Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.08.2012, 18:44
AzziToni

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Insanlarin algilari insanlarin olgularini belirlermis. Sen benim yazdiklarimi dogru dürüst algilmadigin icn olgularin da yanlis olmus!

Ben sana herseye mantik yoluyla acikladim. Ispat ispat dedin sana basbakan Recep Erdogan'nin ve onun en büyük gizli kasasi olan REMZI GÜR ile telefon görüsmesini buraya aktardim.
Deniz Feneri e.V.'i, dis isleri bakaninin oraya baskin yapacagini önceden onlara bildirmesini, asker kacagi milyarder Bilal Erdogan ve gemicik masalini, Calik ailesi ve onlara cekilen peskesleri! Vesaire vesaire. Melih'in ve Recep'in sirketler kurup paralari cep aktardiklarini. Vesaire vs.
Ben sana örnegin ikinci dünya savasi bu ülkerin katilimiyla oldu ve milyonlarca ölü var diyorum. Sende isimleri ve dogum tarihleri ve dogum yerleri neydi diye yolu yokusa sürmeye calisiyorsun.
Bilmem anlatabiliyormuyum?
Levos ben sana kac kere daha diycem???

Yeni konu ac sana bunlari cevapliyacagim. Ama her soru icin bir konu acacaksin.
Kendine güvenemiyorsun. Bir konu tartisilirken corba yapmaya calismanin anlami yok.

ps. ben senin gibi kivirmam, her soruna cevap verecegim.
Alt 02.08.2012, 13:41
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
Levos ben sana kac kere daha diycem???

Yeni konu ac sana bunlari cevapliyacagim. Ama her soru icin bir konu acacaksin.
Kendine güvenemiyorsun. Bir konu tartisilirken corba yapmaya calismanin anlami yok.

ps. ben senin gibi kivirmam, her soruna cevap verecegim.
Diyene bak, hem hem suclu hem güclü iste buna derler. Hic bir soruma cevap alamadim Azzi!
Alt 02.08.2012, 13:44
AzziToni

Standard

Zitat:
Diyene bak, hem hem suclu hem güclü iste buna derler. Hic bir soruma cevap alamadim Azzi!
Alamadim deme. Yeni konu ac!!! bak nasilda aliyorsun

Niye sorun ile ilgili yeni konu acmiyorsun?
1 soru -> 1 konu
Her soruna cevap verecegim.

Daha ne diyeyim? Erkeksen tek tek konu acarsin, degilsen burada aglamaya devam et.
Alt 02.08.2012, 13:50
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
Alamadim deme. Yeni konu ac!!! bak nasilda aliyorsun

Niye sorun ile ilgili yeni konu acmiyorsun?
1 soru -> 1 konu
Her soruna cevap verecegim.

Daha ne diyeyim? Erkeksen tek tek konu acarsin, degilsen burada aglamaya devam et.
Allah'a sükür erkegim ve erkek olmakla daha gurur duyuyorum Azzi! Ancak akil sirf erkeklerde degil. Biz aydin Cumhuriyet'ci insanlar kadinlarin da cok akilli olduguna inaniyoruz ve onlarin akil gücünden toplumca faydalanmak istiyoruz. Asil erkek biziz cünkü KADINLARDAN KORKMUYORUZ, BILHASA ONLARI TESVIK EDIYORUZ! ANLIYORMUSUN?
Alt 02.08.2012, 14:05
AzziToni

Standard

Zitat:
Allah'a sükür erkegim ve erkek olmakla daha gurur duyuyorum Azzi! Ancak akil sirf erkeklerde degil. Biz aydin Cumhuriyet'ci insanlar kadinlarin da cok akilli olduguna inaniyoruz ve onlarin akil gücünden toplumca faydalanmak istiyoruz. Asil erkek biziz cünkü KADINLARDAN KORKMUYORUZ, BILHASA ONLARI TESVIK EDIYORUZ! ANLIYORMUSUN?
Bravo iyi yapiyorsunuz. Bence siyasette olan kadinlarin sayisini biraz daha cogaltsaniz iyi olur.
Örnek olarak AKPyi alabilirsiniz.

Adalet Ve Kalkýnma Partisi --> 46 Kadin
Cumhuriyet Halk Partisi --> 19 Kadin
Alt 02.08.2012, 21:39
xAurumx

Standard

geht das schon wieder los?
Alt 03.08.2012, 15:10
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
geht das schon wieder los?
Hsschhht? Sana n'oluyor bakalim Aurum? Elinin hamuruyla erkek isine mi karisiyorsun? Hadi bakalaim, dogru mutfaga
Aslinda söyle bakiyorumda AKP'nin ve seriatin ve fikihin gelmesi o kadar da ters degil biz erkekler icin! AKP'nin %50'i kadin secmeni düsünsün gerisini

Geändert von Der_Levantiner (03.08.2012 um 15:15 Uhr).
Alt 03.08.2012, 15:39
Erfahrener Benutzer

Standard

Azzi aslinda iyi birisi de futbol takimi tutar gibi AKP'ye böyle bagli olmasa! Yani bir vatandas siyasetcilere yaptigi is kadar deger vermesi lazim. Hic bir siyasetciye dokunmak ibadet degildir!
Alt 03.08.2012, 16:03
AzziToni

Standard

Zitat:
Azzi aslinda iyi birisi de futbol takimi tutar gibi AKP'ye böyle bagli olmasa! Yani bir vatandas siyasetcilere yaptigi is kadar deger vermesi lazim. Hic bir siyasetciye dokunmak ibadet degildir!
Sen kac yildir kemalistsin / chp'lisin?
Alt 03.08.2012, 16:52
Erfahrener Benutzer

Standard Her zaman Atatürk hayraniydim ama yeni CHP üyesi oldum!

Isin dogrusuna kalirsa M. K. Atatürk'ün sapka devrimini Kaleck'te yaptigini ögrendigemden beri Atatürk hayraniyim, ama ciddi mana da NUTUK/SÖYLEV'I okuduktan sonra. Almanya'da Gymnasium'da tek Türk bendim, onlar benim Türk tarihi ile ilgilenmeme vesile oldular, Atatürk'ü okudukca daha cok anladim. Anladikca daha cok sevmistim, seviyorum.

Ancak Baykal basta oldugu sürece CHP'ye oy vermiyordum. MHP'ye daha yakindim. Büyük Türk Birligi'ni dünya gözyüyle görmeyi cok istiyordum/istiyorum! Ama Baykal denen hizipci siyasi fosil CHP'den ayrildiktan sonra ve Kemal Kilicdaroglu'nun da PARTI ICI DEMOKRASIYI getirdikten sonra CHP üyesi oldum.
Alti ok gecerliligini yitirmis degil, aksine 6 oka her zamankinden daha cok ihtiyaci var Türkiye'nin!
Bir de basa MUSTAFA SARIGÜL gelirse, kim tutar bizi!

P.S. bu arada belirtmek gerekir ki AB üyeligi ya da yeniden degerlendirilen "imtiyazli ortaklik" yani "Assoziiertes Mitglied" olmak ve ayni zamda da Türki cumhuriyetler ile de her türlü bir birlik kurmak zit bir davranis degil. Espanya'da Güney ve orta Amerika latin ülkeleriyle aynisini yapiyor! Ingiltere'de commonwealth ülkeri ile

AZZI gel sende aramiza katil! Ya da söyle soruyum, CHP'ye üye olman icin sence hangi sartlar olusmali?

Geändert von Der_Levantiner (03.08.2012 um 17:12 Uhr).
Antwort