Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 12.07.2013, 23:50
the_last_time

Standard Salaklara din ve futbol dersi

Zinédine Yazid Zidane hakkinda düsünceleriniz ne? Dogrusunu söylemek gerekirse, iyi bir futbolcu idi.. Fransiz Milli Takimi Youri Raffi Djorkaeff gibi Ermenilerle, Zineden Yezit Zidanlar gibi yezitlerle dünya sampiyonu olmustur... Allah'im bu ne dünya ya....

Hayir ben futbol oynamayacagim. Futbolu cok seviyorum ama iste... Din hocamiz bize futbol oynamanin bir sakincasinin olmadigini söylemisti, cünkü bizim ayaklarla tekmeledigimiz yuvarlak bir me$indir ama yine de icimdeki o kötü hiss gitmiyor bir türlü...

Kerbela'da Hz. Ali'nin düsmani olan Muaviye bin Ebu Süfyan oglu Yezit, Imam Hüseyin'nin kellesini kestirdi... Ve bu Yezitler de top gibi saga sola ayaklari ile vurmustu Hz. Hüseyin efendimizim o mübarek ve peygamber efendimize benzeyen yüzünü... Kerbela'nin sah-i sehidi, Hz. Ali'nin oglu, peygamber efendimizin torunu Imam Hüseyin askina, top oynamayacagim.

Dünya sampiyonu bile olsan sana bi'at etmeyecegem lan Yezit....

Bu dünyadan, o dünyaya giderken,
Tu yüzüne, lânet şanına Yezid!
Hak evini (Ehli Beyt) yıkıp harap edersin,
Tu yüzüne, lânet şanına Yezid!..

Türkiye'de bir tane kisinin adinin, Muaviye, Yezit ya da Mervan oldugunu duymadim, ama Ürdün'de Amman'da Yezitler'den ve Mervan'lardan, Muaviye'lerden gecilmiyor...

Geändert von the_last_time (13.07.2013 um 08:23 Uhr).
Alt 15.07.2013, 17:43
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
orospucocugu lastosch irkcilik etme sana ne lan kimin ermeni kimin zenci oldugu?

senin gibi gerizekali insan yazit su icti ve yemek yedi diye bunlardanda uzak durmasi gerekmiyor mu?

birak bu yalanlari, birak bu irkciligi, birak bu orospucocuklugunu.
Bi-seksüel Kenan, ben Türkiye dostu Ermenileri severim. Ama domuzdan post Yezitten dost olmazmis, olsaydi Muaviye bin ebu Süfyan Hz. Ali efendimize ve Yezit bin Muaviye de Imam Hüseyin efendimize olurlardi.. Yezit ancak Seytan'nin dostu olurmus lan bi-seksüel Kenan

Bu irkcilik degil. Bu böyle iste... Ehh sen Zinedin Yezit Zidane'nin gollerine sevindin mi?
Antwort