Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.01.2007, 22:27
Benutzerbild von idealkizz26
idealkizz26 idealkizz26 ist offline
Neuer Benutzer

Standard ROMAN,sen bana niye böyle yazmiyorsun?

yoksa banami yazmak istedinde yanlislikla oraya ekledin ) ama senin canin yinede sag olsun,ben seni yagsiz,balsiz ve yalakalik yapmasanda seni dostum ilan ediyorum.umarim yakinda bir saksuka yeriz birlikte )
Alt 25.01.2007, 10:17
Benutzerbild von cobanim
cobanim cobanim ist offline
Neuer Benutzer

Standard BURASI DIN FORUMU..

Arkadaslar burasi Din Forumu, lütfen politika ile ilgili yorumlarinizi Politika forumuna yaziniz.. lütfen..
Alt 25.01.2007, 11:56
unknown

Standard buyur güzelim..

tanimakta istemem seni..
yazilarinla insanlara her daim seni tanima firsati verirsin bir sekilde..
her ikinci makalenin niye sana ait oldugunu söylermisin??? tabiki taninmak istendiginden..
seni tanimak gereksiz.. senin burada yankilanan bir fikrin var..
ve o fikri taniyorum..

hatirlatayim istersen..
hangi makalenle en güzel sekilde tanidigimi...

buyur güzel kiz..
bu bos kafalilar hep ayni düdügü caldiriyorlar - herkez ne mok olduklarini biliyor, bozuk plak gibi hep ayni propagandayi yapiyorlar türk communitilerde, artik canima tak etti be öffffffff gitsinler kendilerine forum acsinlar, ama yok, illaki bizim bulundugumuz yerlerde streslerini atmaya ve komplekslerini tüm dünyaya sunuyorlar asagilik mahluklar, biktik artik beeeeeee cikin bizim dünyamizdan sizi virüsler, kendinize dünya kurun ve Türkiyeden ve türk ortamlarindan SIKTIRIN GIDIN ARTIK üffff be kusura bakma abi yaaa gina geldi artik

YAKISTIMI???
Alt 25.01.2007, 11:59
unknown

Standard sagolasin roman..

ama bunlari inanki yazmak istemezdim..
Alt 25.01.2007, 15:04
Benutzerbild von oezsu
oezsu oezsu ist offline
Neuer Benutzer

Standard Ismin gibi Roman!

Bana bak Roman.. Beni burda ikidebir Provake etmeye kalkisma lütfen..

Su benlik duygunu as artik!!!

Ben hic bi zaman BEN dogruyum BEN en dogrusunu bilirim diye iddiada bulunmadim..

Savunacaksan, tüm cinayete gimis kurbanlari anlat buarada...

Savundugun Hrant DInk dahi Ermeni ayrimi yapmadan Türkiye Cumhuriyetinde beyaz güvercinler ucar demistir..

Burada insanlari yanlis yönlendirme!!!

Neyin beni asip neyin asmadigina ben karar veririm..

SEN DEGIL!Benim adima asla ve asla bir daha konusma

Aydin insan kendisi ile ugrasir ve fikirleri dgerlendirir... Sadece kendini bulamamis ve ilimsiz insan Insanlari degerlendirir..Aynen senin yaptigin gibi

Aydinlik günlere..

Not: Fikrimi aciklamada korkummu var?? Güldürme beni.. Bu kadar batma camuru, cikmasi zor olur
Alt 25.01.2007, 15:06
Benutzerbild von oezsu
oezsu oezsu ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

Sana yazdigimi hatirlamiyorum..

Su anki durumu degerlendirdim..Katiller sadece Trabzondan cikiyor diye bi terimde kullanmadim..!

Herseyi anladigin gibi degerlendirmeden vazgec ve iyi okuyup anlamaya calis!

Saygisizliga gerek yok!
Alt 25.01.2007, 16:05
Benutzerbild von nazarboncugum24
nazarboncugum24 nazarboncugum24 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Deniz Feneri

BİZ KİMİZ?

Ramazana mahsus bir televizyon programı hazırlanacaktı. Amaç yoksulluğa dikkat çekmek ve yardımseverliği teşvik etmekti. Kanal 7 Yönetimi karar verdi. Program Dairesi “Şehir ve Ramazan” adıyla yayınlanacak bu program için gerekli hazırlıkları tamamlandı. 1996 Ramazan ayında “Şehir ve Ramazan” programı ile iyilik hareketimiz başladı. Uğur Arslan’ın İbrahim Uğurlu ile birlikte sunduğu “Şehir ve Ramazan” ilk zamanlar sponsorluğunu marketlerin yaptığı bir yardım çalışması yürüterek işe başladı. Kanal 7 Yönetimi programa gelen yoğun ilgi nedeniyle ve ramazan sonrası da iyilik hareketinin yürütülmesi düşüncesiyle “Deniz Feneri” isimli yeni bir program başlatarak iyilik hareketini devam ettirdi. İlk Dernek Olma Fikri Ancak gün geçtikçe yardım isteyen ve bu talebi karşılamak isteyen kişi sayısı hızla artıyordu. Bu çalışmanın sponsorluk ve program eliyle yürütülmesi artık mümkün değildi. Bu kadar ağır bir iş yükünün ancak tüzel kişiliği haiz bir sivil kuruluş tarafından üstlenilmesi gerekiyordu.

Deniz Feneri"nin bir dernek olması fikri ortaya atıldı ve 1999 yilinda Almanya"da faaliyetlerine başladı. Çok samimi, dürüst ve düzgün yürütülen bu iyilik hareketi toplumumuzdan çok büyük bir ilgi, sevgi ve destek gördü. Tabii olarak bu güvenin karşılığında, yapılan hizmetin layıkıyla yürütülmesi de gerekirdi. İnsanların güvenlerini zedelememek gerekirdi. Bu hizmetin, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde yapıldığından daha da iyi yapılması gerekirdi . Konu çok mesuliyet gerektiriyordu. İnsanların emanet ettiklerini, ihtiyaç sahiplerine adaletli, kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmalıydı.

Deniz Feneri e.V. başta Almanya olmak üzere avrupanın çeşitli ülkelerinde hesaplar açarak yurt dışında yaşayan yardımseverlerin yardımlarını en kısa ve en güvenilir şekilde ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırarak adaletli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıı? gerçekleştirmiştir.

Deniz Feneri e.V. bir gönül alma teşkilatıdır, bir köprüdür aynı zamanda. Varlıklı olan gönüllü verirken, alanın da gönlü hoş edilmelidir.

Deniz Feneri e.V. dünyanın her bölgesinde dini, dili, ırkı ne olursa olsun yardıma muhtaç tüm insanlara ulaşıncaya kadar calışmaya devam edecektir.

Vakifbank Frankfurt
Konto: 33 44
BLZ: 501 209 00

...SIZ"DE BIR DENIZ FENERISINIZ...

www.denizfeneri.biz
Alt 25.01.2007, 17:26
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Beni müthiş küçük düşürdün!!! Pes.

Sanki bulunmaz bir Hint kumaşısın. Ne bu celallenme böylesine.

Rahatsız mı oldun Özsu yazdıklarımdan.

Ben yalnızca senin yazdıklarını anlamaya çalışmaktayım.

Başkada bir anlamda çıkmıyor yazdıklarından.

Çıktığını iddia ediyorsan daha net, daha açık yaz, hakaret ve tehdit olarak yazdıkların gibi açık ve samimi olsun.

Geç bu kişilik benlik saçmalıklarını bir kenara, bana fikirlerin ile gel, eğer varsa bir kırıntılar. Bu güne kadar hiç bir şey ile karşılaşmadım senden fikir olarak.

Senin gibi düşünmeyen herkes ile sorunların sürekli bulunmakta, sen sorun yaratmıyorsun sorunlusun.

Daha önce ki değişik insanlar ile olan tartışmalarında da bunu sürekli sergiledin, ki o kişiler bu sayfalarda gerçekten bir şeyler ile tartışılabilecek çapta olan insanlar.

Agrasif (sinirsel) bir konumun var senin, kırıcı ve itici ve senin ile bir şeyler yazışmaya değip, değmeme sorusunu bende bırakan ve yazışmamanın daha doğru olduğunu düşündüren...

Neymiş efendim diğer öldürülmüş Aydınlara değinmemişim, hanım efendi için bir papağan gibi sürekli bunu vurgulamam gerekiyormuş. Daha bu sayfada kaybolmamış Halilin uzun bir liste olarak koyduğu ve hem de senin ile olan tartışmada sana sunduğu o listeyi ilkokullu çocuklar gibi sürekli bende sana bir şeyler yazarken hep yazılarımda mı taşımalıyım???

Senin sorunun son öldürülen aydının ölümüne karşı savunduğun kendine ait değerlerinden dolayı açıkça, sağa, sola yalpalayamadan karşı çıkabilme denilen gerçek değer sorunun var.

Özsu hanım biz dünkü çocuklardan falan değiliz, bu tür konularda oraya, buraya sapmadan dürüstçe yazarız yazacaklarımızı.

Enis ile olan özel sorunundan, daha doğrusu Enise olan gıcıklığından özellikle Enise katillerin Trabzonlu olmalarını özel bir ima ile değindiğinin hiç te farkında değilim!!!

Resmen bana senin ile yazışma konusunda hiç bir zevk vermiyorsun.
Ben sinirsel insanlar ile bu sayfalarda yazışmayı sevmiyorum. Hele kurnazlar hiç...

Bu tür yazışma kültürleri ve adabı benim kültürümün içinde yeri yoktur.

Kafana göre takıl bundan sonra...
Alt 25.01.2007, 18:27
Benutzerbild von idealkizz26
idealkizz26 idealkizz26 ist offline
Neuer Benutzer

Standard YAKISTI TABIKI HEMDE BAL GIBI!!

seni neden rahatsiz ettiki bu yazdiklarim anlamadim ? yoksa sende kendini o takimami dahil ediyorsun ?eger öyle ise sana diyecek biseyim yok tabiki seni rahatsiz edecek ozaman.

Bu arada senin beni tanimana aslinda hic gerek yok, nasil olsa 1001 nick ile yazisiyorsun )

BU DA SANA YAKISTI DEMI ?
Alt 25.01.2007, 21:12
Benutzerbild von oezsu
oezsu oezsu ist offline
Neuer Benutzer

Standard Allah SELAM´ete erdirsin seni !

hersey ortada kimin ne oldugu

Istersen önce sen kendi yazilarini oku!

Esen kal!
Antwort