Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Umfrageergebnis anzeigen: Was ist Eure Haltung zu der aktuellen Regierung?
Tayyip soll sofort weg, eine freiheitlich, demokratische Partei soll regieren 65 59,09%
Er soll bleiben, ich bin mit seiner Vorgehensweise absolut zufrieden 18 16,36%
Ich habe absolut keine Meinung zu dem Thema 27 24,55%
Teilnehmer: 110. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 05.08.2013, 07:44
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Simdi de yalakaligi ve yalanciligi Kemalist'lere mal etmeye calisiyorsun, onlara kaka deyip agliyorsun burada. Onlarin ne sucu varsa sizin basarisizliklarinizdan.

AKP tüm okumus, üniversite bitirmis, bilgi sahibi adamlari makamlarindan alip, zorla liseyi bitirebilmis, baska becerigi olmayan yandaslariyla doldurdu. Eger sen buna hak diyorsan, ozaman sen ailenden baska türlü ögrenmemissin.
Dürüst insan böyle olunmaz.

Bizim ailemiz bizi dürüst yasayin diye egitti, masalciklarla degil. Öyle gördük ve öyle de yasiyoruz.
Bugün sana, seni ezdim diyor, yarin da götürdügünü yazar. Butün kemalistleri götürüyormus ya. Kim bilir bunu kim götürdü.

Geändert von xAurumx (05.08.2013 um 07:49 Uhr).
Alt 05.08.2013, 09:25
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Kimmis hilleci... sonuna kadar seyret

http://www.youtube.com/watch?v=KSDli0yNZmE

sonuna kadar seyredin. Ne yazikki ülke sahtekarlarla doldu, hak arayani döverler. Böyle bir sistem yerlestiriliyor.
Alt 05.08.2013, 13:28
Benutzerbild von Zagros4
Zagros4 Zagros4 ist offline
Neuer Benutzer

Daumen runter

Ja ja bevor der böse Tayip kam war die Türkei natürlich eine Musterdemokratie und ein Wirtschaftswunder . Ihr seid echt armselige Mitläufer..
Alt 05.08.2013, 15:00
Erfahrener Benutzer

Standard in der Türkei kannst Du gesetzlich, jederzeit Deinen Nachbarn verpfeifen

Tayyip’in ihbar kutuları -(TAMAMI)

PDFYazdıre-Posta

Pazartesi, 29 Temmuz 2013 02:52
Takip et: @AydinlikGazete
Paylaş
Tweet

Sokaklara ‘polis ihbar’ kutuları yerleştirilecek

Başbakan tencere-tava çalanları ‘ihbar edin’ demişti, Emniyet uygulamayı vatandaşın ayağına götürüyor. Emniyet Genel Müdürlüğü, başlattığı ‘Sırdaş Polis İhbar Noktası Projesi’ ile sokaklara yazılı ve sesli ihbar kutuları yerleştirecek vatandaşlardan ihbar gelmesini bekleyecek.

Suçla mücadelede, işlenen suçların zamanında öğrenilmesi ve gecikmeksizin müdahale edilmesini sağlamak gerekçesiyle yeni bir proje hazırlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı’nın projesinin adı “Sırdaş Polis İhbar Noktası.”

Proje kapsamında polis, sokak, mahallelere yazılı ve aynı zamanda sesli ihbar kutuları yerleştirecek. Emniyet yetkililerinin verdiği bilgilere göre, bu kutular sayesinde ihbarı yapanlar da ‘kimliğim tespit edilir mi’ endişesi taşımayacak. Çünkü, bu kutulara yapılan ihbarlar kesinlikle gizli tutulacak. Projenin, kısa zamanda hayata geçirilmesi hedefleniyor.

Her şeyi devletten beklemeyin

Başbakan Tayyip Erdoğan, 19 Temmuz günü Kastamonu’daki havaalanı açılışında yaptığı konuşmada, tencere ve tavalarla hükümeti protesto edenlerin ihbar edilmesini istemişti. Erdoğan “Tencere tava kullanmak suçtur. Bunu ceza olarak söylüyorum. Ben söylemiyorum yasalar söylüyor. Onun için tencere tavacıları da çekinmeden sizler yargıya taşıyacaksınız. Milletin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok. Her şeyi devletten beklemeyin. Müracaatınızı yapıp siz şikayet edeceksiniz. Herkes haddini bilsin” demişti. Erdoğan’ın bu sözlerinin hemen ardından Emniyet’in bu projeyi hazırlaması “başbakan istedi, polis bu hizmeti muhbirin ayağına götürüyor” şeklinde yorumlandı.
Son Güncelleme: Çarşamba, 31 Temmuz 2013 15:38

Zitat:
Zitat von Zagros4 Beitrag anzeigen
Ja ja bevor der böse Tayip kam war die Türkei natürlich eine Musterdemokratie und ein Wirtschaftswunder . Ihr seid echt armselige Mitläufer..
Alt 05.08.2013, 15:04
Erfahrener Benutzer

Standard Ihbar Ediyorum Bu Adam Deccaldir şeytanının Adamıdır....

Dann fangen wir mal mit einem an, der diese Form der Denunziation (mittelalterlich) einführen will.

BOP Eş Başkanı, Tecavüzcü Haçlı Ordularının DUACISI Yahudi Üstün Hizmet Madalyalı "Türk Düşmanı" TAyyiT.....

ŞEYTANIN ÖZELLİKLERİ : 1. Sinsi ve Yalancıdır.-(İbrahim Suresi, 22) 2. İnsanlara Korku Vermeye Çalışır.-(Al-i İmran Suresi, 175) 3. Müminlerin Arasını Bozmaya Çalışır.-(İsra Suresi, 53) (Maide Suresi,91) 4. İnsanları, Sözde Onlara İyilik Yaptığına İkna Etmeye Çalışır.-(Araf, 20-21) 5. Allah’ın Adını Kullanarak Saptırmaya Çalışır.-(Fatır Suresi, 5-6) 6. Yalan Vaadlerde Bulunur.-(İbrahim Suresi, 22) 7. Kuruntulara ve Kuşkulara Düşürmeye Çalışır.-(Nisa Suresi, 119-120) 8. Fakirlik Korkusu Vermeye Çalışır.-(Bakara Suresi, 268 ) 9. Kibir Vermeye Çalışır.-(Sad Suresi, 74-75) 10.Gösteriş İçin İbadet Etmeye Teşvik Eder.-(Nisa Suresi, 38 ) 11.Duygusallık Telkini Yapar.-(İsra Suresi, 64) (Mümtehine Suresi,1-3) 12.Detaylara Daldırır.-(Bakara Suresi, 67-71)
Alt 05.08.2013, 16:32
Erfahrener Benutzer

Standard

http://www.harbitv.com/tayyip-erdoga...bir-demet.html

Bu ancak Zulfi gibilerinin basbakani olabilir. Herkes seyretsin hokkabazi.
Alt 05.08.2013, 19:16
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Hmmm... Bleibtnur noch eine Frage... Inwieweit sind die Vaybee-Statitiken zuverlässig. Wenn die Zahlen immer so plötztlich hochschnellen, wird mir schwindelig.

Lieber zu spät als nieeee... Was hältst du von einer externen Umfrage ala Doodle o.ä.

------
Autschhh, Nudeln mit Lachs können verdammt heiß sein
Alt 05.08.2013, 23:13
xAurumx

Standard

Das sind nur seine anderen Nicks. Manche sind 10 jahre alt. Ich würde mich hier gar nicht auf umfragen verlassen.
Alt 06.08.2013, 19:24
Erfahrener Benutzer

Standard Sevindirci olan milletimiz uyanmıştır. Milletimiz ne bu Ergenekon'a inanıyor ne AK

http://www.youtube.com/watch?v=hrKEwI3F3o4
Alt 06.08.2013, 22:05
Erfahrener Benutzer

Standard

Soytarilikta sizden üstün yok. Sen kendin zaten agzinla ne mal oldugunu ortaya koydun.
Kemalist'lerin dürüstlügünü hala icine sindirememisin. Senin yalanlarina artik kim kanar. Istedigin kadar öt.

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
yalakalik, yalancilik ve ikiyüzlülük kemalistlerin özellikleridir.
ben bunlarin arasinda cok gezdim ve bunlarin bayrak gibi rüzgarda dalgalandiklarina kendim sahit oldum.

kelekalice onlarin hicbir sucu yok muhafazakar kesimin is hayatinda basarisiz olmalarindan. asil suclu muhafazakar kesimdi.
yillarca kendini belli ederek hicbir sekilde is yapamiyordu.
ama simdi durumlar degisti. artik kemalist kesim basarisiz oldu ve muhafazakarlar basarili.

eee bizim ne sucumuz var simdi kemalistlerin basarisizliklarindan???

bak kelekalice sana yalan ve iftira atma demistim.
tüm okumus adamlari makamlarindan alip yandaslarla doldurdu diye yalan söylüyorsun. bende sana bunu ispat edemezsen serefsizsin diyorum.

2002 yilinda 2 milyon kamu calisani vardi. bu iki milyonun tahsillilerin kac tanesini isten atip tahsilsiz aldi bu hükümet?

son olarak burada aileni karistirmani dogru bulmuyorum. sen kendi yaptigin serefsizlikleri ben bunu ailemden ögrendim diyerek onlari suclasman cok yanlis. senin ailen sana iftira ve yalandan uzak dur demesi gerekirken niye bu sekilde yetistirdi seni?

ps. arkadaslar bu kelek yine ispatlayamayip kivirmaya calisacaktir. dikkatli takip edin
Antwort