Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.01.2011, 13:31
Alllahsiztosba

Standard Güzin ablaya mektup

Sevgili güzin ablacim fikirlerine cok ihtyacim var, cünkü gercekten cok zor durumdayim. Hayatimda bir kiz var, yataga girip sevismek istiyoruz. Soyunup yataga giriyor, ellesiyor, koklasiyor ve hatta yiyismek üzere oluyoruz, bana güzelce sürtünüyor ve en sonunda tam deligine getirdigi anda bana "haydaaaa..." dedirtip öylece birakiyor. Üstünü giyiniyor ve cekip gidiyor. Güzin abla bir erkegin o halde kalmasi ne demektir biliyor musun? Inan evde delecek duvar birakmadim bu kizin yüzünden, yakinda mobilyalari delmeye baslayacagim. 31´lik cekerek yetiniyorum ama o kizi da cok istiyorum.
Delik duvarlarimi onarip, mobilyalarima nasil zarar vermeyi önleyebilirim?

Tesekkür ederim
Abdullah Bilgin
Alt 10.01.2011, 03:56
tatlischko62ffm

Reden

Zitat:
Zitat von Alllahsiztosba Beitrag anzeigen
Sevgili güzin ablacim fikirlerine cok ihtyacim var, cünkü gercekten cok zor durumdayim. Hayatimda bir kiz var, yataga girip sevismek istiyoruz. Soyunup yataga giriyor, ellesiyor, koklasiyor ve hatta yiyismek üzere oluyoruz, bana güzelce sürtünüyor ve en sonunda tam deligine getirdigi anda bana "haydaaaa..." dedirtip öylece birakiyor. Üstünü giyiniyor ve cekip gidiyor. Güzin abla bir erkegin o halde kalmasi ne demektir biliyor musun? Inan evde delecek duvar birakmadim bu kizin yüzünden, yakinda mobilyalari delmeye baslayacagim. 31´lik cekerek yetiniyorum ama o kizi da cok istiyorum.
Delik duvarlarimi onarip, mobilyalarima nasil zarar vermeyi önleyebilirim?

Tesekkür ederim
Abdullah Bilgin
tüh cok yazik olmus sana, bilmiyorum bilirmisin türkiyede askerlerin yemegine belirli bi madde katiyorlarmis yemeklerin icine... bi onu denesen?
Alt 17.01.2011, 14:51
Alllahsiztosba

Standard

O zaman da adamin kusu kalkmaz farkli bisi denemek lazim.
Antwort