Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.07.2005, 23:11
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Kommt aufs gleiche raus! o.T.

ohne Text
Alt 22.07.2005, 13:00
airdem

Standard Nicht ganz, weil noch nicht feststeht,

wer die Aufgabe übernimmt
Alt 22.07.2005, 14:04
arsena

Standard Du, Kes, Brat, o.T.

ohne Text
Alt 22.07.2005, 14:04
arsena

Standard PS: oder ich ;-) aber dann wird´ssssssss

jede Woche hier ein Blutbad geben

hehe
Alt 26.07.2005, 21:33
airdem

Standard TS CL eleme ilk macini 3-1 kaybetti!

Gecmis olsun. Ikinci bir sinif takimina karsi dogrusu ben 2-3 gol atip döneriz diyordum ama tam tersi oldu!

Yattara oyun disi kaldi cift sari karttan. Hayirlisi bakalim.

Fängt nicht gut an für Trabzon....
Alt 26.07.2005, 23:59
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard einfach nur PEINLICH UND DOOF...

wie kann man gegen eine mannschaft aus zypern verlieren?

baoh... auch wenn die im rückspiel 5-0 gewinnen....das ist einfach peinlich...
jede andere mannschaft würde 5 tore gegen so eine mannschaft schießen...
yazik yazik...ts sampyionmu olacak? lache ich nur
Alt 27.07.2005, 14:34
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard kötü oldu

cikmayan candan umut bitmez ama bence tur zor cünkü adamlar enayi degil ya iki farkli öndesin on kisi defans yapar en kötü ihtimal bir gol yer turu gecer. fazla umutlu deggilim dün trabzon sansliydi mac 5:1´de bitebilirdi.
Alt 28.07.2005, 11:37
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard ALPAY Probetraining beim FC Köln...

Gestern, Mittwochnachmittag, landete der neue Abwehrchef in spe in Köln, um ab heute beim FC zu trainieren: Alpay Özalan (32), 84-maliger türkischer Nationalspieler, WM-Dritter 2002.

Cool ya...endlich hat köln ein echten türken im team. wenn er echt in köln spielen sollte, wird er auch in der national mannschaft wieder spielen.

Hoffe er packts...
Alt 28.07.2005, 16:51
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard GALATATASARAY"A KOMBİNE SATMA TAKTİKLERİ

GALATATASARAY"A KOMBİNE SATMA TAKTİKLERİ

MERİÇ TUNCA

GALATATASARAY"A KOMBİNE SATMA TAKTİKLERİ Yanılmıyorsam haberi geçtiğimiz günlerde Hürriyet Gazetesi"nin ekenomi sayfalarında gördüm.. 3 büyükler arasında en çok sezonluk kombine satan kulüp Fenerbahçe"ymiş.Sarı-Lacivertli kulüp şu ana kadar tam 21 bin 200 kombine bilet satarken, Beşiktaş 4 bin adetle ikinci sırada kalmış. Üçüncü durumdaki Galatasaray"ın hali ise ligdeki gibi içler acısı. Çünkü Sarı-Kırmızılı yönetim büyük iddialarla başladığı kombine bilet satışlarında 1200 (Yazı ile bin ikiyüz) rakamına ancak ulaşabilmiş.. Transfer palavralarına, pardon transfer harekatına Real Madrid"li Figo ile başlayıp, son bir ayda tam 100 yabancıyla ilgilenen, Pires, Mires derken derken Ankarasporlu Wederson"a kadar düşen Galatasaray"ın bu oyuncuları alabilmesi için yüksek miktarda kombine bilet satması gerekiyor. Çünkü hesap, kitap ortada.. Hele ki ezeli rakibin Fenerbahçe, senin Ali Sami Yen Stadı"nın tüm kapasitesi kadar kombine bilet satmışken.. Peki bu iş nasıl olacak?. Galatasaray Yönetimi talip olduğu futbolcuyu bırakın getirmeyi, posterini bile alıp kulüp binasının duvarlarına yapıştıramıyor.. O zaman ezeli rakibe biraz benim gibi akıllı (!) biri tarafından dış yardım gerekiyor.. Şimdi Fenerbahçeli dostlarım, arkadaşlarım ve akrabalarım yanlış anlamasınlar ama ben bu görevi üstlenmek zorundayım.. En azından ""Galatasaray"sız Fenerbahçe, Fenerbahçesiz Galatasaray olmaz"" diyenler için kendimi ateşe atmak ve ezeli rakibimizin en azından önümüzdeki sezon şampiyonluk yarışında olabilmesi ve lige renk katabilmesi için kendimi feda etmekle birlikte, değerli fikirlerimden (!) bir kaç tanesini sunmak durumundayım.. (Burada hemen kısa bir not: Galatasaray"ın olmadığı bir ezeli rekabeti hiç bir Fenerli istemez. Bir kere her yıl 2 maçta 6 puan garanti. 2-3 senede bir 5-6"lık galibiyetler garanti.. Keşke ligdeki her maç Galatasaray"la olsa.. Çünkü Fener, Galatasaray"la oynacağı 34 maçın en az 30"unu kazanır, 4"ünü de berabere bitirir. Ve en az 94 punla şampiyon olur. Ben daha şimdiden ligin ilh haftasındaki Gençlerbirliği maçını düşünüyorum. Yener miyiz, yenilir miyiz, berabere mi kalırız. 3 ihtimalli bir maç.. Tamam kabul ediyorum. Fener-Galatasaray maçları da artık 6 ihtimalli. Fenerbahçe ezeli rakibine ya 1, ya 2, ya 3, ya da 4 tane atıyor. 2-3 yılda da bir 5 ve 6 gol attığı da oluyor. Ben onun için ligde her karşılaşmanın Galatasaray ile oynanmasından yanayım).. Gelelim bu kısa açıklamadan sonra hiç bir ücret ve karşılık beklemeden değerli Galatasaray Yönetimi"ne ve hakikaten çok sevdiğim Özhan Canaydın abime kombine satış önerilerime.. Madde madde sıralıyorum.. Bunların tamamını ya da bir kaçını uygulamak Sarı-Kırmızılılar"a kalmış.. Kaldı ki ben burada amma hizmeti yapıyorum. 1) Sarı-Kırmızı olan kulüp renkleri sezon açılıncaya kadar ""Sarı-Lacivert""e dönüştürülür. Ancak bu olay taraftarlar arasında oluşabilecek ""Ne oluyor lan. Kulüp Fener"e mi satıldı"" tepkisini önleyebilmek amacıyla renkleri Sarı-Lacivert olan Ankaragücü"nün formasıyla kamufle edilebilir. 2) Galatasaraylı yöneticiler gizlice Fenerbahçe antrenmanına giderek, taraftar pozisyonu havasında Alex ve Anelka başta olmak üzere yeni transfer Appiah ve Luciano ile resim çektirip daha sonra bunu kendine yakın gazetelerde ""Fenerbahçe"nin yıldızlarını transfer ediyoruz"" yayınlatabilirler.. 3) Tuncay, Selçuk, Serkan, Deniz ve Volkan"a İspanya Milli Takımı"nın formalarını hediye edip (Ancak bunun içinde henüz borç takılmamış bir spor malzemeleri satan mağaza bulunmalı) fotoğraf çektirilir. (Ne alaka diyebilirsiniz. İspanya Milli Takımı"nın renkleri de Sarı-Kırmızı"dır). Bu da gazetelerde yayınlatılıp ""Fenerli millilerin Galatasaray sevgisi"" başlığı atılırsa hoş olur.. 4) Galatasaray Yönetimi özellikle ligdeki tüm maçlarını Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı"nda oynayacağını açıklar.. (Nedense bu stadın kombineleri peynir-ekmek gibi satmaktadır). 5) Yeni transfer İliç, siyaha boyatılarak ""İşte yeni 10 numaramız. Fener"den Alex"i gece yarısı operasyonu ile kaptık"" haberleri ortaya çıkartılır. Bunun için bu işleri çok iyi bilen Ergun Gürsoy"dan lojistik destek sağlanır. 6) Başta Aziz Yıldırım olmak üzere, Mahmut Uslu, Hakan Bilal Kutlualp, Murat Özaydınlı gibi Fenerbahçeli yöneticilerden ""Transfer nasıl yapılır, kombine bilet nasıl satılır"" konulu dersler alınır.. 7) Her şeye rağmen yukarıda saydığım olayların hiç biri işe yaramıyorsa Güneydoğu"da aşiretlere mensup, futbola yatkın isimler transfer edilir. Bu futbolcuların ailelerinin sayısı en az 20 bin olduğu için yapılan sözleşmelere konulacak ek bir madde ile tüm aşiret mensuplarına Ali Sami Yen Stadı"ndan kombine bilet alma şartı getirilir. Bu yolla transfer edilecek ismi Abdülselam ya da her neyse 2 futbolcu ile en az 40 bin kombine garanti edilir.. Eveeetttt.. Benden bu kadar.. Bundan sonrası Özhan abime ve hakikaten çok sevip (Sevdiğinden tüm Galatasaraylılar"ı nedense hep öpesim gelir) Galatasaraylılar"a kalmış.. Uygular ya da uygulamazsınız.. O sizin bileceğiniz bir şey. Fenerbahçe"ye rakip olmak istiyorsanız bir şeyler yaparsınız. Bu işler atıp tutmakla değil, kombine ve forma satışları ile olur.. Haydi gösterin kendinizi..

Yazar: MERİÇ TUNCA
Kaynak: <a href="redirect.jsp?url=http://www.FenerHaber.net
" target="_blank">http://www.FenerHaber.net
</a>
Alt 28.07.2005, 23:31
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard Na und?

Sana ne? Fühlst Du dich jetzt gut? Was hast Du davon? Was ist dein geistiger Input bei diesem Beitrag?
Antwort