Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.08.2014, 14:31
Benutzerbild von Kuel_kedisi
Kuel_kedisi Kuel_kedisi ist offline
Benutzer

Standard pardon

kacirmisim hakaret yazmissiniz yanlizca... dogru... yoksa o aradaki farki cok iyi bilirim siz hic merak etmeyin.
Tekrar bir pardon... ben basindada yazdigim gibi kavga etmiyorum... bunu size söylemis oldugum icin bana söylemenizide cocukca buluyorum dogrusu.
Biliyormusunuz Man_bey sizin nerde kime küfür, hakaret etmisliginizlede ilgilenmiyorum aslinda, cünkü bunun burda yazdiklarimizla alakasi yok.... ben size kavgaya hazir bir kisiliginiz oldugunu söyledim ve farkinda olmasanizda CHP takintili olmussun diye uyardim...
Siz bana karsi kisisel bir tavir almaya calistiginiz icin, bunun gereksizligini göstermek amacli yazdim bunu yoksa önemsedigimden degil..

Özür dilemek erdemliktir... yaptigim her yanlis icin özür dilemesinide bilirim.

Ben size yazmak istediklerimi yazdim zaten.. daha fazlasinada gerek yok..

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
kül kedisi,

siz hakaret ile küfürün arasinda fark oldugunu algilayamamissiniz galiba.

ben sizin hakaret ettiginizi yazdim ama küfürcüsünüz veya küfür ettiginizi yazmadim.

ama illaki kavga etmek istiyorsunuz buyrun ben nerede kime küfür etmisim?

küfür etmediysem özür dileyebilecekmisiniz?

hodri meydan diyorum.
Alt 29.08.2014, 14:53
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Kuel_kedisi Beitrag anzeigen
kacirmisim hakaret yazmissiniz yanlizca... dogru... yoksa o aradaki farki cok iyi bilirim siz hic merak etmeyin.
Tekrar bir pardon... ben basindada yazdigim gibi kavga etmiyorum... bunu size söylemis oldugum icin bana söylemenizide cocukca buluyorum dogrusu.
Biliyormusunuz Man_bey sizin nerde kime küfür, hakaret etmisliginizlede ilgilenmiyorum aslinda, cünkü bunun burda yazdiklarimizla alakasi yok.... ben size kavgaya hazir bir kisiliginiz oldugunu söyledim ve farkinda olmasanizda CHP takintili olmussun diye uyardim...
Siz bana karsi kisisel bir tavir almaya calistiginiz icin, bunun gereksizligini göstermek amacli yazdim bunu yoksa önemsedigimden degil..

kül kedisi,

bende kavga taraftari degilim ama küfür ettigmi ima ettiginiz icin bunu ispatlamanazi istedim.

bence bu cocukca kavgayi birakip konuya dönsek daha uygun olur.

chp hakkinda düsündügünüz varsa paylasirsaniz sevinirim.
Alt 29.08.2014, 16:21
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Reden iste böyle yola getiriliyormus bunlar

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
chp yine bir saygisizliga imza atti.

cumhurbaskani yeminine katilmayacagiz dedikleri halde cark edip katilan chp milletvekilleri sadece provokasyon ve show yapmak icin katilmis.

13 yil önceki gibi kitapcik atarak türkiyede kriz olusturmaya calisti.

chpnin yönettigi türkiyede bir kitapcik atmak ülkeyi iflasa sürüklerken AK Partinin yönettigi türkiye bu oyunlardan hic etkilenmedi.

her kesimden ve stklardan chp kinandi ve chpye yakin bir cok medya mensubu bunu saygisizlik olarak kabul etti.

chp eriyip gidiyor, hem ic savas, hem distan destekcileri yavas yavas uzaklasiyor bu tek adam partisinden.

kemalist zihniyeti iflas etmekte!!!
daha önce yazdigim gibi chp büyük bir saygisizliga imza atmisti.

her cevreden kinama alan chp bir saat önce sert bir u-dönüsü yapti ve yarindan itibaren Köske cikmayi kabul etti.

chp hala halki, milleti ve türkiye insanini anlayamamis durumda. sürekli tepkiler aldiktan sonra tutumunu degistiren parti haline geldi.

bazi arkadaslar burada tepki göstermenin anlami yok diyor ama her yerden tepki gelince koskoca ana muhalefet partisini u-dönüsü yapmasini saglayabiliyoruz.

hep beraber tepkimizi gösterirsek chp kivirmaya devam edecek ve elbette bir gün sokaktaki insanin istedigi sekilde siyaset yapacaktir.
Alt 29.08.2014, 19:31
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Reden ahh chp ne hallere düstün

Alt 30.08.2014, 04:56
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ben bu CHP'yi anlamiyorum, kavga gurultu muhalefet. Kardesim madem yemin torenine ya da herneyse mecliste ona katilmayacaksin bastan katilma, ne diye katilip sonra cikarsin planli bir sekilde. Katilmadin da ne oldu, istedigin kadar agla o toren yapildi ve bitti.
Alt 30.08.2014, 11:21
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Daumen runter seviyesiz chpnin milletin kararina saygisi yok

KILIÇDAROĞLU ERDOĞAN İLE TOKALAŞMADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'ndeki kabulün ardından Atatürk Kültür Merkezi'ndeki 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yapılacak olan törenlere katıldı.

Tören alanına gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Özel, üstü açık araba asker ve törene katılan vatandaşları selamladı.

Erdoğan ve Özel, daha sonra geçit törenini izlemek için yerlerine gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan geldiğinde TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Davutoğlu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın elini sıktı.

Erdoğan, Davutoğlu'nun yanında oturan Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmak için bir hamle yaptı ve elini uzattı ama Kılıçdaroğlu'ndan karşılık gelmeyince Cumhurbaşkanı da yerine oturdu.

arkadaslar insanlik erdoganda kalmis ve yine chp ne kadar seviyesiz oldugunu ispatlamistir.
Alt 30.08.2014, 11:56
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

adam olun yaaa was soll der Schotter ??
jede 10 Tage andere Nicks ...
Shame on you ...
Vaybee User ..://
Alt 30.08.2014, 16:00
Ask_Sehidi

Standard

Cok güzel bir bir yazi.. Fazlasina ne hacet?! Agirligini ve düsüncelerini bir kelebegin hafigligi ile ve bir balyozun sertli ile yerine koymssun..
Tebrikler...

Zitat:
Zitat von Kuel_kedisi Beitrag anzeigen

Alt 30.08.2014, 18:51
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun....
Alt 02.09.2014, 11:47
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Kilicdaroglu kurultaydan sonra tüm aykiri aciklama yapanlari cezalandiracagiz dedi.

emine ülker tarhan, muharrem ince ve süheyl batum simdiden susmaya basladi.

anladilarki diktatör kemali deviremiyecekler.

arkadaslar fark ettiyseniz buradaki chp trolleri chp savasi baslayinca sustular. kurultaydan sonra yine trollüklerine baslarlar
Antwort