Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.06.2007, 14:43
Benutzerbild von basak80
basak80 basak80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard HALTS MAUL ULANKELEK!!!!!!!

Cok koydu anlasilan sana gbmde yazdiklarim
Alt 29.06.2007, 14:49
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard Wolltste im swinger händschnhalten?????

muahahahahahah DU DRECKIGE MÄNNERSCHLAMPE!!!!!!!!! ICH SAGTE NEIN!!!!!!! PAßT DIR NET NEE!!!!!! :-))))))))) ICH MACHS WANN ICH WILL UND MIT WEN ICH WILL!!!! TYPEN WIE DU NEHMEN DAS ALS AUFORDERUNG WENN FRAUEN SOWAS SAGEN!!!!!!! IHR SEIT ECKLIG!!!!!!!! ICH HATTE AUFGEHÖRT IN DIESEN FORUM ZU SCHREIBEN WEGEN TYPEN WIE DIR IHR VERTRAGT ECHT NIXX!!!!! UND DU BIST SO NOTGEIL DAS DU IMMER NOCH ÜBER MICH SCHREIBEN MUSST DU ASOZIALES STÜCK SCHEISSE.
Und jetzt hör ich wieder auf zu schreiben weil du mir dat echt net wert bist.
Alt 29.06.2007, 14:50
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard herkes biliyo seni kes daha ii o.T.

ohne Text
Alt 29.06.2007, 14:54
fos

Standard Seksin de icine etmeyi basardik.

Bu isten anlayan da yaziyor, anlamayan da yaziyor sanirim.Buralara gelip okuyan tecrübesiz insanlarin / genclerin simdi kimbilir ne kadar da kafalari karismistir.
Burasi ne afedersiniz orospularin ( P ile yaziliyor..üff)
ne de onlarin tacirlerin forumu, onlarin da yasama hakki var evet, ama burasi 7den-70e insanlarin girdigi bir forum.Yeri degil yani.
Bizim burada, cinsellikle ilgili baska konular konusmamiz gerekmez mi?
Daha evvel Swinger Kulüpleri ile ilgili bir makale yazdim. Daha sonra düsündüm ki, beni ne ilgilendiriyor. Eger o kisiler bunu yapmak istiyorlarsa yapsinlar buyurun. Bana uymaz, ve bu benim kanaatim. Konu mu kalmadi? Ilk gece, erken bosalma, cekingenlik, siddet,tipps & tricks..vs..vs..

Sekste cok önemli iki unsur var.
Birincisi: bu is icin en az iki kisinin rizasi lazim.
Ikincisi: Taraflarin birbirine, ruhi, ahlaki ve kisisel zarar vermemesi lazim.Kisaca Saygi da diyebilirim.
----
Alt 29.06.2007, 14:55
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard zavallisin bee

artik yalanadami basvuruyosun????? sen harbi harbi anormalsin issiz gücsüz tüüüüüümmm gününü burda geciren bi zavalli isin gücünde sex. seninle muhatap olmaa deemez. nassida ispatladin kendini ama bu yazinla simdi :-)))))))))))) muhahhahahahahaa

tamma sen kadinlari tikip tikip atmaa devam et v sözcüklere inanmaya devam et ;-)))))) sen sanal alemde yasayan bi zavallisin deemezsin.
vahvahvah
Alt 29.06.2007, 15:00
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard senin gibi kadinsüsmanlari dogaldir

biliyom zaten muahahhaa

ii yapmaa devam et bakiim :-)))))))))))))

mauhahahahahahah
Alt 29.06.2007, 15:14
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard frauen SCHRANKEN WEISEN GENAU!!!!!! :-))

ISTE SENIN GIBILER BÖÖLE!!!!! SIMDI YALVAR YAKAR ama sen milletin müsait biyerine girmee alismissin zaten!!!!! :-)))))))))))))))
Alt 29.06.2007, 15:36
Benutzerbild von basak80
Neuer Benutzer

Standard kalsin eeeehhhh?????? HAKEDIYON????

biliyom zaten silmiyceeni bilerek yazilmis bisiidir nezannediyon :-)))
sen zannediyonmu senin kadindüsmanliini anlamayan var????? sen kanitladin kendini yazilarinla bunlarda silinmiycek karsindaki NE OLURSA OLSUN BI BAYAN!!!!!! :-)))))
demek zekan ve ahlakin bukadarmis senin. Düzgün yazarak deestiremezsin bunu artik senin ne pislik olduun ortada swingerliklede alakasi yok belirmis oliim tutumunu kanitladin efem. :-)))) Ben zaten girmiyom buraya pek ve benide ANLAYAN ANLADI ZATEN! ;-)))) Iste bunun icin yapilir bööle seyler provoke gibi!!!! öyle tolerant gözüküp ne kadar asagilik bi tutumun olduunu aslinda cildirtip acik acik oraya kondurmak icin!
Anladin(izmi) beni güzellerim???? :-))))
Ve bu ausrasterlerin hepsi GERCEK DÜSÜNCELERIN!!!!!! BÖYLE anlarda belli ediyor insan kendini.
BU KADAR BASITTIR BU EFENIM :-)))

VE BITIIIII!!!!!!!

Hepiniz kendinize ii bakin!!!! gercek hakaretleri savurmayan toleransli ve zeki insanlara selamlarima, özellikle:
FREAKIE, FOS, CEKINGEN76, TLAY, AYNUR76, DAMIA, KEZBAN AICHA73 unuttuklarimi affedin!!!! :-))))
Ve bana hakaret etmeyenlerede selam!
Geri kalanlarin cani cehenneme be :-)))) hayatimda bu kadar küfür yemedim daha su 2-3 haftada olduu kadar!!!! :-)))

Basak gittiiii isineee
Alt 29.06.2007, 16:09
unknown

Standard passend zur mentalität hier:

<a href="redirect.jsp?url=http://www.myvideo.de/watch/79414

Danke" target="_blank">http://www.myvideo.de/watch/79414

Danke</a> Toni, unser Messias...
Alt 29.06.2007, 16:11
unknown

Standard Mich würde interessieren, wie Deine

Reaktion aussehen würde, wenn Deiner Schwester ebenfalls solche Etablissements aufsuchen würde und Du davon erfahren würdest.
Würdest Du ihr dann vielleicht noch Empfehlungen aussprechen, was man in solchen Schuppen beachten sollte, wie man am besten auf seine Kosten kommen würde und wann man sich gegenseitig in den Läden am besten ausweichen sollte?
Antwort