Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Wissenschaften & Weltansichten

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.01.2013, 17:14
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von GoerenBilir Beitrag anzeigen
wenn man über etwas lachen will ist es schon gut.
aber über wen lacht man mehr?
über yasar nuri oder über die leute die in ihm den religiösen-führer gefunden haben.
was für ne frage über beide natürlich.....halle malachen
Alt 19.01.2013, 17:16
GoerenBilir

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
du siehst doch die leute werden sauer wenn man über sie lacht.
Alt 19.01.2013, 17:16
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Recep Tayyip Erdogan'nin evlilik disi iliskileri (dinen buna zina, yapana da zinakar derler)

http://bhaber.net/yazar/15573-nadire...-iliskisi.html
Alt 19.01.2013, 17:19
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
Hahahah,

o adam ben hatasiz bir hayat sürdüm demiyor ki. Zaten aksi imkansiz. Insanlar hatsiz olsaydi o zaman insan degil melek olurlardi..

Yasar Nuri Öztürk Emevi din zihniyeti dolaysiyla dinden cikan insanlara dinin güzel yanlarini ögretti. Ben onun Ilahiyat hocaligina baklarim. Yatak odasi ve kadin-erkek iliskilerine degil. Cünkü orasi beni bir medeni insan olarak ilgilendirmez..
Alt 19.01.2013, 17:27
GoerenBilir

Standard 5 dakikada celiskili yazilar, buna u-dönüs denir

medeni insan olarak yatak odasi iliskileri ilgilendirmez deyipte basbakana iftira atip yatak iliskilerine özel ilgi gösterenin celiskili düsünceleri adami düsündürür.

demek istedigi aslinda benim zihniyettekilerin yatak iliskilerini ve hatalarini görmem, körüm.

ama baskalarin yatak iliskilerine özel ilgi gösteririm.

ps. bu yalan haberi yayinlayan cakma haber sitelerin serverleri dis ülkede olduguna ilginizi cekerim. genelde abd ve israil serverleridir. davalar acilmistir ama bu sitenin gercek sahiplerine ulasmak icin abd kanunlarinca bir suc islemeleri gerekiyor.
Alt 19.01.2013, 17:32
Erfahrener Benutzer

Standard Birak bur "$ark kurnazligi" ayaklarini. Böyle yol alamazsin :D

Burda laf ebeligi yapip Erdogan'i korumaya calisma. Bana gelince yiyip icek sana gelince gülüp gecek $ark kurnazligi ayaklarina kültürseviye yüksek bilincli hir bir insan aldanmaz. Serverler nerde olursa olsun. Gercegi ögrenmek Türk milletinin hakkidir! Artik bilgi kisitlanamaz, buna kendini padisah sanan Recep Erdogan'nin bile gücü yetmez..

Geändert von Der_Levantiner (19.01.2013 um 17:35 Uhr).
Alt 19.01.2013, 17:37
GoerenBilir

Standard yasar nuri sarlatanligini hazm edemeyince iftiraya basvuran

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Burda laf ebeligi yapip Erdogan'i korumaya calisma. Bana gelince yiyip icek sana gelince gülüp gecek $ark kurnazligi ayaklarina kültürseviye yüksek bilincli hir bir insan aldanmaz. Serverler nerde olursa olsun. Gercegi ögrenmek Türk milletinin hakkidir! Artik bilgi kisitlanamaz, buna kendini padisah sanan Recep Erdogan'nin bile gücü yetmez..
sen recep tayyip erdoganla kafayi bozmussun.

nerede bir konu acilsa dönüp oraya geliyorsun.

biraz akli olan senin kaynaksiz, bilgisiz ve iftiraci oldugunu anlayacaktir.
Alt 19.01.2013, 17:47
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von GoerenBilir Beitrag anzeigen
sen recep tayyip erdoganla kafayi bozmussun.

nerede bir konu acilsa dönüp oraya geliyorsun.

biraz akli olan senin kaynaksiz, bilgisiz ve iftiraci oldugunu anlayacaktir.
Hayir ben Recep Erdogan'la kafayi bozmadim. Onun dogrularini dosta düsmana karsi herkese karsi savunurum. Ben kafami attiran olay bu tipi sark zihniyeti mantigiyla yola cikmak. Baskasinin acigini arayip bundan siyasi rant elde edinmek, acigi yoksa iftira ederek onu lekelemek, Johnny Walker "blue label"ci whiskicy Melih'in Mustafa Sarigül'de ve KK'da yapmak istedigi gibi... Bunlar bos seyler, AKP'nin bitisi basladi...

Yasar Nuri Öztürk'e gelince. Eger karsi cinsle biraz tecrübeli olsaydin bilirdin ki, terkedilmis bir kadin kadar dünyada daha tehlikeli bir seyin olmadigini.. Adamcagiz sevmisti ve nikahinin altina almisti ilk karisini, ama hayat bu ya sartlar, ortamlar, görüsler degisti ve ilk karisindan ayrildi, onu nikahindan cikardi ve bir daha evlendi. Ne var bunda?

Zina nedir ve bir kadinda hangi ruhsal yikiciliga yol acar, aldatilan basbakanin esi Emine hanima sormak gerek.. Böyle bir zinakar bir kocayla "ele güne karsi" acik vermemek icin, kan kusuyor ama kizilcik serbeti ictim numarasi yapiyor....
Alt 19.01.2013, 17:53
GoerenBilir

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Hayir ben Recep Erdogan'la kafayi bozmadim. Onun dogrularini dosta düsmana karsi herkese karsi savunurum. Ben kafami attiran olay bu tipi sark zihniyeti mantigiyla yola cikmak. Baskasinin acigini arayip bundan siyasi rant elde edinmek, acigi yoksa iftira ederek onu lekelemek, Johnny Walker "blue label"ci whiskicy Melih'in Mustafa Sarigül'de ve KK'da yapmak istedigi gibi... Bunlar bos seyler, AKP'nin bitisi basladi...

Yasar Nuri Öztürk'e gelince. Eger karsi cinsle biraz tecrübeli olsaydin bilirdin ki, terkedilmis bir kadin kadar dünyada daha tehlikeli bir seyin olmadigini.. Adamcagiz sevmisti ve nikahinin altina almisti ilk karisini, ama hayat bu ya sartlar, ortamlar, görüsler degisti ve ilk karisindan ayrildi, onu nikahindan cikardi ve bir daha evlendi. Ne var bunda?

Zina nedir ve bir kadinda hangi ruhsal yikiciliga yol acar, aldatilan basbakanin esi Emine hanima sormak gerek.. Böyle bir zinakar bir kocayla "ele güne karsi" acik vermemek icin, kan kusuyor ama kizilcik serbeti ictim numarasi yapiyor....
ne kadar cahilsin?

seviyorum tapiyorum dedigin yasar nurinin ikinci evliligi degil ücüncü evliligi.

bu dedigim olay yasar nurinin evli oldugu zamanda oluyor. hatta kadini hastaneye yatirip ilaclar verdirmek istedi. eski esiyle ayrilmadan olan olaylar.

gercekten erkek olsa önce esinden ayrilir sonra sekreteriyle kiristirirdi. veya erkek adam gibi evet kiristiriyorum derdi ama karim hasta, sapik veya seytan onu ele gecirdi demezdi.

birak erkek olmayi hocayim diye takilan bu sarlatanin gercek yüzünü gören gördü. artik ciddiye bile alinmiyor.

saba tümerle takiliyor cünkü baskasi adam yerine koymuyor.

bilgi edin ögrende gel, yoksa böyle samarlar yemeye alisirsin.
Alt 19.01.2013, 18:17
Erfahrener Benutzer

Standard

Ben bildigimi biliyorum

ücüncüyse ücüncü evliligi. Adamin ilahiyatciligina laf yok. Türkiye'de bir numara. Milyonlarca insani, kitleleri Islamiyet ile bulusturdu ve sevdirdi. Allah ondan razi olsun.

Aslinda icler acisi olan Emine Erdogan'nin hali. Her gün aldatiliyor ve hep icine atmak zorunda kaliyor. Ve bunu yapanda ben Istanbul'un imamiyim diyen saf müslüman vatandaslarimizin dini duygularini sömürüyor. Allah ondan olur mu? Allahu alem (dogrusunu Allah bilir)
Antwort