Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.07.2017, 18:13
seyrangah_06

Standard

Alt 16.07.2017, 00:33
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard en sonunda beni küfür etmeye mecbur ettin

Ben ne yaziyorsam delillerle yaziyorum.hersey ortada..tahammul edecekler burdan okusun........... https://vimeo.com/113712064 ..............küfür ederek gerceklerin üzerini kapayacagini sanan onun bunun cocuklari zerre serefiniz olmadigi ortada

seyrangah_

bak simdi nasil küfür oluyormus..seni yedi sulalesini domuz siktigi götveren

ULAN IBNENIN DOLU
ULAN YAVSAK OGLU YAVSAK ..ULAN BANA DAHA YAZMIYACAKTIN,YEDI SULALENI DÜNYAYA SIKTIRMEKTEN ZEVKIMI ALIYORUSUN GOTVEREN CAPULCU......KANI BESPARA ETMEYEN IBNENIN DOLU SENI , ADRES ISTEDIN GELEMEDIN YALVARDIN SIZLADIN bARISALIM DIYE AYAKLARIMA KAPANDIN NERDEYSE YARAGIMI YALAYACAKTIN...ANANI AVRADINI KIZINI KIZKARDESENI YEDI SULALEINI DÜNYAYA PESKES CEKMEKTEN SIKTIRTMEKTEN ZEVK ALAN SEREFSIZ ...GÖTVEREN .BAK SIMDI IYI DINLE!!ULAN KANI BESPARA ETMEYEN ONUN BUNUN COCUGU, ULAN IBNE TAPANAGINIZ KEMALIN IBNE OLDUGUNU BÜTÜN DÜNYA BILIYORDA SENMI BILMIYORSUN..INGILIZLERIN CASUSU OLDUGUNU VELEDI ZINA OLDUGUNU BENMI CIKARDIM ASAGIDA BELGELERLE IZAH ETTIM KANINI DOMUZ SIKTIGI GÖT VEREN..BUNDAN SONRA..BANA ATFEN YAZACAGIN HER KELIMEYE YEDI SULALENI YETMIS SEFER SIKTIGIMI KABUL EDIYORSUN DEMEKTIR..biliyorum bundan zevk alacaksin..fakat görsün bütün alem senin nekadar alcak serefsiz oldugunu

Geändert von YigitAdam (16.07.2017 um 09:45 Uhr).
Alt 19.07.2017, 22:30
Erfahrener Benutzer

Pfeil

https://vimeo.com/113712064
Alt 20.07.2017, 20:10
seyrangah_06

Standard

Atatürk’e hakaret eden alçakların ortak özellikleri (Ahmet Hakan'nin yazisini okumak icin linki tiklayin)

- İLBER Hoca’nın tabiriyle... İstisnasız hepsi hödüktür.

*

- Geçimlerini Atatürk’e iftira ve hakaretten sağlamaktadırlar.

*

- Dakikada 49 iftira atma becerisine sahiptirler.

*

- İftira atmak ve hakaret etmek dışında Atatürk’e dair yapabilecekleri tek bir şey bile yoktur.

*

- “Keşke Yunan işgali başarılı olsaydı” diyecek kadar kafadan çatlaktırlar.

*

- Kafayı Atatürk’ün yatak odasına takacak kadar sapıktırlar.

*

- İffetli bir kadına iftira atmanın öteki dünyadaki bedelini unutacak kadar alçalmışlardır.

*

- Haysiyet nedir bilmezler.

*

- Atatürk’e dil uzatmanın çok riskli olduğu dönemlerde susacak kadar korkaktırlar.

*

- Müslümanlık adına ahlaksızlık yapılabileceğine inanacak kadar Müslümanlıktan uzaktırlar.

*

- Zihinleri, ilgileri, merakları... Hep bellerinin altındadır.

ATATÜRK’ÜN ANNESİNE SÖVEN ALÇAKLA İLGİLİ BİR NURCU’NUN MEKTUBU

YUSUF Şenyer’den aldığım mektubu aynen yayınlıyorum:

*

- Öncelikle size hürmetlerimi sunuyorum.

- Yazınızda Atatürk’ün annesi hakkında çirkin şeyler söylediğini ifade ettiğiniz kişiyle ilgili olarak “Nurcuların Okuyucular kolundan bir adam...” demişsiniz.

- Üzüldüm.

- Ben de Nurcuların “Okuyucular” olarak isimlendirdiğiniz kolundanım. (Ya da öyle olduğumu sanıyorum). Ki Nurcuların en istikametli koludur.

- Sözünü ettiğiniz videoyu izlemedim. Kimdir, neler söylemiştir, bilmiyorum. Sadece sizin yazınızdan neler olduğunu öğrendim.

- O kişinin “Okuyucu” olduğunu belki kasten yazmadınız. O kişinin, o cemaate mensup olduğunu ifade etmek için böyle yazdınız.

- Ama bu genelleme beni (ve inanıyorum ki benim gibi düşünenleri) derinden üzdü. Bütün bir cemaati, grubu zan altında bıraktı. Bu cemaat hakkında fikir sahibi olmayanlara yanlış tanıtmış oldu. Hak etmediğimiz bir etiket yapıştırılmış oldu.

- Atatürk’ü sevenleri (ki ülkemizin yüzde 95’ini kapsar diye düşünüyorum), bu cemaate düşman etti.

- Halbuki üstadımız Bediüzzaman Said Nursi, ne kendi hayatında böyle bir tutum sergilemiş ne de talebelerine bunu yaptırmıştır.

- Bilakis, her daim milletin ve memleketin hassas noktalarını rencide etmekten, hatta bunları araştırmaktan ve zihnen bile meşgul olmaktan uzak durmaları konusunda ikaz etmiştir.

- Hürmetlerimle...

YUSUF ŞENYER

GÖZALTINA ALMAYIN BU ALÇAKLARI

BU alçakları gözaltına almak yerine... İçinde debelendikleri çukura mahkûm etmek gerekir.

*

Bu alçaklarla ilgili soruşturma açmak yerine... Yaptıkları haysiyetsizliğin utancı içinde kalmalarını sağlamak gerekir.

*

Bu alçaklarla ilgili adli takibata geçmek yerine... Bir daha Atatürk’e iftira atmaya yeltenemeyecekleri bir ortamı oluşturmak gerekir.

*

Bu alçakları hapse atmak yerine... Atatürk’e iftira atma ticaretinden gelir elde etmelerinin önünü kesmek gerekir.

FİNO

TETİKÇİ pisliğin teki, televizyona çıkıp benim için “fino” dedi, “sahtekâr” dedi.

*

RTÜK ne yaptı?

“Fino” ve “sahtekâr” hakaretlerini ifade özgürlüğü sayıp ceza kesmedi.

*

Bu kararı alan RTÜK yetkililerine sesleniyorum:

Televizyon ekranından size “fino” denseydi, size “sahtekâr” denseydi...

Yine de oyçokluğuyla “Bu ifade özgürlüğüdür” der miydiniz?

*

Doğru söyleyin ama...

Dininize, imanınıza doğru söyleyin.

ESKİDEN AÇLIK GREVİ YAPILDIĞINDA

- HEPİMİZ “eyvah, ölecekler” diye tedirgin olurduk.

*

- Heyetler oluşturur açlık grevi yapanların kapılarına giderdik.

*

- Yaşar Kemal yanına Refah Partili milletvekillerini alarak giderdi açlık grevi yapanların yanına...

*

- Hükümet yetkilileri, “bırakın, yapmayın, bakacağız, ilgileneceğiz” türü demeçler vermeye mecbur hissederlerdi kendilerini.

*

- Toplumun tüm kesimlerinde şefkat, merhamet rüzgârları eserdi.

*

Bugünse ah kimsenin umurunda bile değil.
Alt 24.07.2017, 16:50
Erfahrener Benutzer

Standard Lozanda,Kemal ve inonu ingiliz & siyonistlerin köpekligini yapti

iste delileri........Yaklasik bir asirdir yer yüzü müslümanlari bassiz perisan sömürge ve müstemleke haline gelmisse bunun temelleri lozanda atildi....SEVRI GÖSTERIP LOZANA RAZI ETTILER...iste belgeler...

LOZAN'DA BİZİ NEDEN BİR YAHUDİ TEMSİL ETTİ ?

Halifelik Kaldırılınca Müslümanlar başsız ve hiyerarşisiz kaldı. Medaris-i İslamiyenin (İslam medreselerinin) kapatılması ümmet'in belini kırdı.

Şeriata bağlı tasavvuf tarikatlarının yasaklanması korkunç bir darbe oldu. İlk siyonist kongre 1897'de yapıldı ve israil'in kurulması için osmanlının yıkılması halifeliği yok etme planları yapıldı.

Siyonistlere toprak vermeyen 2.Abdulhamid han binbir oyunla tahttan indirildi,Osmanlı 1. dünya savaşına sokuldu. İngilizler tek kurşun atmadan gittiler fakat halifeliği götürdüler.

Lozan'da bizi temsil eden Yahudi din adamı Haim Naum Tarih Ansiklopedisi’nin 3. cildinde yer alan (sahife 62) bir belgeye göre, Haim Nahum Gurzon’a “Siz Türkiye’nin mülki tamamiyetini kabul edin, ben onlara İslamiyet’i ve İslam temsilciliklerini(Halifeliği) ayaklar altında çiğnetmeyi taahhüd ediyorum.” demiştir.İngiltere Halifelik Kaldırıldıktan sonra Lozan'ı Onaylamıştır.

Halifeliğin Kaldırılması ;3 Mart 1924

İngilterenin lozan'ı onaylaması;16 Temmuz 1924

-----------
Kaynak & Daha genis bilgi icin:http://gercek-tarihimiz.blogspot.de/...efiklerin.html
Alt 08.08.2017, 01:29
Erfahrener Benutzer

Standard Alcak satilmis Kemalistlerin yalanlari

Kemalistler derler ki; M.kemal emr etmis millet vekillerinin ayligi ögretmenlerinkini gecmesin :-))....Bakalim tarihi gerceklerede böyle birsey var mi?
Tarihi gerceklere baktigimiz zaman, 1930 lerde bir ögretmen takriben 95 lira aylik alirken
M.kemalin ayligi 1500 resat altinmis..bugünün parasiyla birmlyonu geciyor....iste halkci kemal...

gercek tarihi kaynaklar:http://belgelerlegercektarih.com/tag...si-15000-lira/
Alt 08.08.2017, 17:17
seyrangah_06

Standard

Gel seninle ayni vatan ayni millet icin iyiligini istedigimizi ispat edelim. Bu vatana bu millete kim kötülük yapiyorsa tepkimizi ortaya koyalim.

BIRAK KADINLARI VE KIZLARI, ENSAR VAKFINDA COCUKLARA TECAVÜZ EDENLERIN, ONLARI KORUYUP KOLLAYANLARIN ANASINI AVRADINI SIKELIM.
HIRSIZILIK YOLSUZLUK YAPANLARIN, YETIMIM FAKIRININ FUKARININ HAKKINI CALANLARIN ANASINI AVRADINI YEDI SÜLALESINI SIKELIM.

AYAKKABI KUTULARINDA VE EVLERINDE MILYARLARCA DOLLARI "SIFIRLAYANLARIN", MILLLETIN HAKKINI, YETIMIN FAKIRIN FUKARININ HAKKINI GASP EDENLERIN ANASINI AVRADINI SIKELIM..

BU MILLETIN AMINA KOYACAGIZ DIYENLERIN (MEHMET CENGIZ (CENGIZ HOLDING) ANASINI AVRADINI SIKELIM...

BUNLARA TEPKI GÖSTERMEYENLERIN DE ANASINI AVRADINI SIKELIM...

SIRA SENDE...

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
Kemalistler derler ki; M.kemal emr etmis millet vekillerinin ayligi ögretmenlerinkini gecmesin :-))....Bakalim tarihi gerceklerede böyle birsey var mi?
Tarihi gerceklere baktigimiz zaman, 1930 lerde bir ögretmen takriben 95 lira aylik alirken
M.kemalin ayligi 1500 resat altinmis..bugünün parasiyla birmlyonu geciyor....iste halkci kemal...

Alt 09.08.2017, 00:05
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen

PÜÜÜhhhhhh senin o lanet sifatina $eytanin oglu iblis ,senin gibi o.c..Atatürkü yok etmek icin kabeyi bile satirsiniz siz...

okudugu gazete basliklarini anlayamayan Mal'dan tarih ögrenin)))))) .....TÜRKIYE CUMHURIYETININ KURUCUSU -MUATAFA KEMAL Atatürkün kicini üstüne i$emek icin bile üzerinize koymayacagini bildigin icin mi kuduruyon yobaz...

tarihi okudugunuz zaman anlarsiniz ki i$gence görmeyen bir tek peygamber bile yok...bu hem müsliman hem de hiristiyan dünyasinda ayni....tarihin peygamber düsmanlari bugünün Atatürk dü$mani yobazlar bunlar...bu $erefsizler tarih boyunca iftira ve yalandan beslenen $eytanin cocuklari..bu o.c ..

Geändert von Lara__ (09.08.2017 um 00:18 Uhr).
Alt 09.08.2017, 23:41
Erfahrener Benutzer

Standard

Seni muhatap almiyorum.bunu senda biliyorsun.defalarca sana söyledim,Bu son olsun uzak dur sözünü tutmayi dene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! onun bunun ansina avradini küfür etmekle ne vatan kurtuluir nede birine birsey anlatabilinir.Hele bir bilim dali olan Tarihi gercekler anlatilirken öyle bir yola bas vuranlar genelde cahil cuhela kimselerin basvurdugu yoldur..anlatacagi birsey olmayanlar konuyu saptirmak icin genelde hakaret ve küfüre bas vururlar...Bazen benida küfür ve hakarete mecbur ediyorsunuz...simdi sana karsilik vermesem sustun olacak..Benim hassasiyetim vatanim icindir onun bunun yalakaligi icin degil..herkimki vatan ve milleti soyduysa, sattiysa,isgalci keferelere yalakalik edip onlardan kanun nizam direktif dilendiysa, namusuzluk edip millete küfür ettiysa,vakifta cocuklara sarkintilik, tecavuz ettiyse,devletin parasini caldiysa, din düsmanligi ettiysa,herkimde bunlara tepki vermedisa Allahin laneti lanet edenlerin laneti üzerine olsun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Gel seninle ayni vatan ayni millet icin iyiligini istedigimizi ispat edelim. Bu vatana bu millete kim kötülük yapiyorsa tepkimizi ortaya koyalim.

BIRAK KADINLARI VE KIZLARI, ENSAR VAKFINDA COCUKLARA TECAVÜZ EDENLERIN, ONLARI KORUYUP KOLLAYANLARIN ANASINI AVRADINI SIKELIM.
HIRSIZILIK YOLSUZLUK YAPANLARIN, YETIMIM FAKIRININ FUKARININ HAKKINI CALANLARIN ANASINI AVRADINI YEDI SÜLALESINI SIKELIM.

AYAKKABI KUTULARINDA VE EVLERINDE MILYARLARCA DOLLARI "SIFIRLAYANLARIN", MILLLETIN HAKKINI, YETIMIN FAKIRIN FUKARININ HAKKINI GASP EDENLERIN ANASINI AVRADINI SIKELIM..

BU MILLETIN AMINA KOYACAGIZ DIYENLERIN (MEHMET CENGIZ (CENGIZ HOLDING) ANASINI AVRADINI SIKELIM...

BUNLARA TEPKI GÖSTERMEYENLERIN DE ANASINI AVRADINI SIKELIM...

SIRA SENDE...

Geändert von YigitAdam (09.08.2017 um 23:52 Uhr).
Alt 09.08.2017, 23:47
Erfahrener Benutzer

Standard

ASAGIDA TAPU GIBI DELILLER YAPISTIRDIM KÖR KÜFÜRBAZ...kirinti kadar bilgin olsaydi cevap vermeyi denerdin...Karsi argümanlarla cürütürdün.Senin gibi agzindan salyalar akan küfürbazlara kaldiysa M.kemali savunmak tamamdir bu kemalin isi...iyice rezil rusvay hale geldiniz.Argumani küfür olan onun bunun surtugu..Küfür etmeyim diyorum illada kasiniyor ulan kancik kicine kazikmi soktular iki metre havaya sicradin...
Be onun bunun yosmasi--küfür cocugu, yaptigin yapacagin küfür ve hakaretlerini bin misliyle o alcak AIDS li pis suratina iade ediyorum..

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
PÜÜÜhhhhhh senin o lanet sifatina $eytanin oglu iblis ,senin gibi o.c..Atatürkü yok etmek icin kabeyi bile satirsiniz siz...

okudugu gazete basliklarini anlayamayan Mal'dan tarih ögrenin)))))) .....TÜRKIYE CUMHURIYETININ KURUCUSU -MUATAFA KEMAL Atatürkün kicini üstüne i$emek icin bile üzerinize koymayacagini bildigin icin mi kuduruyon yobaz...

tarihi okudugunuz zaman anlarsiniz ki i$gence görmeyen bir tek peygamber bile yok...bu hem müsliman hem de hiristiyan dünyasinda ayni....tarihin peygamber düsmanlari bugünün Atatürk dü$mani yobazlar bunlar...bu $erefsizler tarih boyunca iftira ve yalandan beslenen $eytanin cocuklari..bu o.c ..

Geändert von YigitAdam (09.08.2017 um 23:54 Uhr).
Antwort