Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.06.2017, 00:28
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
AGZA BAK BERLININ KANALIZYONU belkimde daha temiz...herkes yediginden ikram edermis...varmi baska yediklerin.deam et anlar reziligini.ben senin anani anmam..kimbilir nekadar sevinmistir kadin cagiz,fakat senin gibi bir pislik rezil AIDS li kaltak doguracagina sicsa daha rahat ederdi kadincagiz..ne olacak tapanak sövalyesi kemalist capulcdan ahlak kuralimi bekleyecegiz, bogulun karanlik maranizda küfür yosmalari sizi

O rosbu cocugu hala ahlak dersi vermeye calsiiyor...Lan p iccc..,kahbenin sictigi ,anandan bir damladami helal süt emmedin ahlak namusu yoksunu $erefsiz.....Birazdan hanki nikinle yazicam G.ötoglan...Lan senin hic mi gururun yok,hic mi onurun yok? yaa..nasil bir pisliksin sen??????
Alt 11.06.2017, 00:39
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

kendini tarif etmekten nekadarda hoslaniyorsun...müsteri eksikligimi cekiyorsun kaltak.Yeter mide bulandirdin herkes anladi küfür veledi oldugunu...o yaptigin küfürleri bin misliyle iade ettigim halde günlerdir doymadan yedi sulaleni sövdürüyorsun.bir insan ancak bukadar cukurlasir..birkac nikle yazmak senin isin kemalist korkak yobaz ben seyrangaha yaziyorum, cevap laradan geliyor.:-)veya tersi, ulan benim ayaklarimin altini kac kemalist capulcu yaladigini cok iyi bilirsiniz onun icin ancak sanalda havlarsiniz...biliyorum ilgi istiyorsun a-sosyal maymun istahli capulcu , baska kapiya

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
O rosbu cocugu hala ahlak dersi vermeye calsiiyor...Lan p iccc..,kahbenin sictigi ,anandan bir damladami helal süt emmedin ahlak namusu yoksunu $erefsiz.....Birazdan hanki nikinle yazicam G.ötoglan...Lan senin hic mi gururun yok,hic mi onurun yok? yaa..nasil bir pisliksin sen??????

Geändert von YigitAdam (11.06.2017 um 00:41 Uhr).
Alt 11.06.2017, 00:43
seyrangah_06

Standard

Läng sen küfürden ne anlarsin? Lara'nin sana ettigi küfürü bir baska erkege yapilsa aninda kendini intihar eder. Kendine yediremez bir bayandan küfür yemeyi ve forumdan cikar gider.
Hadi simdi de emaskara nickinle gel küfürlerine devam et.

Zitat:
kendini tarif etmekten nekadarda hoslaniyorsun...müsteri eksikligimi cekiyorsun kaltat..Yeter mide bulandirdin herkes anladi küfür veledi oldugunu...o yaptigin küfürleri bin misliyle iade ettigim halde günlerdir doymadan yedi sulaleni sövdürüyorsun.bir insan ncak bukadar cukurlasir..birkac nikle yazmak senin isin kemalist korkak yobaz ben seyrangaha yaziyorum cevap laradan geliyor.:-) ulan benim ayaklarimin altina kac kemalist capulcu yaladigini cok iyi bilirsiniz onun icin ancak sanalda havlarsiniz...biliyorum ilgi istiyorsun a-sosyal maymun istahli capulcu , baska kapiya

Geändert von seyrangah_06 (11.06.2017 um 00:49 Uhr).
Alt 11.06.2017, 00:56
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

lan senin zerre serefin olsaydi bana burda yazmazdin...verdigin söze dururdun ..yoksa laranin eteginin altindan cesaretmi buldun :-) hadi ordan sanal fareleri sizi..sayet emaskar niki bana aitsa dünyanin en alcak insaniyim......aksi halde sizler öylesiniz.

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Läng sen küfürden ne anlarsin? Lara'nin sana ettigi küfürü bir baska erkege yapilsa aninda kendini intihar eder. Kendine yediremez bir bayandan küfür yemeyi ve forumdan cikar gider.
Hadi simdi de emaskara nickinle gel küfürlerine devam et.
Alt 11.06.2017, 10:56
seyrangah_06

Standard

Lara, Lara, Lara diye bagira bagira gebereceksiniz läng. Kabak tadi verdi artik.
Hem bu bu konu benim actigim konu.. Eger birisi cekip gitmesi lazimsa o da seninsin... bilgine

Zitat:
lan senin zerre serefin olsaydi bana burda yazmazdin...verdigin söze dururdun ..yoksa laranin eteginin altindan cesaretmi buldun :-) hadi ordan sanal fareleri sizi..sayet emaskar niki bana aitsa dünyanin en alcak insaniyim......aksi halde sizler öylesiniz.

Geändert von seyrangah_06 (11.06.2017 um 10:59 Uhr).
Alt 11.06.2017, 14:39
emasculine

Standard SeyranGay

Zitat:
Lara, tehdit etme, basina bir is gelir, bizden bilirler. Bunlarin hasimlari coktur, belallarini bulurlar hic merak etme. Arayan Mevla'sina da bulurmus belasina. Adres dedigi yer de Allah hastir ettigi yer..

Ama oraya gidecegim, hasbel kadar Tilki1977, onunla zaten görüsecektik Yolum oraya da düser benim. Ama simdi den söyleyim. Dass wird auf "ausser Spesen, nix gewesen hinauslaufen.
LAN Lara amcik ama senden daha dassakli

Sen tan bir korkak ezik köpeksin

Ammmin evladi burda milleti senden baska Kim tehdit ediyor

Amcik kafa
Alt 12.06.2017, 18:28
seyrangah_06

Standard

YirtikMadame,

burda erkeklik taslamadan önce sen bi kendi nickinle yazmaya cesaret et. Daha sen bunu bile yerine getiremiyorsun, birak seni sikinca suyunu cikaran bir yigidin karsisina cikmayi.
Senin gibi cakma Osmanli fantazisi kurupta Osmanli'nin kapi kulu olarak gördügü at boku kadar deger vermedigi cakma Osmanli torunu degil, dedeleri saraylarda yetismis, küpesi ve gözleri ile ayni Yavuz Sultan Selim'e benzeyen hakiki Osmanli torunu Cemil Ipekci bile senden daha cesur.

Sag mal, kannst du nichts sinnvolleres tun als mich vollzulabern? Die Ziegelsteine nummerien oder Dich gleich abknallen und deinem sinnlosen Leben ein Ende zu setzen?

Zitat:
LAN Lara amcik ama senden daha dassakli

Sen tan bir korkak ezik köpeksin

Ammmin evladi burda milleti senden baska Kim tehdit ediyor

Amcik kafa

Geändert von seyrangah_06 (12.06.2017 um 19:08 Uhr).
Alt 12.06.2017, 23:01
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
YirtikMadame,

burda erkeklik taslamadan önce sen bi kendi nickinle yazmaya cesaret et. Daha sen bunu bile yerine getiremiyorsun, birak seni sikinca suyunu cikaran bir yigidin karsisina cikmayi.
Senin gibi cakma Osmanli fantazisi kurupta Osmanli'nin kapi kulu olarak gördügü at boku kadar deger vermedigi cakma Osmanli torunu degil, dedeleri saraylarda yetismis, küpesi ve gözleri ile ayni Yavuz Sultan Selim'e benzeyen hakiki Osmanli torunu Cemil Ipekci bile senden daha cesur.

Sag mal, kannst du nichts sinnvolleres tun als mich vollzulabern? Die Ziegelsteine nummerien oder Dich gleich abknallen und deinem sinnlosen Leben ein Ende zu setzen?
cesaret edemez cünkü g.öt korkusu var,kendi gölgelerinden korkuyor bu sünepeler,korkmaktada haksiz sayilmazlar....yapabildikleri Fake niklerle g.öt kivirmak

Geändert von Lara__ (12.06.2017 um 23:05 Uhr).
Alt 13.06.2017, 00:18
emasculine

Reden Lass Dich gehen

„spreiz die Beine“
Alt 13.06.2017, 04:28
Benutzerbild von bayhuzur
bayhuzur bayhuzur ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Merhaba Lara Sultan , "görüþmek/tanýþmak isterim"
Antwort