Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 03.03.2004, 16:27
unknown

Standard brat bu bir fakerci

bunun maksada fb uyanik halinde rezil etmek,,,
glaub mir das ist kein fenerli,,,arkadas bir programm yoluyacak womit ich IP"s erkenne,,,wetten ich seh dann ne doppelte IP )))
überlies es einfach
Alt 03.03.2004, 18:01
unknown

Standard ne korkusu yine 6 yememek icin 6 kisi

ile defans yapmak isteyen fatos degilmidi. zaten yine 6 olsa kesin sizin o ezik taraftarlariniz florya yi basardi. ama olsun yeter ki yenelim sizi sizde catlayin ha 6 olsa iyi olur ama 2 de yeter sonucda yediniz ya önemli olan o. zaten o maci acik oynasaniz yine 6 olurdu. ama üzüme tekrar oynariz o zaman kadar fatos kalirsa tabi ve o zaman söyle temiz 4 atariz oldu mu.
Alt 03.03.2004, 18:06
Benutzerbild von berlincarsi
berlincarsi berlincarsi ist offline
Neuer Benutzer

Standard birdakika bakigim Kestanenin Uefamaci...

bugün nezaman.......?Ah yokmus...tüh ya üzüldüm
Alt 03.03.2004, 18:07
airdem

Standard Sag mir dann auch bescheid :)) o.T.

ohne Text
Alt 03.03.2004, 18:08
airdem

Standard Bende baktim ama bulamadim :) o.T.

ohne Text
Alt 03.03.2004, 18:24
unknown

Standard ismet tongo ve temel özalak in yazilari

bu 6saraylilar resmen rezil ve kepaze olmuslar baksan ismet tongo ve temel özalak in yazilari adamlar artik isyan ediyor ne bu yaw fener hep yenilmek mecburiyetimiz mi var. kocum sizin gücünüz bu kadar biz aslani kediye cevirir sonra mecidiyeköye postalariz. fenerbahce ile dalga gecilmez sonra dönersin kediye. anlasildi mi. bu yazilara bak resmen ezik bunlar tam ezik hemde.
Fanatik"ten Ýsmet Tongo;
"...Efendim, Galatasarayli futbolculara ve teknik adamlara bir sorum var. Bu soruya kesin bir cevap istiyorum, hem de yetkilisi
kimse ondan. Sorum su:
Biz mecbur muyuz, Fenerbahce"nin moralini her kötüye gidisinde düzeltmeye? Ayiptir beyler. Yeter artik..."
.Galatasarayli edecek bir laf, bir cümle bulamiyorum. Ancak affola deyip espri kabilinden Galatasaraylilara bir teklif yapiyorum. Bir daha ki macta... Fenerbahce"yi yeninceye kadar macin baslama saati olan 19.00"da gelin isiklari bizlerde birer dakika söndürelim. Belki bu karanlik onlari yani Galatasarayli
futbolcu ve teknik adamlari utandirir..."

Fanatik"ten Turan Yücel;
"...Mactan önce yaygin olan görüs, Galatasaray"in en iyi gününde bile Fenerbahce karsisinda eli ayagi tutuldugu yönünde idi. Ve malasef bu görüs yine dogru cikti..."
Fanatik"ten Temel Özalak;
"...Artik bu klasikler de biktirdi. Artik Türkiye"de Fenerbahce - Galatasaray maclari derbi karsilasmasi degil. Fenerbahce"nin en kolay kazandigi maclar. Bir takim her karsilastiginda öbürünü yeniyorsa artik o maclarin ne ezeli rekabeti kalir ne derbiligi...Yazinin basinda da dedik ya. Artik bu Fenerbahce - Galatasaray klasigi beni biktirdi. Fenerbahce maclarini artik Galatasaray icin derbi saymiyorum..."
Alt 03.03.2004, 18:46
airdem

Standard Gencler 3 - 0 Parma! :) o.T.

ohne Text
Alt 03.03.2004, 18:47
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard genclerboirligi im achtelfinale...

3-0 gegen parma....echt gut gespielt..die tore
für gencler schossen deams (p), ferari (e.t) und ali tandogan...

antep liegt 2-0 in rom zurück..noch sind 30min zu spielen.
Alt 03.03.2004, 19:03
airdem

Standard Bir gol be, fazla degil, bir tane ... o

ohne Text
Alt 03.03.2004, 21:30
unknown

Standard yarin kupa cekimleri var 6saray und

kara karga sind wie wir ja bereits wissen schon lange nicht mehr dabei. mir persönlich ist es egal wer von den mannschaften auf fener trifft.
Futbolda Türkiye Kupası yarı final maçlarının kuraları yarın İstanbul"da çekilecek. Futbol Federasyonu"nun Beylerbeyi"ndeki Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi"nde saat 11.00"de başlayacak kura çekimine, çeyrek finalde rakiplerini eleyen Fenerbahçemiz, Trabzonspor, Gençlerbirliği ve İstanbulspor takımlarının temsilcileri katılacak. Kupada yarı final maçları 17 Mart Çarşamba günü tek maçlı eleminasyon sistemine göre yapılacak ve finalistler belli olacak.
Antwort