Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 04.07.2004, 04:50
Benutzerbild von blackfume
blackfume blackfume ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sen onlardan daha cok yanacansin!!!

Evet sen onlardan daha cok yanacaksin git hemen bir hocadan ne yapman gerekli onu øgren ama sana hadis diye birsuru lakirti veren hocadan olmasin... Ayakta bevl esseklerin atlarin ve kafirlerin isidir!!! Bir musluman ayakta bevl etmemelidir. Bu konu hakkinda bir hadisi serif olmasa bile muslumanlik bunu gerektirir.!! Sana kim verdiyse o hadis dediklerini søyle o zindiga dikkat etsin cok fena carpar Mevlam... Ya da bilmiyorum sen dikkat et!!!
Alt 04.07.2004, 04:57
Benutzerbild von blackfume
blackfume blackfume ist offline
Neuer Benutzer

Standard Fessubhanallah!!!

Sen muslumanlari birbirine dusurmek isteyen birisisin galiba? Ya da gercekten sapitilmis birisi! Senin dediklerin hadis degil bu dinin yakin yøresinden gecemez!!!
Alt 04.07.2004, 09:59
unknown

Standard Buyur buradan yak. . . . . .

Bir arkadasim dün New Yorktan döndü.Adam camiye gitmis, Brooklyn"de, Cami tipki bir sinema gibi, üst katta koltuklar...aykakkabiyla giriliyor...arap bir hoca..( Faraqkanin tayfasindan ) vaaz veriyor,kadin / erkek karisik oturuyor, daha sonra da kadinlar ayri, erkekler ayri ve ayakkabisiz alt kata inilip namaz kiliniyor.Cocuk bakicilari Kre§te cocuklara bakiyorlar felan. vaaz cok fanatikce, ililenenler www.holysmoke.org "dan bir göz atabilirler..
Alt 04.07.2004, 10:04
unknown

Standard yaw Enis, son iki cümleni artik... * * *

..neredeyse her yazinin sonunda görmekteyim."onla ilgilenme" " buna kafa yorma" herkesin bilgi derecesi bir degil. Adam merak ediyor soruyor...bazen sacma cevaplar geliyor, bazen vahyi gibi yazilar cikiyor.. dün neredeyse abdest alip öyle cisimi yapacaktim.. muhuhuhaa Diyecegim, hemen kirma genclerin kalplerini. Bak ben konulara degisik acidan "ansetzen" yapiyorum, neler cikiyor, hem egleniyorum hem de bazen birseyler ögreniyorum... selamlar
Alt 04.07.2004, 10:38
unknown

Standard tam bir Truvali tuzagi :=)

iki gün izin alip okumak lazim... yaw millet bunlari okumus olsaydi, bu forumlarda adam kalmazdi. Zahmet etmissin.
Alt 04.07.2004, 10:42
unknown

Standard discolarda barlarda fazla alkol aldinmi

böyle fake make it should be delete diye sacmalarsin...bu sabah camimize gelseydin benim nasil bir kapali kiz oldugumu görürdün..
su senin gaza getirdigin enise söyle kurandan cumartesi günlöeri discodan sonra gusülsüz pazar sabahi camiye nasil gidilir üzerine bir ayet cikarsin...
zaten cocugun kafasi karisik kebab gibi ne sacmaladigini bilmiyor..
simdi biz su an 7 baci camideyiz ve lehmacun yemeye gidiyoruz.. sen allah bilir simdi yatak odanda yeni uyanmis yanindaki negerin kim oldugunu düsünüyorsundur..
Alt 04.07.2004, 10:53
unknown

Standard sen de kadin kiliginda, hem kadinlarimiz

hakaret ediyorsun, hemde bastirilmis homo-erotik fantazilerini burada , din kisvesi altinda yasiyorsun. fena mi ? herkes tutturabildigine iste. Sen "" Mümin bir bayan""
isen zaten ne isin var burada!! git yesil pop dinle, lahmacun ye, gülsuyuyla §akaklarini ov.
GB.deki Resimdeki kizcaaza ayip!
Alt 04.07.2004, 10:56
unknown

Standard senin kafan cok karisik kebab olmussun

sana tavsiyem bizim camilerden birine ugrada kafan yerine gelsin..
cok sacmaliyorsun..kurani benle tartsi diyorsun..sen galiba hastasin..arabca bilmiyen bilmem hangi amerikada yasiyan bir sarlatanin kitablarini iki üc sayfa okumus olan zavali bir mahlukat benimle kurani tartisma istiyor...
arkadasim önce bir bayanla nasil konusulur ona dikkat et..kibar ol..nasilki sosyetik kizlara kibar olup onlarin guzligine giriyorsun kedi yavrusu gibi miyav diyorsun gelip türbanli bir bayan gördügünde aslan gibi kükreme senin aslinda kedi yavrusu oldugunu biliyoruz ..
senin kurana göre yasayisin belli..
discolara git pufflara git basini ac kicini ac bikini giy denize gir dans et erkek arkadas kiz arkadasin olsun sinemalra git sinemada sevis nmaz yok kilo vermek icin oruc tut faiz ye materyalist ol kibirli ol sonrada kuran kuran diye ciplak tesettürsüz öküzler gibi bögür... hepiniz özgürsünüz soganlari isteiginizi yapin nasilsa cennete gidecegiz de...
sonrada lächel lächel..
hastasin kardesim kurandan dinden islamdan alakan yok..sen bir uc noktasi bir digeri su tek1 denilen satannist diger bir uc nokta..sizler islami bozan fitnelersiniz.....
Alt 04.07.2004, 11:01
unknown

Standard kiz oldugumu sana ispat etmek zorunda

degilim..zaten senin nickinden kafir bir hiristiyan oldugun belli..
bu gün camimize gelseydin sabah namazindan sonra beni görürdün..kim bu yalani attiysa fena uyutmus sizi..siz türbanli bir bayanin böyle acikca dobra dobra tartisabilcegini düsünemeidigniz icin bana yeni iftiralar atarak yildirmaya calisiyorsunuz..
öyle her türbanli kiz sandiginiz gibi pisirik piskopat degil...
benim gibi tib okuyup dinini iyi ögrenmis kizlarda..var ayrica homo diye biri varsa yüzdeyüz senin babandir..terbiyesiz ahlaksiz..
Alt 04.07.2004, 11:38
unknown

Standard asil " kizini" böyle basibos birakan

babana ne dedigimi sen tahmin et artik. Libos.Senin Nicklerini de gördük. Senin gibi müslüman olacagima..hiristiyan olayim.Daha ne! Sanki biz basörtülü kizlarin zekasini ölcüyoruz burada. Burada ölcemedigimiz senin ahlaksizliginin mertebesidir.
Antwort