Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.05.2012, 13:50
AzziToni

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Öyle yaptigini sanmiyorum! Hangi kitapinda bunu yazmis? Merak ettigim tek sey kaynaktir!
Cok bildigin kasar nurinin bu fetvasini nasilda bilmezsin.

Demek biliyorum deyip bilmeyenlerdensin. Bende herzaman kaynak vardir!!! baskalari gibi bos bos hava basmam
Alt 29.05.2012, 13:52
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
Cok bildigin kasar nurinin bu fetvasini nasilda bilmezsin.

Demek biliyorum deyip bilmeyenlerdensin. Bende herzaman kaynak vardir!!! baskalari gibi bos bos hava basmam
Olmayan seyi bilmem kocum! Senin Yasar beyle ne sorunun var, sen niye Harun Yahya ile ugrasmiyorsun, adam kadinlara motor biner gibi biniyor adlarini da motor koyor ona bir sey demezsiniz. Illa isiniz gücünüz sayin prf. Dr. Y.N.Ö. Ayip ayip...
Alt 29.05.2012, 13:56
AzziToni

Standard

Zitat:
Olmayan seyi bilmem kocum! Senin Yasar beyle ne sorunun var, sen niye Harun Yahya ile ugrasmiyorsun, adam kadinlara motor biner gibi biniyor adlarini da motor koyor ona bir sey demezsiniz. Illa isiniz gücünüz sayin prf. Dr. Y.N.Ö. Ayip ayip...
Harun Yahyada ayni pislik. Aralarinda hicbir fark yok.

Kasar Nuride Harun yahyada sekreterleriyle kiristirmis adamlar.
Alt 29.05.2012, 14:06
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Harun Yahyada ayni pislik. Aralarinda hicbir fark yok.

Kasar Nuride Harun yahyada sekreterleriyle kiristirmis adamlar.
Iyi de Yasar Nuri Öztürk o hanimi nikahina almis, alan memnun veren memnun.. Ferdi Tayfur'da Yasar beyin hemsali onun da esi 22 yasinda... Erkek milleti bu, be$er $a$ar bazen.. Adam kendini hala 25'lik saniyor Vebali boynuna, o da onun günahi eger ki günah ise... Ya Müslüm Gündüz Fadime Sahin'le ne yapti? Hüseyin Üzmez'de 14 yasindaki bi kizla!! Bunlar daha utanc verici bence..
Alt 29.05.2012, 14:17
AzziToni

Standard

Zitat:
Iyi de Yasar Nuri Öztürk o hanimi nikahina almis, alan memnun veren memnun.. Ferdi Tayfur'da Yasar beyin hemsali onun da esi 22 yasinda... Erkek milleti bu, be$er $a$ar bazen.. Adam kendini hala 25'lik saniyor Vebali boynuna, o da onun günahi eger ki günah ise... Ya Müslüm Gündüz Fadime Sahin'le ne yapti? Hüseyin Üzmez'de 14 yasindaki bi kizla!! Bunlar daha utanc verici bence..
1. Nikahine almadan kiristirdi
2. Eski esi bu konuda aciklik getirmisti.
3. Olay medyaya yansiyinca daha önceki yazdigim fetvayi verdi ve kendisini temiz cikardi.
4. Müslüm Gündüz, Hüseyin üzmez, harun yahya ve kasar nuri ayni pislikler.
müslüm kötü, üzmez kötü, yahya kötüde kasarda niye ayricalik yapiyorsun???
Alt 23.02.2015, 00:58
Benutzerbild von Salixalba
Salixalba Salixalba ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Atatükcü Kemalist ve atatürkü seven birisi onun dedigini uygular!!!

Mustafa Kemal Atatürk: "Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkümdurlar. Böyle kimselerle ilerlemek mümkün degil. Onun icin önce din ve namusu kaldirmaliyiz."
AzziToni; varmisin yokmusun bilmem ama; malesef sana katilmiyorum!
Ben Atatürkü severim ama ona tapmam. Duygu baskisiyla hele hele hic tapmam!

Din ve ahlak insanin fitratinda var. Sen bunu degistiremezsin! Hic kimse bunu degistiremez! Utanc duygusunu cocuklar bile yasarken; biz bu ic güdümüzü niye yok edelim. Atalim bu dünyada ahlak denilen bir sey kalmadi. Bedenimizi her önüne gelene teslim ederseyiz, ruhumuzu acarcayiz; inan bana hillisida gelir; hirsizida! Sana verilen can ve ciger bir emanet dir; buna sahip cikmak bir sünnetdir.

Din zor günün dostudur! Din dar günün caresidir! Din en behbat aninda en büyük tesillindir! Dindar olmak illahiki bir mesebe ayit olmak degildir. Senin bu kainata, kainatin varligina, yaralitisina inancin seni güclendirir! Hayatina bir nevi anlam katar!

Kücük cocuklarin perileri var, oyuncaklari ve ayiciklari var. Onlar bilirler
en dar aninda nereye signacaklarini. Bizler büyüdükce allahamiz var. Sadece hak hukuk guguk ve kural ile gecmiyor dünya. Birazda din ile kendini tazeleyeceksin. Yoksa insan oglu yalnis yola sapar ve sonra sapitir! Biz hassas bir varligiz. Ufak bir gümbürtü, ufak bir hayal kirikligi, yalnis ortam, yalnis insan, bizi yalnisa sürükler! Elimizi uzattiysak, kimse tutmuyorsa; inancimiz bizi ayakta tutar!
Alt 23.02.2015, 09:22
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Salixalba Beitrag anzeigen
Zitat:
Mustafa Kemal Atatürk: "Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkümdurlar. Böyle kimselerle ilerlemek mümkün degil. Onun icin önce din ve namusu kaldirmaliyiz."

AzziToni; varmisin yokmusun bilmem ama; malesef sana katilmiyorum!
Ben Atatürkü severim ama ona tapmam. Duygu baskisiyla hele hele hic tapmam!

Din ve ahlak insanin fitratinda var. Sen bunu degistiremezsin! Hic kimse bunu degistiremez! Utanc duygusunu cocuklar bile yasarken; biz bu ic güdümüzü niye yok edelim. Atalim bu dünyada ahlak denilen bir sey kalmadi. Bedenimizi her önüne gelene teslim ederseyiz, ruhumuzu acarcayiz; inan bana hillisida gelir; hirsizida! Sana verilen can ve ciger bir emanet dir; buna sahip cikmak bir sünnetdir.

Din zor günün dostudur! Din dar günün caresidir! Din en behbat aninda en büyük tesillindir! Dindar olmak illahiki bir mesebe ayit olmak degildir. Senin bu kainata, kainatin varligina, yaralitisina inancin seni güclendirir! Hayatina bir nevi anlam katar!

Kücük cocuklarin perileri var, oyuncaklari ve ayiciklari var. Onlar bilirler
en dar aninda nereye signacaklarini. Bizler büyüdükce allahamiz var. Sadece hak hukuk guguk ve kural ile gecmiyor dünya. Birazda din ile kendini tazeleyeceksin. Yoksa insan oglu yalnis yola sapar ve sonra sapitir! Biz hassas bir varligiz. Ufak bir gümbürtü, ufak bir hayal kirikligi, yalnis ortam, yalnis insan, bizi yalnisa sürükler! Elimizi uzattiysak, kimse tutmuyorsa; inancimiz bizi ayakta tutar!
öncelikle sunu belirtmek isterimki bir toni gider bin toni dogar.

bu toni bircok toni'nin dogmasina neden oldu ve buradaki kadinlarin bu hale düsmesine neden oldu.

atatürkün bu sözüne ve inandigi yasayis tarzina saygi göstermemeni kiniyorum.

kamal atatürkün ileri görüsüne saygisizlik yapiyorsun.
Alt 23.02.2015, 11:15
NurBanu

Reden Sanal is adami malbey ve ilgi görme cabalari

Sanal is adami ve bin tane rumuzu,

artik kadin nicki alip kendi kendine yazmaya basladi, RUH HASTASI

doktorlar kendi haline birakin diyorlar

Bak malbey o begenmedigin hobbili feyzo ya bile unos müsteri cikti, elini cabuk tut yoksa onu bile elinden kapacaklar

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen

bu toni bircok toni'nin dogmasina neden oldu ve buradaki kadinlarin bu hale düsmesine neden oldu.

Alt 23.02.2015, 11:26
Benutzerbild von Salixalba
Salixalba Salixalba ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen

Vallahi; Toni gittmis, yerine sen gelmissin ya iste!
Atatürkün Medeniyet icin bi cok seyler yapti. Bunu inkar edemem ve saygimdada kusur olmaz. Egerki; atatürk böyle asagidaki cümleyi kurduysa; onunla ayni görüsde degilim. Bu saygisizlik degil; bu düsünce özgürlügü!
Ve sen hangi cagda yasiyorsunki; bunu anlamis deglisin!
Sen konuyu carptirip ortaligi kiskirtmak niyetindesin. Simdilik seni pek ciddi almiyorum. Ama ileri zamanda ciddi bir zihinsel sorunun oldugunu düsünebilirim!
Alt 23.02.2015, 12:21
Beyazguel60

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von Salixalba Beitrag anzeigen
Vallahi; Toni gittmis, yerine sen gelmissin ya iste!
Atatürkün Medeniyet icin bi cok seyler yapti. Bunu inkar edemem ve saygimdada kusur olmaz. Egerki; atatürk böyle asagidaki cümleyi kurduysa; onunla ayni görüsde degilim. Bu saygisizlik degil; bu düsünce özgürlügü!
Ve sen hangi cagda yasiyorsunki; bunu anlamis deglisin!
Sen konuyu carptirip ortaligi kiskirtmak niyetindesin. Simdilik seni pek ciddi almiyorum. Ama ileri zamanda ciddi bir zihinsel sorunun oldugunu düsünebilirim!

Bu güzel cevabindan dolayi seni tebrik ve takdir ediyorum.

Antwort