Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.12.2005, 09:42
Benutzerbild von tclady18
tclady18 tclady18 ist offline
Neuer Benutzer

Standard basin sagolsun!

allah rahmet eylesin seni!!!
daha döne biliyorsun!!!
iyi düsün!
Alt 07.12.2005, 09:52
unknown

Standard Ne demek yani

sind alle Männer Schweine?
Und alle Frauen Engel?
Alt 07.12.2005, 11:29
rainbow26m

Standard helal olsun yani

çok güzel moral veriyorsunuz (
Alt 07.12.2005, 11:30
rainbow26m

Standard insan evlenip bosandiktan sonra

asla eskisi gibi olamaz. Çoy sey degisir isterse bu evlilik 3-5 ay sürsün.
Alt 07.12.2005, 11:31
rainbow26m

Standard Çok iyi düsünmelisiniz

belki de bin kez düsünmelisiniz. insallah pisöan olmaz ve mutlu olursunuz. Allah bir yastikta kocatsin (amin)
saygilar
Alt 07.12.2005, 12:03
gelincik02

Standard siir cok güzel

yüregine saglik.

"söyle olursa böyle olursa"...hep sevmek icin sart kosuyoruz dimi? Bende cok sik yapiyorum bunu. Sonunda birisine asik olursun, birde bakmissinki aradigin özelliklerin cok azi onda mevcut :-) Dilerim öyle olmaz ama yinede hickimsede aradiklarinin 100% bulamazsin.. Herzaman birseyler eksiktir. Gülü dikeniyle seveceksin, dikeni eline batinca cöpe mi atariz gülü? Hayir dikensiz yerinden tutmaya calisiriz ;-) Öyle sevdigimizide dikensiz yerinden tutmaliyiz ) ve bazi seyleri görmezden gelmeliyiz. Cok genel konustum Rainbow, kisisel olarak algilama ;-)

Umarim o kirk yilda bir karsina cikan hatunun gözleri sana cevrilir birgün...
Alt 07.12.2005, 12:04
gelincik02

Standard du auch ;-)

evet gözleri ciksin baskalarina bakanin :-)

Ne demis Sair?

"Telgrafin tellerini arsinlamali
Yar üstüne yar seveni kursunlamali!"

du bist auch sweet ) ;-)
Alt 07.12.2005, 12:08
gelincik02

Standard umarim

...dogru kisiyle dogru bir karar almissindir. Ikinizede mutluluklar dilerim. Korkuya karsi ne yapilir? Isirgan otu topla ormandan, onu kaynat ve suyunu ic.Korkuya birebir gelir:-)

Iki kisi birbirini sevdikten sonra, ailelerde bunu onayladiktan sonra cevreye ne ki? Cevreyi bosver sen. "ask iki kisiliktir" yarin öbür gün cevrenin size bir faydasi olmayacagi gibi dört duvar arasindaki problemlerinizi onlarin ruhu bile duymaz..
Alt 07.12.2005, 12:11
gelincik02

Standard bilmem

Kocan/sevgilin yakisikliysa bakarlar tabii :-) Ayni sey senin icinde gecerli; sen güzelsen sanada bakarlar. ama kizlar flört etmiyor iste birisi bakinca; aradaki fark bu. Ben hic sahit olmadim erkek arkadasimin benim yanimda baskalariyla bakistigina. Sahit olsam diger kizlarda onun gözünü oyduguma sahit olurlardi :-D yok yok terbiyeli ve dürüst olduktan sonra yapmaz flört....insallah ;-) Sen sevdigine güveniyosan bosver diger kizlari.
Alt 07.12.2005, 14:07
rainbow26m

Standard Siz gerçek ten çok iyisiniz.

içimden çok tesekürler canim arkadasim demek geldi yazdiklarinizi okuyunca. Evet birsey isterken çitayi çok yüksege koyarsak yani beklentilerimiz ya da hedefimiz çok yüksek olursa ona asla ulasamayabiliriz. Yani ask için söyleyeyim bunu beklentilerimiz çok yüksek oldugunda gerçek hayatta hiç olmayan bir insani aramis olabiliriz. Ama siradan herhangi bir insan ile de evlenemeyecegimiz için bu ikisi arasinda denge kurabilmeliyiz.
Dilek ve temennileriniz için çokkk tesekürler.
Siz de en iyi güzelliklere ve mutlluklara layiksiniz. Siz iyi bir insansiniz hatta bundan daha fazlasisiniz bunu hissediyorum.
insallah sizi üzmeyecek , size layik , sizin kadir ve kiymetinizi bilecek çok özel biri ile karsilasirsiniz. Siz burdaki çogu insandan farklisiniz. Tertemiz bir dünyaniz ve duygulariniz var.
Allah sizi kötülüklerden ve kötü insanlardan korusun
saygilar
Antwort