Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.04.2014, 19:15
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
korrekt! Warum wird dann noch gestritten?!
unter anderem wegen solch einer antwort:
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Ulan amina kodugumun inzucht pici, ananin amana süt döküp yogurt tutasiya kadar sikerim senin süaleleni
yenilen pehlivan gürese doymaz misali

Alt 01.04.2014, 19:24
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Hier hat mal einer geschrieben:

Sesini deðil, sözünü yükseltmeli insan..! Çünkü gök gürültüleri deðil, yaðmurlardýr yapraklarý yaþartan!

Anliyan anlar artik.
secimler bitti.

CHPlilerde AK Partililer gibi bu vatana yararli olmak istiyorlarsa katki saglamalari gerekir.

ama benim partim secilmedi diye bu cennet vatana zarar vermek isterlerse bunun yenilecek yutulacak tarafi yok.

ben isterimki tüm partilere gönül vermis insanlar secim sonrasi elele bu ülke icin calissin.
Alt 01.04.2014, 20:15
Ask_Sehidi

Standard

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen

ben isterimki tüm partilere gönül vermis insanlar secim sonrasi elele bu ülke icin calissin.
Kenan demek böylesinde önceden niye söylemedin läng? Bu lafina hic bir akli basinda bir insan karsi cikmaz.
Bizim karsi ciktigimiz olay baska.
Bugün Mustafa diye bir can dostumla hem yazistim hem konustum. Benim koyu CHP'li olmama ragmen, o da eskiden koyu AKP'li ve daha da koyu cemaatci olmasina ragmen bizim dostlugumuz hic bir zaman zarar görmemisti. Aksine bir birimizden cok faydalanmistik ve hala da öyle.
Bascalan Recep Tayyip Erdogan'a ettigi küfürlerin yaninda senin bana, ya da Rotzlöffel hanim gibi muhafazakar ve saygin birisine $akaciligini tahammül edemedigin icin ettigin küfürlerin yaninda sifir sayilir.
Haram lokma yemekten baska hic bir seyden korkmayan bir baba yigittir Mustafa. Hekimoglu misali, 2 metre boyunda ve bir omuzdan bir omuza on parmak ister.
Basbakana ve "hirsiz" cenabet AKP'nin zinakar basbakanin ...na koyum lafi daha en hafifi idi. 10 seneden beri tanismisligimiz var hayatinda serefsizden haric, ya da dangalaktan haric küfür kullanmayan Mustafa basbakanin yedi sülalesine saydirdi..

Cemaatin bu saaten sonra AKP ile yildizlari barismaz! Yani Gani olur ama cemaat artik AKP'yle barismaz!
Biz Atatürk yurtserverlerinin ne cemaata ne de baskalarina ihtiyaci olmayan, aradigi kudreti damarlarinda akan asil kanda bulan Türk gencleriyiz.. Kimseye kapimizi kapatmayiz ama kimse icinde prensiplerimizden, muassir medeniyetlerin önünde olan bir Türkiye Cumhuriyeti'nden asla vazgecmeyiz.
Cemaatin zaten bu hadiseyle bir sorunu yok. Onlar dindar insanlarimizin devletimizle barisik yasamasini istiyorlar..
Bir de hirsiz ve zinakar bir basbakan istemiyorlar...
Alt 01.04.2014, 20:58
Ask_Sehidi

Standard

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
oc erdal kivranacak delik ararsin böyle.

rotzlöffel rotzlöffel deyip iftira atarken iyiydi. simdi kendisi gelsin herseyi aciklasin deyince sesin kesildi.

birazdan ona mail yazacagim. burada kadinlar hakkinda yalan ve iftira atmak neymis sana göstersin.

birde bayan eliyle haddini bildirsin sana
Aciklasin bekliyorum Ama bana yanlislikla Aurum nikinle de cevap verme haa
Alt 01.04.2014, 21:04
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Aciklasin bekliyorum Ama bana yanlislikla Aurum nikinle de cevap verme haa
aciklarsa ne olacaksin oc erdal???

sana bir lakap daha takalim mi?
Alt 01.04.2014, 21:16
Ask_Sehidi

Standard

Kenan aramizdaki fark ne biliyormusun? Iftira atmayi ben sana birakiyorum, gercekleri yazmak cünkü bana düssün diye
Antwort