Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.03.2013, 14:33
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Senden mi ögrenecegim neyi yapacagimi ve neyi yapmacagimi. Dünyevi konularda da dogrulari burdaki insanlara anlattim ve senin yalanlarini ortaya cikardim, dini konularda da yaparim.
Evet arkadas bu yaziyi bir kagida basin ve bu sorulari camilerdeki din görevlilerine de yöneltin.
Bir de gercekleri dogru ögrenin. Velileri deli, Allah'in delilerini de veli olarak gömeyin, göstermeyin!
evet ben senden adam edecegim bu gidisle.

bak irkcilik konusunda tükürdüklerini yalayip eski deyimlerini kullanamiyorsun.

baska insanlarin dini inanclarina küfretmenide biraktiracagim.

lastosch burada okuyanlar senin devamli caktigini biliyor.
hatta senin arkadaslar bana mail atip o kadar ezme cocugu diyordu.

billy bile benden rica etti: "zerdrück den lastosch nicht wie ne zitrone."

sen ne kadar balik hafizalisin, bunlari ne cabuk unuttun?

ps. arkadaslar lastosch risale-i nur'u okudugunu iddia ediyor ama size yine yalan söylüyor. bu palyacoyu bu konudada rezil etmemi istiyorsaniz bana mail atin. yeterince istek olursa bu konuyuda o serefsizin eline yüzüne bulastirayim.
Alt 28.03.2013, 14:53
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
evet ben senden adam edecegim bu gidisle.

bak irkcilik konusunda tükürdüklerini yalayip eski deyimlerini kullanamiyorsun.

baska insanlarin dini inanclarina küfretmenide biraktiracagim.

lastosch burada okuyanlar senin devamli caktigini biliyor.
hatta senin arkadaslar bana mail atip o kadar ezme cocugu diyordu.

billy bile benden rica etti: "zerdrück den lastosch nicht wie ne zitrone."

sen ne kadar balik hafizalisin, bunlari ne cabuk unuttun?

ps. arkadaslar lastosch risale-i nur'u okudugunu iddia ediyor ama size yine yalan söylüyor. bu palyacoyu bu konudada rezil etmemi istiyorsaniz bana mail atin. yeterince istek olursa bu konuyuda o serefsizin eline yüzüne bulastirayim.
Serefsizleri Allah cirkin yarattir, yilana pardon kurba gözlü olurlar, kel kafali, cüce boylu, serefli insanlari Allah yine serefina layik yarattir, icinin nuru disinda parlar güzel olurlar...
Bak pörtlek kurbaga gözlü, ben her zaman yurtsever bir Türk kalacagim, ancak diger milletleri de bastan düsman bellemem. Su var, Türkiye'nin ve Türk Milleti'nin cikarlarini elbette ki ilk sirada tutarim, bunun adi sence irkciliksa, o zaman ben irkcinin önde gideniyim...

Simdi konuyu fazla sulandirma da su sorulan sorulara cevap ver.. Görelim bakalim kim kime neyi neresine bulastiriyor.. Bekliyorum...
Alt 28.03.2013, 15:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Serefsizleri Allah cirkin yarattir, yilana pardon kurba gözlü olurlar, kel kafali, cüce boylu, serefli insanlari Allah yine serefina layik yarattir, icinin nuru disinda parlar güzel olurlar...
Bak pörtlek kurbaga gözlü, ben her zaman yurtsever bir Türk kalacagim, ancak diger milletleri de bastan düsman bellemem. Su var, Türkiye'nin ve Türk Milleti'nin cikarlarini elbette ki ilk sirada tutarim, bunun adi sence irkciliksa, o zaman ben irkcinin önde gideniyim...

Simdi konuyu fazla sulandirma da su sorulan sorulara cevap ver.. Görelim bakalim kim kime neyi neresine bulastiriyor.. Bekliyorum...
acaba onun icin mi tuvtuv seninle ilk bulustugunda hayal kirikligina ugrayip sizin sanal iliskinizi su cümleyle bitirdi: "mehr als freundschaft ist nicht drin."

kiz buraya gelip ne büyük hayal kirikligina ugradigini anlattiginda onun icin cok üzülmüstüm "fettbällchen".

bilmeyenler icin lastoscha eskiden burada 'fettbällchen' derlerdi.

irkciligina gelince ben sunu kastediyorum:
Zitat:
Zitat von the_last_time
Seni yakacagim lan!....Sivas'ta Madimak hotelinde yanmak sana tatil gibi gelecek!.....du Dreckskurde....aus Deinem Haus....rausprügeln lassen.....dreckige Kurdenschnautze...deine kurdischen Froschaugen blutig schlagen....rassistischen Iraner ....aus dem Weg säubern....gegen meine genetische Überlegenheit aufgrund meiner türkischen Abstammung....
na, wegen seiner türkischen abstammung genetisch überlegener?
bu tür deyimlerine son verdirmek bana mutluluk yasatiyor.

lastosch omurgali olmak bu degil
Alt 28.03.2013, 15:12
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
O oyunlari sen baskasinda dene. Karsindaki cok büyük bir jeans markasina mankenlik yapmis birisi.. Sana bir iddia da bulunmustum.. onbine bir diyoruum sadece.. Senin yaninda istersen Pelin Batu'yu tavlayim Ne dersin?

Konuda kalalim en iyisi --Yukarida belirtilen noktalara degin yoksa..
lastosch sen bugüne kadar birsey becerememissin, bundan sonra da birsey beceremiyeceksin.

daha gecen gün forumda bir bayana pes pese taciz ettigini unuttun mu?

sonra o bayan sana "korb" hediye ettiginde. hakarete varacak yorumlar yazip sonra omurgasizlik yapip yine sildigini unutmadik.

ama ben seni bu konuda ezdigim icin birine söz verdim ve daha fazla üzerine gitmemei rica etti.

sen yat kalk ona dua et, seni cigere ulasamayan kedi.

irkciliga gelince yalandigin tükürükleri görmemezlikten geliyorsun.
böyle yaptikca seni kimse ciddiye almaz ve daha nice "korb"lar toplarsin.
Alt 28.03.2013, 21:38
OnMyOwn

Standard

Zitat:
Ben sahsim adina konusuyum, filmlerden bilgi edinmeyi sevmem. Alirim elime tarihi bir kitabi, bir baslayista bitiririm. Gerekirse kitabin basinda sabahlayim. Ancak Bediüzaman demek zamanin harikasi anlamina geliyor. Ne yapmista bu sifati hak etmis? Sultan Vahdettin'e karsi diklendigi icin padisah bunu timarhaneye bile attirmis.. $irkin en büyügünü islemis. Allah yine de yardimcisi olsun...

Fazla ilgimi cekmeyen konularin filmlerini izlemeyi tercih ederim. Yine de sen bilirsin tabii. Git o zaman kitabini oku arastir, sonra ac konu O zaman niye actin konuyu ya la?
Alt 29.03.2013, 21:39
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
Fazla ilgimi cekmeyen konularin filmlerini izlemeyi tercih ederim. Yine de sen bilirsin tabii. Git o zaman kitabini oku arastir, sonra ac konu O zaman niye actin konuyu ya la?
Aslinda bu konu beni de fazla ilgilendirmez. Bir zamanlar herkes dilini bedüüzaman, yok said-i nursi falan filan tuturuyorlardi.. Irgendwie hatte ich eine Vorahnung, doch bevor ich ein vernichtendes Urteil darüber fälle, schaue es dir mal an was es damit so auf sich hat... Der Berg gebar ein Mäuslein...
Nichts anderes als die Masche von Rattenfängern was vermeintlich als Weltwunder gehandet wird..

P.S. Sana da okumayi tavsiye ederim, hemde böyle seyleri onlarin yandaslarindan degil, onlarla fazla ha$ir ne$ir olmayan kalemlerden okuyacaksin... Said-i Kürdü meselesini demiyorum. Bu her konuda bir ilke olmasi lazim...

Geändert von the_last_time (29.03.2013 um 21:43 Uhr).
Alt 30.03.2013, 10:51
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von OnMyOwn Beitrag anzeigen
bu konuyu acmasinin nedeni baska konunun okunmasini istemiyor

---> http://www.vaybee.de/forum/showthread.php?t=9829
Alt 30.03.2013, 11:52
Cakabeyy

Standard

the last time,

Madem Yasar Nuri Öztürk diyorsun; al iste Yasar Nuri Öztürk'ten Bediüzzaman Said Nursi Yorumu

http://www.youtube.com/watch?v=JB8Ljj9zpu8

Geändert von Cakabeyy (30.03.2013 um 11:54 Uhr).
Alt 30.03.2013, 14:18
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yasar Nuri Öztürk öyle polemiklere gelecek adam degil. Burda Risali-Nur'u Kur'an'i mukayese edenler aciklca sirk batagina battigini gösteriyor..

Risale-i Nur ile Kur'an mukayese ederse açık bir şirk'dir

http://www.facebook.com/video/video.php?v=206049813536
kivirma lastosch,
kimse mukayese etmedi burada.

Kuran'in tefsiri diyoruz.

yine bu isin icinden cikmak icin kivirip ben sadece mukayese edenlere demistim diyeceksin.

lastosch birak bu dansözlükleri.

ayrica bu sirk kosmayi amerikan enstitüleri yapiyor. kafirlerin bunu yapmasina karsi birsey diyemeyiz.
Alt 30.03.2013, 14:20
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Nasil Osmanli padisahi Sultan II. Abdülhamit Said-i Kürdü'yü timarhaneye ardindan da hapishaneye boylattirdigi gibi bende seni bu gidisle timarhanye boylattiracagim. Artik olmayan insanlari görüyorsun, söylenilmemis sözleri duyuyorsun. Gidisat hicte iyi degil. Bu yolun sonu timarhane.. Eh üstadinin pesinden sende gidersin ne var?
olmayan insan mi oluyor simdi baltaci yusuf?

lastos birak bu cocukca kivirmalari. su yusuf konusuna aciklik getir. ---> http://www.vaybee.de/forum/showthread.php?t=9829
Antwort