Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 04.03.2017, 13:15
___OZAN___

Standard Hayır

İnsan onursuz olur da bu yeni dünya düzeni müslümanları kadar olamaz.O kadar onursuzlar ki,eleştiri yapanları,korku,şiddet ve ölümle tehdit edip baskı altına almaya çalışıyorlar.Burada şunu görmelisiniz.Bu insanlar sahtekar,alçak ve onursuz olmasa,başka nickler yapıp evet propagandası yaparlar mı....

Geändert von ___OZAN___ (04.03.2017 um 14:31 Uhr).
Alt 04.03.2017, 15:21
universummm

Blinzeln @ozan dogal ortaminda görüntülendi

https://tr.wikipedia.org/wiki/Bozay%...s)_running.jpg
Alt 04.03.2017, 16:31
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

insanlarin anlamadigi anlamak istemedikleri konu bu evet hayir refarandumu AKP 'yi sevip sevmemek refarandumu deyil, burada söz konusu olan TÜRKIYE CUMHIRIYETI..

gercekten merak ettigim icin soruyorum yeni anayasa maddeleri neler iceriyor bu maddeler kimin i$ine yarayack hic dü$ündünüzmü?siz evet diyerek bakani denetlemi yetkisini ellerinden aliyorsunuz böyle bir sitem olurmu? bir kac yil snra o cok sevdiginiz ERdogan geri cekilse yerini DAMADINi ,Ogluna ,karisina biraksa buna nasil kar$i koyucaksiniz?hic bir temel egitimi olmayan birine biraksa nasil karsi koyucaksiniz?

ben hayir diyorsam AKP ve Akp trollerinin yönetim uslubunu sevmedigim icin hayir demiyorum ,kim olursa olsun CHP,MHP,HDP cevabim yine hayir olurdu emin olun yine ayni tepkiyi gösteriridim.

CUnhurba$kanina soruyorlar önce siz yok olucaksiniz diyorlar,olsun ERdogana bir deyil bin binali feda olsun diyor...Binalinin feda ettigi babasinin ciftligi deyil Türkiye Cumhiriyeti

evet diyenler bildiklerinin yaninda bilmediklerinide ögrenmek icin bu video yu izlesin..

https://youtu.be/wz8cd2hX_SM

Geändert von Lara__ (04.03.2017 um 16:48 Uhr).
Alt 04.03.2017, 17:46
___OZAN___

Standard Hayır

Lara Bu türkoğlu adlı yobaz sana hakaret içerikli yazı yazmıştı,sonra sildi,ben o alıntıyı kopyaladım ama bende çıkmadı,Zaten ettiği hakareti ben yazdım bakarsan görürsün.Fakat söylemek istediğim bu değil,bu soğan erkekleri senden korkuyor,onu söylemek istedim ))
Nur lütfen sende bazı ehlileşmemiş tipler gibi davranma.Politik görüşlerimiz farklı,sen dincisin ben ataist solcu,bunu biliyorsun.Ya bana düşman ol,yada dost.Hangisini seçersen seç,dürüst ol....Yine başladın doğal ortam falan.....
Alt 04.03.2017, 18:43
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Kürt çocuklarını kaçırıp mağaralarda tecavüz edip gavur ajanlarına pes kes çeken alçak çukur zihniyeti kandılın dibine batırmak için yeryüzünden terörün kökünü kazımak için TAKSİM MEYDANINA DARAĞAÇ DİKMEK İÇİN evet

Yobaz o kürt cocuklarini daglara cikartan barzaniyle Cobaniniz yan yana poz verirken citiniz cikmiyordu,Sayin Apo diyordunuz ,Cobaniniz kurdistan diye bagirirken senin gibi yobazlar sayin apo diyordu,$imdimi akliniza geldi geldi daglara cikartilan kürt cocuklari ..kandiliye kuriyelik ypan kimler yobaz????Teröriste terörist dedirtmeyen kimdi?

Yobaz anladik okumuyorsun bak izle cobaninda kenarda dinlyior

https://youtu.be/NsCN_PMExGA

Sine'i millete döneriz dediniz sine'i apoya döndünüz,imralidaki katilin duvarina nem emiciduvar kagidi dö$ettiniz,sayenizde teröristler pati il kapisini aciyor.

ABD'den korktugunuz kadar Allahtan korksaydiniz bu üklenin basina bunlar gelmezdi.

Erdogan cikip deseki bu yobaza 1 geceligine bana karini ver bu yobaz üste g.ötünüde verir sirf Erdogan hakli ciksin diye....

Cougunu ver kesicem dese sana bin cocuk feda olsun sirf Cobanlarini hakli cikarmak icin

Geändert von Lara__ (04.03.2017 um 19:41 Uhr).
Alt 04.03.2017, 19:36
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard soruyorum sizleri bunlari hanki TV kanalinda görebiliyorsunuz?

https://youtu.be/ShIrwFAUfhg..

https://youtu.be/hoCABeHP2fk

Geändert von Lara__ (04.03.2017 um 19:39 Uhr).
Alt 04.03.2017, 23:08
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Körler sağırlar, biribirinizi ağırlayın, lan topunuz gelin...Papuçlarımın milliyetçisi geçinen LARA, pkk çapulcusunun kucağına oturmuş bana hava atmaya kalkıyor pişkin pişkin..İnsanda biraz utanacak sürat olacak ya...colouk çocuğun kanı eline baynıne midesine inmiş bir pkk çiyle burda birlik olmuş hayırcılık oynayan kaltank beni kürtçülükle suçlamaya kalkıyor..Hadi ordan pislik..SENİN TAPANAĞIN ALÇAK YÜZÜNDEN TÜRK KÜRT BİRBİRİNE DÜŞMAN EDİLDİ..ben cudi dağında ayrılıkçı kürtleri temizlerken, sen hangi pkk lının kucağında balon patlatıyordun onun hesabine ver zere insanlık şerefin varsa..ben haytımda hiçbir partiye oy vermedim...FAKAT OSMANLIYA EVET DİYORUM, İSLAM AHKAMINA EVET DİYORUM... AKLI SELİM TÜRK MİLLETİDE EVET DİYECEK..YÜZDE 65 GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR..Kaçacak delik arayacaksınız

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Yobaz o kürt cocuklarini daglara cikartan barzaniyle Cobaniniz yan yana poz verirken citiniz cikmiyordu,Sayin Apo diyordunuz ,Cobaniniz kurdistan diye bagirirken senin gibi yobazlar sayin apo diyordu,$imdimi akliniza geldi geldi daglara cikartilan kürt cocuklari ..kandiliye kuriyelik ypan kimler yobaz????Teröriste terörist dedirtmeyen kimdi?

Yobaz anladik okumuyorsun bak izle cobaninda kenarda dinlyior

https://youtu.be/NsCN_PMExGA

Sine'i millete döneriz dediniz sine'i apoya döndünüz,imralidaki katilin duvarina nem emiciduvar kagidi dö$ettiniz,sayenizde teröristler pati il kapisini aciyor.

ABD'den korktugunuz kadar Allahtan korksaydiniz bu üklenin basina bunlar gelmezdi.

Erdogan cikip deseki bu yobaza 1 geceligine bana karini ver bu yobaz üste g.ötünüde verir sirf Erdogan hakli ciksin diye....

Cougunu ver kesicem dese sana bin cocuk feda olsun sirf Cobanlarini hakli cikarmak icin
Alt 04.03.2017, 23:49
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard hadi beeehh ...öylemi dersin Hamamoglani

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Körler sağırlar, biribirinizi ağırlayın, lan topunuz gelin...Papuçlarımın milliyetçisi geçinen LARA, pkk çapulcusunun kucağına oturmuş bana hava atmaya kalkıyor pişkin pişkin..İnsanda biraz utanacak sürat olacak ya...colouk çocuğun kanı eline baynıne midesine inmiş bir pkk çiyle burda birlik olmuş hayırcılık oynayan kaltank beni kürtçülükle suçlamaya kalkıyor..Hadi ordan pislik..SENİN TAPANAĞIN ALÇAK YÜZÜNDEN TÜRK KÜRT BİRBİRİNE DÜŞMAN EDİLDİ..ben cudi dağında ayrılıkçı kürtleri temizlerken, sen hangi pkk lının kucağında balon patlatıyordun onun hesabine ver zere insanlık şerefin varsa..ben haytımda hiçbir partiye oy vermedim...FAKAT OSMANLIYA EVET DİYORUM, İSLAM AHKAMINA EVET DİYORUM... AKLI SELİM TÜRK MİLLETİDE EVET DİYECEK..YÜZDE 65 GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR..Kaçacak delik arayacaksınız

hanki maddesine Evet dersek PKK bitecek Yobaz?
ben okudum göremedim,hanki madde? Siz gördünüzmü?Peki bunlar nerden bilyior?
madem terörü bitiricektiniz 15 yildir niye hergün mehmetcikler $ehit olurken niye bitirmediniz?
Kim engel oldu Size?5 tane albay yaveriniz vardi 5'de Fetöcü cikti..CHP mi engel cikti,MHP mi? HDP meclis kapilarini acan kim???HDP mi engel oldu?5 tane yaveriniz vardi hepisi Fetöcü cikti.$imdi yaver olarak Genelkurmayba$kanini gezdiriyo

Ohh !!!leng yobaz sen Papuc mu giyiyon? pa$alarin carik , giyiyordu ne ara papuca tasviye oldun oglancocugu ...papuc giyen müslüman olurmu lan kafir ,pasalarina ihanet eden iblis seni

SUCLAMIYOR MAL.. Cobaninizda orada oturuyor trolleriyle ve dinliyor ..yalan konusuyor desin iste belegeleri desin neden demiyor?Pkk'nin kucagina oturan bizer deyiliz..PKK kucagina oturan SIzleri güden Cobaniniz ve Koyunlari bu ara koyun seninn gibilerini deniliyor...göstereyim sana resimleri PKK la yan yana sarma$ dola$ kankalik yapanlari...

INANIN KATILA KATILA GÜLYORUM EVET KÜRTÜ TÜRKE BIZ DÜSMAN ETTIK CHP,mhp SUCLU,HDP, SUCLU -HDP'e meclis kapilarini sonuna kadar acan sucuz..amerika türkiye düsmani cekemiyor ,almanya öyle,rusya zaten türkiye düsmani,farnsa desen öyle..AKP ve trollerinin hic bir sucu yok onlarin olup bitende haberleri bile yok onlar cinde yasiyor...cünki ülkeyi yanda$ Partiler yönetiyor....Lan nasil bir malsin sen ja???..))))))))

Türke Kafir dersiniz Vatan haini dersiniz
Kürte terörist dersiniz?
Aleviye ,cerkeze ,agiza alinmayacak sözler söylersiniz..simdi geleim sana

Türkün ne oldugu beli
Kürtün de ne oldugu beli
Alevinin cerkezinde öyle hiristiyanin da öyle

A breee , o.cogu senin ne oldugun bile beli deyil osmanli artigi ,$imdi Skt ol git annanin reklamini baska yerde yap YOBAZ, yatacak yeriniz yokkkk din sömürganlari siz

Geändert von Lara__ (05.03.2017 um 00:32 Uhr).
Alt 04.03.2017, 23:55
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

bu Yobaz $imdi Nurla bana özelden mail yazip duelloya davet eder...))))))))))))))))))))))))))

Allah rizasi icin hayir sever biri bu Mali bir beyin uzmanina götürsün...$ahsen bir faydasi olucagini dü$ünmüyorum ama bir umut bu ona SEN kimsin benden daha mi iyi bilion der..)))))))))
Alt 05.03.2017, 00:22
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

:-)) bitli çapulcu bana kaşınıyorsun fakat avuçlarını yalarsın..Lesden pis kokuyorsun..ne ıolacak kimbilir kaç yıl yıkanmamış pkk çapulcularının altına yatarsan olacağı buydu...Benim işim gücüm var atanın ibneliklerini deşifre ediyorum seni yardakçın lezbiyen ablan hamamda domaltıp temizler:-)hadi yine iyisin iki kemik attım sana,bukadarla mutlu olmayı dene hadi şimdi HOŞT

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
bu Yobaz $imdi Nurla bana özelden mail yazip duelloya davet eder...))))))))))))))))))))))))))

Allah rizasi icin hayir sever biri bu Mali bir beyin uzmanina götürsün...$ahsen bir faydasi olucagini dü$ünmüyorum ama bir umut bu ona SEN kimsin benden daha mi iyi bilion der..)))))))))
Antwort