Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 08.03.2017, 00:26
bartelemeos

Standard Koyun sürüsü aranmaktadir!!!

TBMM 298 sayili tasarisinin 94 A maddesi 2008 yilinda erdogan basbakanken kabul edilmis. Ve orda su yaziyor:

Yurt disinda ve yurt disi temsilciliklerde seçim propagandasi yapilamaz!!!!

Inanmayan koyunlara duyurulur, TBMM sayfasindan kendileri baksinlar, gerçi koyunlarin böyle seyleri anlama kapasitesi varmidir bilemem!!!
Alt 10.03.2017, 00:05
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

https://pbs.twimg.com/media/C5bneJnWUAAjfcQ.jpg:large

1876 Padi$ahlik anayasasi
2017Ba$kanlik anayasasi

cumhuriyetten meşrutiyete dönülmektedir ,kiyaslayin okuyun,i

hepiniz okuma yazma biliyorsunuz aradaki farki ayirt edebilecek zekada insanlarsiniz..YOBAZ TAYFASI haric tabi

Geändert von Lara__ (10.03.2017 um 00:09 Uhr).
Alt 12.03.2017, 21:07
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard Dünyaya Rezil olduk..Coban Ba$bakan olursa Yabanci Ülkeler Kis Kis güler böyle

Hollanda ve Almanya tam bir Evetci..

2008 yilinda Akp nin cikardigi yurtdi$inda probaganda yapilamaz ve yüksek secim kurulunun bu kanuna dayanarak yurt di$inda probaganda yapmak yasaktir kararini bu medya neden yazmiyor? Almanya ve Hollanda bunu bilmiyor olabilirmi? Tabiki biliyorlar, almanya ve hollandadan cikan evetler en cok Almanya ve Hollandanin i$ine yarayacak

AKp nin yeni taktigi bakin avrupada bizi istemiyor Avrupa evet cikmasindan korkuyor görüyormusunuz diyorlar ve istiyorlar.Evet deyin..diyor..PAlavra hepisi maksat eveti artirmak..
Almanya ve Hollanda'da evet cikmasini istiyor..neden mi? 550 Milletvekiliyle ugrasmaktansa 1 ki$iyi hal edtikmi Türkiyeyi ele geciriz diyorlar ...hepisi bir oyun ...Anla$mali

$imdide Hollanda hükümetiyle yabanci dü$manligindan Prim yapiyor bu $ekilde Evet oylari cogalicak...

Geändert von Lara__ (12.03.2017 um 21:13 Uhr).
Alt 12.03.2017, 23:40
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Idee Barzanı Evet Kampayasını Baslatmıs

Türkiye ziyaretinde bağımsız devlet gibi Kürdistan bayrağını göndere çektiren Barzani 'Evet' kampanyası başlatmış!Duydunuz sayin Koyunlar..))))))))))))

teröristlerle i$ birligi yapanlar beli oldu...NEYMIS evet diyenler teröristlerle is birili yapanlarmis...buna ragmen hala evet diyorsunuz...YUUUhh SIZLERE
Hayir diyenler deyil...evet diyenler teröristlerle is birligi yapanlar

https://youtu.be/r4pV7BPTyK4

Barzani, Başkanlık sistemi için 'evet' çalışmalarına başladı...Mardin’in Midyat ilçesinde bir araya gelen KDP Birlik İnsayatifi, il ve ilçe başkanları, 16 Nisan’da yapılacak referandum kararını açıkladı. Basın açıklaması KDP Birlik İnsiyatifi Sözcüsü Ahmet Acar okudu.94 yıllık Cumhuriyet tarihinde vaseyetçi ve statükocu sistemin ürettiği kronikleşmiş sorunların çözüme kavuşturulması için 18 maddelik anayasa paketinin halkoyuna sunulmak üzere kabul edildiğin hatırlatan Acar, KDP olarak referandumda “Evet” oyu kullanacaklarını belirtti.Kaynak: Barzani 'evet' çalışmalarına başladı!

Bizlere dü$en
16 Nisan 'da" Hayir " diyerek ,
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN
EN BÜYÜK DEYERI CUMHURIYET'E büyük borcumuzun kücük bir taksitini ödeyecegiz..
Onun saraydan alip halka verdigi egemenligi halka teslim etmiyecegiz...

Geändert von Lara__ (12.03.2017 um 23:49 Uhr).
Alt 13.03.2017, 22:29
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Idee AKP'nin mart sonunda yayinlanicak olan reklam filmi

Akp ve muhtarlar heyti $ubat ayinin ba$inda bir refarandum filmi cekiyor ,bizler henüz bu refarandum filmini izlemedik Mart ayinin sonunda Vizyona gecirilecgi söyleniyor.

Reklam filminin konusu $öyle..

Bu reklam bir Stadyumda cekilyor bir Milli mac var ,Milli macta rakip Ülkenin takimi sürekli bize kar$i faul oynuyor,elle oynuyor,sürekli kural di$i oynuyor,her türlü cirkefligi yapiyor ama hakem sürekli bizim alehimize düdük caliyor ve ba$arimizi engellemeye calisiyor,rakip takim git gide daha da cirkeflesiyor..i$te tam o sirada Sahaya kücük bir kizi cocugu giriyor türk bayragi gibi kirmiszi beyaz giyinmi$ ve cikariyor kirmizi karti hakeme gösteriyor..

Tribünlerde degi$ik takimllarin formalarini giymi$ gurbetciler co$kuyla ayaga kalkiyor agliyor falan ve o kücük kiz cocugunun vijdani Avrupayi dize getiriyor .Bu reklam filmi $ubat ayinin ba$inda cekiliyor...

$imdi Soru $U:

Madur kadin bakanimiz hollandaya nasil gitti? Karayolundan gitti
Hollanda'dan Almanya'ya nasil döndü? Karayolundan döndü
Almanya'dan Türkiyeye nerden döndü? Kölün hava yolundan nasil döndü?
Spor Bakanimizin özel spor ucagiyla döndü. Spor bakanimiz KÖLNDEMIYDI ? EVET KÖLNDEYDI..
Peki Almanyada ERkek Bakanimiz varken Hollandaya neden Kadin Bakanimiz gönderiliyor?

ikinci Soru:
Bu Kadin Bakanimiz AKP'nin 15 ay önce cektigi maduriyet reklamindaki kiz cocugumudur?

Avrupaya MADUR OLUCAGIMIZ BUNLARA NERDEN MALUM OLDU?
Alt 14.03.2017, 21:10
___OZAN___

Standard Erbakan Erdoğanı anlatıyor

https://www.youtube.com/watch?v=nDFwmOxARiM
Alt 19.03.2017, 13:28
___OZAN___

Standard İlhan Berk

Hep mi çeker gider insan ?
Birazda çekip götürseler ya..!
Alt 20.03.2017, 00:02
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Hayat öyle korkak insanlarin isi deyil.
Alt 20.03.2017, 01:34
___OZAN___

Standard ...

Yiğitlik inkar gelinmez
Tek'e - tek döğüste yenilmediler
Bin yillardan bu yan, bura usağı
Gel haberi nerden verek
Turna sürüsü degil bu
Gökte yıldız burcu degil.../A.ARİF

Nasıl ki kavgalar eskisi gibi teke tek değilse,aşklarda öyle teke tek değil.Cümbür cemaat sineye çekilenlerden tut da,arkadan hançer sallayanlara kadar....
İğne ile çuvaldız hikayesi belki bu,fakat iğneyi kendine batıranı daha görmedim...
İğne batıracak cesareti olmayanların,bana çuvaldız sunması yok mu,bu beni yoruyor.
Tüm doğrularımı sorgulatıyorlar bana,sinsice üzerime çöken kederden habersizler,gerçi haberleri olsada umurlarında değil.Çünkü hep bir yedek plan vardır,hep bir 3. şık ve hep bir çokta tın....İkilemde kalanların,başkalarını çaresiz göstermesi ise abes gerçekten.Aslında çaresiz olan,bu ikilemde kalandır,el uzattım kaç kere,ip attım düştüğü kuyuya,gören olmadı.Görmek istemeyene birşeyler anlatmakla,bağnazları bilimsel doğrulara çekmek aynı şey.Sanki yıllardır burada paylaştıklarım,yazdıklarım bir hiç uğruna yapılmış gibi.Hiç bile az kalır,sıfırın altında aslında anlam.Amuda kalksam sosyal medyada bir işe yarar mı?...
Not:Bu yazdığıma lütfen cevap yazmayın,az biraz vicdanınız varsa es geçin.Bu bir insanın hayatıdır aslında,fakat bir çoğunuz anlayamazsınız.Anlayabilmeniz için ölüm yaşamanız gerek.Ben kaç kez öldüm kendi bedenimde...

Geändert von ___OZAN___ (20.03.2017 um 01:37 Uhr).
Alt 20.03.2017, 10:46
___OZAN___

Standard İşte

Çok şeye kırılıp,hiçbirşeyim yok diyenlerdenim işte.
Çok şeye düş kurup,sonra kaybolan düşlerimin ertesinde,ben kaybetmedim diyenlerdenim.
Elimdeki hiçbirşeyle avunurum işte.

Geändert von ___OZAN___ (20.03.2017 um 22:34 Uhr).
Antwort