Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.07.2013, 15:27
Cakabeyy

Standard Ömür Gedik: Beni de dönek sayin

Ömür Gedik: Beni de dönek sayin

Hürriyet Kelebek yazari Ömür Gedik, Safak Sezer tartismasina katildi..

Ömür Gedik: Beni de dönek sayin

Gezi eylemlerine katildiktan sonra AK Parti iftarinda Basbakan Erdogan'dan özür dileyen Safak Sezer'den sonra Hürriyet yazari Ömür Gedik de son yazisiyla Geziciler'in tepkisini çekecek. Gedik, 'Safak hem Recep Tayyip Erdogan'i sevip hem de Gezi eylemine katilmis olamaz mi?' dedi

Iste Gedik'in 'Safak gibi ben de dönek miyim?' baslikli o yazisi

ELINI ÖPMÜSSE NE OLMUS

Bir Safak Sezer dönek, kaypak, güvenilmez muhabbetidir gidiyor.
Neymis Gezi'ye gitmis, ardindan da Basbakan'in elini öpmüs.
Eeee, ne olmus diyorum ben de.

Neden taraf olduklarimizin her seyini sevip onaylamak ya da tam tersi karsisinda olduklarimizin her hareketini elestirmek zorunda birakiliyoruz ki?
Safak hem Recep Tayyip Erdogan'i sevip hem de Gezi eylemine katilmis olamaz mi?

BASBAKAN'A HAYRAN KALMISTIM

Ben Gezi olaylarinin ilk günlerinde yesilin, parkin, doganin yaninda olmayi tercih ettigim için hükümetin AVM odakli tavrinin karsisindaydim.
Yapmayin, yikmayin, kesmeyin, betona çevirmeyin diyordum.
Ama hayvan haklari konusunda Dolmabahçe'de Basbakan'la yaptigimiz görüsmede de kendisine ve duyarli tutumuna hayran kalmistim.
Torununun ve kendisinin hayvan sevgisini anlatan, sokak hayvanlari konusunda destegini esirgemeyecegini söyleyen, merhametli bir Basbakan vardi karsimda.
Parki AVM yapmak istediginde karsisindaydim, hayvan haklarini korudugunda ise tamamen yaninda...

BENI DE DÖNEK LISTESINE YAZARLAR ARTIK

Bunlar sadece iki somut örnek.
Bence gayet dogal ve olmasi gereken.
Ama beni de dönekler listesine yazarlar artik!
Alt 26.07.2013, 15:45
BosphorusTaurus

Standard

Ulkede artik karsit dusuncelere karsi bir linc kampanyasi baslatildi. Ozellikle hukumetin uygulamalarini hur iradeleriyle destekleyenler ''rusvetci'', ''para karsiligi hukumeti destekleyen'', ''koyun'', ''makarnaci'', ''yandas'' gibi ithamlarla ve hakaretlerle yuzyuze kaliyor. Bunu goren kararsizlar da bir sonraki secimlerde oyunu AKP'den yana kullanmayi dusunuyor.

Safak Sezer'i severiz ya da sevmeyiz orasi ayri-sahsen kendisini hic izlemedim, ama politik dusuncesinden dolayi bugun butun buyuk medya kuruluslarinda (ozellikle gazetelerde) adama karsi resmen linc kampanyasi baslatilmis durumda. Bu cirkin, olgunca degil ve tehlikeli. Adami sokakta gorseler dovecekler nerdeyse, sirf basbakanla 5 dk ayakustu muhabbet etti diye. Fikir ozgurlugu konusunda buyuk problem var toplumun bu kesiminde. Topluma bu kadar dusmanca tavir takinarak %20-%25 oyu gecmeleri zaten imkansiz.

Omur Gedik de nereden Ferhat Gocer gibi bir tipi bulmussa :-)
Alt 26.07.2013, 22:24
Cakabeyy

Standard

ŞAFAK SEZER'DEN ÇAPULCULARA FENA KAPAK!

Şafak Sezer, kendisine yalaka diyen çapulculara; "Köpekler havlama hürriyetine sahiptir ama ısırmalarına bir defa izin verilir"
Alt 05.08.2013, 17:19
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen
Alt 26.07.2013, 13:45
Bilgisiz soytari, 2 cumle kuracak kapasiten yok mu
Antwort