Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.06.2013, 18:43
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Vielleicht von den mods gelöscht. Senin canin herhalde dayak istiyor. Hosuna gidiyor belki. Gelip gidip bana satasiyorsun. Kendine baska arkadas bul. Toni sana da mi mail atiyor yoksa, bana yardim et, herkes bana saldiriyor diye? Bana da öyle mailler atiyordu.

Not; Aman toni bana sacma sapan seyler yazma, zaten igsen.

aurum a.k.a. dilek g. ve
o.c. lastosch ve
zerrecik ve
tatlibela ve
imgodi ve
immiriyi

bu konununda icine ettiniz.

@dilek g.
dilek sana mail gönderiyorsam ben serefsizim göndermiyorsam sen serefsizsin.
dilek bana yardim et dediysem ben orospucocuguyum demediyse sen orospucocugusun.

hala yalanlardan bikmadin ve bu agir hakaretleri yiyorsun.
Alt 18.06.2013, 20:02
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von WRAITH Beitrag anzeigen
Mesele Gezi parki veya Erdogan degil - bunlar sadece bahane. Asil mesele Türkiyemizi yurtdisi destdekli sistematik bir sekilde kaosa sürüklemektir. Hizla gelisen ve güclenen Türkiyemizi alevler icinde yok oldugunu o kadar cok isteyen gücler varki. Youtube'da "The revolution business" videosunu izlerseniz olaylarin asil nedenini anlamak mümkün. Hatta burdada paylasildi.

Lütfen sagduyulu olalim ve kendimizi kiskirtmayalim. Erdogani sevip veya sevmeyebiliriz. Herkesin kisisel tercihidir sandikta oyuyla verebilecegi. Iktidarlar gelir ve gecer, ama memlekitimiz kalicidir. Sadece bugün bazi seyler hosumuza gitmiyor diye, Türkiyemizi atese atip mahvetmek tarihimize saygisizlik ve gelecegimize ihanet olur. Ve unutmayalimki, baska Türkiyemiz yok ve kiymetini bilelim!

Tarafsiz biri olarak gelismeleri büyük endiseyle takip ediyorum ve yukardaki cogunun bilmedigi videoyu paylasmak istedim. Olaylarin bir an önce bitmesini temenni ediyorum.

Zitat:
Zitat von Der_Medicus Beitrag anzeigen
&uno Bak kardesim kene gibi cilt dokusu altin`dan benim milletimi fislemeyi zedelemeyi birak. Bu bölücü kafan ile sen karpuz bile bölemezsin. Sen ve senin gibiler sadece masa`siniz.
Madem idolün APO ve PKK sinsice lafi dolandirma cik ortaya de. Biz sizin gibileri biliriz, cok iyi taniriz. Kendi fikirleriniz olsa gercekleri görebilirdiniz. Sizin beyefendileriniz uzaklar`da sizin gibi kukla`lari oynatiyor birbirine kirdiriyor. Burada Nihat Dogan emsali bos bos konusma. Demokrasi`de her fikir dinlenir tabii, ama fikir ...senin restringe zihninden fiskiran diskilari ve atiklari da kabul buyuracagimiz anlamina gelmez.
Ama bunu bilesin bu Vatan öyle Misir, Lübnan, Suriye degil ikiye bölünsün parcalansin.

Ben o Gezi Parkindaki insanlarin bile hatalarini anladigindan eminim. Sen kendinden eminmisin pseudo-entel arkadasim?
Gut zu wissen, dass hier auch solche Ansichten vertreten werden
Und die von immeriyi. Ich denke, so sieht auch die Mehrheit in der Türkei
Alt 18.06.2013, 20:55
zerrecikler

Lächeln

Zitat:
Vielleicht von den mods gelöscht. Senin canin herhalde dayak istiyor. Hosuna gidiyor belki. Gelip gidip bana satasiyorsun. Kendine baska arkadas bul. Toni sana da mi mail atiyor yoksa, bana yardim et, herkes bana saldiriyor diye? Bana da öyle mailler atiyordu.

Not; Aman toni bana sacma sapan seyler yazma, zaten igsen.
is klar..

modlarin isleri gücleri senin yorumlarini silmekle gecicekti!? cok ilginc. benim yorumlarim silinmiyor, ama seninkiler siliniyor. öyle mi? aaaaay, hiiiic gülesim yoktu :-)))))

hayir toni bana öyle mailler atmiyor. toni ile kafayi yiyen sensin. adam haftalarca burda yoktu, sen avaz avaz onu cagirmamismiydin?

sen gercekten hastasin!!!

ayriyetten, burda ilk pislik yapan sendin, ben sana bosuna saldirmiyorum. senin o oyunlarini gözüne sokucam. beynin simdi benim bu dediklerimi anladi mi !?

Geändert von zerrecikler (18.06.2013 um 21:00 Uhr).
Alt 18.06.2013, 21:45
zerrecikler

Standard aman aman aman...

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
aurum a.k.a. dilek g. ve
o.c. lastosch ve
zerrecik ve
tatlibela ve
imgodi ve
immiriyi

bu konununda icine ettiniz.

@dilek g.
dilek sana mail gönderiyorsam ben serefsizim göndermiyorsam sen serefsizsin.
dilek bana yardim et dediysem ben orospucocuguyum demediyse sen orospucocugusun.

hala yalanlardan bikmadin ve bu agir hakaretleri yiyorsun.
bizler mi konunun icine etmisiz??? balablablablabla.... ;p

eeeee, türkiyeyi kurtarabildiniz mi?
Alt 18.06.2013, 22:01
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
is klar..

modlarin isleri gücleri senin yorumlarini silmekle gecicekti!? cok ilginc. benim yorumlarim silinmiyor, ama seninkiler siliniyor. öyle mi? aaaaay, hiiiic gülesim yoktu :-)))))

hayir toni bana öyle mailler atmiyor. toni ile kafayi yiyen sensin. adam haftalarca burda yoktu, sen avaz avaz onu cagirmamismiydin?

ayriyetten, burda ilk pislik yapan sendin, ben sana bosuna saldirmiyorum. senin o oyunlarini gözüne sokucam. beynin simdi benim bu dediklerimi anladi mi !?
Hic tiyatrocu olmayi düsündünmü? Su an kendi kendine bir röl secmisin, onu oynuyorsun. One women show.
Alt 18.06.2013, 22:11
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen
Gut zu wissen, dass hier auch solche Ansichten vertreten werden
Und die von immeriyi. Ich denke, so sieht auch die Mehrheit in der Türkei
Wo stammen denn diesmal deine quellen her?

http://secimanketi.tv/
Alt 18.06.2013, 22:21
zerrecikler

Lächeln

Zitat:
Hic tiyatrocu olmayi düsündünmü? Su an kendi kendine bir röl secmisin, onu oynuyorsun. One women show.
hmmm, sence iyi bir oyuncu olurmuyum? sence seyircilerim beni ayakta alkislar miydi?

bosver, sen benim yerime oyna. seni ayakta alkislasinlar. ben gercek hayatimdaki alkislarla yetiniyorum.
Alt 18.06.2013, 22:41
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Yine iftira atiyorsun,tarihi senden daha iyi biliyorum.Senin ilkokul tarih bilginin yaninda benim bilgim ucuk kalir sana.Camur,camur bulastirir.

PKK, yüzlerden olusan örgüttü,senin zihniyetinin diyarbakir zindaninda isledigi insanlik suclari sayesinde milyonlara intikal eden bir terror örgütü haline getirilmistir.

O dönem iktidarda olan zihniyetinin ve halende parcaciklari bi yerlerde saklanan zihniyetin on kat daha terror örgütüdür... nicin parcaciklari diyorum? o parcaciklar daha gecen yil uludere katliamini yapti.devletinin sinirlarinizi muhafaza eden onlarca korucu cocugunu öldürdü zihniyetin.senin vatan sevginin icine edeyim,sözde vatan sevgisi diye diye vahsilestin.ülkenin karsisinda duran her gücün temel kaynagi oldun.

Apo,sizin siyasetinizi belirliyo.o yüzden hayranim o adama.cizdigi yol haritalarini kelimesi kelimesine uyguluyorsunuz. Mit görüsmeleri,devlet görüsmeleri,senin önderin dogu perincek bile apo ile görüstü 2000li yillara dogru dergisi dönemi.cezaevinde olmasina ragmen parmaginda oynatiyor sizi,akilli insanlari sever,düsmanimin bile akilli olmasini isterim.düsüncelerime cogu baglamda öcalanin ters olmasina ragmen,saldirilarinda,eylem tarzinda senin yaptigin gibi iftiraya dayali,camura dayali yalan politika yok.en büyük rakibi gülene dahi samimi samimi tebriklerini gönderebiliyor...böyle bi beyin

sen napiyosun, türk devletinin polisini,türk halkinin milli deger ve inanclarini gögüsleyerek kendini güclü kilmaya calisiyorsun.dogrulardan ve sorunlarin kaynagindan tamamen uzak,aksi halde bi bok olamazsin.

egitimli oldugunu söylüyorsun,universite kampuslerinde degisik fraksiyonlar görüs alirverisi yapar tartisir.yukarida yazdiklarimi tüm egitimliler bilir,cogu kolayina gelen tarafi yani güclüyü kendine taraf secer. kominizm ve diger aykiri düsünceler onurluk ve yüreklilik isteyen düsüncelerdir.sonucunda okuldan atilma ya da fislenme vardir.Maalsef sen bu kampuslerin toastlarindan yememissin.ac kalmis,ülkü ya da degisik fasist zihniyetler arasinda büyümüssün.

Sen adamsan sunu cevapla (yalansiz);
kominist manifestoyu okudun mu?

gerci simdi okusan pek fazla bisey anlamazsin,bir seyi okurken düsünmek gerekiyor,kafa yormak,kafada canlandirip detaylandirmak gerekiyor..senin zihnin yoz,dar ve gelisime kapali.
Gittigimi saniyorsan yaniliyorsun, kacamazsin senin gibi bir pacavranin terorizmi ovmesine goz yumamam. Nefesimi forumda ensende hissedeceksin.

Bana ‘1980’den once PKK yoktu, neden zorunlu askerlik vardi’ diye sorabilecek kadar tarih konusunda bilgisiz/analizsiz konusabildin.

Gel gelelim anafikire. Sonunda terorist oldugunu kendin kabul ettin, bu mesajinda.

PKK’ya hem teror orgutu diyorsun hem PKK’ya ve APO’ya hayran oldugunu soyluyorsun. Bu da SENIN TERORIST oldugunu yeterince kanitliyor.

Devlet terorist, asker terorist, Turkiye terorist, PKK cici, APO cici. APO savunma savasi yapiyor. Su msjinda resmen bunlari demissin. TERORIST tipik bir terorist kafasi. PKK da aynisini soyluyor, APO’yu lider olarak goruyorlar, devleti ve askeri terorist olarak goruyorlar, sistemi fasist olarak goruyorlar vb. AYNI SENIN KAFA. Belki de almanya'da PKK'ya yardim (ekonomik ya da lojistik) saglayan bir kurulusa uyesindir.

Fasist olarak nitelendirdigin sistem fasist olsaydi senin kokunu kuruturlardi orada konusamazdin. Kurt dusmani olsaydi simdi 20 milyon Kurt burada Turklerle onlarca yildir Turklerle ayni universitelerde okuyup ayni hastanelerde tedavi goremezdi.

1 PKK’li ile aranda hicbir fark yok. Cocuk yasli kadin 30 000 kisiyi olduren bir teroriste hayranlık duyabilecek kadar HAYVANSIN sen. Bunu bu kadar acik soyluyorum ben. Bu hayvanligini ve barbarligini ortbas etmek icin de devleti soz konusu yapiyorsun. Devlet APO’nun eline silahi vermedi.

Su an devlete karsi bu kadar nefretin, Turkiye’nin butun PKK terorizmine ragmen bolunmemesinden kaynaklaniyor, amacina ulasamadi senin APO. Cok uzgunsun, onun hapisten cikmasini bile istiyorsun.

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Sen adamsan sunu cevapla (yalansiz);
kominist manifestoyu okudun mu?
Dingil. 1 degil 2 degil, sen once ‘komunist’ kelimesini dogru duzgun telafuz et, edemiyorsan ingilizce 'communist' de, onu da edemiyorsan almanca 'kommunistischen' de. Ama bari en azindan 1 dilde dogru telaffuz et. ‘kominist’ diye bir sey yok, 80 yasinda, komunizmden bihaber dedeler sinirlenince komİnist diyor

Bahsettigin sey ‘komunist manifestosu’ ise, 19. Yuzyilda senin peygamberlerin tarafindan yazilmis olanin pdf versiyonunu okudum, 45 sayfaydi. Elbette farkli fikirde olsam dahi okuyacagim, bilmeden elestirmekten iyidir. Ben komunizmden nefret etmiyorum, desteklemedigim ideoloji olmasina ragmen nefret yok. Simdiki komunistlerde skko (i'yi sildim). Komunizmi 'bastardize' (direkt 'pclestirmek' gibi acik konusmak istemedim) edenler senin gibiler. Senin gibi cogu terorizme sarilmis, komunizmi kullanarak sivil katleden durumdalar. O yuzden komunizmin arkasina da saklanma, APO liderin de saklanmasin, oyle ideolojilerle Kurt cocuklarin beynini yikattirip askere karsi savastirdi.

Sana simdi capulcu diyecegim ama su protesto gosterilerini desteklemedigim adamlara bile hakaret olacak. Sana diyecek kelime bulamiyorum yani. O derece bir tek hucreliymissin. Amip? Bak bu olabilir.

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
1. uno pkkli degildir.
Bunu soyleyen de Ataturk'ten nefret eden, ona katil vb. diyen bir kisi. Yani sen. Birak o konussun ne olup olmadigini. Prdn, zaten konustu bile. Tescillendi.

Uno (crs79) PKK'li degil diyorsun. Asagida onun PKK ve APO hakkinda mesajlarini aldim. Gereksiz kisimlari kalabalik yapmasin diye cikardim, anlam bozuklugu yok. Bire bir kendi cumleleri. Sen bu adama TERORIST demezsin, ne dersin?

PKK (30 000 kisinin direkt katili) insana, dogaya ve yasama deger veriyormus:
Zitat:
Zitat von crs79 Beitrag anzeigen
PKK'ya senin ve benzerin ideolojilerinden daha cok önem verdigim dogrudur. Bu tür fraksiyonlar insani,dogayi ve yasamlara deger verirler cünkü hepsinin temelinde marksist ideoloji yatar.

2 kelimeyi bir araya getirip cumle kuramayan APO teroristi, sumuklusu ENDER bir beyinmis:
Zitat:
apo,erbakan bunlar cografyamizin yetistirdigi ender beyinler .
APO ocu degil, bir melek. ENDER bir BEYIN:
Zitat:
medyanin bu oyununa geldiginiz icin öcü belliyorsunuz onlari oysa bu topraklar demokratiklesmek icin o beyinlere muhtac.

30 000 kisiyi APO ve PKK oldurmemistir:
Zitat:
30bin insan yürütülen yanlis politika sonucu ölmüstür (nokta)

Dagdaki teroristler askerlerimizden daha degerliymis:
Zitat:
zorunlu askerlik yapanlara karsi, gönüllü daglarda gezenler bende daha degerlidir!

APO hayranligi ovgu degilmis, gercek olarak gostermeye calisiyor:
Zitat:
apo ve erbakan'a olan övgü degil gerceklik

APO'nun kotu hicbir tarafi, hicbir sucu yoktur:
Zitat:
Apo'nun tek kötü tarafi Kürt olarak bu cografya da dogmus olmasidir.

APO'ya hayranligin baska sekillerde/bahanelerde ortaya cikmasi:
Zitat:
Apo,sizin siyasetinizi belirliyo.o yüzden hayranim o adama

Daha once de soyledim. Bir tavuk tavuk gibi otuyorsa, tavuk gibi yuruyorsa, tavuga benziyorsa, yumurtadan cikiyorsa, yumurta yapiyorsa.. yani herseyi tavuga aitse o TAVUKTUR . Bu kisinin TERORIST oldugu gibi.

Terorist olmak icin daga cikmana eline silah almana da gerek yok, terorist bir orgutu ve liderini ovmen, yuceltmen, yasal gostermeye calisman, yardim ve yataklik yapman, bunlardan herhangi birini yapman yeterlidir.

Rezalet yahu. Almanya da ikiyuzlu bir ulke. Kendi milletinden 30 000 kisiyi oldurmus bir teror orgutu olsa ona nefes aldirmayacakken bunun gibiler elini kolunu sallayarak geziyor, yuvalaniyor, oradan PKK'ya yardim sagliyor, bazilari da internetten PKK'yi yasal gostermeye calisiyor. REZALET.

Bunlar her sekilde topluma zararli. Gunu gelir almanya’yi da kana bular. Bunlarin yuzunden de oradaki cogu Turk’u kotu biliyorlar iste.

Uno (crs79) denilen mahlukat devletin terorle mucadelede birkac hatasini bahane gostererek PKK ve APO'yu, suclarini ve terorizmini ovuyor. Olay bundan ibaret. Insana agzini bozduruyor.
Alt 18.06.2013, 22:50
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
is klar..

Anlamadigim sey su Mirekel ile 1 kere msjlastik forumda (gecen hafta olabilir), alinti yaparak, alintisini surekli degistirdi, surekli ama cok sasirdim. O msjinda bir kismi ekleyip cikarinca benim cevabim da abes kaliyordu o yuzden ben de duzelttim surekli. En son ne oldu bilmiyorum, belki dun yine fikrini degistirip o msjinda bir sey degistirmis olabilir

Zitat:
xAurumx, eger Mirekel profili sana aitse mumkunse onunla forumda oynama.

zerrecikler forumdaki yazilarinda tartismalarin alevlenmemesi icin, konudan sapilmamasi icin bayagi caba gosteriyor. Ben dahil herkes arada sirada konudan cikmasina ragmen.
Alt 18.06.2013, 22:54
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

hey Burda gercekten de adminler varmis gereksiz yorumlari silen!!!ortalik temizlenmis bee, zerrecikler xaurumax hic yazma derim, görüldügü gibi vakit kaybi
Antwort