Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 04.03.2013, 23:06
Cakabeyy

Standard Zararsiz olmak, faydali olmak icin yeterli bir sebep

Öncelikle Merhaba ve iyi aksamlar

Her ne kadar eskiye göre Özgürlük simdi iyi durumda, Kadinlar daha özgür dense de yine bir kac gün önce , '' KADINLARI KORKUTARAK FUHUŞA ZORLUYORLAR , Fuhuş çetesinden tüyler ürperte yöntem. Davanın görüldüğü duruşmaya mezara canlı gömülen kadının çığlıkları damgasını vurdu.''
bu haberi okudum ve genel olarak kadinlari gözlerinin önünde hep acik görmek isteyen ve Kadin pazarlamasi ile ilgili cok konusan, bu iste iyi para var diye planlar yapan '' nefsi azmis kisiler '' ile karsilasiyorum.

Acikcasi, burada daha önce hic mesaj yazmamis bayanlardan bile yorum yazmalarini isterdim...Bunlari Yapan ' Her yönden nefsi azmis kisilere degil de '', Zarari olmayan ama faydasida olmayan belkide olamayan Erkeklere hic söyleyecek bir seyiniz yok mu? Erkekler nasil olmali, degisiklik olmali ise, ne kadar degismeliler?

Zarari olmayanlarin vicdanlari elbette vardir diye düsünebiliriz ama bunu SIK SIK hatirlatmak gerekir, bir gün faydalarinin olmasi icin....

Eskiyi kötületenler, Yeni nesili kendi tuzagina cekmek icin kötülüyormus, bunun farkindamisiniz?

Eskiler cahildi, eskiler söyleydi, eskiden bu yasam sartlari yoktu deyipte, kadinlara eskiyle ilgili 1 sayfa bile okutmayanlar, 100 sayfaya sigmayacak kötü günler, karanlik günler yasatti...

bunlarin, özgürlük ihtiyacindan faydalanmaya calistigini umarim artik görüyorsunuzdur, gerisi size kalmis....

( Bu bir genelleme degil , SIK SIK hatirlanilsin, dolayisiyla tedbir olsun diye )

Geändert von Cakabeyy (05.03.2013 um 00:24 Uhr).
Antwort