Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.03.2014, 09:07
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Unglücklich #BerkinElvan

#BerkinElvan kleiner Bub

wir sehen uns im Jenseits ...

senin bi sucun yoktu kuzum
Alt 11.03.2014, 09:16
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Unglücklich

[quote=Imogdi;2080182]#BerkinElvan kleiner Bub

Alt 11.03.2014, 16:07
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

14 yasinda bir cocugun basina gaz kapsülü carpiyor,o carpisla birlikte kafatasi parcalaniyor ve yaklasik 1 yil yasam mücadelesi veriyor.Belki o tibbi uyusturucularla aciyi hissetmiyor ama yakinlarinin yüregi paramparca,bunu anlamak gerekiyor.
Alt 11.03.2014, 18:27
pasaca

Standard üzücü bir olay ama

ama bu boyutta abartilmamasi lazim polis siddeti heryerde var
birde olaya farkli acidan bakmam gerek 13 yasinda bir cocugun o olaylarin icinde ne isi var
aile önce kendini sorgulasin
Alt 11.03.2014, 21:25
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Egitim once ailede baslarmis. Yine de nasil oldu, tam yorum yapamiyoruz. O kargasada ailesi neden ekmege gonderiyor, gercekten ekmege mi gonderildi yoksa ekmek sadece konuyu duygusallastirmak icin ekmek bir arac mi, polis kasitli mi oldurdu kasitsiz mi oldurdu.. Bunlar hep soru isareti.

Bir cocuk olmus, ailesi haliyle aci cekiyor, agliyor, bir tarafta da bunu suistimal eden malum capulcu insanciklar var, butun aksam boyuncayollari kapatmis, polis tasliyor, polis araclarina saldiriyor (baslari derde girince de yine polisten yardim isteyenler bunlar). Bir cocugun olumunu kendi pis politik emelerine alet etmeye calisiyorlar. Bunlar kandan, olumden nemalanan varliklar. Turkiye icin utanc kaynagi olan bir grup.
Alt 11.03.2014, 21:40
KENAN_KILICKAYA

Standard

Zitat:
Zitat von pasaca Beitrag anzeigen
birde olaya farkli acidan bakmam gerek 13 yasinda bir cocugun o olaylarin icinde ne isi var
O cocuck paralel evlat degil. dahah henüz 30 yasinda ama Mark Zuckerberg degil de asker kacagi olan Bilal Erdogan 30 Milyon dollari ayakkabi kutularinda saklamasina ne dersin?

Babasi da milyarlarca dollari cuvallamis.. Ama helal olsun degil mi? Milletin anasini aglatiyorlar.. Ne is yapiyorlar ama degil mi?

Babasi cocuguna ne kadar da sahip cikiyor degil mi?

Geändert von KENAN_KILICKAYA (11.03.2014 um 21:43 Uhr).
Alt 11.03.2014, 23:41
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Arkadaslar gercektende vicdaninizi keyim... bu yüzden dininizden,imaninizdan ve sizden nefret ediyorum.Halkina zor kullanan diktatör bir basbakan,tekmelerle ölen gencler,ekmegin kösesini isiramadan ölen cocuklar..siz ise bu öldürmeleri bi sekilde hakli cikarma cabasindasiniz...ALLAH,ISLAMIYETIN TANIMLADIGI GIBI IYISE bu niyetinizi bir bir yargilayip diger tarafta sizi zker.ona göre yasayin.

Zitat:
Zitat von pasaca Beitrag anzeigen
Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Egitim once ailede baslarmis. Yine de nasil oldu, tam yorum yapamiyoruz. O kargasada ailesi neden ekmege gonderiyor, gercekten ekmege mi gonderildi yoksa ekmek sadece konuyu duygusallastirmak icin ekmek bir arac mi, polis kasitli mi oldurdu kasitsiz mi oldurdu.. Bunlar hep soru isareti.

Bir cocuk olmus, ailesi haliyle aci cekiyor, agliyor, bir tarafta da bunu suistimal eden malum capulcu insanciklar var, butun aksam boyuncayollari kapatmis, polis tasliyor, polis araclarina saldiriyor (baslari derde girince de yine polisten yardim isteyenler bunlar). Bir cocugun olumunu kendi pis politik emelerine alet etmeye calisiyorlar. Bunlar kandan, olumden nemalanan varliklar. Turkiye icin utanc kaynagi olan bir grup.
Alt 12.03.2014, 00:13
Benutzerbild von rengarenk_
rengarenk_ rengarenk_ ist offline
Neuer Benutzer

Standard Hayko Cepkinden

https://twitter.com/HAYKOCPQN/status...297856/photo/1
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 1978640_273368906156409_953039793_n.jpg (20,3 KB, 5x aufgerufen)
Alt 12.03.2014, 00:26
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

yazik oldu cocuga. anne babasi sorumsuz davrandi. ama belki türkiyede normaldir bilemem.

oh! das habe ich gerade gefunden:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

ve bu:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

ve benim görüsüm: cocugu malzeme yapiyorlar. o cocuk umrularinda bile degil. heryeri yakip yikmak tek mesele.

Geändert von SevtapTuran (12.03.2014 um 00:57 Uhr).
Alt 12.03.2014, 03:47
Benutzerbild von takanic
takanic takanic ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Berkin in elinde sapan olmasi polisin vicdansizligina bahane olamaz. Vicdanli bir basbakan da cikip "Polise emri ben verdim", "Polisimiz destan yazdi destan" diye böbürlenmez.

Cumhurbaskanindan basbakana, valisinden belediye baskanina hepsinin dökülen kanda parmagi var.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche