Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.09.2016, 12:40
nehir_29

Standard Mahmut hekimoglu vefat etti

10.09.2016 Mahmut Hekimoglu (yesilcamin yakisiklisi) vefa etti,

lakin gündemde kalmak icin hükümete küfür etmedi bu yüzdende medya onu anma geregi bile duymadi

Mekanin cennet olsun yakisikli

https://www.facebook.com/47827742568...type=3&theater
Alt 25.09.2016, 12:45
___EZEL___

Standard ...

Bu dünya da insanlar ya taraftır,yada bazıları gibi sıradandır.Sıradan olanlar hatırlanmaz.Buda normal...
Alt 25.09.2016, 12:49
nehir_29

Standard

cok siradan bir cümle oldu sonra gel insan haklari diye bagir
Alt 25.09.2016, 20:34
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von nehir_29 Beitrag anzeigen
10.09.2016 Mahmut Hekimoglu (yesilcamin yakisiklisi) vefa etti,

lakin gündemde kalmak icin hükümete küfür etmedi bu yüzdende medya onu anma geregi bile duymadi

Mekanin cennet olsun yakisikli

https://www.facebook.com/47827742568...type=3&theater
Kalbimin dim dimi ,ben SENIN TARIK AKANIN ölümüne gercek anlamda üzüldügünü düsünüyordum,hani Allahtan Rahmet falan da diliyordun/dilemistin :Tarik Akan hakkinda yapilan bu cirkin ifadeler cok ho$una gitmi$ olmali buraya yükledigine göre.....Mahmut Hekimoglunun 10.09 hayatini kayipedtigi bütün sosyal medyalarda ve gazetelerde yer aldi..bazilarinin bu olaydan 15 gün sonra haberdar olmasi tabiki medyanin sucu...her eve telegraf göndermeleri gerekiyordu.....Kusurlarina bakmazsiniz artik !!.mahmut hekimoglunun ölümünden tam 6 gün sonra da tarik akan vefat edti.....tarik akanin büyük bir kalabalik tarafindan cenaze namazinin kilinmasida sirf Tarik akan senin Hükümetine (ERdogana) küfür edti diye..yoksa kimki Tarik Akkan dimi??????Cünki Tarik Akan AtAtürkü seviyordu erdogani deyil,tarik akan okul yaptirdi Atatürkcü cocuklar yetistirelim dedi cematci üfürükcü,tüfürükcü deyil...ceviridigi filimlerle türk halkinin kalbine taht kurdu,Tarik akan altin portakal filim festivalinde 7 ödül birden alan tek erkek sanatcisi ,ama bütün bunlar sayilmaz HÜKÜMETINE küfür etmeseydi Kimse tanimazdi sirf erdogana küfür edti diye ölümü gündem yaratti...sirf tarafinizi beli etmek icin ölmü$ bir insanin üzerinden reklam yapmaktan utanmiyorsunuz...
namaz kilarken okudugun dualarin türkce anlamini bilseydin buraya asla böyle bir paylasimi yüklemezdin.....

Nur: Tarik Akanin Hükümete küfür edtigi yazisini,söylesimini lütfen buraya yüklermisin...bende okumak istiyorum
Alt 25.09.2016, 21:14
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bu dünya da insanlar ya taraftır,yada bazıları gibi sıradandır.Sıradan olanlar hatırlanmaz.Buda normal...
Bana büyüklerim ben 6 yasindayken ölünün arkasindan ilk önce ALLAH Rahmet eylesin demesini ögrettiler.MAHmut Hekimogluna ALLAH Rahmet eylesin yabim günahlarini affetsin ailesine ve geride kalanlarina sabir versin....

Siradan bir insan olmak bu devirde o kadar da kolay birsey deyil ezel,siradan bir insan olarak yasayip sira disi yollarda yürümek daha anlamli kilar insani.herkesin geçtiği yollardan geçip, aynı sonuçlara ulaşmak mı mutluluk,bu kisiyi özellestirmez.Taraf tutmak ne zaman insanlara öfkelensem kar$ima cikan duygu,hosgörüden uzak ve bölücü.......SEN MAhmuthekimoglunu hatirlasan ne olur hatirlamasan ne olur?Mahmut Hekimoglu Ye$ilcam döneminde oynadigi filimlerde adini unutulmazlar arasina yazdiran ve 105 filme imzasini atmis bir sinema sanatcisi...SEn hatirlasan ne olur hatirlamasan ne olur...Mahmut hekimoglu kendini koskoca Türk Halkina tanitti...senin gibiler tarafindan taninmasi kayip sayilmaz,aksine benim gibilerini mutlu eder....yinede ben sana hatirlatayim...MAHMUT HEKİMOĞLU KİMDİR?
25 Ekim 1955 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Mahmut Hekimoğlu, Türk sinemasındaki birçok yapıma imzasını atmıştır. İşte Mahmut Hekimoğlu'nun rol aldığı film ve diziler...

Çakma Hayat (Sinema Filmi) 2013
Sevgi Bağlayınca (TV Dizisi) - Cemil 2010
Hür Adam (Sinema Filmi) - Doktor Tahir 2010
IV. Osman (TV Dizisi) - Hasan Hoca 2009
Kırmızı Işık (TV Dizisi) - Tuncay 2008
Kollama (TV Dizisi) - 2. Sezon Nizam 2009
Karanfilli Yarim (Video) 2008
Ana Hakkı Ödenmez (Sinema Filmi) 2008
Merhaba / Dim Çayı Sevdalıları (TV Filmi) 2007

Koçero (TV Filmi) 2007
Dönüş (TV Filmi) 2007
Yeşeren Düşler (TV Dizisi) - Aziz Bey 2006
Yalnız Efe (TV Filmi) - Yörük Hoca 2006
Dilan Gelin (TV Dizisi) - Derviş 2006
Anka Kuşu (Sinema Filmi) - Cemal Bey 2006
Memleket Hikayeleri - Bir Sepet Elma (TV Filmi) 2005
Şubat Soğuğu (TV Dizisi) - Serdar 2004
Türkü Filmi (TV Dizisi) 2004
Sen Küçüksün (TV Filmi) 2004
Hayatın İçinden (TV Dizisi) - Ahmet 2004
Harput Güneşi (TV Dizisi) 2004
Fırtına Hayatlar (TV Dizisi) - Remzi 2004
Celal Oğlan (TV Filmi) 2004
Büyük Buluşma (TV Dizisi) - 1. Sezon İmam 2004
Yeşilçam Denizi (Tv Programı) 2003
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (TV Dizisi) - Ahmet 2002
Ona Bakma Bana Bak (TV Dizisi) 2000
Kimyacı (TV Dizisi) - Metin Aydın 2000
Durduramadım (Sinema Filmi) 1999
İlişkiler (TV Dizisi) - Sıtkı 1997
Palavra Aşklar (TV Dizisi) 1995
Ayrı Dünyalar (TV Dizisi) 1995
Ölüm Oyunu (Sinema Filmi) - Kemal 1994
Son Gün Son Gece (Sinema Filmi) 1994
Kadın Severse (Sinema Filmi) - Engin 1994
Denizciler Geliyor (TV Dizisi) 1994
Gülpembe (Sinema Filmi) 1993
Barışta Savaşanlar (TV Dizisi) 1993
Muallim Bey (TV Dizisi) 1992
Mahallenin Muhtarları (TV Dizisi) - Kenan 1992
Aile Bağları (TV Dizisi) - Macit 1991
Şükür Allahım (Sinema Filmi) - Mahmut 1990
Sadık Dost (Sinema Filmi) 1988
Kurt Payı (Sinema Filmi) 1988
Kumar (2) (Video) 1988
Bir Eski Yangın (Sinema Filmi) 1988
Vurgun (Sinema Filmi) 1987
Kan Kırmızı Süt Beyaz (Sinema Filmi) 1987
Evlerden Biri (Sinema Filmi) - Semih 1987
Bütün Kuşlar Vefasız (Sinema Filmi) 1987
Bir Çember Kırılırken (Sinema Filmi) - Nihat 1987
Prenses (Sinema Filmi) - Selim 1986
Kader Böyle İstedi (Sinema Filmi) 1986
Güvercinim (Sinema Filmi) - Doğan 1986
Gelin Oy (Sinema Filmi) - Mahmut 1986
Öç (Video) 1984
Bin Kere Ölmek (Sinema Filmi) - Muhsin 1983
Bataklıkta Bir Gül (Sinema Filmi) - Bülent 1983
Adile Teyze (Sinema Filmi) - Mahmut 1982
Çile Tarlası (Sinema Filmi) - Alişan 1980
Hayat Harcadın Beni (Sinema Filmi) - Yaşar 1979
Kaybolan Yıllar (Sinema Filmi) - Ömer 1978
Tatlı Kaçık (Sinema Filmi) - Turgut / Hasan 1977
Lanet / İlenç (Sinema Filmi) - Ömer 1977
Gülen Gözler (Sinema Filmi) - Temel 1977
Perişan (Sinema Filmi) - Metin Akel 1976
Evlilik Şirketi (Sinema Filmi) - Ali 1976
Bodrum Hakimi (Sinema Filmi) - Ali Rıza 1976
Arabacının Aşkı (Sinema Filmi) - Gazeteci Tayyar 1976
Aile Şerefi (Sinema Filmi) - Selim 1976
Yakalarsam Severim (Sinema Filmi) 1975
Salak Bacılar (Sinema Filmi) - Osman 1975
Köçek (Sinema Filmi) - Adnan 1975
Kadınlar (Sinema Filmi) 1975
Dam Budalası (Sinema Filmi) 1975
Cellat (Sinema Filmi) - Cahit 1975
Yatık Emine (Sinema Filmi) - Kumandan 1974
Kızım Ayşe (Sinema Filmi) - Ömer 1974
Öksüzler (Sinema Filmi) - Kenan 1973
Ben Doğarken Ölmüşüm (Sinema Filmi) - Mete 1973

SEn hatirlasn ne olur hatirlamasan ne olur? SEN Kimsin??????
Alt 25.09.2016, 21:27
___EZEL___

Standard Karar insanların bence:)))

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Bana büyüklerim ben 6 yasindayken ölünün arkasindan ilk önce ALLAH Rahmet eylesin demesini ögrettiler.MAHmut Hekimogluna ALLAH Rahmet eylesin yabim günahlarini affetsin ailesine ve geride kalanlarina sabir versin....

Siradan bir insan olmak bu devirde o kadar da kolay birsey deyil ezel,siradan bir insan olarak yasayip sira disi yollarda yürümek daha anlamli kilar insani.herkesin geçtiği yollardan geçip, aynı sonuçlara ulaşmak mı mutluluk,bu kisiyi özellestirmez.Taraf tutmak ne zaman insanlara öfkelensem kar$ima cikan duygu,hosgörüden uzak ve bölücü.......SEN MAhmuthekimoglunu hatirlasan ne olur hatirlamasan ne olur?Mahmut Hekimoglu Ye$ilcam döneminde oynadigi filimlerde adini unutulmazlar arasina yazdiran ve 105 filme imzasini atmis bir sinema sanatcisi...SEn hatirlasan ne olur hatirlamasan ne olur...Mahmut hekimoglu kendini koskoca Türk Halkina tanitti...senin gibiler tarafindan taninmasi kayip sayilmaz,aksine benim gibilerini mutlu eder....yinede ben sana hatirlatayim...MAHMUT HEKİMOĞLU KİMDİR?
25 Ekim 1955 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Mahmut Hekimoğlu, Türk sinemasındaki birçok yapıma imzasını atmıştır. İşte Mahmut Hekimoğlu'nun rol aldığı film ve diziler...

Çakma Hayat (Sinema Filmi) 2013
Sevgi Bağlayınca (TV Dizisi) - Cemil 2010
Hür Adam (Sinema Filmi) - Doktor Tahir 2010
IV. Osman (TV Dizisi) - Hasan Hoca 2009
Kırmızı Işık (TV Dizisi) - Tuncay 2008
Kollama (TV Dizisi) - 2. Sezon Nizam 2009
Karanfilli Yarim (Video) 2008
Ana Hakkı Ödenmez (Sinema Filmi) 2008
Merhaba / Dim Çayı Sevdalıları (TV Filmi) 2007

Koçero (TV Filmi) 2007
Dönüş (TV Filmi) 2007
Yeşeren Düşler (TV Dizisi) - Aziz Bey 2006
Yalnız Efe (TV Filmi) - Yörük Hoca 2006
Dilan Gelin (TV Dizisi) - Derviş 2006
Anka Kuşu (Sinema Filmi) - Cemal Bey 2006
Memleket Hikayeleri - Bir Sepet Elma (TV Filmi) 2005
Şubat Soğuğu (TV Dizisi) - Serdar 2004
Türkü Filmi (TV Dizisi) 2004
Sen Küçüksün (TV Filmi) 2004
Hayatın İçinden (TV Dizisi) - Ahmet 2004
Harput Güneşi (TV Dizisi) 2004
Fırtına Hayatlar (TV Dizisi) - Remzi 2004
Celal Oğlan (TV Filmi) 2004
Büyük Buluşma (TV Dizisi) - 1. Sezon İmam 2004
Yeşilçam Denizi (Tv Programı) 2003
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (TV Dizisi) - Ahmet 2002
Ona Bakma Bana Bak (TV Dizisi) 2000
Kimyacı (TV Dizisi) - Metin Aydın 2000
Durduramadım (Sinema Filmi) 1999
İlişkiler (TV Dizisi) - Sıtkı 1997
Palavra Aşklar (TV Dizisi) 1995
Ayrı Dünyalar (TV Dizisi) 1995
Ölüm Oyunu (Sinema Filmi) - Kemal 1994
Son Gün Son Gece (Sinema Filmi) 1994
Kadın Severse (Sinema Filmi) - Engin 1994
Denizciler Geliyor (TV Dizisi) 1994
Gülpembe (Sinema Filmi) 1993
Barışta Savaşanlar (TV Dizisi) 1993
Muallim Bey (TV Dizisi) 1992
Mahallenin Muhtarları (TV Dizisi) - Kenan 1992
Aile Bağları (TV Dizisi) - Macit 1991
Şükür Allahım (Sinema Filmi) - Mahmut 1990
Sadık Dost (Sinema Filmi) 1988
Kurt Payı (Sinema Filmi) 1988
Kumar (2) (Video) 1988
Bir Eski Yangın (Sinema Filmi) 1988
Vurgun (Sinema Filmi) 1987
Kan Kırmızı Süt Beyaz (Sinema Filmi) 1987
Evlerden Biri (Sinema Filmi) - Semih 1987
Bütün Kuşlar Vefasız (Sinema Filmi) 1987
Bir Çember Kırılırken (Sinema Filmi) - Nihat 1987
Prenses (Sinema Filmi) - Selim 1986
Kader Böyle İstedi (Sinema Filmi) 1986
Güvercinim (Sinema Filmi) - Doğan 1986
Gelin Oy (Sinema Filmi) - Mahmut 1986
Öç (Video) 1984
Bin Kere Ölmek (Sinema Filmi) - Muhsin 1983
Bataklıkta Bir Gül (Sinema Filmi) - Bülent 1983
Adile Teyze (Sinema Filmi) - Mahmut 1982
Çile Tarlası (Sinema Filmi) - Alişan 1980
Hayat Harcadın Beni (Sinema Filmi) - Yaşar 1979
Kaybolan Yıllar (Sinema Filmi) - Ömer 1978
Tatlı Kaçık (Sinema Filmi) - Turgut / Hasan 1977
Lanet / İlenç (Sinema Filmi) - Ömer 1977
Gülen Gözler (Sinema Filmi) - Temel 1977
Perişan (Sinema Filmi) - Metin Akel 1976
Evlilik Şirketi (Sinema Filmi) - Ali 1976
Bodrum Hakimi (Sinema Filmi) - Ali Rıza 1976
Arabacının Aşkı (Sinema Filmi) - Gazeteci Tayyar 1976
Aile Şerefi (Sinema Filmi) - Selim 1976
Yakalarsam Severim (Sinema Filmi) 1975
Salak Bacılar (Sinema Filmi) - Osman 1975
Köçek (Sinema Filmi) - Adnan 1975
Kadınlar (Sinema Filmi) 1975
Dam Budalası (Sinema Filmi) 1975
Cellat (Sinema Filmi) - Cahit 1975
Yatık Emine (Sinema Filmi) - Kumandan 1974
Kızım Ayşe (Sinema Filmi) - Ömer 1974
Öksüzler (Sinema Filmi) - Kenan 1973
Ben Doğarken Ölmüşüm (Sinema Filmi) - Mete 1973

SEn hatirlasn ne olur hatirlamasan ne olur? SEN Kimsin??????
200 den fazla radyo,9 televizyon kanalı,50 nin üzerinde gazete,4 mizah dergisi,Zeki alasya metin akpınar Tiyatrosuna kunu,Cumhur başkanı reportajı,Tv lerde ki tartışma programları ve o zaman mevcut hükümet ve muhalefet benim hakkımda 1 ay konuşmuşlar ve bu sanatçının hakında konuşmamışlarsa,ben ondan daha önemliyim demektir bu....Şimdi sen değer vermişsin ne olur vermemişsin ne olur.Ukalalık bazen başa bela...Ben dilimden,sen ukalalığından ömür boyu çekeceksin..........
Alt 25.09.2016, 22:11
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
200 den fazla radyo,9 televizyon kanalı,50 nin üzerinde gazete,4 mizah dergisi,Zeki alasya metin akpınar Tiyatrosuna kunu,Cumhur başkanı reportajı,Tv lerde ki tartışma programları ve o zaman mevcut hükümet ve muhalefet benim hakkımda 1 ay konuşmuşlar ve bu sanatçının hakında konuşmamışlarsa,ben ondan daha önemliyim demektir bu....Şimdi sen değer vermişsin ne olur vermemişsin ne olur.Ukalalık bazen başa bela...Ben dilimden,sen ukalalığından ömür boyu çekeceksin..........

Bravo! gercekten baya önemli bir $ahismi$sin bizim köyun cobaninida sürekli konusuyorlar hem sadece 1 ay deyil bütün bir yil konusulur kimileri coban der kimileri köyün delisi.oda bir kac dergide yer aldi en son timarhaneden kactigi gün,simdi köyde cobanlik yapiyor..ondada ego tavan yapmis durumda kendini cok fazla önemser ben görmüs gecirmis adamim 4 kadin bosadim diye anlatir...80 kusur yasinda ninem mahmut hekimoglunu hatirladi ...9Tv kanalinda yer almis,50 üzerinde gazete 4 mizah gazetesinde yer alan sahsi hatilayamadi...sandigin kadar da önemli deyilmisin beeeehhhhhh ezel....Kerimcan da su an sosyal medyada tiklanma rekorlari kiriyor eminim oda kendini en az senin kadar önemsiyordur....

kendini en cok muhimseyenleriniz, en muhimsizlerinizdir dermi$Hhititler

Sen Mahmut hekimoglundan önce ölmüs olsaydin emin ol Allahin Rahmetini dilerdi hak etmedigin halde
Alt 25.09.2016, 22:24
___EZEL___

Standard Offf

Zitat:
Bravo! gercekten baya önemli bir $ahismi$sin bizim köyun cobaninida sürekli konusuyorlar hem sadece 1 ay deyil bütün bir yil konusulur kimileri coban der kimileri köyün delisi.oda bir kac dergide yer aldi en son timarhaneden kactigi gün,simdi köyde cobanlik yapiyor..ondada ego tavan yapmis durumda kendini cok fazla önemser ben görmüs gecirmis adamim 4 kadin bosadim diye anlatir...80 kusur yasinda ninem mahmut hekimoglunu hatirladi ...9Tv kanalinda yer almis,50 üzerinde gazete 4 mizah gazetesinde yer alan sahsi hatilayamadi...sandigin kadar da önemli deyilmisin beeeehhhhhh ezel....Kerimcan da su an sosyal medyada tiklanma rekorlari kiriyor eminim oda kendini en az senin kadar önemsiyordur....

kendini en cok muhimseyenleriniz, en muhimsizlerinizdir dermi$Hhititler

Sen Mahmut hekimoglundan önce ölmüs olsaydin emin ol Allahin Rahmetini dilerdi hak etmedigin halde
Tamam Lara ben çobanım:Tatmin edecekse seni,yaptığım işlede gurur duyarım,hak yemekten,yalaklık yapmaktan iyidir.Ona buna köpek olmaktansa,onurlu bir şekilde yaşam kavgasında yer alıyorum.Kendimle barışığım,senin gibi sırf kendimi haklı çıkarmak,yaptığımın ne kadar doğru olduğunu düşünecek çıkarcı bir mantelitem yok.Ayrıca senin gibi hayatta ne istediğini bilmeyen,insanları küçük görüp aşağılayarak yazanlara karşı özel bir tarzım var ama,seni es geçiyorum.Bak sana bir örnek verim,o kadar yazının içinde sırf benim pek umursamayarak yazdığım bir şeyi seçmen,senin bunu planlayarak yaptığını düşündürdü.Bundan sonr sen burada küfürde etsen bana,yada kafana göre canımı acıtacağın şeylerle yazdığınıda düşünsen sana cevap vermiycem.Zaten canım sıkkın birde senle gereksiz yere tartışıp iyice canımı sıkamam.Her kim olursan ol,insan olmanın ötesinde bir ederin yok bende.....Bu sana son cevabım,zaten bana çatacağınıda da adım gibi biliyordum ben....
Alt 25.09.2016, 23:36
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Tamam Lara ben çobanım:Tatmin edecekse seni,yaptığım işlede gurur duyarım,hak yemekten,yalaklık yapmaktan iyidir.Ona buna köpek olmaktansa,onurlu bir şekilde yaşam kavgasında yer alıyorum.Kendimle barışığım,senin gibi sırf kendimi haklı çıkarmak,yaptığımın ne kadar doğru olduğunu düşünecek çıkarcı bir mantelitem yok.Ayrıca senin gibi hayatta ne istediğini bilmeyen,insanları küçük görüp aşağılayarak yazanlara karşı özel bir tarzım var ama,seni es geçiyorum.Bak sana bir örnek verim,o kadar yazının içinde sırf benim pek umursamayarak yazdığım bir şeyi seçmen,senin bunu planlayarak yaptığını düşündürdü.Bundan sonr sen burada küfürde etsen bana,yada kafana göre canımı acıtacağın şeylerle yazdığınıda düşünsen sana cevap vermiycem.Zaten canım sıkkın birde senle gereksiz yere tartışıp iyice canımı sıkamam.Her kim olursan ol,insan olmanın ötesinde bir ederin yok bende.....Bu sana son cevabım,zaten bana çatacağınıda da adım gibi biliyordum ben....

SEnin buraya yazdiklarin anladiklarin benim sana söylediklerim deyil o saydiklarinin hicbirini ben sana söylemedin sen anlayabildigini yaziyorsun Allah herkese onurlu bir hayat nasip etsin bu sözün anlamadi da kisiye göre deyisebiliyor kendinle barisik ve mutlu bir hayat sürmende senin adina sevindim insallah dahada mutlu olursun.Insanlari a$alama konusuna gelince..kendine yapilmasini istemedigin birseyi baskasina yapma...Ölmü$ bir insani Kücümseyen (a$alayan sensin)benzer hakaret sana yapildiginda tarzin degisiyor bir insani sevmiye bilirsin hele ölmps bir insani kücümseme gibi bir hakkin yok...Allah 'dan rahmet dilersin kenara cekilirsin...bu nasil bir ceiski yaa...sen fikrini yazarken onurlusun ben fikrimi beyn edtigimde kendimi hakli cikarmak istiyorum...hayatimla ilgili konulara gelince sana sorucak deyil,hesap vericek de deyil ,bu benim hayatim benim kisiligimla ,karakterimle ilgili yorum yapma hakkini kendinde görenlere mok yemek düser...senin bana hak vermen yada vermemen bana hicbirsey kazandirmayacagi gibi kaybetirmezdi...seninde söyledigin gibi evet insanim senin aksine en azindan ölüye saygim var....yanlis biliyorsun sana catmak icin yazmadim verdigin cevabi cok uygunsuz buldugum icin fikrimi beyan edtim...ki$i$ellesen sensin,ben ne senin karakterine ki$iligine saldirmadim.....daha senin kadar dü$medim..)
Alt 25.09.2016, 23:52
___EZEL___

Standard :)))

Zitat:
SEnin buraya yazdiklarin anladiklarin benim sana söylediklerim deyil o saydiklarinin hicbirini ben sana söylemedin sen anlayabildigini yaziyorsun Allah herkese onurlu bir hayat nasip etsin bu sözün anlamadi da kisiye göre deyisebiliyor kendinle barisik ve mutlu bir hayat sürmende senin adina sevindim insallah dahada mutlu olursun.Insanlari a$alama konusuna gelince..kendine yapilmasini istemedigin birseyi baskasina yapma...Ölmü$ bir insani Kücümseyen (a$alayan sensin)benzer hakaret sana yapildiginda tarzin degisiyor bir insani sevmiye bilirsin hele ölmps bir insani kücümseme gibi bir hakkin yok...Allah 'dan rahmet dilersin kenara cekilirsin...bu nasil bir ceiski yaa...sen fikrini yazarken onurlusun ben fikrimi beyn edtigimde kendimi hakli cikarmak istiyorum...hayatimla ilgili konulara gelince sana sorucak deyil,hesap vericek de deyil ,bu benim hayatim benim kisiligimla ,karakterimle ilgili yorum yapma hakkini kendinde görenlere mok yemek düser...senin bana hak vermen yada vermemen bana hicbirsey kazandirmayacagi gibi kaybetirmezdi...seninde söyledigin gibi evet insanim senin aksine en azindan ölüye saygim var....yanlis biliyorsun sana catmak icin yazmadim verdigin cevabi cok uygunsuz buldugum icin fikrimi beyan edtim...ki$i$ellesen sensin,ben ne senin karakterine ki$iligine saldirmadim.....daha senin kadar dü$medim..)
Bak ben kelimeleri istediğim gibi yorumlasam,üzerine düşsem,senin sözde cevap niyetine yazdığın yazının,her satırını yerden yere vururum.Ne kadar ilginç ama değil mi içimden bir ses bana,Lara gelip seninle kavga edecek diyor,bu sessizlik hayra alamet değil diyor,hatta cevap yazarken kovboy filmlerindeki gibi,önümden bir çalının bile geçeceğini söylüyor ve sen geliyorsun,onlarca yazının içinden, bir tanesini çıkarıyorsun,ona yazıyorsun.Bu kadar tesadüf olamaz? Ya güzellikler aşkına git işine,biraz kendini topla ya bu ne böyle tartışma ile kavga birbirinden farklı şeyler,lara bunu sana anlatmama gerek var mı?Bence yok sen akıllı bir kızsın,benim neden bir cümleyi kurmadığımı da çok iyi biliyorsun....
Antwort