Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.05.2013, 23:56
xAurumx

Standard

Gercekleri peki sen benden daha mi biliyorsun? Neymis o gercekler? Gördün mü birsey gözlerinle yoksa uydurup yapistirdinmi?

Aslinda senin gibileri ciddiye alip da cevap bile vermek hata.

Sen burda kimseyi tanimiyorsun. Gelmis bir de bilmis gibi cene caliyorsun.

Geändert von xAurumx (28.05.2013 um 00:05 Uhr).
Alt 28.05.2013, 00:04
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Gercekleri peki sen benden daha mi biliyorsun? Neymis o gercekler? Gördün mü birsey gözlerinle yoksa uydurup yapistirdinmi?

Aslinda senin gibileri ciddiye alip da cevap bile vermek hata.

Sen burda kimseyi tanimiyorsun. Gelmis burda bilmis gibi cene caliyorsun.
? ne diyorsun sen? ben nerde ne demisim? benim yazilarimi iyicene oku! asil seni cidiye almamak lazim, günlerdi papagan gibi ayni laflar, yok burasi bana göre degil yok burada deliler dolu vs vs

hala burdasin. neden?
Alt 28.05.2013, 01:54
BosphorusTaurus

Standard

Forum Brezilya pembe dizilerini gecmis. Sadece 3-4 gunluk uyeyim surada nelerle karsilastim ya
Alt 28.05.2013, 03:53
Benutzerbild von immeriyi
immeriyi immeriyi ist offline
Benutzer

Standard

Wie geeeeeeeeil!!!! Eine Türkei Torte aus lauter Türken
Alt 28.05.2013, 04:00
Benutzer

Daumen hoch

hahahahahhahaahhahahhahaahhaha

leeeeeeeeeuuuuteeee ihr seid soooooooooooooooooooooooooooo

GEIL!!!!!

Ich habe mir das mal hier etwas durchgelesen und bin zu dem schluss gekommen,
dass ihr alle nicht ganz dicht seid!!!
und:

dass ich viiiiiiiieeeeeel spass haben werde eure storys zu lesen

WEITER SO!!!
Alt 28.05.2013, 04:01
Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Forum Brezilya pembe dizilerini gecmis. Sadece 3-4 gunluk uyeyim surada nelerle karsilastim ya
aynen aynen tam cifik carsisi gülmekten karnima agrilar girdi
Alt 28.05.2013, 07:55
Benutzerbild von Kostas
Kostas Kostas ist offline
Benutzer

Lächeln bunlar icin gercekleri kaldirmak zor

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
bende haksizliklara dayanamam! buyursunlar,bende onlari sarkilarimla oynatirim ....
bende bu lastoschu dansöz edip her konuda oynattim ama bunlar dansözlügü benimsemis hicbir utanma ve düzelme yok.

gelelim lastik lastoschun yalanlarina.
Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Iyi de zerrecik hadi Aurum yalan söylüyor, ya onmyown? O da mi yalan söylüyor? Christanbul'u ile de sözde yatmis.. Hadi bunlarin hepsi ausage gegen aussage.. Ama benim hakkimda yalan yanlis attigi iftiralarin da mi dogrusunu yanlisini bilmiyorum zerrecik? Cevaplayim hepsi yanlis.. Adimi bile bilmeyen birisi benim hakkimda ne bilebilir ki?

Die arme Aurum tut mir leid, belki bu salagi adamdan saydi, hayat arkadasini bulma ümidi tasidi falan filan. Ne umdu ne buldu?
1. Aurum yalan söylüyor ve altima yatti
2. OnmyOwn blind-dateci ve o konuda fark ettiyseniz hicbir zaman yalan söylemedi. sadece blinde-date deyince duymamazliktan geldi. yalan söyleseydi sonu aurum gibi olacakti.
3. christanbul'un esi anna hakkinda beraber oldugumu söylemedim. benim söylediklerim ortada. bir alinti sunayim:
Zitat:
Zitat von Toni
hallo anna,
freut mich dass du geheiratet hast und dich in der türkei niedergelassen hast.
ich wünsch euch viel glück und vielleicht werde ich euch auch mal besuchen kommen.
öptüm
4. lastosch hakkinda ne söylediysem dogrudur. haftalarca bosporus, cenk, kemal ve yusufu tanimiyorum deyip inkar ettikten sonra kabul etti. ayni aurum misali önce yalan söyleyip sonra tek tek kabul etti.

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
aurum hanim akilli bir bayan olsaydi, bastan gercekleri söyleyip kenara cekilmeliydi. o inkar ettikce, toni efendide inatlasdi tabi. burda birbirlerine saydiklari gercekten utanc verici...

ikisininde sergiledikleri cirkin hareketler idi.

ayriyeten aurum hanimin sergiledigi diger tavirlarida cok cirkin! sevmiyorum böyle kötü niyetli oyunbazlari...
ben adamina göre cevap veririm. farkindaysan burada birileri grup halinde hareket edip birbirlerinin yalanini örtme cabasinda.
farkindaysan benim aurum hanima karsi olan tavrim ile monday'a karsi olan tavrin ayridir. monday bana cok daha agir hakaretlerde bulundugu halde ona birsey demiyorum. ben burada hicbir zaman yalan veya dogru olmayan seyler söylemedim. söylememde. benim burada birisinin annesini veya ailesini hicbir zaman karistirmadim ama baskalari burada ana avrat küfür edip sonra ben baslamadim diyerek siyrilacagini zannediyor.

bu konularda dikkatli izleyen bazi insanlara karsi tavrim daha baska oldugunu fark ediyor.

ben sana daha öncede bu konulara karisma yoksa senide hedef alir bunlar demistim. hala ayni düsüncedeyim. sen sadece seyret ve kendince yorumunu yap.
bircok üye burada kimin dogru ve kimin yalan söyledigini anliyor.

@diger arkadaslar. okuyup yorumunuzu yapin. devamli sikayet ederek sildirdikleri yazilarin nedenini arastirin. aurum hakkinda konusan lastosch mummu tutmus ki yalan söylüyor? lastosch hakkinda düsseldorf'ta oturan arkadaslar derendorfta baltaci kahvesine gidip barbaros, cenk ve kemale sorsun. onlar size bunun ne oldugunu. yillarca parazit gibi yengesinin evinde kaldigini. okumayip meslek bile ögrenmedigini ve simdi abisinde barinamadigi icin annesinin yaninna döndügünü anlatacaktir.
Alt 28.05.2013, 09:38
xAurumx

Standard

Omg wessen bild hast du geklaut?
Alt 28.05.2013, 15:27
crs79

Standard

Zitat:
Zitat von Kostas Beitrag anzeigen
ben adamina göre cevap veririm. farkindaysan burada birileri grup halinde hareket edip birbirlerinin yalanini örtme cabasinda.
ben bu gruplasmayi konuda gördüm. "ac tavuk kendini dari ambarinda sanir" diyerek cekildim kenara.bu tavuklari o kadar ciddiye almamak gerektigini düsünüyorum.
.....

konuyu derine dogru okuyunca öldüm gülmekten ))) oyunlar,entrikalar ahahaha burasi chat odasindan daha geyik

Geändert von crs79 (28.05.2013 um 15:31 Uhr). Grund: derinlere icince ek
Alt 28.05.2013, 16:04
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Omg wessen bild hast du geklaut?
Hahahahahaha,

jetzt kommen seine tiefenpsychologischen Sehnsüchte zum Ausdruck..
Antwort