Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.08.2012, 22:36
coffeeandtee

Standard ...

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
@coffeeandtee

Bak Almanca bilmeyen ama Almanya'ya da sürüm sürüm sürünen coffeeandtee adli sahis. Senin küfürlerini okuyunca inan cok üzüldüm, kendim icin degil senin icin. Beceriksiz, yeteneksiz, bunalmis bunak birisine aslinda cevap yazmak bile istemiyorum, ama acidim ve yaziyorum. Sen küfürlerinle ancak kendinin ne mal oldugunu göstermis oldun. Seni doguran ananinda ne mal oldugunu gösterdin. Anasi ne ki danasi o olsun degil mi, Almanya'da cay corba parasina calisip adam yerine konulmayan zavalli. Almanya'da vergi ödediysen ödedin. Vergi elde edilen kazanca kesilir. Hakkini aldin mi? Aldin? Eyy Almanya senin gibi vasifsiz, bilgisiz yiginlari ne yapsin? Cinnet gecirip karisini, anasini kizini satanlari, öldürenleri ne yapsin Almanya? Merkel'i sen hic dinlemiyormusun galiba? Bak ne diyor, biz Almanya'ya ihtiyaci olanlarin göcünü degil Almanya'nin onlara ihtiyaci olan insanlarin göcünü istiyoruz. Dersini cikaramadim mi?

Bak ben Türkiye'de calisyor ve yasiyorum. Bu kadar kuru kuruya vatan-millet-sakarya-edebiyati yapiyorsun, ama Almanya'dan gitmemek icin ödün patliyor! Vay be ne büyük bir Türk ve müslümanmissin? Bu sözlerimi götünden oku. Sen Türk degil Türklerin yüz karasi bile olamazsin. Imanin da bes para etmezmis. Eger imanli olmus olsaydin, riskin Allah'tan geldigini bilirdin ve calisina, cabalayana, riskini arayana Allah imkanlar tanir ve ona yolundaki engelleri kaldirdigini bilirdin.

Sana bir sey söyleyim mi? Sende bir itte ya da bir hayvanda oldugu kadar seref bile yok biliyormusun? Bir it bile yal verip yedirdigi eli isirmaz! Sen ama havlaya havlaya hem yal dileniyorsun, verildiginde de hirlamaya basliyorsun. Sen burda saga sola satasip icini bosaltmaya, dejarj olmaya calisma. Sen dogru bir psikyatriste bir görün. Eger utaniyorsan,
burda bir psikiyatri okuyan ve ileride bu dalda görev yapacak olan bir türk hanim efendi var. Hem seninle türkce iletisim kurabilir ve hem senin sorunlari anlayarak sana gereken ruhsal tedaviyi ve haplarini verebilir! Ne oldugunu bilmeyen nereye ait oldugunu bilmeyen zavalli seni.....
sayin pickurusu,
ben senin o gerizekali ve yalaka beyninin tahmin edemeyecegi tiplerdenim, yoksa o senin hergün götünü siktirdigin alman aristokratlarin sokakta rahatsiz oldugu alt kitle zavallilarindan degil. bu Almanya ya gelen her Türk her Alman dan degerlidir, cünkü hepsi bu tarihin cöplügü Almanyaya kültürel zengilik getirmisdir. Senin gibi orospucocugu yalakalar ise her kültürel ortamda yalaka olarak BOKLUK icerisinde baslayip bitmislerdir. Psikyatristlige gerek yok benim acimdan, psikyatriste görünmesi gereken o kadar insani dolandirip, öldürüp kandirip dümeni yürüttükten sonra biz "demokratiz" diyen Alman halkina sun. Sende yanlarinda yürü liberal yavsak olarak istersen. sokakta siyah sacli insanlara saldiran, evinde yatan insanlari yakan irkcilari destekliyorsun, sayin pickurusu. Seni burada, bilmem nerede destekleyende zaten pickurusu.
KAC PARA ALIYORSUN BU IRKCI ALMANLARI DESTEKLEMEK ICIN?para aldigini bile sanmiyorum, bence pickurusu oldugun kadar gerizekalisinda. Kimbilir hangi irkci Alman sirketinden aldigin 1500 Eurosana bu gerizekali yalakaligi yapmaya yetiyor. SAYIN PICKURUSU: TÜRKLERI YAKAN IRKCILARI DESTEKLIYORSUN.
ZAVALLI ANALARIMIZIN BABALARIMIZIN EMEGINE, VERGISINE SENIN GIBI OROSPUCOCUKLARI YAKISMIYOR. Seni vaybeede de ,bilmem hangi gizli delikdede, destekleyen bütün orospucocuklarini sikeyim.PIC.

Geändert von coffeeandtee (07.08.2012 um 22:46 Uhr). Grund: ...
Alt 08.08.2012, 16:14
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Köpek bile istenmedigi yerde durmaz, sen bi köpekten de mi daha haysiyetsizsin?

Almanlar sana böyle ne yapmislar da böyle travmalar geciriyorsun?
Bak zavalli ve magdur rölünü oynamayi seven geri zekali. Seni zorla orda kimse tutmuyor. Türkiye'ye dönsene? Korkuyorsun degil mi "ileri demokrasiden" ve Tayyip'in zülüm rejiminden. Bak seninle benim aramdaki fark bu! Sen bir korkaksin, sen ancak internetin vermis oldugu o sahte güvence hissleri ile aslanlar gibi kükreyen ama aslinda fare bile yakalayamayan bir kedisin!
Almanlar senin gibi "Kulturbereicherer"lari ne yapsin. Bir yogurt bidonunda bile senin ve malum zihniyetinin beyninde olan kültürlerden bin defa daha fazladir!
Bak sana bende küfür edebilirdim, öyle küfüler edebilirdim ki yedi süalene rahmet okuyabilirdim. Ama yapmayacagim, cünkü benim ahlakim ve terbiye anlayasim buna müsaade etmez!

Senin psikolojini anlamakta hicte zorlanmiyorum. Sen tipik sizofrenlesmis arabeskci Türklerden birisindir! Yüzüne tükürülse, ya rabbi sükür diyen hic bir seyi sorgulamayan, bugününe kurtardik, cok cükür diye hayiflanan ekmekci takimisin. Bunu anlamayacak ne var! El yazisi ile alin yazisini karistiran okuma yazma özürlü de olan özürlülerin daniskasisindir.
Aramizdaki fark ne biliyormusun? Ben senin hayal edipte hic bir zaman ulasamayacagin birisiyim. Sen hayal ederken ben senin hayallerini günlük hayatimda yasiyorum. Türkiye'deyim ve orda yasiyorum. Kendi ülkemde kendimle ve milletimle barisik bir hayat yasiyorum. Almanya'da Almanlarla da sorun yasamiyorum cünkü, terbiye, kültür, mekteb görmüs birisiyim senin gibi dagdan gelen catal, bicak kasik nedir bilmeyen, sofrada herkesin önünde sümügünü sümküren salaklardan degilim!

Birak Almanya'nin seni kapi disari etmek istedigini. Anan bile senden utaniyordur!

Almanya'da Hartz IV var ama Türkiye yok degil mi? Orda ki hükümet öyle sosyal haklari tanimiyor ve zekat zihniyeti ile sana verecegi üc bes kurusla gecinemeyeceginden korkuyorsun degil mi zavalli korkak?

Geändert von Der_Levantiner (08.08.2012 um 16:55 Uhr).
Alt 10.08.2012, 23:38
coffeeandtee

Standard ...

Kim kimi kovuyor?
NPD nin avukati,orospucocugu Levantiner:
benim Almanyaya ödedigim verginin haddi hesabi yok. Senin gibi ajanlar siktirsin gitsin. Hepinizin anasinin götünü sikmisim, pickurulari. Daha yeni Almanyaya dogudan katildiniz, pis irkcilar, bes kurus vergi ödemediniz, siz itin daniskasisiniz orospucocuklari. Siktirin gidin yalaka belesciler. Kime calistigini söyle ilk önce, hangi Monika seni böyle türk düsmanligi yapmaya itiyorlar ulan it?
Bana kalkipda bedavadan irkcilarin "Türken raus" sloganlarini sana kim attiriyor anasini siktiyimin cocugu???
Irkci pickurusu, birde entegre hikayeleri üzerine yaziyor. Her ay irkci orospucocugu dogu almanlara 150 Euro ödüyorum,karsiligi olarak bana senin gibi götverenleri yolluyorlar.

Neyse,pickurusu, baska sloganlarini yolla, bu son yolladigin "Türken raus"tutmadi anasini siktigimin irkci alman ajani..

Geändert von coffeeandtee (11.08.2012 um 01:31 Uhr). Grund: Kim kimi kovuyor?
Alt 11.08.2012, 12:50
Erfahrener Benutzer

Standard Ev sahibi arsiz misafiri kovuyor? Kendini sen ne sandin?

Corbaci arkadas,

sen küfür etmeden yazamamiyormusun? Bak Almanya'ya uyum saglamakta aciz oldugunu gösteriyorsun ama insan iliskilerinde, komunikasyonda da aciz oldugunu da gösteriyorsun, bunun da farkinda misin?

Bir de kim kimi kovuyor diye gereksiz soru sormussun? Kim kimi mi kovuyor? Dagdan gelen bagdakini kovmuyor senin gibi! Onlar ev sahibi ve arsiz, hirsiz, seviyesiz misafirlerini kovuyorlar! Anladin mi loo?!?!?!?!

Sen Forum'da o alistigin gece kondu kültürünü mü yasamak istiyorun? Argümanlarin kalmazsa küfüre, tehdite ve iftiralara basvurarak yag gibi suyun üstüne mi cikacagini saniyorsun? Kenar mahallelerin kenarinda, hayatin kenarinda, gelismelerin kenarinda, her seyin kenarinda kalmis cay corbaci arkadas, hayat böyle islemiyor biliyormusun? Darwin denen bir adam vardi bir söz söylemisti "survival of the fittest" diye bu demek ne demek biliyormusun? Bilmezsin! Bu demek en güclü hayatta kalir degil, en uyum cok uyum saglayan ayakta kalir! Bu da ne demeye geliyor biliyormusun? Almanya örnegin 2017 tek basina insanli bir aracla aya gidecek! Bizim Sülo, Ibo, Apo, Hirbo, Kiro vesaire arkadaslar da hala camurlu bozkirda tozlu yollarda YAYA gidecek! Iste kafa yapisi buna derler!

Almanya Solidaritätsbeitrag aliyormus! Alir tabi! Bu Almanya'yi Almanya yapan ilkelerin ta kendisi! Sen Ludwig Erhard'i taniyormusun? Adam "Soziale Markwirtschaft (Rheinische Marktwirtschaft olarakta bilinir) icaat etti. Bu Kapitalizim ve Kommunizimin sentezi. Haa bu bizde taaa 1924'ten beri var, adina devletcilik (Etatismus) derler ve o dönemlerde Türkiye'nin ekonomisi dünyanin gelismekte olan ücünü ekonomisi idi! Düsün savastan hemen sonra! Ama bizim yobaz kafalar ve 1950'lilerin "karsi devrimcileri! bu süreci baltalayip baska yöne dogru, senin gibi tersine ilerledir, ki bu ayri bir konu!

Solidaritätsbeitrag meselesine gelince güclü omuslar daha fazla zayif omuzlar daha az tasisin felsefisi var. Bunun da yadirgananacak bir yani yok!

Bak Kulturbereicherer arkadas, senin beyaz coraplarini, kepekli saclarini, sigaradan sararmis, dislerini, ve biyiklarini, karini kizini "egitmenin" yolu "baban denen hirbodan" aldigigin kulaktan duyma dersle" Ula ogil, kieziniini düvmeyen vullah diyzini döver! sözleriyle töre cinayetlerini vs. adamlar kültür zenginligi olarak görmüyolar tam tersine kültür erozyonu olarak görüyorlar!
Burda asiretlerde oldugu gibi biat ve itaat etme zihniyeti yok, insanlar egitiliyorlar ve Kant misali beyinlerini kullanmaya tesvik ediliyorlar! Tabi bu özgürlükler sana ve malum zihniyetine fazla geliyor! Adamlar sana gözünü acmak icin bir sey söylese sen hemen bu bana laf sokuyor diye hararetlenip, dinlemeden, arastirmadan sorusturmadan karsi ataga geciyorsun!
Ana bir baci iki gerisine salla tiki ayak yapan sapik bir zihniyetsiniz. Teyze kizina, amca kizina hor gözle bakan, tecavüz edenler Alman kizlarina tecavüz etmekte geri dururlar mi? Köln denen Almanya'nin "kentinde" tecavüzlerinin %80'nini Türkiye Cumhuriyeti vatandaslari ya da oralardan göc etmis sapiklar yapiyor! Ve iddia ediyorum %80'nin %80'ni de Kürt, Zaza Gorani vs. diye adlandirgimiz alt kimliklerden gelen asiret cocuklaridir!

Almanya sizleri bünyesini hasta eden virüs olarak görmesinde ne yapsin?
Cayci corbaci kader kurbani, hayat mahkumu arkadas! Bak adamlar ne diyor, ben seni de, anani da, babani da, süaleni de, yaptigin isi de, ödedigin vergiyi de....... istemiyorum. Git ve kim istiyorsa onlara ver, ama benden uzak dur diyor! Bu adamlarin hakki! Sana da hastir olup gitmek düsüyor! Bu diyardan, hani bilirsin ya, ya deveyi güdersin ya da hastir olur gidersin... Ne azi ne de fazlasi

Geändert von Der_Levantiner (11.08.2012 um 13:26 Uhr).
Alt 11.08.2012, 23:11
coffeeandtee

Standard sen kimin adamisin?

Burada NPD sloganlari atmak senin ne haddine? Zaten o kadar insan öldürülmüs senin irkcilarinin sebebinden, sen kimi savunuyorsun?

Sana küfür etmek bir insanlik görevi, icinde insanlik tasiyan her canli sana binlerce küfür ediyor, benim ettigim az kalir.

Sizler insanlari gaz ile öldürdünüz, ikinci dünya savasinda milyonlarca insani öldürdünüz.

NE UYUMU ULAN ?

Ben demokrasiye uyumluyum, irkci Alman fasizmine, irkciligina degil. Almanlar bütün Türklere kurban olsunlar, o Türkler ki biraz farklilik, insanlik getirdiler bu pickurularina.

Icerisinde insanlik olan her mahlukat bu Levanter isimli irkci alman fasistine ana avrat küfür etsin.

Bana senin ulu NPD nin uyum sloganindan daha baska gerizekali sloganlar gönder pickurusu.

Benim ödedigim milyonlarca Euro vergimi geri ver . Bana ciftevatandaslik hakkimi ver . Ben buraya emek verdim, sen ise dünyaya götünü .

Ancak ozaman geri dönerim Türkiyeye. Kime calisiyorsun ulan Levanter?
Milyonlarca insanin sosyal hayatina zehir kattiniz.
Siz önce insan olmayi ögrenin, pickurusu alman irkcilari.
Senin Schrebergartenini de Monikani da sikeyim.
Sana milyarlarca küfür orospucocugu.

Yolla bakalim NPD sloganlarini, bilmem irkci Almanlara uyum musda, yabancilar bilmem suc isliyormuslarda...

Geändert von coffeeandtee (12.08.2012 um 11:51 Uhr). Grund: ..
Alt 12.08.2012, 15:01
AzziToni

Standard

Zitat:
Zitat von coffeeandtee Beitrag anzeigen
Burada NPD sloganlari atmak senin ne haddine? Zaten o kadar insan öldürülmüs senin irkcilarinin sebebinden, sen kimi savunuyorsun?

Sana küfür etmek bir insanlik görevi, icinde insanlik tasiyan her canli sana binlerce küfür ediyor, benim ettigim az kalir.

Sizler insanlari gaz ile öldürdünüz, ikinci dünya savasinda milyonlarca insani öldürdünüz.

NE UYUMU ULAN ?

Ben demokrasiye uyumluyum, irkci Alman fasizmine, irkciligina degil. Almanlar bütün Türklere kurban olsunlar, o Türkler ki biraz farklilik, insanlik getirdiler bu pickurularina.

Icerisinde insanlik olan her mahlukat bu Levanter isimli irkci alman fasistine ana avrat küfür etsin.

Bana senin ulu NPD nin uyum sloganindan daha baska gerizekali sloganlar gönder pickurusu.

Benim ödedigim milyonlarca Euro vergimi geri ver . Bana ciftevatandaslik hakkimi ver . Ben buraya emek verdim, sen ise dünyaya götünü .

Ancak ozaman geri dönerim Türkiyeye. Kime calisiyorsun ulan Levanter?
Milyonlarca insanin sosyal hayatina zehir kattiniz.
Siz önce insan olmayi ögrenin, pickurusu alman irkcilari.
Senin Schrebergartenini de Monikani da sikeyim.
Sana milyarlarca küfür orospucocugu.

Yolla bakalim NPD sloganlarini, bilmem irkci Almanlara uyum musda, yabancilar bilmem suc isliyormuslarda...
Zitat:
Corbaci arkadas,

sen küfür etmeden yazamamiyormusun? Bak Almanya'ya uyum saglamakta aciz oldugunu gösteriyorsun ama insan iliskilerinde, komunikasyonda da aciz oldugunu da gösteriyorsun, bunun da farkinda misin?

Bir de kim kimi kovuyor diye gereksiz soru sormussun? Kim kimi mi kovuyor? Dagdan gelen bagdakini kovmuyor senin gibi! Onlar ev sahibi ve arsiz, hirsiz, seviyesiz misafirlerini kovuyorlar! Anladin mi loo?!?!?!?!

Sen Forum'da o alistigin gece kondu kültürünü mü yasamak istiyorun? Argümanlarin kalmazsa küfüre, tehdite ve iftiralara basvurarak yag gibi suyun üstüne mi cikacagini saniyorsun? Kenar mahallelerin kenarinda, hayatin kenarinda, gelismelerin kenarinda, her seyin kenarinda kalmis cay corbaci arkadas, hayat böyle islemiyor biliyormusun? Darwin denen bir adam vardi bir söz söylemisti "survival of the fittest" diye bu demek ne demek biliyormusun? Bilmezsin! Bu demek en güclü hayatta kalir degil, en uyum cok uyum saglayan ayakta kalir! Bu da ne demeye geliyor biliyormusun? Almanya örnegin 2017 tek basina insanli bir aracla aya gidecek! Bizim Sülo, Ibo, Apo, Hirbo, Kiro vesaire arkadaslar da hala camurlu bozkirda tozlu yollarda YAYA gidecek! Iste kafa yapisi buna derler!

Almanya Solidaritätsbeitrag aliyormus! Alir tabi! Bu Almanya'yi Almanya yapan ilkelerin ta kendisi! Sen Ludwig Erhard'i taniyormusun? Adam "Soziale Markwirtschaft (Rheinische Marktwirtschaft olarakta bilinir) icaat etti. Bu Kapitalizim ve Kommunizimin sentezi. Haa bu bizde taaa 1924'ten beri var, adina devletcilik (Etatismus) derler ve o dönemlerde Türkiye'nin ekonomisi dünyanin gelismekte olan ücünü ekonomisi idi! Düsün savastan hemen sonra! Ama bizim yobaz kafalar ve 1950'lilerin "karsi devrimcileri! bu süreci baltalayip baska yöne dogru, senin gibi tersine ilerledir, ki bu ayri bir konu!

Solidaritätsbeitrag meselesine gelince güclü omuslar daha fazla zayif omuzlar daha az tasisin felsefisi var. Bunun da yadirgananacak bir yani yok!

Bak Kulturbereicherer arkadas, senin beyaz coraplarini, kepekli saclarini, sigaradan sararmis, dislerini, ve biyiklarini, karini kizini "egitmenin" yolu "baban denen hirbodan" aldigigin kulaktan duyma dersle" Ula ogil, kieziniini düvmeyen vullah diyzini döver! sözleriyle töre cinayetlerini vs. adamlar kültür zenginligi olarak görmüyolar tam tersine kültür erozyonu olarak görüyorlar!
Burda asiretlerde oldugu gibi biat ve itaat etme zihniyeti yok, insanlar egitiliyorlar ve Kant misali beyinlerini kullanmaya tesvik ediliyorlar! Tabi bu özgürlükler sana ve malum zihniyetine fazla geliyor! Adamlar sana gözünü acmak icin bir sey söylese sen hemen bu bana laf sokuyor diye hararetlenip, dinlemeden, arastirmadan sorusturmadan karsi ataga geciyorsun!
Ana bir baci iki gerisine salla tiki ayak yapan sapik bir zihniyetsiniz. Teyze kizina, amca kizina hor gözle bakan, tecavüz edenler Alman kizlarina tecavüz etmekte geri dururlar mi? Köln denen Almanya'nin "kentinde" tecavüzlerinin %80'nini Türkiye Cumhuriyeti vatandaslari ya da oralardan göc etmis sapiklar yapiyor! Ve iddia ediyorum %80'nin %80'ni de Kürt, Zaza Gorani vs. diye adlandirgimiz alt kimliklerden gelen asiret cocuklaridir!

Almanya sizleri bünyesini hasta eden virüs olarak görmesinde ne yapsin?
Cayci corbaci kader kurbani, hayat mahkumu arkadas! Bak adamlar ne diyor, ben seni de, anani da, babani da, süaleni de, yaptigin isi de, ödedigin vergiyi de....... istemiyorum. Git ve kim istiyorsa onlara ver, ama benden uzak dur diyor! Bu adamlarin hakki! Sana da hastir olup gitmek düsüyor! Bu diyardan, hani bilirsin ya, ya deveyi güdersin ya da hastir olur gidersin... Ne azi ne de fazlasi

CoffeandTee bosuna sinirlenme. Levos arkadas almanyada npd yanlisi türkiyede faso irkci bir tip.

Levos sende sinirlenme cünkü kendin üretmeden nazi sitelerinden kopyalayip buraya aktardigin konular cok gereksiz.
Alt 13.08.2012, 13:55
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
CoffeandTee bosuna sinirlenme. Levos arkadas almanyada npd yanlisi türkiyede faso irkci bir tip.

Levos sende sinirlenme cünkü kendin üretmeden nazi sitelerinden kopyalayip buraya aktardigin konular cok gereksiz.
Azzi ben herseyden önce ya oldugu gibi görünen ya da göründügü gibi olan bir Türkiye Cumhuriyeti vatandasi olan bir Türküm! Almanya'da bana kimse hor gözle bakmadi ama kendi ülkemdeyim su an ve buranin tadini cikariyorum. Ama böyle kur sikilara karsiyim. Ya adamlarin ülkesinde yasarsin ve onlarin belirtigi kurallara göre oynarsin. (Leitkultur) Ya da bu isime gelmiyor deyip isine gelen yere biletini kestirirsin! Bunun lami cimi yok! Bu kadar basit! Örnegin ben iki sene sonra belki Avustralya'ya gitmek istiyorum. Gitmeden önce onlarin ön sartlarini kendimin kabul edip edemeyecegimin muhsabesini tutarim! Aman bos ver!

Azzi, bu gereksiz mikroorganizma bana sinir olsa ne olur olmasa ne olur? Fare daga küsmüs dagin haberi olmamis!

Hele gurban, sen niydecähnn akili olmayi, akilsiz bashing därdini yalinayak olan bacaklari cähermis looo

Geändert von Der_Levantiner (13.08.2012 um 14:33 Uhr).
Alt 13.08.2012, 16:08
AzziToni

Standard

Zitat:
Azzi ben herseyden önce ya oldugu gibi görünen ya da göründügü gibi olan bir Türkiye Cumhuriyeti vatandasi olan bir Türküm! Almanya'da bana kimse hor gözle bakmadi ama kendi ülkemdeyim su an ve buranin tadini cikariyorum. Ama böyle kur sikilara karsiyim. Ya adamlarin ülkesinde yasarsin ve onlarin belirtigi kurallara göre oynarsin. (Leitkultur) Ya da bu isime gelmiyor deyip isine gelen yere biletini kestirirsin! Bunun lami cimi yok! Bu kadar basit! Örnegin ben iki sene sonra belki Avustralya'ya gitmek istiyorum. Gitmeden önce onlarin ön sartlarini kendimin kabul edip edemeyecegimin muhsabesini tutarim! Aman bos ver!

Azzi, bu gereksiz mikroorganizma bana sinir olsa ne olur olmasa ne olur? Fare daga küsmüs dagin haberi olmamis!

Hele gurban, sen niydecähnn akili olmayi, akilsiz bashing därdini yalinayak olan bacaklari cähermis looo
O kadar basit degil Levos, in vielen punkten hat coffeeandtee recht.
Alt 13.08.2012, 17:03
mugen

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
O kadar basit degil Levos, in vielen punkten hat coffeeandtee recht.
In welchen?
Alt 13.08.2012, 19:51
AzziToni

Standard

Zitat:
Zitat von mugen Beitrag anzeigen
In welchen?
Zitat:
Kim kimi kovuyor?
Zitat:
NPD nin avukati,orospucocugu Levantiner:
Zitat:
Irkci pickurusu
Zitat:
Burada NPD sloganlari atmak senin ne haddine?
Zitat:
Zaten o kadar insan öldürülmüs senin irkcilarinin sebebinden, sen kimi savunuyorsun?
Zitat:
o Türkler ki biraz farklilik, insanlik getirdiler bu pickurularina.
Zitat:
Levanter isimli irkci fasistine
Er hätte es mit weniger schimpfwörtern schreiben können, doch nur weil er viele schimpfwörter benutzt muss er nicht unrecht haben
Antwort