Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.05.2017, 19:23
seyrangah_06

Standard

Konumuz kaybolmasin

Tarih susmaz konuşur Osmanlı Devleti’nin 31’inci padişahı, İslamiyet’in 110’uncu halifesi Padişah 1. Abdülmecid, küçük kızlara çok düşkündü. En hoşlandığı şey, on yaşını doldurmamış bakire kızların bakireliğini bozmaktı. Padişahlık yaptığı 22 yılda, on yaşını doldurmamış 330 kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girerek bakireliğini bozdu. Anne ve babaların rıza gösterip teslim ettiği kız çocuklarından ikisi, Padişah Abdülmecid tarafından tecavüz edilirken cinsel organları yırtılıp kan kaybından ölünce, Padişahımız vicdana geldi ve 16 yaşından küçük çocukların bekaretini bozmamaya karar verdi. Padişah Abdülmecid’in 16 yaş üstü kaç bakire kıza tecavüz edip kızlığını bozduğu bilinmiyor. Çünkü bu işleri yüce padişahımız gizli yapmaya başlayarak kaydının tutulmasını yasakladı. Padişah Abdülmecid'in annesi Rus Yahudisi Suzi idi... Abdülmecid'in 25 karısı, bunlardan 43 çocuğu oldu. Kızlığını bozduğu 16 yaş üstündeki sayısı bilinmeyen kız çocuklarından 67 gayrimeşru çocuğu oldu. Hızlı yaşayıp genç öldü. Veremden ölen padişahımız 39 yaşındaydı.39 okka idi...

OSMANLI PADİŞAHLARININ KİMLER OLDUĞUNU ÖĞRENİN ,OSMANLI SEVDALILARI...

Böyle padisahin anasini atasini sikiyim.
Alt 15.05.2017, 19:30
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

HALEN ZIRVALIYOR GÖTVERENE BAK
LAN BOYNUZLU DOMUZ
ULAN KARSINDA ENAYEMI SANIYORSUN ALCAK CUKUR:
GÖTÜN YIYORSA
ÖZELIME GIRIP ADRES ISTEYECEKSIN...
Bende sana özelden gönderecegim:::
YOK BURDA SÖV YAPMAYA DEVAM EDECEKSEN; BURDA BANA TEK KELIME YAZACAKSAN ETTIGIN EDECEGIN KÜFÜRLERI BIN MISLIYLE SANA IADE ETTIM EDIYORUM::PADISHA ATTIGIN IFTIRALARIDA !!

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Daha ne kadar isteyecegim lan yalan konusan agzina yaragimi soktugumun korkak ibnesi..
Bak kocum bunu iyi ögren.

Ya adresini ver, ya da götünü git kimi verirsen ver. Ya ka kes lan o kancik kari agzini

Herseyi taklit edebilirsin, herseyi alavereye dalavereye verebilirsin ama dünyada bir sey taklit edilmez. O da cesarettir.
Senin oraya geldik. Fosil korkudan altina sicti, eli ayagi bir birine dolasti. Kasanin önündeki de masum masum nasil bakiyordu aman bana dokunmasinlar diye.
Sen anlatiyon lan sikkimim sidigi
Alt 15.05.2017, 19:33
seyrangah_06

Standard

Senin sonun cok kötü olacak amina kodugumun, agzina yarragimi soktugumun pici. Ancak uzaktan fifi gibi havlarsin.
Biz oraya geldik, altina sicti fosill ve sacini orospu sarisina boyatmis o kanciklariniz...
Senin sülalenin götünde cola sisesini kiracagim.
Kasanin önünde kine dikkat edin sonu Bergen gibi olmasin.

Ben oraya seni aramaya cikmistim. Sansin vardi lan kefasenin sicirtmasi, götünde cola sisesi kiracaktim..
VER LAN ADRESINI, KES LAN KANCIK GIBI KONUSMAYI, YOKSA SENI KARI DIYE SIKERIM LAN

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
kancik götveren...köprü altinda doyuramadilarmi seni
hani adres isteyecektin::yavsak boynuzlu domuz...ziyaretci defterime bile girip adres istemeye korkacak kadar cukur ibneSIN...sen degilmisin yedi suleleni parselleyn .senki yüzbin kisiye anani kizkardesini karini siktiren götveren..gelmis burda padisaha iftira atip ibne atanin reziliklerini örteceginimi saniyorsun::ben delileriyle atanin veledizina ibne oldugunu isbat ettim,...senin gibi masallarla degil..ziyaretci defterime yazip adres isteyip gelmesen bu vaybede nekadar insan varsa anani avradini kIzini kizkardesini yedi suleni siksin1onun bunun yosmasi
Alt 15.05.2017, 19:37
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
YOK BURDA SÖV YAPMAYA DEVAM EDECEKSEN; BURDA BANA TEK KELIME YAZACAKSAN ETTIGIN EDECEGIN KÜFÜRLERI BIN MISLIYLE SANA IADE ETTIM EDIYORUM::PADISHA ATTIGIN IFTIRALARIDA !!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alt 15.05.2017, 19:48
seyrangah_06

Standard Konumuz kaybolmasin! Millet bu soysuzlara ecdadimiz demeyi birakmali

Tarih susmaz konuşur Osmanlı Devleti’nin 31’inci padişahı, İslamiyet’in 110’uncu halifesi Padişah 1. Abdülmecid, küçük kızlara çok düşkündü. En hoşlandığı şey, on yaşını doldurmamış bakire kızların bakireliğini bozmaktı. Padişahlık yaptığı 22 yılda, on yaşını doldurmamış 330 kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girerek bakireliğini bozdu. Anne ve babaların rıza gösterip teslim ettiği kız çocuklarından ikisi, Padişah Abdülmecid tarafından tecavüz edilirken cinsel organları yırtılıp kan kaybından ölünce, Padişahımız vicdana geldi ve 16 yaşından küçük çocukların bekaretini bozmamaya karar verdi. Padişah Abdülmecid’in 16 yaş üstü kaç bakire kıza tecavüz edip kızlığını bozduğu bilinmiyor. Çünkü bu işleri yüce padişahımız gizli yapmaya başlayarak kaydının tutulmasını yasakladı. Padişah Abdülmecid'in annesi Rus Yahudisi Suzi idi... Abdülmecid'in 25 karısı, bunlardan 43 çocuğu oldu. Kızlığını bozduğu 16 yaş üstündeki sayısı bilinmeyen kız çocuklarından 67 gayrimeşru çocuğu oldu. Hızlı yaşayıp genç öldü. Veremden ölen padişahımız 39 yaşındaydı.39 okka idi...

Alt 15.05.2017, 23:38
Erfahrener Benutzer

Standard

Sevgili forumdaslar
bazi sapik cibiliyetsizler,kendi hayat hikayelerini ecdadimizin mumtaz kisiliklerine yamamaya calisarak onlari karalayacaklarini saniyorlar.Halbuki Osman ogullari dünyada en adil en üstün en ahlakli cihan medeniyetini kurarak, 3 kitaya adaletle hükm etmislerdir.Bu degerli cihan imparatorlugunu yikan batili sömürgeciler ve siyonistler, osmanlidan sonra dünya insanligina kan gözyasi nefret ve sömürüden baska birsey veremedikleri icin,Dünya insanliginin ekseri cogunlugu Osmanlinin adaletini arar olmustur.Hatta ve hatta, siyonistlerin oyununa gelerek osmanliye düsmanlik eden araplarin balkan halklarinin bircoguda osmanlinin adaletini aramaktadir.bunu sezen dogulu batili sömürgeciler dehsete düserek ya osmanli kullerinden dirilirse halimiz ne olur diye,akla hayala gelmiyecek iftiralarla saldirilarla, bölgemizde hertür teröre basvurarak OSMANLI TORUNLARININ ISLAM ADALETINI HAYATA HAKIM KILMALARINI ENGELLEYECEKLERINI SANIYORLAR.halbuki ati alan uskudari coktan gecti..siyonist ve sömürgeci dogulu batililarin tahtlarini baslarina yikacagiz...Atasi belirsiz kemalin putlarini ve zihniyetini angari bir zamanda selanigin cöplügüne atacagiz...
.................................................
Not: bana küfür hakaret edebilecek cesareti kendinde gören birisi varsa, bunu gelip yüzüme yapmalidir.bunun icinda özelime yazip adres isterse adresimi verecegimi yol masraflarinida karsilayacagina söz veriyorum.
AKSI HALDE SANALDA CAKALLIK YAVSAKLIK EDIP KÜFÜR VE HAKARET EDENLER DÜNYANIN EN ALCAK YAVSAGIDIR.VE ETTIGI EDECEGI KÜFÜR VE HAKARETLERI BIN MISLIYLE O REZILE IADE EDIYORUM
Alt 15.05.2017, 23:48
Erfahrener Benutzer

Standard

"Osmanlilar,Türkler asırlar boyunca birçok millete hakim oldular, fakat onları asimile etmeye asla gayret etmediler. Onlara hürriyet verdiler ve din ve kültürlerinin yaşanmasına müsaade ettiler."

Avrupalı tarihçi Richard Peters,
Alt 16.05.2017, 17:38
seyrangah_06

Standard

VER LAN ADRESINI,
BAKIRE GELININ SIK TUTMASINDAN CEKINDIGI GIBI CEKINIYORSAN, GÖNDER LAN ÖZELIME.

YÜZÜNE SÖYLEMEYI BIRAK YÜZÜNÜ SIKERIM SENIN.

AMINA KODUGUMUN GÖTTÖ$U .

Zitat:
Sevgili forumdaslar
bazi sapik cibiliyetsizler,kendi hayat hikayelerini ecdadimizin mumtaz kisiliklerine yamamaya calisarak onlari karalayacaklarini saniyorlar.Halbuki Osman ogullari dünyada en adil en üstün en ahlakli cihan medeniyetini kurarak, 3 kitaya adaletle hükm etmislerdir.Bu degerli cihan imparatorlugunu yikan batili sömürgeciler ve siyonistler, osmanlidan sonra dünya insanligina kan gözyasi nefret ve sömürüden baska birsey veremedikleri icin,Dünya insanliginin ekseri cogunlugu Osmanlinin adaletini arar olmustur.Hatta ve hatta, siyonistlerin oyununa gelerek osmanliye düsmanlik eden araplarin balkan halklarinin bircoguda osmanlinin adaletini aramaktadir.bunu sezen dogulu batili sömürgeciler dehsete düserek ya osmanli kullerinden dirilirse halimiz ne olur diye,akla hayala gelmiyecek iftiralarla saldirilarla, bölgemizde hertür teröre basvurarak OSMANLI TORUNLARININ ISLAM ADALETINI HAYATA HAKIM KILMALARINI ENGELLEYECEKLERINI SANIYORLAR.halbuki ati alan uskudari coktan gecti..siyonist ve sömürgeci dogulu batililarin tahtlarini baslarina yikacagiz...Atasi belirsiz kemalin putlarini ve zihniyetini angari bir zamanda selanigin cöplügüne atacagiz...
Not: bana küfür hakaret edebilecek cesareti kendinde gören birisi varsa, bunu gelip yüzüme yapmalidir.bunun icinda özelime yazip adres isterse adresimi verecegimi yol masraflarinida karsilayacagina söz veriyorum.
AKSI HALDE SANALDA CAKALLIK YAVSAKLIK EDIP KÜFÜR VE HAKARET EDENLER DÜNYANIN EN ALCAK YAVSAGIDIR.VE ETTIGI EDECEGI KÜFÜR VE HAKARETLERI BIN MISLIYLE O REZILE IADE EDIYORUM

Geändert von seyrangah_06 (16.05.2017 um 17:50 Uhr).
Alt 16.05.2017, 17:45
seyrangah_06

Standard

Atatürk'e küfür ederlerse, ben bu Osmanli'yi burdan Viyena kadar sikiyim, Tuna'da gemilerini batiriyim, sonra bi daha sikiyim, tecavüzcü soyuz pic kurulari. Bunlar Türk Milletinin ecdadi degil. Tarihi dogru ögrenin.

Geändert von seyrangah_06 (16.05.2017 um 17:49 Uhr).
Alt 17.05.2017, 00:39
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
...
Not: bana küfür hakaret edebilecek cesareti kendinde gören birisi varsa, bunu gelip yüzüme yapmalidir.bunun icinda özelime yazip adres isterse adresimi verecegimi yol masraflarinida karsilayacagima söz veriyorum.
BOYNUZLU DOMUZ OKUMA ÖZÜRLÜMÜSÜN GÖTVEREN GÖTÜNE KAZIK SOKARAK MI YUKARDAKI YAZIYI OKUTMAMI BEKLIYORSUN IBNE!! BAK YUKARDA NE YAZMISIM IBNE ,YAVSAK!! KURALLARI BEN KOYARAM,KURALIM YUKARDA GÖTÜN YIYORSA GEREGINI YAPARSIN; GÜNLERDIR HER AKSAM BINKERE KOYDURMAKTAN YEDI SULALENI BINLERCE KISININ ALTINA YATIRMAKTAN ZEVKMI ALIYORSUN ULAN SEN NE ALCAK DOMUZMUSSUN...DOMUZDAN ÖZÜR DILIYORUM..SEN; NE CUKUR BIR INSAN BOZUNTUSU sun KI, ANANI KIZINI KIZKARDESINI YEDI SULENI BINLERCE KEZ PES KES CEKIYORSUN TUH SENIN O ALCAK SURATINA , IBNE ATAN NEYDIKI SEN NE OLACAKSIN...DEVAM ET ULAN KANI BES PARA ETMEYEN ONUN BUNUN TRAVESTISI DEVAM ET..ETTIGIN EDECEGIN KÜFÜRLERI YÜZBIN MISLIYLE SANA IADE ETTIM ETMEYE DEVAM EDECEGIMI BILE BILE YAZ ..BOYNUZLU DOMUZ

Geändert von YigitAdam (17.05.2017 um 00:42 Uhr).
Antwort