Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.12.2014, 13:25
___CENK___

Standard Isidci yalaksi

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Irkci, kelle avcisi, devsirme, kiz kurusu... Su hakaretlere bak sen. SevtapTuran 'forumda Turk dusmanligi yapilmasin' demis bundan rahatsiz olmus bu eleman. Neden bu kadar zoruna gitti? Bu siteyi Turkler kurmadi mi elbette Turk dusmani kisileri ( sen ve uno ) forumdan atmalari gerek. Hem Ataturk'e hakaret edin kufur edin, hem teroristbasi Abdullah Ocalan'i ovun hem de bunu Turklerin kurdugu sitede yapin sonra da cocuk gibi zirla.
Sen yine mi geldin?
Bu KIZKURUSU ayni senin gibi ilgi görmek icin,böylesi provakatif yöntemler basvuruyor,birbirinizi savunmaniz normal...
Insanlik nasil ki ISID adli katiller ordusunu hak ettigi yere gömdüyse,sen ve senin gibilerinide gömer,sen ve senin gibler kacacak delik arasin!
Alt 27.12.2014, 13:28
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen PKK sempatizani __CENK__

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Sen yine mi geldin?
Bu KIZKURUSU ayni senin gibi ilgi görmek icin,böylesi provakatif yöntemler basvuruyor,birbirinizi savunmaniz normal...
Insanlik nasil ki ISID adli katiller ordusunu hak ettigi yere gömdüyse,sen ve senin gibilerinide gömer,sen ve senin gibler kacacak delik arasin!
Simdi de bana saldirmaya calisiyor bu PKK sempatizani , forumu yeterince PKK propagandasina donusturup Kobane icin forumdan eleman toplamaya calismana ithafen soyluyorum bunu. PKK'li kankilerin itin deligine sokulmasalar forumda o kadar PKK propagandasi yapip zirlar miydin 'Gobaneee elden gidiyooor yardim ediiinn' diye?

O degil de video-chat'ta websex gorusmelerin nasil gidiyor? Fatsali31 seni oradan atmissa adam hakli. Seni butun dunya medeniyetten atip ilkellige mahkum birakmis moderator atsa ne olur.

Geändert von Bosphorus_ (27.12.2014 um 13:35 Uhr).
Alt 27.12.2014, 13:56
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Lara sende sunu anlamiyorum, bu tutumun ve tavrinla bir yöneticinin taraf tuttugunu ve görevini yapmadigini iddia ediyorsun. Senin veya banu gibi küfür eden hasta kisilikli insanlarin iddialarini ciddiye almak, ve bu dogrulta hareket etmek aptallik olur. Onlarca nickler alip farkli nicklerle gelip küfürler ediyor veya haytalarini tatmin ediyorsunuz, her yeni nick yeni umut, her yeni nick yeni yasam, her yeni nick cinsel tatminiyet iceriyoz sizler icin ama güzelim sunun farkina iyi varmaniz gerekiyor. Allah sizi yaratirkan birakin özenmeyi, resmen isini cabuk bitirebilmek icin (yaratilisinizi) avuc icinde sizleri skip da firlatmis dünyaya. O bicimlerler somut umut, fiili cinsel birliktelik veya realde kabulgörürlülük olumsuz seyler. biliyorum, anliyorum seni. chatten baska birisinin seni alip sen "evlencem" dedikce sana dolayli yollardan sahip olmasi, sende büyük cöküntü yaratti anliyorum seni. ama hayatinin bu cöküntüsünün altinda kalacak olan yalnizca sensin, biz degiliz bize küfür edemezsin chati kullanip. O yüzden uzmanlarindan ruhsal destek alip, hukuksal yollari denemelisin bu cirkinlige karsi. Böyle Ratte gibi gizlenerek, ona buna küfür edip veya sana yazan erkekleri uno görme paranoyasi ile hayatini zindan edersin. yeni de gecici bir süre senin bu haline,saldirganliga karismicam. herseyini yitirmis bir kadinin bu tür saldirganligi gayet olagandir.

pleasuree, wo lebst du denn?
natürlich ist es strafbar wenn man beleidigt! auch im internet und chat. das internet ist [b]kein rechtsfreier[b] Rahmen und jeder sollte sich vernünftig benehmen. vaybee alman yasalarina göre ve alman uzantili TLD kullanan almanya sitesi ve burda yazilan,paylasilan ve yapilan hersey alman anayasasina intikal eder.
sen bayan nickine sahipsin, vaybee'de kendini gizleyip ahlaksiz sex teklifinde bulunan onalrca nick var veya belirli bir iliskiden sonra cirkinlesen insanlar, bunalrin sana küfür ettigi oluyordur süphesiz eger rechtsschutzun varsa herhangi bir avukata telefon acip bilgi iste, veya yazili olarak buradan destek al; http://www.recht.de/
burada dikkat etmen gereken, domain uzantisinin .DE olmasi ve sayfanin altinda bir impressum olmasidir. gerci almanya da impressum bilgilendirmesi olmadan site acamiyorsun. sana sapikca yaklasan veya küfür eden kisiye sen degil hemen savcilik dava aciyo, yani senin datenlerin saklanip söz konusu kisiye erisilebiliniyo.

Lara'yi degil de bazen NurBanun evine, chatte küfür etti diye mektup gittigini düslüyom, ahahahah lan Porz Mevlana Camiinde görev yapan abisinin ona olan tepkisini düsnüyom )) Lara zaten dengesiz, chatten bulusmaya gittiginda ailesine acik acik ben chatten biriyle tanistim, nasipse evlencez diye bulusabiliyo. Koptum gülmekten acaba hüsranla bulustuktan sonra, "chatten biriyle evlenmek amacli buluscam" dedigi ailesine nasil bir yanit vermistir, sessiz mi kalmistir öyle üzgün argin. allah yardimcisi olsun ya ;(
Alt 27.12.2014, 14:25
___CENK___

Standard Zikir fikir;

Zitat:
Simdi de bana saldirmaya calisiyor bu PKK sempatizani , forumu yeterince PKK propagandasina donusturup Kobane icin forumdan eleman toplamaya calismana ithafen soyluyorum bunu. PKK'li kankilerin itin deligine sokulmasalar forumda o kadar PKK propagandasi yapip zirlar miydin 'Gobaneee elden gidiyooor yardim ediiinn' diye?

O degil de video-chat'ta websex gorusmelerin nasil gidiyor? Fatsali31 seni oradan atmissa adam hakli. Seni butun dunya medeniyetten atip ilkellige mahkum birakmis moderator atsa ne olur.
Insanin zikri nasilsa,fikri öyledir derler!Sen burda aksama kadar katillerin propagandasini yap,meslegin icabi insanlari fislemeye calis,sonrada kalk ahkam kes...Cok komiksin))
Benim senin gibi ahlaksizliklarim yok malesef,ahlaksizliklari gördük,senin zihniyetindeki yobaz kelle avcilari özürlü cocuga tecavuz edip,sonrada ayakkabi partisi usaklari tarafindan berat ettirildi...Siz kendi ahlaki cöküsünüzü,onurlu insanlara yamayamzsiniz!Günes balcikla sivanir mi hic!Sen ve yobazlar güruhu istediginiz kadar caba harcayin,bizim gibi insanlarin tirnagi bile olamazsiniz!Senin gibi bir alcak olarak yasmaktansa,insanliktan yana tavir koyar,hakli mücadele yürüten herkesin yaninda dururum.Isid planiniz tutmayinca,yeniden hizbukontrayi devreye soktunuz....Bunlar sizin son cirpinislariniz,tarihin cöplügünde hak ettiginiz yeri alacaksiniz!Sizin irkci,fasist,kelle avcisi dünyanizi yerlebir edecek umudun türküsünü söyleyenler!Bir kis var nurda,herkese mavi boncuk dagitmaya calisan,onun uyduruk yalanlarina inanip,Uno arkadasi teshir etmeye calisiyorsunuz ama,herkes kimin ne mal oldugunu biliyor!Kaldiki Uno öyle birsey yapmis olsa bile sen ve senin gibi yobazlardan bin kat degerlidir benim icin!
Bana atmaya calsitigin camura burda insanlar biryerleriyle güler)))))))
Alt 27.12.2014, 14:54
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Insanin zikri nasilsa,fikri öyledir derler!Sen burda aksama kadar katillerin propagandasini yap,meslegin icabi insanlari fislemeye calis,sonrada kalk ahkam kes...Cok komiksin))
Benim senin gibi ahlaksizliklarim yok malesef,ahlaksizliklari gördük,senin zihniyetindeki yobaz kelle avcilari özürlü cocuga tecavuz edip,sonrada ayakkabi partisi usaklari tarafindan berat ettirildi...Siz kendi ahlaki cöküsünüzü,onurlu insanlara yamayamzsiniz!Günes balcikla sivanir mi hic!Sen ve yobazlar güruhu istediginiz kadar caba harcayin,bizim gibi insanlarin tirnagi bile olamazsiniz!Senin gibi bir alcak olarak yasmaktansa,insanliktan yana tavir koyar,hakli mücadele yürüten herkesin yaninda dururum.Isid planiniz tutmayinca,yeniden hizbukontrayi devreye soktunuz....Bunlar sizin son cirpinislariniz,tarihin cöplügünde hak ettiginiz yeri alacaksiniz!Sizin irkci,fasist,kelle avcisi dünyanizi yerlebir edecek umudun türküsünü söyleyenler!Bir kis var nurda,herkese mavi boncuk dagitmaya calisan,onun uyduruk yalanlarina inanip,Uno arkadasi teshir etmeye calisiyorsunuz ama,herkes kimin ne mal oldugunu biliyor!Kaldiki Uno öyle birsey yapmis olsa bile sen ve senin gibi yobazlardan bin kat degerlidir benim icin!
Bana atmaya calsitigin camura burda insanlar biryerleriyle güler)))))))
Birak bu ayaklari PKK'li seni. Senin PKK sevdalisi oldugunu tum forum biliyor. SevtapTuran'in icinde hakaret bile olmayan mesajina verdigin reaksiyon ortada sizin gibi PKK'nin kicini openler onurlu degil karaktersiz serefsizlerdir, ama onlar kendilerini dunyanin en onurlu insani olarak tanitirlar. Hizbukontra ne lan, ne alaka :s uno hakkinda 'video chatte kari dusurmeye calisiyor tuzagina dusmeyin abazadir kendisi vb seklinde diyen sendin hatirladin mi. Medeniyetsizler. Bir de durduk here gitmis, forumda bir tane hakaret bile etmemis SevtapTuran'a yagdirmis hakaretleri bu erkek kurusu. TEKRARLIYORUM, Fatsali31 seni oradan atmissa cok yerinde bir karar.

Simdi tekrar soruyorum sana kari gibi kacmadan lagaluga yapmadan delikanli gibi cevap ver. PKK bir teror orgutu mudur degil midir? Kurdistan kurulmali midir? Guneydogu kurdistan midir yoksa Turkiye Cumhuriyeti topraklari midir?
Alt 27.12.2014, 15:02
___CENK___

Standard Pkk terör örgütü degildir!

Zitat:
Birak bu ayaklari PKK'li seni. Senin PKK sevdalisi oldugunu tum forum biliyor. SevtapTuran'in icinde hakaret bile olmayan mesajina verdigin reaksiyon ortada sizin gibi PKK'lilar onurlu degil karaktersiz serefsizlerdir, ama onlar kendilerini dunyanin en onurlu insani olarak tanitirlar. Hizbukontra ne lan, ne alaka :s Unos hakkinda 'video chatte kari dusurmeye calisiyor tuzagina dusmeyin abazadir kendisi vb seklinde diyen sendin hatirladin mi. Medeniyetsizler. Bir de durduk here gitmis, forumda bir tane hakaret bile etmemis SevtapTuran'a yagdirmis hakaretleri bu erkek kurusu. TEKRARLIYORUM, Fatsali31 seni oradan atmissa cok yerinde bir karar.

Simdi tekrar soruyorum sana kari gibi kacmadan lagaluga yapmadan delikanli gibi cevap ver. PKK bir teror orgutu mudur degil midir? Kurdistan kurulmali midir? Guneydogu kurdistan midir yoksa Turkiye Cumhuriyeti topraklari midir?
Pkk son 5 yilda kendini asti,dar cercevesinden cikip daha aydinlik bir parti haline geldi,suanda bir devlet kadar güclü!Pkk ve kardes örgütleri,Basta Dünya candarmasini Amrikan emperyalizmi ve usaklari,Türkiye,Israil,Suudi arbistan,katar,yemen,Cecen,bosna hersek ve ismini sayamadigim bircok devleti Kobenede dize getirip tüm dünyada direnisleriyle,dünya halklarinin gönlünde taht kurdu!Asil terörist basi saun 1024 odali sarayda oturuyor...Simid sen burda ahkam kesersin ama suriyede tam 12 tane biline Mit üyesi ödürülmüs,arkadaslarin icin cok üzüldün ki uzun süre gelmedin buraya......
Sen mesela devlet terörü destekcisi ve uygulayicisisin!Diger destekcilerini zaten burda herkes biliyor,ahkam keserler,sonra zirt kaybolurlar!

Geändert von ___CENK___ (27.12.2014 um 15:21 Uhr).
Alt 27.12.2014, 15:36
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen

''Pkk terör örgütü degildir!'' __CENK__ tarafindan.

@SITE YONETICILERI@

Eger Ataturk'e ve Turkiye'ye biraz sayginiz sevginiz varsa geregini yapin.
Alt 27.12.2014, 16:01
Beyazguel60

Cool

Zitat:
Zitat von Pleasuree Beitrag anzeigen
Sabah sabah hic gülesim yokdu valla yaaaaaa hahahaha

Chatte söylenilen hakaretler üzere polis sizin sikayetinizi dinleycikde kafasini yorucekde baska isi yokdeeee lannn kafayimi siyirmis bunlar???!!!!

hay gel seni bir öpeyim kiz.

Alt 27.12.2014, 16:06
___CENK___

Standard Isidci!

Zitat:
''Pkk terör örgütü degildir!'' __CENK__ tarafindan.

@SITE YONETICILERI@

Eger Ataturk'e ve Turkiye'ye biraz sayginiz sevginiz varsa geregini yapin.
Bakiyorum korkulara kapildin gerceklerini görünce?Millet uyanin bu adam Bir MIT jurnalcisidir!Ayni zamanda Ayakabi partisnin,net üzeri faliyet yürüten biridir!Karar sizin,ya bu insan müsvettesine gerekn cevabi verirsiniz,yada onula ayni kefeye girer,suan arap yarimadasindan,afrikaya kadar islam adina yapilan katliamlara ortak olursunuz!
Zoruna mi gitti,PKK Terör örgütü degildir,aksine terörist devletleri dize getiren onurlu bir örgüttür!Su an ayakkabi partisini dize getirmekle megul,hizbu köpeklerinin tasmalarini yine actilar,cizrede siddetli catismalar var ve,devlet hizbukontra ile beraber oradaki halki katliamla yüzyüze birakiyor!
Alt 27.12.2014, 16:11
Gazman

Reden Kürtlerin kafasına kurşun sıkılıyor!

Zitat:
Bakiyorum korkulara kapildin gerceklerini görünce?Millet uyanin bu adam Bir MIT jurnalcisidir!Ayni zamanda Ayakabi partisnin,net üzeri faliyet yürüten biridir!Karar sizin,ya bu insan müsvettesine gerekn cevabi verirsiniz,yada onula ayni kefeye girer,suan arap yarimadasindan,afrikaya kadar islam adina yapilan katliamlara ortak olursunuz!
Zoruna mi gitti,PKK Terör örgütü degildir,aksine terörist devletleri dize getiren onurlu bir örgüttür!Su an ayakkabi partisini dize getirmekle megul,hizbu köpeklerinin tasmalarini yine actilar,cizrede siddetli catismalar var ve,devlet hizbukontra ile beraber oradaki halki katliamla yüzyüze birakiyor!
seni çıktığın yere sokarım, ezik ermeni artığı
Antwort