Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 09.03.2006, 22:29
unknown

Standard sezon sonu fenerbhce sampiyon

olursa ki olma ihtimali cok yüksek daum ile devam edilsin mi ? bence edilmesin. bu isi en iyi bilen su an ersun yanal var. ben bu adama cok inaniyom. herif hakan sükürü milli takimda kesdi. ve o serefsiz 6saray medyasi adami yakti. simdi görüyoruz ki imparatorice fatos da hakan son milli macda hakani almadi takima. nerden o serefsiz 6saray medyasi. bunlar serefsiz olu serefsiz. ama yanal fenere cok yakisir. adam futbol ile yatip futbol ile kalkiyor. milli takimda adami anlamak istemediler. ama umarim fenerbahce bu adama inanir. inanirsa yanal mutlaka basariyi getirecek.
Alt 09.03.2006, 22:31
unknown

Standard kayseri iyi oynadi ve en kötü ihtimal

ligde 3üncü olur. yani eziktasin önünde bitirir ligi. eziktas ile hamsi 4düncülük icin savasir. daha fazla bisey yapamazlar.
Alt 09.03.2006, 23:13
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard kendice hakli olabilirsin ama

tabiki öbür statlara göre bizim stata daha az var ama biz bizim statta az didigimiz sürece böyle seylere prim tanimis oluruz ve bizdede olaylar cogalir ve büyür o yüzdende bir kiside olsa bin kiside olsa ayni sekilde karsi tavir koymaliyiz. birde kimseye hakaret etme, yoksa bu nicktende olursun.

yakismiyor böyle hakaretler bize, hepimiz bir birimize hayvan isimleri takarak hakaret edersek o zaman bizim insaligimizin degeri ne olur.
Alt 09.03.2006, 23:40
Neuer Benutzer

Standard Fenerbahce.org´ta öyle birsey yazmiyor,

aziz baskan deseydi orada kesin yazardi, demeki basinin uydurmasi, ama resmi sitede asagidaki haber yer aliyor.

"Hasar Tespiti Yapıldı
09 Mart 2006 Perşembe

Fortis Türkiye Kupası’nda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasına gelen konuk ekip taraftarları, Türkiye’nin en modern ve en iyi stadı olarak kabul edilen Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na zarar verdiler.

Galatasaraylı taraftarlar bulundukları tribünün yanında yer alan tel örgülerin bir bölümünü yıktılar 500 koltuk ile tuvaletteki klozet, pisuvar ve kapılara zarar verdiler. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bugün yapılan incelemeler sonucunda hasar tespiti yapıldı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Müdürü Ayhan Bak, verilen hasarın Futbol Federasyonuna ve Galatasaray Kulübe’ne fatura edileceğini söyledi."

tamam siddete karsisin, ama niye sadece fenerbahce stadinda oldugu zaman tepki gösteriyorsun? niye inönü ve ASY deki siddete ve küfüre tepkin yok? seni esit davranmaya davet ediyorum her yerdeki siddeti kinamani beklerdim senden.

gürsoy gecen hafta ne dedi? "hasilatimizin cogu küfür nedeni ile verilen cezalara gidiyor" dedi, bu bjk icinde farkli bir durum degil, bunlari niye yazmadin ve kinamadin? sen spor severmisi yoksa antifenerlimisin?

il spor müdürlügü gecenlerde aralik ayi raporunu yayinladi bunu okudunmu? istanbulda taraftarlarin cirkinliklerine verilen cezalarin siralamasinda gs 1., bjk 2., fb 3. sirada yer aliyor. bunlar olurken hic yazilmadi nedense.

ben siddetin ve küfürün rengi yok diyiyorum kim yaparsa yapsin ayni tepkiyi koyarim, sendende aynisini beklerdim. eger sadece fener stadindaki olaylara tepki gösterirsen o zaman senin samimiyetinden süphe ederim.
Alt 09.03.2006, 23:43
Neuer Benutzer

Standard tebrikler :) o.T.

ohne Text
Alt 10.03.2006, 02:09
airdem

Standard Yanlis anlama, ben Fenerbahce"nin acik-

larini aramiyorum. Fenerde var, digerlerinde yok demiyorum.

Ben Aziz Yildirim ve Fener yönetimini samimi bulmuyorum bu konuda ve sadece bunu göstermek icin bu tür seyleri ekliyorum buraya.

Kaynak dersende, ajansspor.com"dan aldim. Dün yapilan bir görüsme sonrasi basina aciklamalarda bulundu.
Alt 10.03.2006, 02:11
airdem

Standard Iddialiyiz yani? :) Iyi, bende izleye-

cegim o maci. Hak eden turu gecsin!
Alt 10.03.2006, 02:12
airdem

Standard Insallah öyle olur! Kupada eledik gibi

görünüyor. Onlarda ligde 3. kalsinlar ki UEFA oynasinlar!

Umarim böyle kalir....
Alt 10.03.2006, 02:18
airdem

Standard Bence seni almalilar! o.T.

ohne Text
Alt 10.03.2006, 10:29
Benutzerbild von ultraslanavrupa
ultraslanavrupa ultraslanavrupa ist offline
Neuer Benutzer

Standard hahahaha

du magst volkan ein bisschen mehr als normal, oder ?

fizik mizik, üstüme cikarsa ) ne is??
Antwort