Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.06.2013, 21:38
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Korkak Kenan. Onun dedikleri birbirini tutmaz zaten, seni oynatiyor.

Siz ancak mazide bulusursunuz böyle devam ederse.
Persembenin gelisi carsambadan bellidir! Onun gelecegi melecegi yok. Tek umut ettigi sey adres veripte bir sapigin benim kapima gelmesi. Ama roller belirli.. Korkak o!
Gelecek adam "adam" gibi tamam adress belli. Su saatte ordayim, oraya geliyorum der degil mi? Bu kacacak yer ariyor... Ben böylelerini cok gördüm..

Geändert von the_last_time (28.06.2013 um 21:42 Uhr).
Alt 28.06.2013, 21:49
xAurumx

Reden

O dönerci, ne tahsili. Atiyor iste. Adi üstünde dönerci, boyuna dönüyor. Herseyi dönmüs.
Alt 29.06.2013, 22:28
the_last_time

Standard

Zitat:
O dönerci, ne tahsili. Atiyor iste. Adi üstünde dönerci, boyuna dönüyor. Herseyi dönmüs.
Süpersin Aurum, ama dönerci de olsa öyle güzel döner yapanlardan da degil. Bu olsa olsa Gammelfleisch-dönercisidir
Ehh ne var ne yok? Kenan denen lagim kurbagasi seni hala rahatsiz ediyor mu?
Alt 30.06.2013, 00:14
xAurumx

Standard

Hani cocuklar sustugu zaman muzurluk yapiyor derler ya, belki birseyler ceviriyor.
Alt 30.06.2013, 17:54
the_last_time

Standard

Zitat:
Hani cocuklar sustugu zaman muzurluk yapiyor derler ya, belki birseyler ceviriyor.
O ne cevirirse cevirsin, ayagina döner dolasir.. Ama seni rahat biraktigina sevindim, bu stalker kurbaganin
Alt 30.06.2013, 18:15
xAurumx

Standard

Delinin tarafi belli mi olur. Kendine baska bir mesgala buldu herhalde, sesi kesiliyor yavas yavas.
Alt 30.06.2013, 18:26
the_last_time

Standard

Zitat:
Delinin tarafi belli mi olur. Kendine baska bir mesgala buldu herhalde, sesi kesiliyor yavas yavas.
Hic alakasi yok, Dallas onu fircaladi ve asagilayarak vaybee insanlarin özelini merak etmekten baska isin gücün yok mu gibisinden, o da simdi mesgul imis gibi bir görüntü vermek istiyor, geri zekali, pardon tahsilli high one
Alt 01.07.2013, 09:29
zerrecikler

Reden

Sherlock Holmes und Dr. Watson sind am Zelten. Mitten in der Nacht wird Dr. Watson von Sherlock Holmes geweckt. Er wird von ihm gefragt, was er sieht. "Ich sehe Sterne am Himmel." "Und was hat dieses zu bedeuten?" Darauf hin antwortet Dr. Watson. "Das es im Universum sicherlich intelligentes Leben gibt. Und sehr viele Planeten." "Quatsch. Man hat uns gerade das Zelt geklaut."
Alt 01.07.2013, 22:59
zerrecikler

Standard

Zitat:
birde su sinsi sinsi is cevirenlere ne demeliyiz?

yine adamin arkasindan konusuyorsun. hani konusmayacaktin!?

toni neeeerelerdesiiiiin? allah askina gelip biraz ortaligi karistirsana
Alt 02.07.2013, 14:00
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
birde su sinsi sinsi is cevirenlere ne demeliyiz?

yine adamin arkasindan konusuyorsun. hani konusmayacaktin!?

toni neeeerelerdesiiiiin? allah askina gelip biraz ortaligi karistirsana
isten gücten buraya gelecek firsatim olmadi.

biliyorum bu iki orospucocugu cok oluyor ama artik benim yerime baskalari bunlara ders vermeli.

dilek ve erdal'i yerden yere vurdum. retzil rüsvan ettim ama utanmak yok bu serefsizlerde.

erdal'a kendi agziyla kendisine "orospucocuguyum" dedirttim.

daha ne yapayim. demekki bunlar gercekten onursuz ve serefsiz insanlarmis.

istedikleri kadar benim hakkimda konussunlar. bu onlarin ne oldugunu gösterir. atalarimiz ne demis. zenginin mali zügürdün cenesini yorarmis. birak bunlar burada bu tür islerle ugrasirken biz kosalim.

@zerrecik ben önümüzdeki aylarda fazla ugrayamiyacagim. malum ramazan geliyor ve 2 yurtdisi islerim var. bunlar benim hakkimda konusdukca lütfen bunlara orospucocukluklarini hatirlat.
Antwort