Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 13.10.2014, 16:38
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Dürüst Erkekler vardir !

Selam Gülkurusu hanim,

Yazdiklarinizda gerceklik payi baya bir yüksek.
Bende Vaybee icersinde bir cok bayan arkadasla tanistim, ve sanirim hic biri benim kendilerine kandirdigimi veya onlara yalan söyledigimi burda söylemezler.

Dürüstlük parayla olmuyor, ama serefsizlik yalancilik vb. karaktersizlik, genelde , kötü emellerine erisebilmek icin , aslinda her iki tarafinda kullandigi bir method diye düsünüyorum.

yani bayanlarin da , bazi anlarinda yalana basvurduklarini , keza hepimiz biliriz.

Yani yalanin, tek bir nedeni vardir !

Oda kendisine güvenirsizlik !

Dogru söylediginde bazi seyleri kaybedecegim korkusu.

Ama sunu bilmeni isterim ki , yalanci erkeklerle , dürüst erkeklerin gezindigi ve eglendigi mekanlar ve ortamlar bile ayridir.

Bence cok kötümser olmamak gerek, dürüst erkekler kadar dürüst bayanlarda mevcuttur cevremizde !

Bence , insanlar bir birine, kalbi maddi manevi deger vermeden önce, tanismalari gerekir.
Sip sevdi olup devamli yalanlara kanan bir cok erkek ve bayan arkadaslarin, tek sorunlari, kendilerini boslukta hissetdiklerinde , hemen bir can simidine sarilircasina , yalancilarin güzel sözlerine kanmaya mahkum olmalaridir.

Kendi problem ve sorunlarini cözmeden , yeni bir aska yelken acmak , akil isi degildir diye düsünüyorum.

Selam ve Selametle
Salih

Zitat:
Zitat von guelkurusu Beitrag anzeigen
Merhaba.
Ciddi anlamda merak ettigim bir konu var. Bayanlarda fikirlerini söyliyebilirler, ama bu sual aslen erkeklere yöneltiyorum.

Erkekler neden yalan söylerler??

Kizlarlada cok tartismisimdir bu konuyu. Bu güne dek tadmin ettirici bir cevap bulamadik, belki siz bu sira aciklik getirebilirsiniz. Misal:

- Bir daha ki seferinde, sana haber verecem
- Hayir ben yapmadim
- Yok haberim yok
- Bir daha asla unutmicam
- Butün gün seni düsündüm
- Seni seviyorum
- Ama ben öyle birsey söylemedim ki (aklindanda, sadece ima ettim gecer)

Biraz evel aklimda daha cok cümleler vardi, simdi hatirlamiyorum. Bunlar sadece örnek. Farkli durumlarda, erkeklerden kullanilan cümleler. Seni seviyorum sözlerini bile bugünkü erkeklerden ciddiye alamazsin, cünkü bu güzelim sözler, ard niyet ile kullaniliyor. Sonradan red ediliyor.

- Ben öyle birsey demedim!

Bu da erkeklerin cok sevdigi cümlelerden biri.

Erkekler, size soruyorum, siz neden dogruyu söylemekten bu kadar korkuyorsunuz?? Hatali oldugunuzu bildiginiz icin mi??
Hata oldugunu biliyorsaniz, neden bu hatayi yinede yapiyorsunuz? Neden yeri gelince horozlar gibi ben erkegim diye sisiyorsunuz?? madem erkek olamiyorsunuz???

Neden karsinizdaki bayana zerre kadar sayginiz yok? Sayginiz olsa, yalan söylemezsiniz.

Umarim cesareti olupta cevap yazan olur...
Alt 17.10.2014, 14:35
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Du bist wohl eine Intelligenzbestie...

Zitat:
Zitat von Bandirma1 Beitrag anzeigen
Macht nur nicht denn Fehler, einer Idiotin die in Ihrem Profil einen Amerikanischen TV Star. abgebildet hat. nur eine Antwort zu geben.

Dieses habt Ihr bestimmt nicht Nötig!!!

Wer Dumme Fragen stellt..
Alt 17.10.2014, 14:44
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Demek aylik 400 €-luk HARTZ'lilar Almanya'nin drüstlügünü sagliyor ve yalancililgini engelliyor. Cok komik bir mantik olmus harbiden.

Demek kadinlar abazalasamiyor? Onlarin cinsel istekleri yok, öyle mi?

Yok onlar Muta nikahi (dinci müslümanlarin yaptigi seyler, örnegin 1 günlül nikah ve sonra bos ol bos ol, yani müslüman usülü "one night stand") yerine hic dini nikahi kullanmiyorlar.

Ya da normal senelerce süren ililskiler süresinin sonunda evleniliyor.

Türkiye'de sokakta sarilmak da artik yasakmis.
http://www.gercekgundem.com/guncel/7...mak-bile-yasak

Tunus ve Marokko gibi ülkeler modernlesirken, Türkiye gibi bir ülke sürekli geriliyor.

KADINLARI rahat birakin artik!! Ugrasmayin kadinin namusuyla. Sizin namusunuz degil kadinlarin namusu.

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Bunun sebebi ekonomik, sosyo-kulturel degil. Yanlis kategorilestirmissin. Ekonomisi olmayan insanlar boyle seylerde durust olmuyor. Uyanik hareket etmeye calisip sahtekarlik yaparlar.

Almanlar devlet yardimi olmadan sadece 400 euro'ya gecinsin bakalim orada nasil hirsizlik ve durustsuzluk artiyor.

Alman kadinlari cinsellige acik olmasin o zaman goruruz alman erkekler nasil abazalasiyor.

Ayrica ''Turk'' derken? Turkiye'de yasayan herkes Turk mu? Bu ulkede 15 milyon kürt var ve dolandiricilik genelde onlarin arasindan cikiyor, dolandiricilik, cok eslilik vb.

Orn: kürtlerin yaptigi cogu bina curuk ve ruhsatsiz.

kürtlerin yaptigi her pis isi Turklere yikmayi birakin.
Alt 17.10.2014, 14:59
huhusanane

Daumen runter Kanitsizzz suclama irkciliktir !!!!!!!!

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Ayrica ''Turk'' derken? Turkiye'de yasayan herkes Turk mu? Bu ulkede 15 milyon kürt var ve dolandiricilik genelde onlarin arasindan cikiyor, dolandiricilik, cok eslilik vb.

Orn: kürtlerin yaptigi cogu bina curuk ve ruhsatsiz.

kürtlerin yaptigi her pis isi Turklere yikmayi birakin.

huhu bosphorus!

böyle suclamalar kanit olmadikca irkciliktir.

kanit görmek istiyorum, yoksa yazdiklarini sil !!!!!!

kanit olmadan böyle birseyler yazmak sacmalik, havadan sudan dagdan yaz daha iyi.

istatistikle kanitla lütfen bunlari !!!!!!!

Alt 19.10.2014, 10:56
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

http://slideplayer.de/slide/872850/

Alt 19.10.2014, 15:14
Beyazguel60

Reden Lach mich tot :D:D:D

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen

hahahahahahhaaaaa *lol*

...."Ach Gott! Meine Frau ist in Wasser gefallen !" .....

..............Und die Moral von der Geschichte ?

" Männer lügen nur aus ganz ehrenhaften und verständlichen Gründen!

Ehrlich .......... Das ist so !!!!! "

===>>> Güldüüümmm gercekten !!!

Alt 20.10.2014, 14:36
Levaniell

Standard

Da gibt es ein Spruch von Cem Yilmaz :

"Yalancı; yalanı söyleyemeyene denir. Yalan söyleyebilen adama yalancı diyemezsin. Çünkü söyleyebilmiştir..."
Alt 22.10.2014, 12:19
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Demek aylik 400 €-luk HARTZ'lilar Almanya'nin drüstlügünü sagliyor ve yalancililgini engelliyor. Cok komik bir mantik olmus harbiden.

Demek kadinlar abazalasamiyor? Onlarin cinsel istekleri yok, öyle mi?

Yok onlar Muta nikahi (dinci müslümanlarin yaptigi seyler, örnegin 1 günlül nikah ve sonra bos ol bos ol, yani müslüman usülü "one night stand") yerine hic dini nikahi kullanmiyorlar.

Ya da normal senelerce süren ililskiler süresinin sonunda evleniliyor.

Türkiye'de sokakta sarilmak da artik yasakmis.
http://www.gercekgundem.com/guncel/7...mak-bile-yasak

Tunus ve Marokko gibi ülkeler modernlesirken, Türkiye gibi bir ülke sürekli geriliyor.

KADINLARI rahat birakin artik!! Ugrasmayin kadinin namusuyla. Sizin namusunuz degil kadinlarin namusu.
Modernlesmek her onune gelenle yatip kalkip liberal hayat yasamak degildir

Ya da gerilik, muhafazakarlik ve bazi degerlerini korumak degildir.

Alman kadinlari disariya acik olmasa alman erkekleri abazanin onde gideni olurdu. Anafikir bu. Gerci abaza olmayabilirlerdi, malum escinsel birliktelikler bayagi yaygin orada. Bu sefer de erkek erkege daha fazla takilirlardi.

Zitat:
Zitat von huhusanane Beitrag anzeigen

huhu bosphorus!

böyle suclamalar kanit olmadikca irkciliktir.

kanit görmek istiyorum, yoksa yazdiklarini sil !!!!!!

kanit olmadan böyle birseyler yazmak sacmalik, havadan sudan dagdan yaz daha iyi.

istatistikle kanitla lütfen bunlari !!!!!!!

Kanitsiz suclama irkcilik mi? Iyice sacmaladin sen bayagi da ikiyuzlusun. kurt musun yoksa? Kurt olmasan KANITI once benekalice'den isterdin, burada Turklerle ilgili soyledigi seylerle alakali kanit istedin mi?
Zitat:
ÖRNEK vereyim: Bir Türk'ten birsey satin alirken cok dikkatli olurum, yada hic almam. Her Türk'e sorun bir. Ayni seyi söylerler. Neden????

Ev, daire alirken ayni sey. Alman daha dürüst cikiyor bu konularda.

Ayrica guelkurusu'nun TUM erkekler icin soyledigi sozler hakkinda da istatistik istedin mi?

Ikiyuzlusun daha once de soylemistim, bu gibi seyler Turkler icin soylenilince irkcilik olmuyor, geciliyor, aynisi kurtler icin soylenince irkci oluyoruz fasist oluyoruz. Hadi oradan ikiyuzlu....
Alt 11.03.2015, 12:04
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Benekaliceye cevaben;

Zitat:
Du bist wohl eine Intelligenzbestie...
Konu başlığı zaten bir kere önyargı ile dolu. Yalan söylemek, ve başka kötü davranışlar hangi zihniyetle bir cinsiyete indirgenebiliyor? Avrupada, daha çocukluk çağında zihinlere yerleştirilen '' sözde mükemmel insan'' propagandası ile alakalı mı? Masculen ( erkeksi) feminen(kadınsı) diye bir kültür oluşturdular kendi çaplarında; üstelik yapay '' sun'i''.

Devam ediniz Avrupanın hoş görünen fakat insanın içini içten içe çürüten, yalnızlığa iten hastalıklı ideolojilerini öğrenmeye.
Alt 29.03.2015, 17:40
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Selam Gülkurusu hanim,

Yazdiklarinizda gerceklik payi baya bir yüksek.
Bende Vaybee icersinde bir cok bayan arkadasla tanistim, ve sanirim hic biri benim kendilerine kandirdigimi veya onlara yalan söyledigimi burda söylemezler.

Dürüstlük parayla olmuyor, ama serefsizlik yalancilik vb. karaktersizlik, genelde , kötü emellerine erisebilmek icin , aslinda her iki tarafinda kullandigi bir method diye düsünüyorum.

yani bayanlarin da , bazi anlarinda yalana basvurduklarini , keza hepimiz biliriz.

Yani yalanin, tek bir nedeni vardir !

Oda kendisine güvenirsizlik !

Dogru söylediginde bazi seyleri kaybedecegim korkusu.

Ama sunu bilmeni isterim ki , yalanci erkeklerle , dürüst erkeklerin gezindigi ve eglendigi mekanlar ve ortamlar bile ayridir.

Bence cok kötümser olmamak gerek, dürüst erkekler kadar dürüst bayanlarda mevcuttur cevremizde !

Bence , insanlar bir birine, kalbi maddi manevi deger vermeden önce, tanismalari gerekir.
Sip sevdi olup devamli yalanlara kanan bir cok erkek ve bayan arkadaslarin, tek sorunlari, kendilerini boslukta hissetdiklerinde , hemen bir can simidine sarilircasina , yalancilarin güzel sözlerine kanmaya mahkum olmalaridir.

Kendi problem ve sorunlarini cözmeden , yeni bir aska yelken acmak , akil isi degildir diye düsünüyorum.

Selam ve Selametle
Salih

Güzel bir cevap vermissin Salih. Ellerine saglik.
Antwort