinem Umfeld)

lg
let"s freak
Alt 18.04.2004, 22:38
unknown

Standard du bist unverbesserlich

Frag dich doch mal in welcher Situation das man sagen soll.

alinma ama ayla seytan senin yanina gelse kacar - nedeni ayla beni de aldatir diye (kurnazligindan dolaysi)

Saygilarimla
Alt 18.04.2004, 22:50
unknown

Standard stimmt..

.. zu 100% ..

alle lästern auch wenn man nichts macht, es ist ein sehr großes Laster, als Türkin geschieden zu sein.

Sogar sogenannte gute Freundinnen brechen den Kontakt zu einem ab, weil Sie um Ihre Ehemänner bangen, was absolut schwachsinnig ist!

Vieles ist nicht Verständlich...
Antwort