Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.06.2013, 23:11
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

eylemlerden bir kac gün önce:

30 Mayıs 2013 -
'İstanbul yine bizim olacak'

Yunanistan’da ırkçı-faşist Altın Şafak Partisi, Atina’da İstanbul’un fethinin 560' yıldönümünü "anma" etkinliği düzenleyerek gövde gösterisi yaptı.

Şehir merkezinde son Bizans İmparatoru Konstantin Paleologos’un heykeline çelenk koyan Altın Şafak yanlıları ellerindeki Yunan ve Bizans bayrakları eşliğinde meşalelerle 29 Mayıs 1453’te İstanbul’un fethi sırasında Ayasofya’ya kapanan Bizanslıların okudukları duaları tekrarladılar.

Geçen yıla kıyasla daha az Altın Şafak yanlılarının katıldığı gösteride konuşan parti lideri Nikos Mihaliolakos "20 yıldır 29 Mayıs'ı anıyoruz. Tarih yadımızı asla unutmayacağız. Bugün, ülkemizin ulusal egemenliğinden ödün veriliyor. 2013'ün Yunanistan'ı, 1453 Mayıs'ını hatırlatıyor” dedi.

Altın Şafak Milletvekili Hristos Pappas ise, İstanbul için "Zamanla yine bizim olacak" diye konuştu.

http://www.hurriyet.de/haberler/gund...e-bizim-olacak

eylemler basladiktan sonra:
komsumuz yunan genclerin gezi parki destegi

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

cok destekcimiz var yaa

asagidaki yorumu birdefada ben yapmam gerekti
Alt 19.06.2013, 04:31
Benutzerbild von immeriyi
immeriyi immeriyi ist offline
Benutzer

Standard Wie lieb sie uns doch alle haben

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen
eylemlerden bir kac gün önce:

30 Mayıs 2013 -
'İstanbul yine bizim olacak'

Yunanistan’da ırkçı-faşist Altın Şafak Partisi, Atina’da İstanbul’un fethinin 560' yıldönümünü "anma" etkinliği düzenleyerek gövde gösterisi yaptı.

Şehir merkezinde son Bizans İmparatoru Konstantin Paleologos’un heykeline çelenk koyan Altın Şafak yanlıları ellerindeki Yunan ve Bizans bayrakları eşliğinde meşalelerle 29 Mayıs 1453’te İstanbul’un fethi sırasında Ayasofya’ya kapanan Bizanslıların okudukları duaları tekrarladılar.

Geçen yıla kıyasla daha az Altın Şafak yanlılarının katıldığı gösteride konuşan parti lideri Nikos Mihaliolakos "20 yıldır 29 Mayıs'ı anıyoruz. Tarih yadımızı asla unutmayacağız. Bugün, ülkemizin ulusal egemenliğinden ödün veriliyor. 2013'ün Yunanistan'ı, 1453 Mayıs'ını hatırlatıyor” dedi.

Altın Şafak Milletvekili Hristos Pappas ise, İstanbul için "Zamanla yine bizim olacak" diye konuştu.

http://www.hurriyet.de/haberler/gund...e-bizim-olacak

eylemler basladiktan sonra:
komsumuz yunan genclerin gezi parki destegi

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

cok destekcimiz var yaa

asagidaki yorumu birdefada ben yapmam gerekti
Ehh ha yunan ha biz, yüzyillarca süren bi dostlugumuz var sonucta xD

Liebermann "kann seine Freude nicht mehr verbergen darüber, was in der Türkei geschieht". Das ist annähernd zitiert über die Geschehenisse aus seiner Sicht.
Unsere Best Friends wollen nur das Beste für uns und das Land, wusstest du das nicht? xD
Alt 19.06.2013, 10:13
uno

Standard "Ece Temelkuran: Siz nasil bu kadar zalim oldunuz"

ve bu vesileyle sana kominist manifestoyu okuttum ya,kendimle gururlandim.Gerci kas kafalisin birsey anlamani beklemiyorum.Inancina göre günaha soktum seni,diger tarafta ayni yerde görüsürüz.

yaptigin alintilara cevap olarak videolar koymustum,izlemedin sanirim.Savundugun sistemin tetikcileri birer birer ne haltlar yediklerini anlatiyorlar o videolarda.hatta bir tetikci annesi "oglumu ben cani olsun diye bu devlete vermedim" diyor. tekrar izle,kafa kalin senin zor alir.

yazdigim yazilari alinti yaparak eklemissin ya, baska bi hosuma gitti öcalan.bu dogrular sadece benim dogrularim degil,degismeyen dogrulardir.

senin zihniyetin o cografyaya sadece KÜRT öldürmek icin gidiyor.Canli olarak yakalayamadigi kürtlerin cenazelerine, ne insanliga ne de islamiyete sigacak sekilde alcakliklar yapiyorlar.kulak kesmeler,gögüs koparmalar,ceset parcalamar ve yakmalar senin zihniyetin tarafindan gerceklestiriyor.

Özellikle Ermeni,Rum,Alevi ve Kürtlere karsi acimasiz bir sekilde yetistirilmis canavarlarsiniz.Her alan ve anlamda bu saydiklarimi katletmekten zevk aldiginiz "herkes" tarafindan bilinir.Kimse de korkmasin Kürtlerinde,rumlarinda,alevilerinda arkasinda duran Türk halki vardir.Bahs ettigim bu türk halki sen degilsin,nereden göctügü geldigi belli olmayan ama kendini türk sanan sen degilsin,kafasi medya tarafindan yikanmis türk halki degil bahs ettigim halk, mahllesinde top oynayan cocuklarin toplarini kesmeyen,sirf cocuklar erik calsin diye erik yetistiren, "bir zamanlar bu ülkede gücsüzlerin yaninda saf tutardi" hangi ara sen gibi zalimlestik,yoksa türk olmayip,türklügünü ispat icin mi bu kadar vahsi ve zalimlesebiliyorsun.

detaylandirayim,türk olanlar zalim degildir,insana deger verir,halklara deger verir... zorla türklestirilmis ya da türklesmis kisiler kendilerini ispat etmek icin su an senin yaptigin gibi zalimlesirler;
bu videoda ece temelkuranin "Mustafa bey" dedigi kisi Kürt ve kürtleri kötülüyor: http://www.youtube.com/watch?v=JCsdoZgTofo
senin türk olmadigina yüzde yüz eminim,kendini kanitlamak icin bu vahsiligin.

Sadece ece temelkuran degil,banu güven,nuray mert, zülfü livaneli,sirri sürreyya önder, cüneyt özdemir, oral calislar, cengiz candar, dogu ergil vs vs aklima gelen isimler bunlar.Bu insanlarda benim gibi düsünüyor.cünkü gercekleri görebiliyorlar.

Sirf senin gibi vahsi,karaktersiz ve sahte insanlarin inadina PKK'ya yardim yapasim var.

Karaktersiz herif, tüm dünya düsünürleri aptal bi sen akillisin degil mi? Time dergisinin en etkili 100 ismi arasinda yer aliyor SAYIN Öcalan:
http://time100.time.com/2013/04/18/t...dullah-ocalan/

icindeki Kürt kiniyle yaptigin tespitler beni baglamaz.Yazdigim dogrular degismeyenler DOGRULARDIR!

Icindeki kinin misralara yansimasi;
"Daha once de soyledim. Bir tavuk tavuk gibi otuyorsa, tavuk gibi yuruyorsa, tavuga benziyorsa, yumurtadan cikiyorsa, yumurta yapiyorsa.. yani herseyi tavuga aitse o TAVUKTUR . Bu kisinin TERORIST oldugu gibi. "
Benim kinim;
Bir it,halen sokakta doguyorsa,senin gibiler tarafindan tecavüze ugruyorsa,telle agaca baglanip zaptedilmeye calisiliyorsa,bu senin gibiler yüzündendir.

Git kinini Fasist türk anayasasinin hüküm sürdügü yerlerde kus,bir düsünceyi baskiyla susturan sadece cunta anayasasidir,buranin yasasinida aklinca kendine (fasistce) göre sekillendireceksin.
Bu tarz,insanlarin özellikle konumuzda gecen halklarin o bayraktan nefret etmesini sagliyorsun.
Yürüyüs kanunu hakkindaki yorumlarinada 4 hukukcu bayan PANKARTiyla cevapladilar seni üstünede halen konusuyorsun,ALLAH BELANI VERSIN, ne diyeyim baska?

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Gittigimi saniyorsan yaniliyorsun, kacamazsin senin gibi bir pacavranin terorizmi ovmesine goz yumamam. Nefesimi forumda ensende hissedeceksin.

Bana ‘1980’den once PKK yoktu, neden zorunlu askerlik vardi’ diye sorabilecek kadar tarih konusunda bilgisiz/analizsiz konusabildin.

Gel gelelim anafikire. Sonunda terorist oldugunu kendin kabul ettin, bu mesajinda.

PKK’ya hem teror orgutu diyorsun hem PKK’ya ve APO’ya hayran oldugunu soyluyorsun. Bu da SENIN TERORIST oldugunu yeterince kanitliyor.

Devlet terorist, asker terorist, Turkiye terorist, PKK cici, APO cici. APO savunma savasi yapiyor. Su msjinda resmen bunlari demissin. TERORIST tipik bir terorist kafasi. PKK da aynisini soyluyor, APO’yu lider olarak goruyorlar, devleti ve askeri terorist olarak goruyorlar, sistemi fasist olarak goruyorlar vb. AYNI SENIN KAFA. Belki de almanya'da PKK'ya yardim (ekonomik ya da lojistik) saglayan bir kurulusa uyesindir.

Fasist olarak nitelendirdigin sistem fasist olsaydi senin kokunu kuruturlardi orada konusamazdin. Kurt dusmani olsaydi simdi 20 milyon Kurt burada Turklerle onlarca yildir Turklerle ayni universitelerde okuyup ayni hastanelerde tedavi goremezdi.

1 PKK’li ile aranda hicbir fark yok. Cocuk yasli kadin 30 000 kisiyi olduren bir teroriste hayranlık duyabilecek kadar HAYVANSIN sen. Bunu bu kadar acik soyluyorum ben. Bu hayvanligini ve barbarligini ortbas etmek icin de devleti soz konusu yapiyorsun. Devlet APO’nun eline silahi vermedi.

Su an devlete karsi bu kadar nefretin, Turkiye’nin butun PKK terorizmine ragmen bolunmemesinden kaynaklaniyor, amacina ulasamadi senin APO. Cok uzgunsun, onun hapisten cikmasini bile istiyorsun.

Dingil. 1 degil 2 degil, sen once ‘komunist’ kelimesini dogru duzgun telafuz et, edemiyorsan ingilizce 'communist' de, onu da edemiyorsan almanca 'kommunistischen' de. Ama bari en azindan 1 dilde dogru telaffuz et. ‘kominist’ diye bir sey yok, 80 yasinda, komunizmden bihaber dedeler sinirlenince komİnist diyor

Bahsettigin sey ‘komunist manifestosu’ ise, 19. Yuzyilda senin peygamberlerin tarafindan yazilmis olanin pdf versiyonunu okudum, 45 sayfaydi. Elbette farkli fikirde olsam dahi okuyacagim, bilmeden elestirmekten iyidir. Ben komunizmden nefret etmiyorum, desteklemedigim ideoloji olmasina ragmen nefret yok. Simdiki komunistlerde skko (i'yi sildim). Komunizmi 'bastardize' (direkt 'pclestirmek' gibi acik konusmak istemedim) edenler senin gibiler. Senin gibi cogu terorizme sarilmis, komunizmi kullanarak sivil katleden durumdalar. O yuzden komunizmin arkasina da saklanma, APO liderin de saklanmasin, oyle ideolojilerle Kurt cocuklarin beynini yikattirip askere karsi savastirdi.

Sana simdi capulcu diyecegim ama su protesto gosterilerini desteklemedigim adamlara bile hakaret olacak. Sana diyecek kelime bulamiyorum yani. O derece bir tek hucreliymissin. Amip? Bak bu olabilir.

Bunu soyleyen de Ataturk'ten nefret eden, ona katil vb. diyen bir kisi. Yani sen. Birak o konussun ne olup olmadigini. Prdn, zaten konustu bile. Tescillendi.

Uno (crs79) PKK'li degil diyorsun. Asagida onun PKK ve APO hakkinda mesajlarini aldim. Gereksiz kisimlari kalabalik yapmasin diye cikardim, anlam bozuklugu yok. Bire bir kendi cumleleri. Sen bu adama TERORIST demezsin, ne dersin?

PKK (30 000 kisinin direkt katili) insana, dogaya ve yasama deger veriyormus:

2 kelimeyi bir araya getirip cumle kuramayan APO teroristi, sumuklusu ENDER bir beyinmis:

APO ocu degil, bir melek. ENDER bir BEYIN:

30 000 kisiyi APO ve PKK oldurmemistir:

Dagdaki teroristler askerlerimizden daha degerliymis:

APO hayranligi ovgu degilmis, gercek olarak gostermeye calisiyor:

APO'nun kotu hicbir tarafi, hicbir sucu yoktur:

APO'ya hayranligin baska sekillerde/bahanelerde ortaya cikmasi:

Daha once de soyledim. Bir tavuk tavuk gibi otuyorsa, tavuk gibi yuruyorsa, tavuga benziyorsa, yumurtadan cikiyorsa, yumurta yapiyorsa.. yani herseyi tavuga aitse o TAVUKTUR . Bu kisinin TERORIST oldugu gibi.

Terorist olmak icin daga cikmana eline silah almana da gerek yok, terorist bir orgutu ve liderini ovmen, yuceltmen, yasal gostermeye calisman, yardim ve yataklik yapman, bunlardan herhangi birini yapman yeterlidir.

Rezalet yahu. Almanya da ikiyuzlu bir ulke. Kendi milletinden 30 000 kisiyi oldurmus bir teror orgutu olsa ona nefes aldirmayacakken bunun gibiler elini kolunu sallayarak geziyor, yuvalaniyor, oradan PKK'ya yardim sagliyor, bazilari da internetten PKK'yi yasal gostermeye calisiyor. REZALET.

Bunlar her sekilde topluma zararli. Gunu gelir almanya’yi da kana bular. Bunlarin yuzunden de oradaki cogu Turk’u kotu biliyorlar iste.

Uno (crs79) denilen mahlukat devletin terorle mucadelede birkac hatasini bahane gostererek PKK ve APO'yu, suclarini ve terorizmini ovuyor. Olay bundan ibaret. Insana agzini bozduruyor.
Alt 19.06.2013, 10:37
zerrecikler

Standard uno!?

Sirf senin gibi vahsi,karaktersiz ve sahte insanlarin inadina PKK'ya yardim yapasim var.

asil PKK terör örgütünü destekleyen herkes, INSAN DEGILDIR!!! SAHTE MÜSLÜMANLAR SIZI!!!

APO'nun allah belasini versin!!! sözüm ona kürt halkini savundu öyle mi? daha cok kardes kardesi düsman etti !!! kürt ve türk annelerin yüreklerini yakan IRENC BIR YARATIKTIR.
Alt 19.06.2013, 11:27
xAurumx

Standard

Akpnin de bir farki yok, kendi insanlarina ne kadar eziyet veriyorlar su an. Bunlari desteklegenlerde insan haklarina ve demokratiye karsi gelenlerden.

Zerrecik nasil oluyorda akpyi desteklemiyorsun. Arkadaslarina karsi ayip oluyor ama. :-)
Alt 19.06.2013, 11:52
zerrecikler

Lächeln madame BEYINSIZ

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Akpnin de bir farki yok, kendi insanlarina ne kadar eziyet veriyorlar su an. Bunlari desteklegenlerde insan haklarina ve demokratiye karsi gelenlerden.

Zerrecik nasil oluyorda akpyi desteklemiyorsun. Arkadaslarina karsi ayip oluyor ama. :-)
...rengimi hala cözemedin mi?
Alt 19.06.2013, 19:46
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
...rengimi hala cözemedin mi?

Tz tz tz, so würde ich eigentlich nicht nennen. Immerhin bist du so intelligent, dass du, im gegensatz zu vielen anderen, durchschaut hast wie undemokratisch und unhuman die jetztige türkische Regierung ist. Soviel intelligenz haben die anderen nicht gezeigt.
Alt 19.06.2013, 20:14
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sanirim artik yavas yavas yolunu sonu görünüyor ama, Amcamiz kazik cakacak
galiba.Tabiki yaptiklari iyi olan seyler gözardi edilemez, ama mecbur yapicak ,
Basbakanlik koltuguna oturmak, bir ülkeyi yönetmek, bu sahislarin görevleri.
Sanirim onun gözü baska yerlerde yani gözü yükseklerde ( Cumhurbaskanligi)
Neden istifa etsinki , hakkinda bir cok suclama varmis ,var tekrar Milletvekili olamayacagina
göre, secilme hakkida olmayacagi icin, gittigi yere Kadar artik.Yani siddetle kiniyoruz bu olaylari vede kendi sahsiyetine hic yakismayan sira disi bir davranis.
Alt 19.06.2013, 21:21
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen
hey Burda gercekten de adminler varmis gereksiz yorumlari silen!!!ortalik temizlenmis bee, zerrecikler xaurumax hic yazma derim, görüldügü gibi vakit kaybi
Immeriyi/Zulfiqar/sevtap05 daha kac tane nickin var? Kendi kendine konusuyorsun.
Alt 19.06.2013, 22:01
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Hahaha:))

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Immeriyi/Zulfiqar/sevtap05 daha kac tane nickin var? Kendi kendine konusuyorsun.
Hahaha no comment
Antwort