Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.03.2015, 21:55
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Nein Deniz, da täuschst du dich aber gewaltig. Bayezidhan ist kein geringerer als caka_bey.. Sen de Filistinlilerin her tasin altinda bir yahudi gördügü gibi, her nickin arkadasinda T9'u görme. Kurtul bu fobinden..
laf dinledigi yok. birak ne hali varsa görsün.

beni kime benzetmek istiyorsa benzetsin, ciddiye alinasi degil...
Alt 20.03.2015, 09:18
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen

Aynen öyle yapiyorum zaten. Colukla cocukla kim ugrasacak burda! Birak sarhosu yikilasiya kadar yürüsünler.
Alt 25.03.2015, 13:42
seyrangah

Standard

Zitat:

Lafa bakma, laf dinledigi yokta konunun icine bayagi bir nane atmis...

Geändert von seyrangah (25.03.2015 um 13:46 Uhr).
Alt 13.04.2015, 23:12
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Lafa bakma, laf dinledigi yokta konunun icine bayagi bir nane atmis...
Alismadigimiz bi sey degil seyrangah. herkese yaptilar, bizim konulara da elbet yapacaklar.
Alt 13.04.2015, 23:19
seyrangah

Standard

Zitat:
Alismadigimiz bi sey degil seyrangah. herkese yaptilar, bizim konulara da elbet yapacaklar.
Caka_Bey kim ne yaparlarsa yapsin. Altin camura düsmeye bakir olmaz kardes. Sen dogru ve dürüst olduktan sonra gerisi viz gelir tiriz gider..

Burda her konuda seninle hemfikir olmasam bile, senin terbiyene, üslübuna hayran kalmamak elde degil. Dostlarini zaten bu sekilde ikna ediyorsun ve onlari kendine kazaniyorsun. Ama bu sekilde düsmanlarina ve tarafsiz insanlara bile kendine "helal olsun" dedirtiyorsun

Seninle fikir alisverisinde bulunmak keyifli bir sey! Sana karsi kisisel tavir takinanda beni karsisinda bulur!
Alt 13.04.2015, 23:34
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak Deniz, Görenbilir benim nickim idi zamaninda. Beni baskalariyla karistirma lüften.

Aus einem Gaul kann man kein Rennpferd machen. Senden James Bond biraz zor olacak. Nickleri karistirma..

Bak aramizda kalsin InternettinAbi de T9.

Eger isteersen sana bir kac nick daha sayabilirim, ama sapla samani karistirma..
Seyrangah Denizi taniyormusun?

ben gözlemleyebildigim kadariyla bu forumun en zararsiz üyelerinden biri..
yaniliyor olabilirim sanirim kendi de bir kac forum piskopatlari tarafindan haksizliga ugrami$ ...

onund akendini ifade etme $ekli bu tarz anlamadigin bir konu varsa kendisine mail yzarak sorabilirsin..
Alt 13.04.2015, 23:39
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Seyrangah Denizi taniyormusun?

ben gözlemleyebildigim kadariyla bu forumun en zararsiz üyelerinden biri..
yaniliyor olabilirim sanirim kendi de bir kac forum piskopatlari tarafindan haksizliga ugrami$ ...

onund akendini ifade etme $ekli bu tarz anlamadigin bir konu varsa kendisine mail yzarak sorabilirsin..
Diledigini yazmakta özgürdür deniz! Ama Görenbilir Toni degil.
Ben mazluma Yunus, Yavuz'u hic sevmem ama laf icabi iste zalime de Yavuz olurum. Hayir Yavuz olmam, daha da sert davranirim.
O`nun haksizliga ugradini görmedim, görürsem kim olursa olsun, yaptiginin yanlis oldugunu ona söylerim! Ama kendim ona yanlis yapildigini görmedim. Burda haksizliga ugrayan benim Er hat mich mit jemandem verwechselt, der ich nicht sein kann.

Geändert von seyrangah (13.04.2015 um 23:49 Uhr).
Alt 13.04.2015, 23:49
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Caka_Bey kim ne yaparlarsa yapsin. Altin camura düsmeye bakir olmaz kardes. Sen dogru ve dürüst olduktan sonra gerisi viz gelir tiriz gider..

Burda her konuda seninle hemfikir olmasam bile, senin terbiyene, üslübuna hayran kalmamak elde degil. Dostlarini zaten bu sekilde ikna ediyorsun ve onlari kendine kazaniyorsun. Ama bu sekilde düsmanlarina ve tarafsiz insanlara bile kendine "helal olsun" dedirtiyorsun

Seninle fikir alisverisinde bulunmak keyifli bir sey! Sana karsi kisisel tavir takinanda beni karsisinda bulur!
Estagfurullah...

Biliyorsun hic bir zaman benim fikirlerimin pesinde gidenler olsun istemedim.
zaman zaman canImI sIktIlar diye bazen hata yapip
bazi isimleri, yayinevlerini ön plana cikardim.
Lakin, o da tecrübesizligimden dolayi idi ve gercekten, yaptigima da pisman olmustum.

Sagol, umarim forumda kimseye düsmanlik eden olmaz cünkü insana en büyük kötülügü kendi yapar.
Alt 14.04.2015, 13:24
seyrangah

Standard

Zitat:
Estagfurullah...

Biliyorsun hic bir zaman benim fikirlerimin pesinde gidenler olsun istemedim.
zaman zaman canImI sIktIlar diye bazen hata yapip
bazi isimleri, yayinevlerini ön plana cikardim.
Lakin, o da tecrübesizligimden dolayi idi ve gercekten, yaptigima da pisman olmustum.

Sagol, umarim forumda kimseye düsmanlik eden olmaz cünkü insana en büyük kötülügü kendi yapar.
Maksat fikirlerimize yandas aramak degil. Maksat karsit görüslü insanlarla fikir alis verisisinde bulunmak.
Okyanusun diger tarafina gitmeyen insan, orada ne oldugunu bilemez.
Insan medeni bir sekildi her seyi tartisabilir. Ama bunu yapmak icin olgunluk sarttir ve karsindaki kisye saygi da sarttir.
Almanya ondan kalkindi.
Türkiye ondan yerlerde sürünüyor. Birisi aya gidiyor birisi daha gece kondu zihniyetini asamamis.

Insanlarin "Verhaltensmuster"lari vardir yani davranis sekilleri. Herkes kendi cevresinde ayakta kalabilmek icin kendince böyle davranis sekilleri üretmistir.
Hosgörünün, karsilikli anlayasinin, sormanin, arastirmanin, sorusturmanin yasaklandigi yerlerde, hep baski kültürü hakkimdir.

Bazen de tehdit arac olarak kullanilir. Ya da santaj. Cünkü tartismayi bilmiyor, cahil! Soru sordunmuydu soru soran kisi kendisine düsman olarak algiliyor.
Sorunun icergine cevap vermek yerine de verip veristiriyor küfürleri, hakaretleri vs. Cünkü o'nun sosyallestigi cevre öyle.

Ama ne bekleyeceksin ki? Bir toplumun %96,25'i TV izliyorsa ve sirf %3, 75'i kitap okuyorsa o toplumun pilosoflari, Hülya Avsar, Seda Sayan, Acun Ilicali ya Nihat Dogan olur..
Elbette de ki bir yerden sonra agirligini koyacaksin ama netice de kanma cahilin sözüne bilse iyisini söylerdi....

Geändert von seyrangah (14.04.2015 um 13:34 Uhr).
Alt 14.04.2015, 20:21
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Maksat fikirlerimize yandas aramak degil. Maksat karsit görüslü insanlarla fikir alis verisisinde bulunmak.
Okyanusun diger tarafina gitmeyen insan, orada ne oldugunu bilemez.
Insan medeni bir sekildi her seyi tartisabilir. Ama bunu yapmak icin olgunluk sarttir ve karsindaki kisye saygi da sarttir.
Almanya ondan kalkindi.
Türkiye ondan yerlerde sürünüyor. Birisi aya gidiyor birisi daha gece kondu zihniyetini asamamis.

Insanlarin "Verhaltensmuster"lari vardir yani davranis sekilleri. Herkes kendi cevresinde ayakta kalabilmek icin kendince böyle davranis sekilleri üretmistir.
Hosgörünün, karsilikli anlayasinin, sormanin, arastirmanin, sorusturmanin yasaklandigi yerlerde, hep baski kültürü hakkimdir.

Bazen de tehdit arac olarak kullanilir. Ya da santaj. Cünkü tartismayi bilmiyor, cahil! Soru sordunmuydu soru soran kisi kendisine düsman olarak algiliyor.
Sorunun icergine cevap vermek yerine de verip veristiriyor küfürleri, hakaretleri vs. Cünkü o'nun sosyallestigi cevre öyle.

Ama ne bekleyeceksin ki? Bir toplumun %96,25'i TV izliyorsa ve sirf %3, 75'i kitap okuyorsa o toplumun pilosoflari, Hülya Avsar, Seda Sayan, Acun Ilicali ya Nihat Dogan olur..
Elbette de ki bir yerden sonra agirligini koyacaksin ama netice de kanma cahilin sözüne bilse iyisini söylerdi....
galiba sorun orta yolu bulamiyoruz.

ve karsimizdakine fazla sans vermiyoruz...

ayrica meseleler ve insanlar bazen ciddiye alinmiyor, hayatla alay geciliyor..

ne büyük bir yanlis....
Antwort