Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.05.2014, 15:48
Ask_Sehidi

Standard

Steht der Sommer oder der Winter vor der Tür? So genau vermag ich da nicht zu unterscheiden!
Alt 29.05.2014, 15:50
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Sen gec onlari gec, bana haber verdin mi vermedin! Anlasmamiz böyleydi! Yoksa sen hep bu yöntemle mi yola cikiyorsun. Düz ovada yolunu sasirdigini simdi daha iyi anliyorum!

Gelecek adam, adam gibi haber verir! AKP'lilerde erkeklik ve erkekligin gerekleri artik kalmadi mi? Hep mi isiniz gücünüz kaypaklik?
tüm yalanlari kabul edip simdide haber verdinmi demekle kivirmaya calisiyorsun.

ben her zaman ofisteyim istedigin zaman gel diyende sensin.
o verdigim adres yanlissa '[zensiert]' diyende sensin.
evet o verdigim adres yanlisti diyende sensin.

ne oldugunu itiraf ettin kivirmanin alemi yok.
Alt 29.05.2014, 15:54
Ask_Sehidi

Standard

manbee kendini nasil tarif etmekte özgürsün. Geldin mi gelmedin mi? Geldiysen niye haber vermedin?Orda kac tane ofis var biliyon mu sen? Kimi aradin? Neyi aradin? Kime göre aradin? Neye göre aradin? Sen herkesi dangalak yerine mi koyuyorsun manbee? Alemin bi akillisi sen misin?
Senin gibileri gelmezler, gelemezler! Cünkü ben bunu bastan kestirmistim, yürek kasaptan alinacak et parcasi degil! Sende yürek yok kocum, yürek yok!
Senin gücün de dilin de ancak bayanlari sindirmeye yeter! Senin gibilerini ben cok gördüm! Ve cok güldüm
Seni ciddiye almadigimin farkinda misin?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
tüm yalanlari kabul edip simdide haber verdinmi demekle kivirmaya calisiyorsun.

ben her zaman ofisteyim istedigin zaman gel diyende sensin.
o verdigim adres yanlissa '[zensiert]' diyende sensin.
evet o verdigim adres yanlisti diyende sensin.

ne oldugunu itiraf ettin kivirmanin alemi yok.

Geändert von Ask_Sehidi (29.05.2014 um 15:57 Uhr).
Alt 29.05.2014, 16:02
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
manbee kendini nasil tarif etmekte özgürsün. Geldin mi gelmedin mi? Geldiysen niye haber vermedin. Orda kac tane ofis var biliyon mu sen? Kimi aradin? Neyi aradin? Kime göre aradin? neye göre aradin? Sen herkesi tangalak yerine mi koyuyorsun manbee? Allemin bi akillisi sen misin?
Senin gibileri gelmezler, gelemezler! Cünkü ben bunu bastan kestirmistim yürek kasaptan alinacak et parcasi degil! Sende yürek yok kocum, yürek yok!
Senin gücün de dilinde ancak bayanlari sindirmeye yeter! Senin gibilerini ben cok gördüm! Ve cok güldüm
Seni ciddiye almadigimin farkinda misin?
bir yandan kabul ediyorsun bir yandan yalanliyorsun.

senin hangi kelimene kim inansinki?

bak erdal aylardir gelecegini iddia ediyordun hala gelmedin.

sözünü bes paralik ediyorsun.
gelmeyeceksen hic gelecegim deme.
gelecegim diyorsanda gelmek durumundasin.

bak aylardir bekliyorum ama hala gelme cesareti bulamadin.

herkesi kendin gibi korkak ve yalanci sandigin icin benim gelmedigime inanmak istiyorsun.

bak su soruyu cevaplayamadin: gelmeyen biri danismadaki kadinin ismini nereden bilir?
Alt 29.05.2014, 16:07
Ask_Sehidi

Standard

Gecen sene gelirdim de ama artik seni ciddiye almiyorum. Benim vaktim kisitli, elimde olsa güne bir kac saat daha ekleyecegim. Hayatimda zaten gereginden fazla gereksiz insanlar var. Sen ancak vaybee'de benim icin iyi bir eglencesin, fazlasina da degmezsin.
Alt 29.05.2014, 16:15
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Gecen sene gelirdim de ama artik seni ciddiye almiyorum. Benim vaktim kisitli, elimde olsa güne bir kac saat daha ekleyecegim. Hayatimda zaten gereginden fazla gereksiz insanlar var. Sen ancak vaybee'de benim icin iyi bir eglencesin, fazlasina da degmezsin.
ben gecen sene demiyorum. daha birkac ay önce gelecegim ve dövecegim diye tehdit ettin???

gelmiyecegini bildigin halde böyle deyip sözünü bes paralik ettin.

gercekten üzüldüm simdi. geldiginde seni güzelcene dövüp resmini forumda paylasacaktim
Alt 29.05.2014, 16:22
Ask_Sehidi

Standard

Das Rechtssystem ist so ausgelegt, dass die körperliche Unversehrtheit eines Individuums höchste Priorität hat. In der Türkei wäre es kein Problem gewesen manbee! Aber hier würde man dich statistisch als Menschen werten und mich entsprechend bestrafen. Ich weiss ja wo du bist, wenn ich dich mir holen möchte. Nur im Augenblick ist es mir nicht danach.

Iste das sind die Momente, für die es sich lohnt deine Beiträge durchzulesen
Habe ich dir erzählt dass ich den braunen Gürtel in Taek Kwon Do und mehrere Jahre geboxt habe. Einen wie Dich würde ich, wenn es gesetzlich legal wäre in 5 Sekunden k.o. schlagen, aber das heisst nicht, dass ich nach fünf sekunden aufhören würde. Ich würde noc 5 sekunden drauf packen. Und damit es fair wird, dürften 10 von deiner Sorte noch kommen.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
ben gecen sene demiyorum. daha birkac ay önce gelecegim ve dövecegim diye tehdit ettin???

gelmiyecegini bildigin halde böyle deyip sözünü bes paralik ettin.

gercekten üzüldüm simdi. geldiginde seni güzelcene dövüp resmini forumda paylasacaktim

Geändert von Ask_Sehidi (29.05.2014 um 16:31 Uhr).
Alt 29.05.2014, 16:47
Ask_Sehidi

Standard

Üff cok korktum ya! Simdi ben ne yaparim? Manbee, canini cok mu yaktim? Daha sana birak dokunmayi üflemedim bile! Nasil canini bu kadar yakmi$$im hayret ediyorum
Alt 29.05.2014, 16:52
Ask_Sehidi

Standard

So genug Vaybee für heute! Allen noch ein schöner Feiertag!
Alt 29.05.2014, 23:44
feyzade

Standard

Hört der Regen auch mal wieder auf?
Antwort