Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 31.03.2014, 09:52
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee 30 Mart sonuclari

Millet mesajini verdi.

Türkiye en seviyesiz secim kampanyalarina sahit oldu ve bu tür seviyesizlik ve ahlaksizliklara osmanli tokadini vurdu.

bakin arkadaslar artik secimler sonuclandi. milletin secimine saygi gösterip düsmanliklari birakin.

benekalice yalan haberlerden vazgec artik

oc erdal sünnilerin anasina avradina küfür etmistin. özür dileme vakti geldi

imogdi AKPli kadinlari tecavüz etmek gerekiyor demistin. sende özür dile.

timeraiser devamli türkiyeyi, AKPyi ve basörtülüleri kötülemeyi birak.

ve diger troller artik bu düsmanliklari birakin!!!

hepimizin istedigi, türkiyenin dünyada bayragini yüceltmekse, bunu hep beraber yapalim.

kirli iliskiler adi koyulmamis ittifaklar kaybetti

vesayet odaklari kaybetti

milletine tepeden bakan kaybetti

milletini kücümseyen kaybetti

milletin tercihini hafife alan kaybetti

millete en agir hakaretler yapanlar kaybetti

öfke siyaseti kaybetti

kan siyaseti kaybetti

nefret siyaseti kaybetti

pensilvanya kaybetti

yandas medya kaybetti

yandas sermaye kaybetti

darbe beklentisi kaybetti

kaset siyaseti kaybetti

montaj siyaseti kaybetti

iftira siyaseti kaybetti

yalan siyaseti kaybetti

tek kazanan demokrasi oldu

tek kazanan irade oldu

Alt 31.03.2014, 15:27
Ask_Sehidi

Standard

Kenan burda bir troll varsa o da sensin ben hic bir zaman sünnilere küfür etmedim. Ama sünniligi, caferiligi, hanefiligi, malikiligi, hanbelligi vs. 7. yüz yildan kalma gereksiz dinsellesmis davranislar olarak gördüm.

Kenan bana iki de bir orospu cocugu diyorsun. Bir de terbiyeden bahsediyorsun. Baban seni böyle mi terbiye etti evde..
Ben sana küfür etmesini bilmiyormuyum?

Ulan amina kodugumun inzucht pici, ananin amana süt döküp yogurt tutasiya kadar sikerim senin süaleleni

demesini bilmiyormuyun? Ama demiyecegim, cünkü senin seviyene düsmüs olururm

“Her Şey Hz. Muhammed’in Yüzü Suyu Hürmetine Yaratıldı” Diyen Hadis Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (geri zekalilar icin, dijital dünyada anaolg kalmis, makarnacilar, oduncular ve kömürcüler icnde gecerli, okumak icin bu linki tiklayin]

Geändert von Ask_Sehidi (31.03.2014 um 15:43 Uhr).
Alt 31.03.2014, 16:46
tatlibela_84

Standard

milletin secimi

der war wirklich gut.. hast mich zum lachen gebracht...

milletin secimi degildi .. das war betrug und nichts anderes...

ama tabiki senin gibiler kendini öyle avutuyo

yazik ...
Alt 31.03.2014, 18:42
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Kenan burda bir troll varsa o da sensin ben hic bir zaman sünnilere küfür etmedim. Ama sünniligi, caferiligi, hanefiligi, malikiligi, hanbelligi vs. 7. yüz yildan kalma gereksiz dinsellesmis davranislar olarak gördüm.

Kenan bana iki de bir orospu cocugu diyorsun. Bir de terbiyeden bahsediyorsun. Baban seni böyle mi terbiye etti evde..
Ben sana küfür etmesini bilmiyormuyum?

Ulan amina kodugumun inzucht pici, ananin amana süt döküp yogurt tutasiya kadar sikerim senin süaleleni

demesini bilmiyormuyun? Ama demiyecegim, cünkü senin seviyene düsmüs olururm
yalan söylerken bile utanmiyorsun oc erdal.

ben sana aylardir secimleri AK Parti alacak diyordum.

sen sahte anketlere kanip CHP alacak diyordun.

hayal kirikligina ugradigini cok belli ediyorsun.

kabul etmeyi ögren, demokrasiye saygi duyacaksin.

daha önce dedigim gibi özür dileme vaktin geldi. bekliyorum!!!
Alt 31.03.2014, 18:45
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tatlibela_84 Beitrag anzeigen
milletin secimi

der war wirklich gut.. hast mich zum lachen gebracht...

milletin secimi degildi .. das war betrug und nichts anderes...

ama tabiki senin gibiler kendini öyle avutuyo

yazik ...
belkide senin gibiler kendisini avutuyordur.

her sandik basinda senin partinin 2 müsaviri oturuyordu.

secim sonuclanana kadar oradaydilar ve üstelik sonuc belgesini foto yapip genel merkezinize gönderdiler.

hala utanmadan böyle birsey demen sandik basindaki tüm CHPli müsavirlere hakaret olur.

siz insan olmadikca, diger secmenlere saygi göstermedikce bu halk sizi her daim böyle tokatlar.
Alt 31.03.2014, 22:26
Ask_Sehidi

Standard

Daha dur Kenan, Mustafa Sarigül bayagagi büyük bir is yapti. Kisa zamanda gelecegin CHP'sinin genel baskani o olacak. Mustafa Sarigül, Mansur Yavas, Muharrem Ince, Emine Ülker-Tarhan'dan korkun!
Alt 01.04.2014, 10:00
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Daha dur Kenan, Mustafa Sarigül bayagagi büyük bir is yapti. Kisa zamanda gelecegin CHP'sinin genel baskani o olacak. Mustafa Sarigül, Mansur Yavas, Muharrem Ince, Emine Ülker-Tarhan'dan korkun!
oc erdal

ya küfürlü konusmana devam et yada terbiyeli olmayi ögren.

her gün baska ruh haliyle yazma.

sizler yakinda yine genel baskaninizi satip sarigüle baglanirsiniz.

kilicdaroglunda yaptiginiz gibi sarigüldede bu kurtaracak bizi diyerek kendinizi avutursunuz.

hala fark edemediniz tarih tekerrür ediyor. sizde hep ayni semada devam ediyorsunuz.

ama ben kimsenin umudunu kirmak istemem. tabiki sarigül sizi kurtaracak.

2009 yerel secimlerde 37% alan CHP 2014de cemaatin, BDP ve MHPnin oylariyla 39% alabildi.

koalisyon yapabilecek baska kimse kalmadi
Alt 01.04.2014, 17:36
Ask_Sehidi

Standard

Diyorum ya cemaate sahip cikmak hic aklimin ucundan gecmezdi ama ama sayenizde cemaate sahip cikmakta varmis kader de.

Calma cirpma, ölüleri kütüklere kayit etmkekle de olsa, bir hirsizi, bir zinakari, bir asker kacigi ve katilin babasini, kizli oglanlari hirsiz evlat yetisren bir zat-i muhteremi bu millet seciyorsa eger, bu millet ahlaki bir erozyona tabi olmustur..

Eh bir milletin %96'isindan fazlasi tv seyrediyorsa ve sirf %4'den azi kitap okuyorsa o milletin filosoflari Hülya Avsar, Nihat Dogan ve Acun Ilicali olur. Basbakanlari da Recep zinakar, hirsiz, müslümanliktan gecinen de Recep Tayyip Erdogan olur..
Alt 01.04.2014, 17:56
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Diyorum ya cemaate sahip cikmak hic aklimin ucundan gecmezdi ama ama sayenizde cemaate sahip cikmakta varmis kader de.

Calma cirpma, ölüleri kütüklere kayit etmkekle de olsa, bir hirsizi, bir zinakari, bir asker kacigi ve katilin babasini, kizli oglanlari hirsiz evlat yetisren bir zat-i muhteremi bu millet seciyorsa eger, bu millet ahlaki bir erozyona tabi olmustur..

Eh bir milletin %96'isindan fazlasi tv seyrediyorsa ve sirf %4'den azi kitap okuyorsa o milletin filosoflari Hülya Avsar, Nihat Dogan ve Acun Ilicali olur. Basbakanlari da Recep zinakar, hirsiz, müslümanliktan gecinen de Recep Tayyip Erdogan olur..
yemezler oc erdal,

o kadar koruyucusun da basörtülü kizlarimiz üniversiteye alinmiyorken sesin cikmiyordu. birak sesinin cikmadigini basörtüsüne türban diyordun. siyasi simge diyordun. ama bunlari söylemekten artik utaniyorsun.

meclise basörtülü girecek diye küfür edenler simdi sesini cikaramiyor.

bu böyle olmusken gülene fettos diyen ve said nursiye küfür edenin dansözlük yapip senin gibi dönmesine sasmamak lazim.

ses kayitlarinla CHPye yardim edip devletin tüm sirlarini ortaya koyanlara sahip cik oc erdal. ama burada büyük harflerle yaziyorum YARIN YINE DÖNÜP GÜLENE FETTO$ VE SAID NURSIYE KÜFÜR ETME.

cünkü cok yakinda onlar sizi satacak, onlar sizi satmasa siz onlari satacaksiniz.

ne tesadüf cemaat chpyi satmaya baslamis:

Cemaat yanlış yaptı, Başbakan merhamet etsin

Gülen grubunun önemli isimlerinden Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce yerel seçimler sonrası gazeteci Hadi Özışık'a konuştu. Gülerce'ye göre seçim öncesi süreçte cemaat dört önemli yanlış yaptı.

Gülerce'nin 4 yanlış dediği unsurlar şöyle;

1- Hizmet baştan beri yanlış yaptı. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'na savaş açtı. Gezi'den itibaren Başbakan'a hakaret etmeye başladılar.

2- Üslubumuzu kaybettik. Namus bildiğimiz üslubumuz. Biz bunu bıraktık hükümetle savaşa girdik, diyaloğu bıraktık çatışmacı dil kullandık.

3- Siyasallaştık. CHP için kapı kapı dolaşıp oy istedik.

4- Hizmet hep çoğunlukla hareket etti. Hep öyle yoluna devam etti. İlk defa çoğunluğun karşısına çıktı ve kaybetti. Orjinalini kaybetti, yara aldı.

Gülerce, Cemaat-İktidar kavgasında, inananların kullanıldığı görüşünü de savundu. Hizmet'e gönül vermiş insanların bu hisse kapıldığını belirtti.
Alt 01.04.2014, 18:52
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
ist ja unglaublich. die wahlen sind vorbei, aber ihr beschimpft und beleidigt euch immer noch.
wie lange wollt ihr das durchziehen bitte? bis zu den nächsten wahlen??
eigentlich machen die streitereien vor den wahlen auch kein sinn weil keine konstruktive kritik bei herumkommt.

aber nach den wahlen macht es überhaupt keinen sinn.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
Millet mesajini verdi.

Türkiye en seviyesiz secim kampanyalarina sahit oldu ve bu tür seviyesizlik ve ahlaksizliklara osmanli tokadini vurdu.

bakin arkadaslar artik secimler sonuclandi. milletin secimine saygi gösterip düsmanliklari birakin.

benekalice yalan haberlerden vazgec artik

oc erdal sünnilerin anasina avradina küfür etmistin. özür dileme vakti geldi

imogdi AKPli kadinlari tecavüz etmek gerekiyor demistin. sende özür dile.

timeraiser devamli türkiyeyi, AKPyi ve basörtülüleri kötülemeyi birak.

ve diger troller artik bu düsmanliklari birakin!!!

hepimizin istedigi, türkiyenin dünyada bayragini yüceltmekse, bunu hep beraber yapalim.

Antwort