Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.03.2006, 05:00
Benutzerbild von cagdass
cagdass cagdass ist offline
Neuer Benutzer

Standard kitapda tek ? var

ya arkadas, baksana tuna kiremitci`nin bu kitanin ismi senin dedigin gibi "ask neyin kisaltmasi??" degil

bir kere orjinal metinde tek bir tane soru isareti var, iki tane degil.
ayrica, ask`i yazisinda yanlis orjinalinde söyle yazar; A.S.K ha burdasi s noktali s yani sakin sende yanlis yazdin deme simdi
sonra, alt alta yaziliyor orjinal metinde, bak aynen söyle;

A.§.K
neyin
kisaltmasi

e yani tabi nuda titel kismina böyle yazman imkansizdi. harbi sen neyin kisaltmasinin böyle? -uzattalim istersen, ya amma uzattim demi hadi ben ise gidiyorum simdi, sonra bir ara ögle arasinda sorun üzerien düsünür birseyler yazarim.
Alt 24.03.2006, 05:10
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard ToFtriKKy neyin kisaltmasi? hahaha

ToFtriKKy neyin kisaltmasi? ve neden iki tane KK var ve de bu iki KK nin sonunda neden y isareti var? hadi bilinde göreyim!

yarabbiiii su dünyada ne tuaf sorular var; ask neyin kisaltmasi_olmayan seyin kisaltmasi da olurmus. ask neyin saglamasi deseydin daha cok takdir edecekdim seni!

ama dedigim gibi bence daha cok bir uzatma sanki, hani gicik oldugun bir takim, diyelim ki fener uzatma dakikalarinda 90+3 de ELLE ya da haksiz bir penaltiyla gol atiyor ya hani, iste onun gibi bir sey aslinda daha cok, iste öyle aynen uzatmalari yasayan ask gibi cok pis koyar adama askin uzatmasi ve kisaltmasi ya da her neyin uzatmasi yada kisaltmasi ise
Alt 24.03.2006, 05:19
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard TUNA KIREMITCI!

walla kitap reklami oldu_hey sen tuna`nin menajeri falan misin yoksa.. bak simdi kitap ismi oldugunu okuduya arkadaslar merek etmislerdir, biraz kitap üstüne yazilanlardan örnek vereyim. (bu örnek tulumba.com daki kitap tanitimlari kösesinde yaziyor, yani ben yazmadim anlayacaginiz, aynen aktariyorum)

"A.S.K neyin kisaltmasi?" üzerine kisa bir alinti:
Hayatın her köşesinde adımlarını duyacaksınız Tuna Kiremitçi"nin. Hayatın her köşesine dair fikirlerini işiteceksiniz, duygularına tanık olacaksınız. Bazen bir çığlık gibi gelecek sesi kulaklarınıza, bazen de sevdayı, ayrılığı, hüznü fısıldayacak kendi sesinden bile ürkercesine. Tuna Kiremitçi"yi kahramanlarının ötesinde, kahramanlarının dışında, Tuna Kiremitçi olarak bulacaksınız karşınızda. Bir baba, bir erkek, bir dost, bir yazar olarak onu bir kez daha tanıyacaksınız. Bazen eski bir şarkının peşine düşeceksiniz onunla birlikte, bazen de onun rehberliğinde yeni öykülere açacaksınız yüreğinizi... Işıklı caddeler ıssız patikalarla, sonbahar rüzgârları sıcak sevişmelerle buluşacak kitabı okurken... Kiremitçi"nin sözcükleri hayattan sayfalar açacak önünüzde, üstelik bu sayfaları birlikte okuyacaksınız onunla. Hayatta kendini hiçbir şeye hazır hissetmeyen, yeni şeyler söylemenin peşinden giden, gökyüzüne işaret fişeği gibi cümleler gönderen, kadınların sevdiği, bazen ihmal ettiği, aşkı sorgulayan, aşkı tanımlamaya çalışan, taze bir babayla karşılaşacaksınız. A.Ş.K. Neyin Kısaltması? genç bir yazarın özel dünyasını merak edenler için karşınızda! Kitaptan bir bölüm... Sevgiliyi taşımak, bir giysiyi taşımak gibi; şık takımların yaptığını yapıp bizi olduğumuzdan daha çekici gösterebiliyor sevgililer. Onlarla yara izlerimizi örtebiliyor, kusurlarımızı gizleyebiliyoruz. Tek fark, elbisenin çok daha az bakım istemesi. Aşkımızın sık sık tozunu almaz, onu en iyi koşullarda saklamazsak, ağır bir yüke dönüşmesi işten bile değil. O zaman birbirimizi değil, aşktan geriye kalanları, hüzün ve umutsuzlukla ağırlaşmış o tatsız şeyi sırtlamış oluyoruz. Kurallara uyma merakımız bizi beş dakikalık bir yolculuk yerine uzun ve anlamsız bir hamallığa mahkûm ediyor. Kimin kimi taşıdığıysa önemli olmuyor artık. İkimizin omuzları da çok ama çok ağrıyor.”
Alt 24.03.2006, 05:23
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard A_gzina S_ictigimin K_arisi olabilir mi

ohne Text
Alt 24.03.2006, 05:24
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard A_nasini S_iktigimin K_amyoncusu mu acep

ohne Text
Alt 24.03.2006, 05:26
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard A_şık ş_aşkınlar k_ulübü mü acaba? haha

ohne Text
Alt 24.03.2006, 05:28
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard A_lternatif S_isme B_ebek de uyar ha o.T

ohne Text
Alt 24.03.2006, 05:37
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard KOPTUM, SIZDE KOPUN!!!!!!!!

ah şu kadınlar
abuk şempanzeler kulübü
aman da şahlanıyor kıratım (cesur aşk)
anında şebek kontenjanındasın (aptal aşk)
asla şaka kaldırmaz (ciddi aşk)
açılmayan şemsiye kanatması (terk edilmiş aşk)amorti şansına kalmış (umutsuz aşk)
azıcık şampanya koyayım mı? (art niyetli aşk)anında şakkadanak kapılmışım (ilk görüşte aşk)
aman şablonu kırmayalım (sıradan aşk)
ağrısız şahsiyet kanatılır (karşılıksız aşk)
arada şizofrenlik kaçınılmaz (platonik aşk)
aman şahan kaçmasın (tv programı aşkı)
abi şampiyonluk kesin takım aşkı)
abramovich şevçenko"yu kapacak (transfer aşkı)
avrupa şirazeyi kaçırdı (dış politika aşkı)abe şugar kapçıkağızlı (roman aşkı)
alex şahlandırıyor kadıköy"ü (fenerbahçe aşkı)
asın şuh kadını (bağnaz aşk)
avşar şutladı kaya"yı (magazin aşkı)
arboretum şebboyu kıskanır (botanik aşkı)
amirim şüpheliyi kaçırdık (görev aşkı)
aman şahane kitap (okuma aşkı)
ahlat şerbeti kesmez (tatlı aşkı)
arsız şov krallığı (reyting aşkı)
az şnitzel de koysana (gırtlak aşkı)
acur şalgam kabak (kabzımal aşkı)
acımam şamdan"ı kapatırım (bonkör aşk)
aslında şurup da kesmez (bir grip aşk)
ayran şarap kokteyli (midesiz aşk)
abicim şerefsizim ki kaçırmadım (yalan aşkı)
amanııın şamdan"a kapağım (şöhret aşkı)

ALDIN MI CEVABINI? BAK SÖYLE BU DA YETMEZSE GENE BAKARIZ SORUNUN CEVABINA HA NE DERSIN_SEN ARTIK SORU FALAN SORMASAN IYI EDERSIN, HER HALDE BIR KAC HAFDA KENDINE GELEMEZSIN SEN.
Alt 24.03.2006, 05:39
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard anani sikerim kalbini de kirarim

E BÖYLE SORUYA BÖYLE CEVAP_MIZAH DENILEN BRI SEY VAR YANI! HEY SAKIN YANLSI ANLAMA SURDA GÜLMEK ICIN YAZIYORUZ, LAFLAR SANA DEGIL_BAK SONRA BOZUSURUZ YANLIS ANLARSAN!
Alt 24.03.2006, 05:47
Benutzerbild von cagdass
Neuer Benutzer

Standard ToFtriKKy HEY HADI CALISTIR KAFAYI o.T.

ohne Text
Antwort