Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Wissenschaften & Weltansichten

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.05.2013, 16:32
Remix

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
CHP'de öyle bir senin dedigin gibi bir seyin oldugunu sanmiyorum. CHP' hep birlikte bir karar alir ve uygular. O senin bahsettigin sey AKP'de olur, yani lider-doktrin-teskilat tartisilmaz, sana karsilarindaki parti genel baskani degil de yasayan peygamber ve söz konusu insanlarin fikri degilde Kur'an ayetleri..
Bunlar AKP'de olur.. AKP'nin iftiralarini CHP'ye atma, camur dönüp dolasir ve AKP'yi batirir..
CHPye üye oldugun halde CHPde yeni iletisim kitapcigini bilmedigin sasirtici.
bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip. inkar edip yalan söyleyecegine arastirip ögrendikten sonra yazsan belki inandirici cevap verebilirdin.

parti ici demokrasi diye diye bi hal oldunuz ama disaridakiler bu demokrasiden bisey görmüyor.
bu ara chpliler arasinda büyük kilicdaroglu nefreti var. ama kilicdaroglu o sandelyeden kalkmiyor.
gülseren onanc gercekleri söyledi diye istifa ettiren chp.

gercekleri söyleyen insani partiden atmak demokrasi degildir.

iftira ve yalan söyleyerek 460.000TL kayseri belediye baskanina ödeme yapan kemal bu paralari chp kasasindan yapiyor.

simdi basbakan milyonluk dava acti, bunlarda chpnin kasasindan cikiyor.

birakalim artik bu din ile politika iliskilendirmeleri. din konusacaksan camiye git.

yine dogrularin altinda ezildin.

ps. cevap vermeden önce git teskilatindan o kitapcigi al ve oku
Alt 25.05.2013, 16:44
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Remix Beitrag anzeigen
CHPye üye oldugun halde CHPde yeni iletisim kitapcigini bilmedigin sasirtici.
bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip. inkar edip yalan söyleyecegine arastirip ögrendikten sonra yazsan belki inandirici cevap verebilirdin.

parti ici demokrasi diye diye bi hal oldunuz ama disaridakiler bu demokrasiden bisey görmüyor.
bu ara chpliler arasinda büyük kilicdaroglu nefreti var. ama kilicdaroglu o sandelyeden kalkmiyor.
gülseren onanc gercekleri söyledi diye istifa ettiren chp.

gercekleri söyleyen insani partiden atmak demokrasi degildir.

iftira ve yalan söyleyerek 460.000TL kayseri belediye baskanina ödeme yapan kemal bu paralari chp kasasindan yapiyor.

simdi basbakan milyonluk dava acti, bunlarda chpnin kasasindan cikiyor.

birakalim artik bu din ile politika iliskilendirmeleri. din konusacaksan camiye git.

yine dogrularin altinda ezildin.

ps. cevap vermeden önce git teskilatindan o kitapcigi al ve oku
Sen dogru konusmuyorsun ki dogrularin altinda eziliyim? Ben CHP'nin tarihini bile okumus insanim. Insan cidden karsidakini kendisi gibi saniyor.. Bizde okuyan kitle cok.. Bir kac kilo makarnaya, kömüre ve oduna oyumuzu, serefimizi VATANIMIZI satacak kadar SATILIK degiliz...
Alt 25.05.2013, 16:53
Remix

Standard

Zitat:
Sen dogru konusmuyorsun ki dogrularin altinda eziliyim? Ben CHP'nin tarihini bile okumus insanim. Insan cidden karsidakini kendisi gibi saniyor.. Bizde okuyan kitle cok.. Bir kac kilo makarnaya, kömüre ve oduna oyumuzu, serefimizi VATANIMIZI satacak kadar SATILIK degiliz...
konuya sadik kalamadigin gerceklerle yüzlesemedigini gösteriyor.

baska chpliler sunu diyor:
Zitat:
Bana o arap selamını ver... sonra yedi göbek sülalemden oy alamazsın.
Zitat:
CHP tam bir saçmalık partisi oldu çıktı ortaya. Biz onlar gibi olacağımıza onlar bizim gibi olsa bu daha adil olmaz mı? Ekonomiyi kim döndürüyorsa onun borusu öter arkadaş. Adamlar benim vergilerimle karnını doyuracak, yeşil kart sahibi olacak, çalışmadan akşama kadar evde oturup devlet yardımlarından faydalanacak ve ben ona benzeyeceğim öyle mi? Tamamen zırvalık. Bu fikri ortaya atanlar yüzde 50 nin diğer yüzde 50 ye baktığını sanırım görmemezlikten geliyor.
Zitat:
Yıllardır dini siyasete alet edenleri eleştiryorlardı. Muhafazakarlada aynısını söylüyorlar Cennetten tapu dağıtıyorlar sizin Tapunuz da varmı ey CHP? sadece kuru kuru olmuyor bu işler.
Zitat:
Yeni taktik,yeni bir açılım mı bu? Peki bu posteki değişikliğini halk yutacak mı? Neyse önemli değil,yutmazsa yanıt hazır nasılsa,"halk anlamıyor" sloganı yedekte duruyor.Küçük bir değişiklikle sunuma geçilebilir "halk NE YAPSAK anlamıyor".
Zitat:
Eyyy Kilicdaroglu beni partimden soguttun.

arkadaslar chp icinden ikiye bölünmüs parti haline geldi. bir kisim irkcilik ve islam düsmanligi yaparken öteki kisim dincilik ve halka yakin gibi gösterip oy toplayacagini zannediyor.

iki tarafada önerim siz kendinize yeni parti kurun. en azindan ne düsündügünüzü ve politikanizi netlestirirsiniz.
Alt 25.05.2013, 16:59
the_last_time

Standard gerceklere ancak iftira atarak karsilik vermissim. Yani eski tas eski tas eski hamam

Hangi kisim Islam düsmanligi yapiyormus?
Yukaridaki yazdiklarin gercekleri yansitmiyor..
AKP'nin yalanlarini baskalanarina iftira atarak gizlenecegini saniyorsun. Bu cok büyük bir yanilgi..Millet bu hiyari yutmaz..

Bizde cogulculuk esastir. Herkesin fikri, ne kadar yanlista olsa, dinlenir sonra bir karara baglanir. Bizde "tek adamlik yok" zaten erdogan giderse parti biter... Örnekleri tarihin cöplügünde var.. DYP=Demirel, ANAP= Özal
Alt 25.05.2013, 17:08
Remix

Standard

Zitat:
Hangi kisim Islam düsmanligi yapiyormus?
Yukaridaki yazdiklarin gercekleri yansitmiyor..
AKP'nin yalanlarini baskalanarina iftira atarak gizlenecegini saniyorsun. Bu cok büyük bir yanilgi..Millet bu hiyari yutmaz..

Bizde cogulculuk esastir. Herkesin fikri, ne kadar yanlista olsa, dinlenir sonra bir karara baglanir. Bizde "tek adamlik yok" zaten erdogan giderse parti biter... Örnekleri tarihin cöplügünde var.. DYP=Demirel, ANAP= Özal

cevap bulamayinca devamli sinir küpüne dönüyorsun.

chp icinde din düsmanlari var. bunu hepimiz biliyoruz ama sana bir chplinin yorumunu sunayim

Zitat:
Bana o arap selamını ver... sonra yedi göbek sülalemden oy alamazsın.
demokratik bir parti olsa chpli üye niye adamin selam verisinden rahatsiz olsun? ama olanlar var!!!

keske konudan konuya atlamadan bir tartisma sürdürebilseydin.
ama konu atlamanin nedenini herkes görüyor. kaybedip cevap veremiyecek duruma geldiginde hemen baska konulara atlayip iftira dolu cevap veriyorusun.

bu kimsenin gözünden kacmiyor.

arkadaslar burada asil konumuz chpnin üyelerine dayattigi konusma ve hareket tarzidir.
bundan böyle dini tabirler kullanarak evlere girerken olduklari gibi degil yapmacik hareket ederek ayakkabilarini cikarilma emri veriliyor.

buna dini istismar denir.
Alt 25.05.2013, 17:21
the_last_time

Standard

Aslinda kacamak yapan sensin de ama karsindaki dünkü cocuk degil. Senin gibilerini ben pazarliklarda bozuk para gibi harcadigim icin aliskim

Parti tüzügü diye bir sey vardir.. Orda kaleme alinmis noktalar esastir.. Parti tüzügünde CHP muhafazkar kesime, Atatürkcülük'ün olmazsa olmazlari olan laiklik esasina göre son derece saygilidir..
CHP bir kitle partisidir. Ölüsü bir %35 eder. Icinde hacisi da var, ateisti de.. Tabaninda öyle söylenler olabilir ama bu partinin cizgisini baglamaz. Demokrasi kültürünü fazla bilmedigin icin sana aciklama geregi duyuyorum. Bir parti de bile farkli görüslüler olur. Bunlar kanatlardan ortaya kadar gider. Ben örnegin ortanin soluyum.. Ama bizim partimizde kommunistlige yakinlari da var, kapitalistlerin alasi da var, hatta tonlarca dindarlar da var.. Mesele o degil, herkes saygi cervesi dahilinde diledigini söylemekte özgürdür..
AKP'de Erdogan'dan baska birisinin sesi cikiyor mu? Tek liderlilik, kimmis bunun en güzel örnegidir bu..
CHP'de ve 21.yüzyilin modern siyasi yapisinda partilerin yol haritasi tüzükler belirler.. CHP dine karsi degil, tam tersine, CHP dini suistimarcilardan koruyor...
Alt 25.05.2013, 17:26
Remix

Standard

Zitat:
Aslinda kacamak yapan sensin de ama karsindaki dünkü cocuk degil. Senin gibilerini ben pazarliklarda bozuk para gibi harcadigim icin aliskim

Parti tüzügü diye bir sey vardir.. Orda kaleme alinmis noktalar esastir.. Parti tüzügünde CHP muhafazkar kesime, Atatürkcülük'ün olmazsa olmazlari olan laiklik esasina göre son derece saygilidir..
CHP bir kitle partisidir. Ölüsü bir %35 eder. Icinde hacisi da var, ateisti de.. Tabaninda öyle söylenler olabilir ama bu partinin cizgisini baglamaz. Demokrasi kültürünü fazla bilmedigin icin sana aciklama geregi duyuyorum. Bir parti de bile farkli görüslüler olur. Bunlar kanatlardan ortaya kadar gider. Ben örnegin ortanin soluyum.. Ama bizim partimizde kommunistlige yakinlari da var, kapitalistlerin alasi da var, hatta tonlarca dindarlar da var.. Mesele o degil, herkes saygi cervesi dahilinde diledigini söylemekte özgürdür..
AKP'de Erdogan'dan baska birisinin sesi cikiyor mu? Tek liderlilik, kimmis bunun en güzel örnegidir bu..
CHP'de ve 21.yüzyilin modern siyasi yapisinda partilerin yol haritasi tüzükler belirler.. CHP dine karsi degil, tam tersine, CHP dini suistimarcilardan koruyor...
birak bu 'seni harcarim' oyunlarini. bunlari 15 yasindaki cocuklar yapar.

yine konuya dönmedin. yine konuyu baska yerlere cekmeye calisiyorsun ama yine bununda cevabini alip baska köseye kacmamani tavsiye ederim.

chpnin ölüsü 35% eder demenle kendine en büyük hakareti yapmis oldun. demek siz koyun gibi bu parti nereye gösterirse oraya gidiyorsunuz. buna fanatiklik denir. buna kör cahil secmen denir.

insanoglunun beyni vardir ve bu beyni kullanirsa kimsenin ölüsüne bakmaz. aklina hangi parti yatiyorsa ona oy verir.

@arkadaslar tekrar ediyorum burada asil konumuz chpnin üyelerine dayattigi konusma ve hareket tarzidir.
bundan böyle dini tabirler kullanarak evlere girerken olduklari gibi degil yapmacik hareket ederek ayakkabilarini cikarilma emri veriliyor.

Alt 25.05.2013, 17:32
the_last_time

Standard

galiba sen Türkce konusmaktan biraz acizsin anlasilan? Izmir'e Güneydogu'dan göc edeli kac sene oldu? Biraz Türkce ögrensen iyi olur..

Böyle degimlerler üzerinden mi bana saldirmaya calisiyorsun. Dag gibi adam denildiginde, aklina senin Cudi mi geliyor yoksa Kürt isyancilar mi?

Evet CHP'nin ölüsü bile %35 eder cünkü CHP köklü bir partdir.. Bütün partiler lider odaklidir ama CHP'de lider odaklilik yok, parti esastir..

Aslinda böyle cikislarla Türk Milleti ne kadar keriz sandigini ortaya koyuyorlar bir takim, AKP bile utandigi parti yandaslari
Alt 25.05.2013, 17:37
Remix

Standard

Zitat:
galiba sen Türkce konusmaktan biraz acizsin anlasilan? Izmir'e Güneydogu'dan göc edeli kac sene oldu? Biraz Türkce ögrensen iyi olur..

Böyle degimlerler üzerinden mi bana saldirmaya calisiyorsun. Dag gibi adam denildiginde, aklina senin Cudi mi geliyor yoksa Kürt isyancilar mi?

Evet CHP'nin ölüsü bile %35 eder cünkü CHP köklü bir partdir.. Bütün partiler lider odaklidir ama CHP'de lider odaklilik yok, parti esastir..

Aslinda böyle cikislarla Türk Milleti ne kadar keriz sandigini ortaya koyuyorlar bir takim, AKP bile utandigi parti yandaslari
sabah aksam chp iyidir desende birsey digsmez.

böyle tartisma olmaz. ya konuya sadik kalacaksin yada hic tartismaya girmeyeceksin.
sana ne milletin irkindan? türkceyi kimin daha hakim oldugunu okuyanlar karar versin. böyle kücük cocuk gibi ben daha iyiyim demekle tartisma olmaz.

hicbir aciklama getiremedin sadece köklü parti oldugu icin ölüsü 35% getiriyormus.

demek kör cahil köklü parti oldugu icin sizi her yöne cekebiliyorlar.
demek köklü parti olmasi fanatikliginizin gerekcesi.

@arkadaslar yine tekrar ediyorum burada asil konumuz chpnin üyelerine dayattigi konusma ve hareket tarzidir.

Alt 25.05.2013, 17:43
the_last_time

Standard

Dini istmisciligin bile ne oldugunu bilmiyorsun? Peygamber efendimizin nüfüs cüzdanini cikarip ha$a oglunun adi: Tayyip yaziyor gik yok..
Peygamber efendimizin oglu mu varmisti? Ve adi Tayyip'mis öyle mi? Hangi dinin peygamberiymis bu ya?

Camilere Recep Tayyip Erdogan'nin resimleri asiliyor ki buna günah-i kebir derler, yani BÜYÜK GÜNAHLAR, bunlar din istismarciligi olmuyorda..

Bir CHP'li saf müslüman vatandasimiza selamin aleyküm derse din istismarciligi oluyor öyle mi?
Allah sana akillar fikirler vere..
Antwort