Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 16.03.2013, 18:02
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Benim okuduklarimi okusunlar, cahillikde kalmaz diger olumsuzluklarda...
Onlarida gördük. Insanlik sart- okumak yetmiyor.

Alin size "okuyan" "erkek" yorumu/hal ve hareketleri. Aleme ders olsun diye belgeseli cekilmeli.

Okumus insan nasil olmali/nasil olmamali?

http://www.vaybee.de/forum/showthrea...03#post2058003

Geändert von OnMyOwn (16.03.2013 um 18:07 Uhr).
Alt 16.03.2013, 18:11
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Onlarida gördük. Insanlik sart- okumak yetmiyor.

Alin size "okuyan" "erkek" yorumu/hal ve hareketleri. Aleme ders olsun diye belgeseli cekilmeli.

Okumus insan nasil olmali/nasil olmamali?

http://www.vaybee.de/forum/showthrea...03#post2058003
tamam haklisin ama bu tür hayvanlar egitimsizler arasinda daha cok bulunuyor.
Alt 16.03.2013, 18:37
Erfahrener Benutzer

Standard

dinya her miren
Alt 16.03.2013, 21:17
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
tamam haklisin ama bu tür hayvanlar egitimsizler arasinda daha cok bulunuyor.
Bosveer, herhalde ben derdimi iyi anlatamiyorum agam.

Geändert von Cakabeyy (16.03.2013 um 21:20 Uhr).
Alt 16.03.2013, 22:13
Zeynep

Standard

Yine cok karisiyor buralar...
Alt 17.03.2013, 11:38
Erfahrener Benutzer

Standard

nerede hareket, orada bereket
Alt 17.03.2013, 20:03
the_last_time

Standard Kizlarda asik olma geni mi var? Onara asik olmayi yasaklamak lazim!

Burda benim bi komsunin bi kizi var. Yasi en fazla 15, belki de 14. Biraz gelisken oldugu icin, bugün onu ilk defa dudaklarini boyali halde ve saclarini yapili acik gördüm, daha önceleri hep at kuyrugu gibi baglardi. Isin dogrusu, daha dudak boyasi kullaninimda fazla tecrübeli olmadigi belli.. Merdivenlerin önünde beni görüyor ve yanindaki kizarkadsiyla basliyor kikirdesmeye.. Bugün Nimet'in dogumun günü var oraya gidiyoruz. Nasilim güzel miyim diye sormaz mi? Hay Allah dedim icimden ve sonra gülmeye basladim. Ama güldügüm süreyi de düsünmek icin kullandim ne diyebilirim diye. Netice de karsimda ki henüz kisiligini tam olarak bulmamis ve arayis icinde olan ve sosyal cevresinde kendine yerini arayan bir kiz var.

Yaren güzel miyim de ne demek? Sen dünyalar güzelisin. Sonra da konuyu yavastan degistiriyim dedim ve okulunu dersini sordum. Iyi. Demek iyi senden annen ve baban gibi doktor olmak istiyormusun? Evet. Bende senin doktor olacagindan eminim. Hayirlisyla liseyi bi bitir sonra da üniversteyi bi bitir orda da senin güzelligine ve özelligine layik bir genc cikar karsina. Anlasilan hosuna gitmedi bu cevap. Ama hayat bu ögrenecek. Diyorum ya, hele hele kiz cocuklarina asik olmayi yasaklamak lazim. Agzina yüzüne bulastiriyorlar
Hele bi destur de, oku okulunu, al meslegini eline, sonra asiga, masuga bak. Allah'im ya

Geändert von the_last_time (17.03.2013 um 20:39 Uhr).
Alt 17.03.2013, 21:06
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Burda benim bi komsunin bi kizi var. Yasi en fazla 15, belki de 14. Biraz gelisken oldugu icin, bugün onu ilk defa dudaklarini boyali halde ve saclarini yapili acik gördüm, daha önceleri hep at kuyrugu gibi baglardi. Isin dogrusu, daha dudak boyasi kullaninimda fazla tecrübeli olmadigi belli.. Merdivenlerin önünde beni görüyor ve yanindaki kizarkadsiyla basliyor kikirdesmeye.. Bugün Nimet'in dogumun günü var oraya gidiyoruz. Nasilim güzel miyim diye sormaz mi? Hay Allah dedim icimden ve sonra gülmeye basladim. Ama güldügüm süreyi de düsünmek icin kullandim ne diyebilirim diye. Netice de karsimda ki henüz kisiligini tam olarak bulmamis ve arayis icinde olan ve sosyal cevresinde kendine yerini arayan bir kiz var.

Yaren güzel miyim de ne demek? Sen dünyalar güzelisin. Sonra da konuyu yavastan degistiriyim dedim ve okulunu dersini sordum. Iyi. Demek iyi senden annen ve baban gibi doktor olmak istiyormusun? Evet. Bende senin doktor olacagindan eminim. Hayirlisyla liseyi bi bitir sonra da üniversteyi bi bitir orda da senin güzelligine ve özelligine layik bir genc cikar karsina. Anlasilan hosuna gitmedi bu cevap. Ama hayat bu ögrenecek. Diyorum ya, hele hele kiz cocuklarina asik olmayi yasaklamak lazim. Agzina yüzüne bulastiriyorlar
Hele bi destur de, oku okulunu, al meslegini eline, sonra asiga, masuga bak. Allah'im ya
na na na, nicht so einseitig die sache sehen. das grösste kapital von mädchen ist ihre schönheit und jugend, wenn sie das nicht kapitalsieren wird es später zu spät sein, wenn sie die alterswand treffen. schon mit 25 gehts schon deutlich abwärts mit der schönheit. israf yapmayalim, dünyanin nimetlerini bosa gidertmeyelim...
Alt 17.03.2013, 21:14
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
na na na, nicht so einseitig die sache sehen. das grösste kapital von mädchen ist ihre schönheit und jugend, wenn sie das nicht kapitalsieren wird es später zu spät sein, wenn sie die alterswand treffen. schon mit 25 gehts schon deutlich abwärts mit der schönheit. israf yapmayalim, dünyanin nimetlerini bosa gidertmeyelim...
Zu jung ist zu jung! Phädophile hasse ich über alles, nach den Kinderschändern. Selbst der Gedanke daran ist ein Grund für einen Selbstmord Ich weiss zwar was du meinst, doch ich habe nicht dieses kaltblütige Herz mit den Gefühlen von heranwachsenden Mädels zu spielen. Alles was man im Leben tut fällt in einer Art und Weise auf einen zurück... Wäre 10 Jahre älter, wäre sie zum heiraten schön, so aber ist sie für einen anderen im Liebesbuch des Schicksals verschrieben.

P.S. Bist du wieder mal in Germanistan?

Geändert von the_last_time (17.03.2013 um 21:25 Uhr).
Alt 17.03.2013, 21:18
the_last_time

Standard

Die AKP-Regierung ist schon echt fleissig, neuerdings stellen sie überall in den kurdischen Städten, kurdisch sprechende Mülltonnen hin, welche die Vertreter einer jahrtausende alten Zivilisation dazu ermahnen, die Umwelt sauberzuhalten

Geändert von the_last_time (17.03.2013 um 21:24 Uhr).
Antwort