Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.03.2013, 12:18
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
schade dass man sowas nicht verarbeiten kann.

auch wenn man andauern nur körbe hier bekommt und es noch kein einziges mal zu einer beziehung oder intimität kam.

lastoþ lerne aus deinen körben, sehe es nicht als misserfolg sondern fang an dich zu ändern damit du auch chancen beim anderen geschlecht hast.

yere düsene vurulmaz. ben sana yardimci olmak isterim onun icin birkac öneride bulunacagim.

1. studieren
2. wenn nicht studieren dann zumindest eine ausbildung
3. sicheren und guten beruf
4. morgens früh aufstehen und abends zeitig schlafen gehen
5. der realität ins auge sehen
6. spiegel anschaffen
7. eigenen haushalt führen und von mama abkoppeln

mit 40 ist es noch nicht zu spät für dich aber in 5 jahren wird es zu spät sein.

welche frau will den noch einen 45jährigen der nicht studiert hat und keine ausbildung hat???

ich denke auch mit 40 bist du du recht nahe am no-go, versuchs mal bei esra erol 'izdivac', aber auch da werden solche männer abgewiesen

lastoþ arkadas, ich lass meine beziehungen spielen wenn du zu esra erol willst. ben seni oraya aldiririm.
Tamam lan varim Esra Erol mudur nedir ara o zaman ikimize termin yap. Ve ben Einsatz'i mi erhöhen yapiyorum. Yüzbbine karsi bir. Yani bana yüzbin telefon gelmeden önce sana bir tane gelirse, isterse kör ve sagir bir kadindan gelsin sana fark etmez, o zaman sen kazindin. It's show time

Hadi bekliyorum :-D

Herseyi göze aliyorum, Den Haag'da seni böyle ezip gectigim icin insanlik sucundan yargilanmayi bile

Zwar bin ich noch nicht vierzig aber selbst wenn ich 60 wäre würde ich immer noch besser aussehen als alle 20-jährigen in deiner Sippe zusammen

Geändert von the_last_time (11.03.2013 um 12:22 Uhr).
Alt 11.03.2013, 12:39
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bu bilgileri bana mail olarak at:

Ad Soyad:
Cep Tel:
E-Posta:
Yakin Akraba Ad Soyad:
Yakin Akraba Cep Tel:
Adres:
Kendi Tarifin:
Nasil es ariyorsun:
Sabikalar ve hangi suctan:

seni kesinlikle programa aldiracagim ve yol paranida gönderecegim.

lastoþ lütfen bu sefer döneklik yapma, cünkü bu isi halledecek arkadaslara zahmet vermis olurum.
Alt 11.03.2013, 14:55
the_last_time

Standard

Zitat:
Bu bilgileri bana mail olarak at:

Ad Soyad:
Cep Tel:
E-Posta:
Yakin Akraba Ad Soyad:
Yakin Akraba Cep Tel:
Adres:
Kendi Tarifin:
Nasil es ariyorsun:
Sabikalar ve hangi suctan:

seni kesinlikle programa aldiracagim ve yol paranida gönderecegim.

lastoþ lütfen bu sefer döneklik yapma, cünkü bu isi halledecek arkadaslara zahmet vermis olurum.
Gec onlari sen gec, beraber cikacagiz programa. Sana aylardan beri diyorum, karsindaki sirf siyaset ile ugrasan bir isadami degil. Karsindaki büyük bir kot pantolon üreticisinine mankenlik yapmis olan birisi...

Esra Erol'nun kimin nesi oldugunu arastirdim. Ben sayet daja cok ticari ve teknoloji magazinleri ile ilgindigim icin böyle seyleri bilmem. Ama madem senin cevren bu kadar genis, dersin birisi sen olmak sartiyla iki süpriz konuk gelecek ve bunlarin arasinda bir iddia var. Ayrintilari da su, su su...
Bende oraya gelecegim ve ciddi duracagim. Bana gelen her puanda gülmeyecegim. Her bin puana bir söyle bir gülümserim. Söz veriyorum seni fazla asagilamam...
Alt 11.03.2013, 15:15
Erfahrener Benutzer

Standard

lastoþ lütfen bu sefer döneklik yapma dedim ama yine döndün

omurga lütfen omurga
Alt 11.03.2013, 15:20
the_last_time

Standard

Zitat:
lastoþ lütfen bu sefer döneklik yapma dedim ama yine döndün

omurga lütfen omurga
Dönen yok, bok ben dimdik karsindayim! Benim cevrem var diyen sendin. Bende madem senin cevren var ve oralara kadar uzaniyor. O zaman gerekeni yap dedim. Yani olmuyor mu bu iddiamiz simdi bo$ i$ler genel müdürü?
Alt 11.03.2013, 15:24
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Dönen yok, bok ben dimdik karsindayim! Benim cevrem var diyen sendin. Bende madem senin cevren var ve oralara kadar uzaniyor. O zaman gerekeni yap dedim. Yani olmuyor mu bu iddiamiz simdi bo$ i$ler genel müdürü?
izdivac programi bekar erkekler icindir cahil arkadasim. sana bir kapi acip yardimci olmak icin sana bir torpil yapayim dedim.

ama sen basina gelecegi bilirmis gibi döneklik yapiyorsun.

yine sana yardimci olurum... istersen izdivacta bir yer ayarlarim.
Alt 11.03.2013, 15:30
the_last_time

Standard

Zitat:
izdivac programi bekar erkekler icindir cahil arkadasim. sana bir kapi acip yardimci olmak icin sana bir torpil yapayim dedim.

ama sen basina gelecegi bilirmis gibi döneklik yapiyorsun.

yine sana yardimci olurum... istersen izdivacta bir yer ayarlarim.
O program olmazsa baska bir program. Senin cevren genis mi degil mi? Hani cevren genisti.... Senin torpilin bana gerekmez. Birak bu AKP'li yandascilik ayaklarini.. Karsindaki dürüst, satilik olmayan helal sütü emmis bir babayigit var, davasinin adami. Sizin gibi könküktür geregi adamin adami degil..

DIMDIK KARSINDAYIM. VE RISKIMI ONBINDEN YÜZBINE YÜKSELTIM! KENDINE GÜVENIYORSAN CIK KARSIMA.
Alt 11.03.2013, 15:34
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
O program olmazsa baska bir program. Senin cevren genis mi degil mi? Hani cevren genisti.... Senin torpilin bana gerekmez. Birak bu AKP'li yandascilik ayaklarini.. Karsindaki dürüst, satilik olmayan helal sütü emmis bir babayigit var, davasinin adami. Sizin gibi könküktür geregi adamin adami degil..

DIMDIK KARSINDAYIM. VE RISKIMI ONBINDEN YÜZBINE YÜKSELTIM! KENDINE GÜVENIYORSAN CIK KARSIMA.
egitimsiz, meslek sahibi bile olamayan ve kaliplasmis görüslü oldugunu cok belli ediyorsun.

ben yardim eli uzatiyorum sen hala güreselim diyorsun.
ama atalarimda demis yenilen pehlivan gürese doymazmis
Alt 11.03.2013, 15:48
the_last_time

Standard

Zitat:
egitimsiz, meslek sahibi bile olamayan ve kaliplasmis görüslü oldugunu cok belli ediyorsun.

ben yardim eli uzatiyorum sen hala güreselim diyorsun.
ama atalarimda demis yenilen pehlivan gürese doymazmis
Burda pehlivan benim ve gürese doymayanda sensin. Ya adam gibi cik karsima, ya da sana yakisir bir sekilde kac benden...

Artik herkes kim ne oldugunu cok iyi biliyor, bosuna ugrasma tahsilli kel ve bo$ kafa..
Alt 11.03.2013, 15:54
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Burda pehlivan benim ve gürese doymayanda sensin. Ya adam gibi cik karsima, ya da sana yakisir bir sekilde kac benden...

Artik herkes kim ne oldugunu cok iyi biliyor, bosuna ugrasma tahsilli kel ve bo$ kafa..
nereye el atsan sana bir tokat atiliyor.

en agir tokadi kendi hayatindan yiyorsun ama farkinda bile degilsin.

benim kimseyle bulusma derdim yok, arkadaslik arayisim hic yok.

sen ya arkadas ariyorsun yada kadinlardan umudunu kestin erkek aramaktasin.

teklif icin tesekkür ederim ama istemem. simdi reddedildigin icin yine deli danaya dönme lütfen.

CV Lastoþ
yas: 40
egitim: 0 (sifir)
meslek: 0 (sifir)
hayal gücü: 100
ev / iþ / aþ: 0 (sifir)
yer: ankara ailesinin yaninda yasayan

ilgisini ceken bayanlar varsa lütfen burada belirtsin.
Antwort