Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.07.2013, 17:22
the_last_time

Standard

Allah'im bugünümüze de sükür.

Bi tane bir arkadasim vardi benim bundan bi hayli zaman önce. Nerelisin muhabbetin den sonra ben Ordu'luyum, ama aslimiz Afsar'mis bunu babam bize ölmeden bir kac ay önce söylemisti, ona aslimizi sordugumuzda demisti..
Bu arkadas Nur Cemaati'nin isik evlerine gidiyordu. Onunla sagdan soldan lafliyorduk. Sonra ona benimde kökenimin Af$ar Türkmeni oldugunu söyledigimde bana daha da samimi davranmisti.. Neyse bu arkadas simdi aklima gelmisti.. Bana demisti ki, Levantiner abi sen sen ol Allah'tan hic bir zaman sabir dileme. Basina öyle bi isler gelir ki, sabrin öyle zorlanir ki cok zorlanisin.. Bu arkadas cok hakli cikmisti.. Allah'tan sabir dilemiyorum artik, sabredilecek bir durumda
Nurcularin icinde tanidigim en mert, en delikanli, en mütevazi kisiydi.. Ehh huydur huyu ceker, soydur soyu ceker..
Allah senden razi olsun Karadeniz'li usak...

Geändert von the_last_time (15.07.2013 um 17:26 Uhr).
Alt 15.07.2013, 17:47
the_last_time

Standard

Su bi-seksüel Kenan nerde ya? Kendini asmis, ya da deli gömlegi giydirilip götürülmüs olmasin?

Zaten eninde sonunda benden alacagi nasibi onlardan birisi olacak, ama bu kadar erken mi lan bi-seksüel Kenan

Geändert von the_last_time (15.07.2013 um 17:59 Uhr).
Alt 15.07.2013, 22:00
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

I may be speaking with an accent but, I am not thinking with an accent !!!
Alt 15.07.2013, 22:15
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Senin yazdigina bak bu bi-seksüel Kenan yazdigina bak Cakabey..
Simdi sen benim yerimde olsan bu ezik kurbaya nasil davranirdin?
Nasil davranirdim..

Vallahi kardes, hepimiz hataliyiz...Basta ben, Zulfiqar, Sen hata yapiyoruz..

Aslinda söyle yapmamiz lazim; Zulfiqar, The last time'in hatalari sunlardir, The last time su yaptiklarindan vazgecmelidir, Cakabeyin hatalari sunlardir, Cakabey su yaptiklarindan vazgecmelidir diyecek

Sonra Sen, Zulfiqarin hatalari sunlardir, Zulfiqar su yaptiklarindan vazgecmelidir, Cakabeyin hatalari sunlardir, su yaptiklarindan vazgecmelidir diyeceksin

En son olarak da Ben, Zulfiqarin hatalari sunlardir, Zulfiqar su yaptiklarindan vazgecmelidir, The last time'in hatalari sunlardir, The last time su yaptiklarindan vazgecmelidir diyecegim

Bu sayede daha seviyeli, daha olgun tartismalarin zeminini atmis olacagIz..

Birbirimizi daha iyi tanimis ve birbirimizden bir seyler ögrenmis olacagiz..

Geändert von Cakabeyy (15.07.2013 um 22:17 Uhr).
Alt 16.07.2013, 10:19
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Su bi-seksüel Kenan nerde ya? Kendini asmis, ya da deli gömlegi giydirilip götürülmüs olmasin?

Zaten eninde sonunda benden alacagi nasibi onlardan birisi olacak, ama bu kadar erken mi lan bi-seksüel Kenan
orospucocugu lastosch beni özledigini belli ediyorsun.

ps. birisi bana mail atmis: oc lasotsch her türlü iftirayi denedi ve basarisiz olunca simdi homoluga takti. sen bu lastoscha bastinmi. bu niye devamli bi seksuel diyor?
Alt 16.07.2013, 10:27
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Nasil davranirdim..

Vallahi kardes, hepimiz hataliyiz...Basta ben, Zulfiqar, Sen hata yapiyoruz..

Aslinda söyle yapmamiz lazim; Zulfiqar, The last time'in hatalari sunlardir, The last time su yaptiklarindan vazgecmelidir, Cakabeyin hatalari sunlardir, Cakabey su yaptiklarindan vazgecmelidir diyecek

Sonra Sen, Zulfiqarin hatalari sunlardir, Zulfiqar su yaptiklarindan vazgecmelidir, Cakabeyin hatalari sunlardir, su yaptiklarindan vazgecmelidir diyeceksin

En son olarak da Ben, Zulfiqarin hatalari sunlardir, Zulfiqar su yaptiklarindan vazgecmelidir, The last time'in hatalari sunlardir, The last time su yaptiklarindan vazgecmelidir diyecegim

Bu sayede daha seviyeli, daha olgun tartismalarin zeminini atmis olacagIz..

Birbirimizi daha iyi tanimis ve birbirimizden bir seyler ögrenmis olacagiz..
cok dogru söylemissin caka kardes,
öncelikle bu sinsilikleri birakip adam olmayi ögrenmeleri lazim.

ben buyum deyip düsüncelerini herkes yazsin ve savunsun ama kendisini baskasi olarak gösterip arkadan hanceri vurmak isteyen yezitlere kendi silahlariyla vurmak gerekiyor.

fark ettiysen burada bir cogu iftira ve yalanla düsüncelerinin hakliligini göstermeye calisiyor. aslinda kendileride biliyorki gerceklerle haksiz cikacaklar.

oc lastoscha gelince ben ona bircok kere sans tanidim ve her seferinde cakti. ben onu burada desifre ettigimde bana barbaros, cenk kemal yusuf bunlari anlatti dedim. o aylarca ben öylelerini tanimiyorum diyerek inkar etti. sonra o kadar köseye sikistirdim ki itiraf etti.

bende lastosch niye daha önce inkar ediyordun? ilk bastan tamam kardes ben buyum lütfen yalanimi ulu orta ifsa etme deseydi merhametli olurdum dedim.

aradan iki gün gecmeden o yazdiklarini sildi ve yine inkar etmeye basladi.

böyle serefsizlere ne yapsam az. ama oc lastosch gelip özür dilerse affederim. gelsin evet ben devamli yalan söyledim desin ben affetmeye hazirim. bunu yapmadikca ben onu burada ezecegim. hala büyük konusuyor.
seni gelip bilmem ne edecegim diyor. aradan 9 hafta gecti hala tik yok.

bu tür hödüklere ne zaman gideceksin demek gerekiyor. aslinda chp'li arkadaslar böyle chp'yi renciden edeni arasindan cikarmasi lazim. chp'li kivirmaz gider isini bitirir demesi gerekiyor. ama hepimiz biliyoruzki ne kadar basiretsiz varsa chp'de bulusuyor.
Alt 16.07.2013, 10:28
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Sevgili basbaganimm yine facebook timeline ima günes gibi dogdu, Bingöl de havaalani acilacakmis <3 <3
Bingöl ün tek eksiyidi, artik vatandasim 700 TL asgari ile sabah aksam ucarlar. Kim tutar bizi.
havaalani acilir aglarsiniz.
fabrika kurulur aglarsiniz.
köprü yapilir aglarsiniz.
agir sanayi gelistirilir aglarsiniz.
milli gelir yükselir aglarsiniz.
marmaray yapilir aglarsiniz.
tr hizli trenle tanisir aglarsiniz.

birakin bu aglamalari. muhalefet yapmak öneride bulunmaktir.

havaalani yapmayipta insanlarin cebine para mi koymak lazim?
o para nereden gelecek diye sormazlar mi?

havaalani, fabrika, agir sanayi ...... gelisecek ki o paralar gelecek.

10 yil önce fakirler ac kaliyordu.
10 yil önce hastalar evlerinde rezil oluyordu.
10 yil önce hastasi olan ve ona bakan calisamadigi icin fakir oluyordu.
10 yil önce dul kadinlar gecinemedigi icin evlenmek zorundaydi.
10 yil önce parasi yok diye doktora gidemiyor ve hastane kapisinda ölen binlerce insanimiz vardi.

simdi bunlarin hepsine devlet her ay para veriyor. doktora gidemeyen 1 vatandas kalmadi.
Alt 16.07.2013, 12:26
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
orospucocugu lastosch beni özledigini belli ediyorsun.

ps. birisi bana mail atmis: oc lasotsch her türlü iftirayi denedi ve basarisiz olunca simdi homoluga takti. sen bu lastoscha bastinmi. bu niye devamli bi seksuel diyor?
Bi-seksüell Kenan, bana gelen Emailler gercek, yoksa senin kahvehaneler de ihtiyar picleri 20 euro kiralayip kimsenin bakmadigi istemedigi tessetürlü kizlari istetme görüntüsü veripte onlari kirlemezdin. Eger adam olsaydin giderdin o niyetli kizlardan birisini bir yerlerde tavlardin, ama sende o tip yok ki bi-seksüel Kenan.

Bu da mi yalan Kenan, tanisabilidin birisine böyle acikli hikayeler anlatmam. Yok benim cok sevdigim bir kiz vardi, o kiz hastalandi ve öldü, kanserden diyordun degil mi? Sonra bu da senin baska bir insan yapti da filan da.. Tuu lan yüzüne senin pic kurusu..

Kimdi ya nickini bile unuttum, ama unutmadigim onun ima ettigi seyler idi. Senin gibi kisiligi esik birisinin cinselligi de sapik olur ve ortalikta dolasan gaylere sulanmissim, amina kodugumun ipnesi...
Mantikta cok basit, sirf passif olan erkek gay oluyor bu mantiga göre.. Türkiye'deki pic kurularinin hepsi böyle düsünüyoru. Sayilari milyonlari da asar... Bunlardan birisi de de Kenan..
Ama bu emaili okudugum da ne kadar güldüm bilemezsin Kenan. Bir yandan AKP-yandaasligi ve namus bekciligi yap, diger yandan da ipnelik yap, pardon hic kusuruma bakma, benim icin bi-seksüellikte ipneliktir..

Namus bekcisine bakarmisiniz hele....

Amina kodugumun pici....

Geändert von the_last_time (16.07.2013 um 12:52 Uhr).
Alt 16.07.2013, 16:23
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Bi-seksüell Kenan, bana gelen Emailler gercek, yoksa senin kahvehaneler de ihtiyar picleri 20 euro kiralayip kimsenin bakmadigi istemedigi tessetürlü kizlari istetme görüntüsü veripte onlari kirlemezdin. Eger adam olsaydin giderdin o niyetli kizlardan birisini bir yerlerde tavlardin, ama sende o tip yok ki bi-seksüel Kenan.

Bu da mi yalan Kenan, tanisabilidin birisine böyle acikli hikayeler anlatmam. Yok benim cok sevdigim bir kiz vardi, o kiz hastalandi ve öldü, kanserden diyordun degil mi? Sonra bu da senin baska bir insan yapti da filan da.. Tuu lan yüzüne senin pic kurusu..

Kimdi ya nickini bile unuttum, ama unutmadigim onun ima ettigi seyler idi. Senin gibi kisiligi esik birisinin cinselligi de sapik olur ve ortalikta dolasan gaylere sulanmissim, amina kodugumun ipnesi...
Mantikta cok basit, sirf passif olan erkek gay oluyor bu mantiga göre.. Türkiye'deki pic kurularinin hepsi böyle düsünüyoru. Sayilari milyonlari da asar... Bunlardan birisi de de Kenan..
Ama bu emaili okudugum da ne kadar güldüm bilemezsin Kenan. Bir yandan AKP-yandaasligi ve namus bekciligi yap, diger yandan da ipnelik yap, pardon hic kusuruma bakma, benim icin bi-seksüellikte ipneliktir..

Namus bekcisine bakarmisiniz hele....

Amina kodugumun pici....
lan orospucocugu namus bekciligine sen soyunmussun.

homo biseksüel diye haftalardir zirvalayan sensin.
nedir bu senin homo korkun? almanlar buna homophob diyor.

bak homo olmayanlarin homoseksüellerle sorunu olmaz. benim homo veya biseksüellerle problemim yok ama arkadasligimda olmaz.

gelelim sana orospucocugu lastosch. sen burada devamli homolugu ve biseksüelligi konu ediyorsun.
bir yandan homolari övüyor öteki yandan homolugu kötülüyorsun.

her seferinde sergiledigin kafa karisikligini bu konuda da sergiliyorsun.

aramizda homo olan varsa bu oc lastoscha homophob olmanin anlamini anlatsin.

@arkadaslar yillar öncede bu lastosch devamli homo konularina atlardi. 40 yasina girmis hala anne evinde oturan bir kisinin homo olma olasiligi büyük degilmidir? bence bunun kafasi karisik, gercek kimligini kabullenemiyor.
Alt 16.07.2013, 16:35
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
lan orospucocugu namus bekciligine sen soyunmussun.

homo biseksüel diye haftalardir zirvalayan sensin.
nedir bu senin homo korkun? almanlar buna homophob diyor.

bak homo olmayanlarin homoseksüellerle sorunu olmaz. benim homo veya biseksüellerle problemim yok ama arkadasligimda olmaz.

gelelim sana orospucocugu lastosch. sen burada devamli homolugu ve biseksüelligi konu ediyorsun.
bir yandan homolari övüyor öteki yandan homolugu kötülüyorsun.

her seferinde sergiledigin kafa karisikligini bu konuda da sergiliyorsun.

aramizda homo olan varsa bu oc lastoscha homophob olmanin anlamini anlatsin.

@arkadaslar yillar öncede bu lastosch devamli homo konularina atlardi. 40 yasina girmis hala anne evinde oturan bir kisinin homo olma olasiligi büyük degilmidir? bence bunun kafasi karisik, gercek kimligini kabullenemiyor.
Bak bi-seksüel Kenan,
ben annemin evinde oturmuyorum. Keske oturabilseydim. Ama o baska bir knu. Kirk yasimda degilim, ama 40'i misli misli asmis sevgililerim oldu ve hic birisini kerhaneden olmadi sende ki gibi Hatta isteseydim istesem daha daha fazla olurdu..... Aslinda ben Cem Yilmaz gibi yapacagim.. 40 yasinda evlenmek normal bu devirde..
Aramizda homo aramaya gerek yok Kenan. Aynaya bak yeter, orda görürsün homolarin alasini...
Sen sadece homo da degilsin, sen en adi insan türüsün.. Ben homolara aciyorum, ama sana acimiyorum Kenan...
Burda baska bayanlara Natursekt'i sevdigini onlarin yüzüne idrar etmesini istemissin, ve sende onlara sidiklemek istemissin, Kotspielchen'lerin de, ya bokunuzu bir birinize sürmeyi de severmissin..
Olum sende ki fanteziler bir lagim faresinde bile yok lan kurbaga

Sonra tessetürlü kizlari istetirip onlarin irzina gecmissin... Kiz isteme merasime de kahvehaneden ihtiyar bir pice para vermissin... Anne rölünü kim oynadi Kenan? Ordan kerhaneden birini mi cagirdin?

Sonra yalan yanlis hikayeler anlatiyorsun.. Yok cok sevdigim birisi vardi, yok kanser olmustu, onun ölümü senin psikolojini bozdu, seni kötü insan etti falan filan ...

sonra da gaylerle de cinsel münasebette bulunuyormussun.... gay and fun miydi, gay toy cocuk muydu birisi bana bunu anlattmisti...

Sana cidden aciyorum Kenan, ne pis bir insanmissin!
Olum sana Mevlana bile kapisindan siktir calar.. Ne

Geändert von the_last_time (16.07.2013 um 16:40 Uhr).
Antwort