Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.03.2018, 01:49
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
cevap veremiyorsun.

büyük Toni Beyfendinin ayagina otele gidip orana kazik sokturdun sonrada tüm vaybeeye rezil oldun. adam seni kullanirken 2 ayri kadinla beraberdi.

bunu ögrenince deli danaya dönen kimdi??? evlenme hayallerin suya düsünce telefonda aglamalarini duydum kulagimla. burada millet paylasiyordu senin telefonda yalvarmani ve aglamani
sorunun muhattabi sensin ben deyil...pezevenklerinle yani toni abinle bulusup beni arayanda sensin.....kendini miktirmek icinmi bulustun toni abinle???? demek kendin yaptigin icin diyerlerinide kendin gibi saniyorsun.....

sen nerden biliyorsun bunlari? ben aglayip sizlamisim ya...nerden biliyorsun?toni abin anlati diyelim....sen dul bir kadinsin tanimadigin elalemin adamlariyla ne diye bulusup konusuyorsun?
ya handle kalirsan yine? namuslusun ya...sana göre bulustun kendini yaptirdin demek , cünki sen bu yapiyorsun...

bak tekrar söylüyorum sen benim iffetimi düsünme ben 1000 erkegin ortasina ciplak yatsam sapa saglam aralarindan cikarim...

ya sen sen cikabilirmisin??? delik yerini napican?[/quote]
Alt 29.03.2018, 01:52
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
sorunun muhattabi sensin ben deyil...pezevenklerinle yani toni abinle bulusup beni arayanda sensin.....kendini miktirmek icinmi bulustun toni abinle???? demek kendin yaptigin icin diyerlerinide kendin gibi saniyorsun.....

sen nerden biliyorsun bunlari? ben aglayip sizlamisim ya...nerden biliyorsun?toni abin anlati diyelim....sen dul bir kadinsin tanimadigin elalemin adamlariyla ne diye bulusup konusuyorsun?
ya handle kalirsan yine? namuslusun ya...sana göre bulustun kendini yaptirdin demek , cünki sen bu yapiyorsun...

bak tekrar söylüyorum sen benim iffetimi düsünme ben 1000 erkegin ortasina ciplak yatsam sapa saglam aralarindan cikarim...

ya sen sen cikabilirmisin??? delik yerini napican?
tanimadigi adamin oteline giden sen degilmisin. ben cok duydum orospu hikayesi ama adamin ayagina otele giden orospuya ilk defa sahit oldum.

burada senin mp3'ünü dinledik. herkes birbirine gönderiyordu. telefonda nasilda yalvarip agliyordun büyük Toni Bey'e. yalansa yalan de yirtik sidikli et parcasi.

lan salak moron kari mp3'ü dinledik diyorum. sen büyük Toni Beyfendiye nasil aglayip yalvardiginin sahidiyiz.
Alt 29.03.2018, 01:56
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
tanimadigi adamin oteline giden sen degilmisin. ben cok duydum orospu hikayesi ama adamin ayagina otele giden orospuya ilk defa sahit oldum.

burada senin mp3'ünü dinledik. herkes birbirine gönderiyordu. telefonda nasilda yalvarip agliyordun büyük Toni Bey'e. yalansa yalan de yirtik sidikli et parcasi.

lan salak moron kari mp3'ü dinledik diyorum. sen büyük Toni Beyfendiye nasil aglayip yalvardiginin sahidiyiz.

ben deyil admin arkasina takilip giden sensin beni sen aradin ...takma bu kadar ya herkes herseyi anladi...seninki yirtik fark etmez , bir yumurtada ondan alirsin al sana bir cocuk daha
Alt 29.03.2018, 02:21
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ben deyil admin arkasina takilip giden sensin beni sen aradin ...takma bu kadar ya herkes herseyi anladi...seninki yirtik fark etmez , bir yumurtada ondan alirsin al sana bir cocuk daha
sen adamin ayagina otele gidip hazir verdin salak kari.

simdide beni kiskaniyorsun. anlayan anladi.
Alt 29.03.2018, 02:29
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sen adamin ayagina otele gidip hazir verdin salak kari.

simdide beni kiskaniyorsun. anlayan anladi.

gerizekalimisin sen? kac defa cevap vereyim....hemcinslerinin hayati seni neden bu kadar ilgilendiriyor????

ben bekaf bir insanim istedigimle tanisabilirim, görüsebilirim....bu benim icin senin yaptiginin seyin yapmasi anlamina gelmiyor.....

pike sen gece yarisi el alemin adamlariyla bulusup beni,timi, seyrangahi ararken bacaklarinimi aciyordun???

hem sen denim agladigimi nerden biliyorsun? toni abin mi söyledi...sen dul bir kadinsin birde cocugun var..burada yazdiklarin senin hayat hikayen , sen kendin o pisligi yapmasan burada hemcinslerine orosbu diye saldirmazsin...fake niklerle gece yarilari kuduz köpek gibi koca aramazsin
Alt 29.03.2018, 02:38
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
gerizekalimisin sen? kac defa cevap vereyim....hemcinslerinin hayati seni neden bu kadar ilgilendiriyor????

ben bekaf bir insanim istedigimle tanisabilirim, görüsebilirim....bu benim icin senin yaptiginin seyin yapmasi anlamina gelmiyor.....

pike sen gece yarisi el alemin adamlariyla bulusup beni,timi, seyrangahi ararken bacaklarinimi aciyordun???

hem sen denim agladigimi nerden biliyorsun? toni abin mi söyledi...sen dul bir kadinsin birde cocugun var..burada yazdiklarin senin hayat hikayen , sen kendin o pisligi yapmasan burada hemcinslerine orosbu diye saldirmazsin...fake niklerle gece yarilari kuduz köpek gibi koca aramazsin
cok güldüm. timi seyran dedigin düdükler Toni'den nasilda korkuyorlar. biri karsisina cikip birsey diyemiyor. sogan erkegi onlar. ama sende onlarin sogan erkegi oldugunu bildigin icin Toni'ye verdin. onlara niye vermiyorsun???

moron lara senin agladigini Toni anlatmadi burada hepimiz dinledik diyorum niye anlamiyorsun. sizin telefonlari kaydetmis. aglarken yalvarirken hepsini dinledik.

Toni bu kadar kötüyse niye agladin ve yalvardin diye sormazlarmi. insan akliyla oynamaya calisma. sen 5 para etmez kerhane orospusu gibi parayi görünce adamin oteline gidip kandirmaya calistin. adama niye bakireyim diye yalan söyledin. bunun cevabini versene. sen nasil kadinsin beee. adamlara bakireyim diye kendini satmaya calisiyorsun. sende edep haya ar kalmamis.
Alt 29.03.2018, 02:43
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
cok güldüm. timi seyran dedigin düdükler Toni'den nasilda korkuyorlar. biri karsisina cikip birsey diyemiyor. sogan erkegi onlar. ama sende onlarin sogan erkegi oldugunu bildigin icin Toni'ye verdin. onlara niye vermiyorsun???

moron lara senin agladigini Toni anlatmadi burada hepimiz dinledik diyorum niye anlamiyorsun. sizin telefonlari kaydetmis. aglarken yalvarirken hepsini dinledik.

Toni bu kadar kötüyse niye agladin ve yalvardin diye sormazlarmi. insan akliyla oynamaya calisma. sen 5 para etmez kerhane orospusu gibi parayi görünce adamin oteline gidip kandirmaya calistin. adama niye bakireyim diye yalan söyledin. bunun cevabini versene. sen nasil kadinsin beee. adamlara bakireyim diye kendini satmaya calisiyorsun. sende edep haya ar kalmamis.

bak g.ötün yemiyorsa yazma....toni abi bilmem neyin arkasinada saklanma cirkef kari...
feyzadeoldugunu forumda herkes ögrendi...kendini mahkemeye verdiyeseye kadar ugrasan tek dul olarak tarihi gectin....pislik toniyi dilinden düsürmiyen sensin...ama orosbu diyer hemcislerin...yok öyle bir dünya dul kari....

nasil bir pisliksin sen ya.....bravo kocana gercekten seni kisa zamanda yakasindan sirkmis
Alt 29.03.2018, 02:50
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bak g.ötün yemiyorsa yazma....toni abi bilmem neyin arkasinada saklanma cirkef kari...
feyzadeoldugunu forumda herkes ögrendi...kendini mahkemeye verdiyeseye kadar ugrasan tek dul olarak tarihi gectin....pislik toniyi dilinden düsürmiyen sensin...ama orosbu diyer hemcislerin...yok öyle bir dünya dul kari....

nasil bir pisliksin sen ya.....bravo kocana gercekten seni kisa zamanda yakasindan sirkmis
eee anlat mahkemeye vermissinizde ne oldu. mahkeme sizi tokat manyagi ettimi

mahkemede azarlandiniz, hepsini kaybettiniz. hala burada konusuyorsun.

edepsiz utanma olsa bir daha buralarda sürtmezdin ama sende birsey kalmamis. moron karisin sen.

sen Toni'nin tirnagin altindaki pislik olamazsin. daha cok Toni Toni Toni diye catlarsin. adamin yakasindan düssene orospu kari. Toni steht nicht auf nutten.
Alt 29.03.2018, 09:39
Benutzerbild von diettlayy
diettlayy diettlayy ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ben yokken böyle serefsiz yalanci ve tanistigi erkeklere bakireyim diye kandirip bakire olmayan verici mahluklarin yalanlarini yüzsüz yüzüne carpan olmamis.

büyük Toni olarak bu kaltagin propagandasini patlatayim.

TAKSAN ve bağlı işletmeleri ile tüm arazileri satıldı.
Taksan AS devletin mali degil, özel sahislarin mali. Taksan AS 2003 yilinda büyükmihci ailesine satildi. kahpe kari özel sahis istedigi yere satar malini. istersen seni mal olarak satayimda bunu ögren.

GERKONSAN ve bağlı işletmeleri ile tüm arazileri satıldı.
Gerkonsan türkiye demir celikisletmelerine bagli sirket. Gerkonsan 2012 Bank Asya'ya satildi ve 2016'da yine devletin eline gecti. hala bakireyim diye ortalarda dolasiyormussun.

SEKA ve bağlı işletmeleri ile tüm arazileri satıldı.
Seka'nin sadece 4 arazisi vardi. Seka kamu mali olarak 2008 yilinda mesut yilmaz tarafindan özellestirme kapsamina alinmistir. Seka 2005 yilinda Sümer Holding ile birlestirilmistir. lan bunun kafasina yarak düsse AK Parti yapti diyecek.

USAŞ satıldı.
USAŞ, THY'nin ikram hizmetleri için kurduğu bir ikram şirketi idi. Daha sonra 1989 yılında özelleştirildi. 1989'da AK Parti varmiydi kasar asaglik kari?

Türkiye Denizcilik İşletmeleri, bağlı işletmeler, limanlar, gemiler ve çok sayıda taşınmazı ile satıldı.
türkiye denizcilik isletmeleri 10.08.1993 tarih ve 93/4693 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile özelleştirme kapsamına alındi. osmanli isletmesi malesef serefsiz erdal inönü tarafindan özellestirme kapsamina alinmistir. manyak kari erdal inönü solcu alcagin biriydi.

Sümer Holding, tüm işletmeleri, fabrikaları ve arazileriyle satıldı.
Özelleştirme sürecindeki sümer holding, 08 Aralık 1987 tarihinde Sümerbank Holding A.Ş. olarak yeniden yapılandırılmış ve Yüksek Planlama Kurulu’nun 16 Temmuz 1993 tarih ve 93/17 sayılı kararı ile bünyesindeki bankacılık biriminin ayrılmasına ve unvanının da Sümer Holding A.Ş. olarak değiştirilmesine karar verilmiştir. bu yine erdal inönünü pis islerinden birisi. solcu alcak.

Karadeniz Bakır tüm işletmeleri, fabrikaları ve arazileriyle satıldı.
Yüksek Planlama Kurulu'nun 25.11.1993 tarih ve 93/35 sayılı kararı ile 3291sayılı kanun hükümleri çerçevesinde özelleştirilmek üzere T.C. Başbakanlık Başkanlığına devredilmesi kararlaştırılmış. Yine erdal inönü!!! mk kullanilmis aptal mahluk bir daha arastirda yaz.

ERDEMIR satıldı.
erdemir adnan menderesin özel cikardigi yasayla kurulmus bir sirkettir. özellestirmede 46% oyak (Ordu Yardımlasma Kurumu) tarafindan alinmistir diger 54% borsa istanbul'da islem görüyor. bu kariyi yillar önce ortalik mali yapmistim. yüzsüz biri, ar damari catlamis her türlü veren biri.

PETKIM arazileriyle satıldı
petkim tpao öncülügünde kurulmus bir sirkettir. tpao adnan menderes tarafindan kurulmustur. imf karariyla özellestirme sartiyla milyarlari alan bülent ecevit'in imzaladigi sartname geregi satilmistir. aslinda bu dangalaklar kendi solculugunu kötülüyorlar ama farkinda bile degiller.

Meybuz ve taşınmazları satıldı.
meybuz 10 Eylül 2001 tarihli Özelleştirme Yüksek Kurulu kararı ile özellestirme kapsamina alinmistir. bülent ecevitin serefsiz karari.

SSK hastaneleri tasfiye edildi; taşınır ve taşınmaz malları satıldı.
biktim yalanlari düzeltmekten
bunu yazan hem salak hemde haysiyetsiz orospu. gözü olan görür hastaneler SGK'ya devredildi cünkü ssk, bagkur ve es SGK adi altinda birlestirildi.

Araç Muayene İstasyonları satıldı.
öküz kari ak parti gelmeden arac muayene istasyonlari yoktu.
bu kadari yeter mk karisinin yalanlarini düzeltmekle vaktimi harcamiyayim.
bu hauptschulede egitimi görmüs cahil haddini bilsin.

@all kusura bakmayin arkadaslar ama ben yalan ve iftira görünce dayanamiyorum. bu tür yalanci ve iftiraci serefsizleri desifre etmek hepimizin görevi. lütfen ben gidince bu tür yalanlara göz yummayin. göz yumarsaniz ben döndügümde bunlari yöle aglatirim.
du hast doch angefangen wieder mit der antwort auf laras beitrag, wieso bin ich denn jetzt schuld, dass sie mit dir wieder streitet, du hast sie ja auch sofort wieder beleidigt laut überschrift
Alt 29.03.2018, 10:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von diettlayy Beitrag anzeigen
du hast doch angefangen wieder mit der antwort auf laras beitrag, wieso bin ich denn jetzt schuld, dass sie mit dir wieder streitet, du hast sie ja auch sofort wieder beleidigt laut überschrift
weil ne frau gesagt hat die hohle nuss würde stündlich nachschauen ob ich was geschrieben hat. und ich hab gesagt das kann nicht stimmen. sie meinte antworte auf eine sache von ihr und sie wird sofort antworten.

dann hab ich es einfach mal ausprobiert. hab diese lügen von ihr gefunden und geantwortet. und wirklich die lara hat irgendwo in ihrem loch gewartet und ist rausgekrochen.

die dame mit der ich gemailt habe hatte recht sie verfolgt mich und wartet auf ne gelegenheit um mir wieder eine zu blasen.
Antwort