Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.12.2016, 14:14
___EZEL___

Standard Berlin'de Noel pazarına TIR'lı saldırı

Almanya’nın başkenti Berlin’de Noel Pazarı dün akşam saatlerinde kana bulandı. Geçen temmuzda Nice’teki IŞİD saldırısı benzeri olayda, bir TIR kalabalığın arasına daldı, en az 12 kişi yaşamını yitirirken 48’i aşkın kişi de yaralandı. 12 kişinin ölümüne yol açan TIR srücüsünün Pakistanlı sığınmacı Naved B. olduğu aktarıldı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/d...48_yarali.html
Alt 21.12.2016, 01:43
___EZEL___

Standard Almanyada yaşayanlara;

Berlinde yapılan saldırıyı hemen hemen herkes duymuştur.Burada yaşayanlar olarak,alman halkının acısını paylaşmak zahmetine katlanmayanları eleştiriyorum.Söyleyecek sözünüz olsun,insan bu ölenler....
Alt 21.12.2016, 02:02
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Milli şairimiz #MehmetAkifErsoy 'u doğum yıldönümünde sevgi ve saygıyla anıyoruz. Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.

Türk'e düşman olan her ırka, her fikre, her düşünceye ve her topluluğa düşmanız

Geändert von Lara__ (21.12.2016 um 02:10 Uhr).
Alt 21.12.2016, 02:18
___EZEL___

Standard ...

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Milli şairimiz #MehmetAkifErsoy 'u doğum yıldönümünde sevgi ve saygıyla anıyoruz. Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.

Türk'e düşman olan her ırka, her fikre, her düşünceye ve her topluluğa düşmanız
Sayın alman yetkilileri,bu lara nın yazdığını dikkate almayın,bana kızgınlığından saçmalamış....
Alt 21.12.2016, 12:28
Su_perisi

Standard Müslüman düsmani olmak

bir müslüman düsmani olarak, kasten sucu ispatlanmamis pakistanli cocugu buraya sucu islemis gibi yansittin sonra gel burda insanliktan bahset,
sana ne kadar cok komik oldugunu söylemismiydim

herkesi kendin gibi canavar sanma, hayatini kaybeden herkese üzüldük,
bizim gögüsümüzde iman (merhamet) var, senin gibi imani olmayanlarda sen insanlik ara, ara, sen ara sana iyi aramalar

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Berlinde yapılan saldırıyı hemen hemen herkes duymuştur.Burada yaşayanlar olarak,alman halkının acısını paylaşmak zahmetine katlanmayanları eleştiriyorum.Söyleyecek sözünüz olsun,insan bu ölenler....

Zitat:
Almanya’nın başkenti Berlin’de Noel Pazarı dün akşam saatlerinde kana bulandı. Geçen temmuzda Nice’teki IŞİD saldırısı benzeri olayda, bir TIR kalabalığın arasına daldı, en az 12 kişi yaşamını yitirirken 48’i aşkın kişi de yaralandı. 12 kişinin ölümüne yol açan TIR srücüsünün Pakistanlı sığınmacı Naved B. olduğu aktarıldı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/d...48_yarali.html
Alt 21.12.2016, 13:10
___EZEL___

Standard Saçmalamak;

Zitat:
Zitat von Su_perisi Beitrag anzeigen
bir müslüman düsmani olarak, kasten sucu ispatlanmamis pakistanli cocugu buraya sucu islemis gibi yansittin sonra gel burda insanliktan bahset,

bizim gögüsümüzde iman (merhamet) var, senin gibi imani olmayanlarda sen insanlik ara, ara, sen ara sana iyi aramalar
Yalan hile dolan,her türlü sahtekarlık yobazlara has bir durumdur.Ben bir haber paylaşmışım,haberin kaynağı belli.Afgan suçlu veya suçsuz bu başka bir konu,orada insanlar ölmüş,bir toplumun değerlerine saldırılmış.Benim tepkim buna.Yobaz müslümanlara düşmanım evet.Duymak istediğiniz buysa.Sapık müslümanlara düşmanım evet.Pedofil müslümanlara düşmanım evet.Kelle kesen,insan organı yiyen müslümanlara karşıyım.Hırsızlık yapan müslümanlara karşıyım.Kendinden olmayan herkesi düşman olan müslümanlara düşmanım evet.

Ayrıca yıllardır almanyada yaşıyorum,burada çalışıyor hayatımı devam ettiriyorum.Alman halkıyla aynı haklara sahip bir birey olarak fikrimi rahat ve özgürce söyleyebiliyorum.Alman halkı sayesinde çok şey öğrendim bu dünyada.Geldiğim günden beri burada çalışıyor ve burada hayatımı devam ettiriyorum.Kendi ülkemde kalsaydım eğer,sırf düşünce suçundan dolayı 400 yıl ceza almıştım.Katıldığım protesto eylemleri hariç...Şimdi kalkıp bana burada maval okumayın,ben türkiyeden çıktıktan 6 yıl sonra bile ceza almışım....
Alman halkına karşı bir vefa borcumuz var,sende kınamalısın nur.Sana ne kadar kızsamda,biliyorum kalbinin derinliklerinde bir insan var.....
Alt 21.12.2016, 22:21
Benutzerbild von puzzler
puzzler puzzler ist offline
Neuer Benutzer

Standard

evet ben de kiniyorum.
yabanci düsmanligini körükleyenlere ma$alik yaptigin icin seni kiniyorum dallama!
Alt 21.12.2016, 22:23
Benutzerbild von puzzler
puzzler puzzler ist offline
Neuer Benutzer

Standard

ayrica sein gibi bir beyinsize "düsünce sucu" dolayisiyla ceza kesen öküzü de kiniyorum!
Alt 21.12.2016, 22:29
___EZEL___

Standard Gereksizin biri;

Zitat:
Yalan hile dolan,her türlü sahtekarlık yobazlara has bir durumdur.Ben bir haber paylaşmışım,haberin kaynağı belli.Afgan suçlu veya suçsuz bu başka bir konu,orada insanlar ölmüş,bir toplumun değerlerine saldırılmış.Benim tepkim buna.Yobaz müslümanlara düşmanım evet.Duymak istediğiniz buysa.Sapık müslümanlara düşmanım evet.Pedofil müslümanlara düşmanım evet.Kelle kesen,insan organı yiyen müslümanlara karşıyım.Hırsızlık yapan müslümanlara karşıyım.Kendinden olmayan herkesi düşman olan müslümanlara düşmanım evet.

Ayrıca yıllardır almanyada yaşıyorum,burada çalışıyor hayatımı devam ettiriyorum.Alman halkıyla aynı haklara sahip bir birey olarak fikrimi rahat ve özgürce söyleyebiliyorum.Alman halkı sayesinde çok şey öğrendim bu dünyada.Geldiğim günden beri burada çalışıyor ve burada hayatımı devam ettiriyorum.Kendi ülkemde kalsaydım eğer,sırf düşünce suçundan dolayı 400 yıl ceza almıştım.Katıldığım protesto eylemleri hariç...Şimdi kalkıp bana burada maval okumayın,ben türkiyeden çıktıktan 6 yıl sonra bile ceza almışım....
Alman halkına karşı bir vefa borcumuz var,sende kınamalısın nur.Sana ne kadar kızsamda,biliyorum kalbinin derinliklerinde bir insan var.....
Aslında siz türk ırkçıları ile alman ırkçıları aynı ve ayrıca avrupaya giren uyuşturucuyu bu iki ırkçı grup ve bu iki ülkenin istihbaratı orgenize ediyor.Hemde az falan değil,yüzde 35 civarında avrupaya giren uyuşturucu....
Alt 22.12.2016, 01:10
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Su_perisi Beitrag anzeigen

Nur bu Pezevenk'in ortaligi ki$kirtmak ba$ka becerisi yok pis bir terörist vatan haini o cocugu...dokuz kumalli annani oglu bu le$..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche