Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.10.2005, 21:44
Benutzerbild von icbenifanta
icbenifanta icbenifanta ist offline
Neuer Benutzer

Standard KURU MANTIK DA ÖYLE!! ;-) o.T.

ohne Text
Alt 06.10.2005, 21:44
rainbow26m

Standard Ha ha ha isin mantigina bakarsan

ha ha isin mantigina bakarsan hiç evlenme inan daha karli çikarsin her açidan. Gerçek asklar her zaman daha pahaliya mal olur insana ve sonucun da garantisi yoktur. Eger mantiksal, matematiksel hesaplar içine girilecekse hiç evlenmeyin !!! Inanin bu en mantiklisi ve en ucuzudur. Ama mutlu olup olmayacaginiz konusunda bisi söyleyemem bu sizin zevkinize ve tercihinize kalmis. Ama aksam isten döndügünde sicak bir gülümseme ile seni karsilayan bir es ve "babacigim" "annecigim" diyerek boynunuza atilip sarilacak bir çocugun verdigi mutlulugu bulamazsiniz.
Evliligin "mantik"tan daha fazla sey gerektirdigini düsünüyorum. Ünlü birinin dedigi gibi "Sevginin az oldugu yerde kusurlar çok olur." Eger sevgi olmazsa evlilige katlanmak kanaat etmek zor... çok zor. Birakin evliligi biri ile bile ayni evi, ayni odayi, ayniseyleri paylasmak bile zor. Arada gerçekten saygi ve sevgi olmazsa olmuyor.
Sevin kardesim ve öyle evlenin o zaman sevdiginizin ufak tefek kusurlarini görmezsiniz. Mantik evliligi diye bisi yok. En mantikli evlilik hiç evlenmemektir. Tabii yaslilikta yalnizlik zordur onu da söyleyeyim size.
Insallah herkes gönlündeki layik oldugu kisiyi bulur ve onunla mutlu olur.
Evlendikten sonra severim diye de düsünmeyin. Ya sevemezseniz ya bir türlü kaniniz isinmazsa ona ???
Saygilar
Alt 07.10.2005, 16:03
greeneye24

Standard o.T.

Applaus, triffst den Nagel wieder mal auf den Kopf...aber, Ausnahmen bestätigen die Regel. ;o)
Alt 12.10.2005, 11:25
yasemiiin

Standard alsoooo ích findeeee daaaaaaaaas

beides! aber an alle mädels lasst euch zeit nicht gleich heiraten die ersten 6monate sind himmlisch langsam nach der zeit so nach und nach findet man es heraus ob das zukunft hat oder nicht
Alt 12.10.2005, 11:26
yasemiiin

Standard ledig!

wie nennt man jemanden der singel ist?
antwort: ledig
wie nennt man jemanden der verheiratet ist?
antwort: erledigt

:-)
Alt 12.10.2005, 11:27
yasemiiin

Standard du schon wieder o.T.

ohne Text
Alt 13.10.2005, 00:28
Benutzerbild von ladydior
ladydior ladydior ist offline
Neuer Benutzer

Standard Calinmis mutluluklar!

Büyülü bahceler ile ilgili itiraflari okudukca icim burkuluyor... Benim Annem kelimenin tam anlamiyla bir ruh hastasi. Yanliz yerine görede cok zeki! Babam ona olan bagliligindan dolayi bunu görmek istemiyor ve onun her dedigini emir biliyor. Nerde yanlis yaptim bilmiyorum ama annem cocuklugumdan beri hayatimi zehir ediyor. Namusumu hicbir leke sürmedigim halde, sineye cekilmeyecek laflar duymak zorunda kaliyorum! Onun hakaretlerini ve kücümsemelerini duymamak icin odamdan cikamiyorum. Isterdimki en azindan beni odamda rahat biraksinlar ama biraz olsun rahat etmemi istemiyor! Evden cikmak istesem kapiyi üzerime kilitliyorlar veya dayak yiyorum. Kurtulmak icin evlenmek istiyorum ama nezaman bir insanla iyi bir arkadaslik kursam veyat bir insani sevsem, ona telefon acip argoca kelimeler kullanip küfür ediyorlar. Sonuc sizinde tahmin edebileceginiz gibi benim yanlizligimla sonuclaniyor. Babam, abilerim, kücük kiz kardesim bile sanki etime as eriyorlar. Halbuki disarida sevilen bir insanim ve hickimseye bir zararimda dokunmadi simdiye kadar. Ne yapacagimi bilmiyorum ama bunlar cagresiz, genc yasta mutluluktan vazgecmis bir insanin son direnisleri: Dilerim kurban oldugum allahtan, benim yüzümü güldürmeyen insanlarin gözlerinden yas yerine kan aksin...!
Alt 13.10.2005, 22:37
Benutzerbild von icbenifanta
icbenifanta icbenifanta ist offline
Neuer Benutzer

Standard UND DU AUCH...;-) o.T.

ohne Text
Alt 13.10.2005, 23:08
yasemiiin

Standard acayipsin yaniiii o.T.

ohne Text
Alt 14.10.2005, 10:00
unknown