Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 09.09.2015, 09:01
__KAAN__

Standard Ahmet Hakana Ölüm tehdidi;

'İSTESEK SENİ SİNEK GİBİ EZERİZ'

"Şizofreni hastaları gibi hâlâ kendini Hürriyet’in Türkiye ’yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hâlâ hayatta kalabiliyorsun."
/Radikal

Hürriyet gazetesi ve çizgisini bilmeyen yoktur.Her dönem hükümetlerle kolkola bir yayın politikası izlemiştir.Ayrıca Türkiyenin en büyük yayın kuruluşlarından biridir.Gelinen aşamada yandaş medya sıfatını taşımadığı ve elinde bulundurduğu imkanları,yandaş medya ile paylaşmadığı için;yıllardır Akabe ve yandaş medya tarafından saldırıya uğramaktadır.
Ahmet Hakan ı da hemen hemen herkes bilir,dinci bir yazardır.Düşünün şimdi,neden birden hürriyete saldırı düzenlediler?Çünkü Hürriyet Dağlıcadan şehit haberleri verirken,yandaş medya bir satırlık yer bile ayırmadı..Gelen şehit haberlerinden halkın akbeye öfkesi büyüp çoğalınca,artık gizlemeye çalışıyorlar ve bu yetmiyormuş gibi sen bunun haberini nasıl yaparsın diye akabe gençlik kolları aracılığıyla 2 kez hürriyet tesislerini basıyorlar....Ben gazetenin veya gazetecenin yayın anlayışı ne olursa olsun,özgür olmasından yanayım.Tüm türkiye yurttaşları gibi yaşam hakkına sahiptirler ve yaşam hakkına yapılan tehditlerin karşısındayım...
Alt 09.09.2015, 09:03
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ahmet Hakan da dikkat cekmeye calisiyor, hangi gazeteden hangi gazeteye gecti bir arastirin. Akli sira hurriyet genel yayin yonetmeni olmaya calisiyor aklinca

Ahmet Hakan bir HDP'lidir, bunu kendi de diyor.
Alt 09.09.2015, 09:10
__KAAN__

Standard İnsiyatif;

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Ahmet Hakan da dikkat cekmeye calisiyor, hangi gazeteden hangi gazeteye gecti bir arastirin. Akli sira hurriyet genel yayin yonetmeni olmaya calisiyor aklinca

Ahmet Hakan bir HDP'lidir, bunu kendi de diyor.
Komünist de olabilir,bu kişinin kendi tercihidir.Bir insanın düşüncesi farklı diye ölüm tehditleri yapmak ve öldürmek anca gerici yobaz islam mantelitesinin ürünüdür..Her insanın bu dünyada yaşam hakkı var ve ben herkesin yaşam hakkının savunulmasını istiyorum...Senin düşüncelerinide beğenmeyebilirim,hatta hiç beğenmem,fakat düşünceni ifade etme özgürlüğünle yaşam hakkı özgürlüğün için gerekirse hayatımı veririm..Biraz insanlık öğrenseydiniz,sizde benim gibi düşünürdünüz...
Alt 09.09.2015, 09:15
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Komünist de olabilir,bu kişinin kendi tercihidir.Bir insanın düşüncesi farklı diye ölüm tehditleri yapmak ve öldürmek anca gerici yobaz islam mantelitesinin ürünüdür..Her insanın bu dünyada yaşam hakkı var ve ben herkesin yaşam hakkının savunulmasını istiyorum...Senin düşüncelerinide beğenmeyebilirim,hatta hiç beğenmem,fakat düşünceni ifade etme özgürlüğünle yaşam hakkı özgürlüğün için gerekirse hayatımı veririm..Biraz insanlık öğrenseydiniz,sizde benim gibi düşünürdünüz...
O soz senin sozun degil, git hayatini PKK ile birlikte daglarda ver. Hayatini almak isteyen Bordo Bereliler hep olacaktir. PKK'nin internet sebekesi seni.

Yezidi mantalitesine gore askerlere arkadan yaklasip enselerine sikmak,

Ibnece yola mayin doseyip pusu kurmak,

Kavgada 1 kisiye 10 kisi hasso, husso bilooo gelin looo seklinde gotlekce dalmak,

Ambulans yakmak

Zorda kalinca ambulans cagirmak

Insaat makinesi yakmak

Devlet bize bakmiir diye cigirmak

Nankorluk yapmak varmis.

Bir insan elbette komunist olabilir, ama teror propagandasi yapiyorsa elbet terorizme karsi duranlarla karsilasir her yerde. Terorizm ile komunizm ayni seyler degil.
Alt 09.09.2015, 09:29
__KAAN__

Standard :)))

Zitat:
O soz senin sozun degil, git hayatini PKK ile birlikte daglarda ver. Hayatini almak isteyen Bordo Bereliler hep olacaktir. PKK'nin internet sebekesi seni.

Yezidi mantalitesine gore askerlere arkadan yaklasip enselerine sikmak,

Ibnece yola mayin doseyip pusu kurmak,

Kavgada 1 kisiye 10 kisi hasso, husso bilooo gelin looo seklinde gotlekce dalmak,

Ambulans yakmak

Zorda kalinca ambulans cagirmak

Insaat makinesi yakmak

Devlet bize bakmiir diye cigirmak

Nankorluk yapmak varmis.

Bir insan elbette komunist olabilir, ama teror propagandasi yapiyorsa elbet terorizme karsi duranlarla karsilasir her yerde. Terorizm ile komunizm ayni seyler degil.
Bana öyle geliyor ki sen benim hakkımda hiç birşey bilmiyorsun,bu iyi birşey benim açımdan
O söz dediğin''Senin düşüncelerini beğenmeyebilirim,ama düşünceni belirtme özgürlüğünü hayatım pahasına savunurum.''Ben sadece sana birtek şey söylim eften püften şeyler için meşgul etme bizi ve adam gibi tartışma yürüt.Her seferinde ağzın açılınca ölüm ve savaş diyorsun,şuraya yazıyorum.Bu akabe iktidardan düştüğü zaman o ülkeyi ilk terkedenlerde biri sen olacaksın....
Alt 09.09.2015, 09:35
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bana öyle geliyor ki sen benim hakkımda hiç birşey bilmiyorsun,bu iyi birşey benim açımdan
O söz dediğin''Senin düşüncelerini beğenmeyebilirim,ama düşünceni belirtme özgürlüğünü hayatım pahasına savunurum.''Ben sadece sana birtek şey söylim eften püften şeyler için meşgul etme bizi ve adam gibi tartışma yürüt.Her seferinde ağzın açılınca ölüm ve savaş diyorsun,şuraya yazıyorum.Bu akabe iktidardan düştüğü zaman o ülkeyi ilk terkedenlerde biri sen olacaksın....
PKK'ya GERILLA ORGUT , OZGURLUK SAVASCISI demistin. Kendini tanittin, safini belli ettin.

PKK bir teror orgutu mudur DEGIL MIDIR? Tekrar soruyorum.

Ben Ataturk milleyetcisiyim, AKP'liler Ataturk'ten nefret eder diyorsunuz ben nasil AKP'li oluyorum o zaman? AKP PKK'ya vurursa AKP'ye oy verilmesi normaldir. PKK'ya kim vurursa ona oy verilmesi normaldir, MHP vursun oylar MHP'ya, ZDP vursun oylar ZDP'ye. Olay AKP olayi degil, Turkiye olayi.

Herseyin calinti, sozlerin de.

Teroristler savas isterse elbette savas yapilir, gul mu verilmeli? AKP sizi iyi simartti tabi, simdi sizi simartana da nankorluk ediyorsunuz. AKP'den baska hicbir hukumet PKK'ya ve kurtlere bu kadar ayricalik tanimadi, simdi kurtler ve PKK tam bir AKP dusmanligi yurutuyor, daha dogrusu AKP uzerinden Turkiye dusmanligi.

PKK'yi savunan bir teror sempatizaniyla 1 gram tartisilma yapilmaz.
Alt 09.09.2015, 11:31
__KAAN__

Standard Kaç para alıyorsun?

Zitat:
PKK'ya GERILLA ORGUT , OZGURLUK SAVASCISI demistin. Kendini tanittin, safini belli ettin.

PKK bir teror orgutu mudur DEGIL MIDIR? Tekrar soruyorum.

Ben Ataturk milleyetcisiyim, AKP'liler Ataturk'ten nefret eder diyorsunuz ben nasil AKP'li oluyorum o zaman? AKP PKK'ya vurursa AKP'ye oy verilmesi normaldir. PKK'ya kim vurursa ona oy verilmesi normaldir, MHP vursun oylar MHP'ya, ZDP vursun oylar ZDP'ye. Olay AKP olayi degil, Turkiye olayi.

Herseyin calinti, sozlerin de.

Teroristler savas isterse elbette savas yapilir, gul mu verilmeli? AKP sizi iyi simartti tabi, simdi sizi simartana da nankorluk ediyorsunuz. AKP'den baska hicbir hukumet PKK'ya ve kurtlere bu kadar ayricalik tanimadi, simdi kurtler ve PKK tam bir AKP dusmanligi yurutuyor, daha dogrusu AKP uzerinden Turkiye dusmanligi.

PKK'yi savunan bir teror sempatizaniyla 1 gram tartisilma yapilmaz.
Akabe seni besliyor değil mi?Kaç para alıyorsun onurunu satmak için?
Çünkü akabeye biz ne zaman eleştiri getirsek sen hemen sorunu Pkk sorunu haline getiriyor,insanların gerçek teröristleri görmesini engellemeye çalışıyorsun...Kaç para senin onurun,kaça sattın akabelilere?
Alt 11.09.2015, 05:49
Erfahrener Benutzer

Daumen runter _KAAN_in mide bulandiran PKK sevdasi

Zitat:
Akabe seni besliyor değil mi?Kaç para alıyorsun onurunu satmak için?
Çünkü akabeye biz ne zaman eleştiri getirsek sen hemen sorunu Pkk sorunu haline getiriyor,insanların gerçek teröristleri görmesini engellemeye çalışıyorsun...Kaç para senin onurun,kaça sattın akabelilere?
Yoo, ben kendimi besliyorum. Birkac da burs verdigim ogrenci var.

PKK BIR TEROR ORGUTU MU DEGIL MI? Donek donek kacmadan buna delikanli gibi cevap ver.

Haysiyetsiz PKK'ligin luzumu yok. 1 kere bile PKK teror orgutu diyemedin 'gerilla' dedin, 'ozgurluk savascisi' dedin, her sehidin kaninda senin de payin var.

AKP bahanesiyle PKK'yi mesru gostermeye calisiyor, ulan donek, AKP'den once PKK yok muydu o zaman? O zamanlari nasil savunacaksin?
Antwort