Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.05.2013, 21:13
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
Insanlarin gozu hep Cernobil'le korkutuluyor zaten. Neden o zaman o kadar gelismis ulke nukleer santrallerden vazgecmiyor? Japonya bile Fukushima'dan sonra nukleerden vazgecmedi.

http://www.euronuclear,org/info/ency...world-wide.htm

Almanya'da 9, fransa'da 58, abd'de 104 tane var.

Guvenli yapildigi surece nukleer santraller fazlasiyla gereklidir. Nukleer santraller konusunda egitilmesi icin Rusya'ya 300 Turk gonderilmisti, egitimleri devam ediyor. http://ekonomi.haberturk.c om/makro-...nukleer-egitim

Hatta sadece nukleer enerji santrali degil, nukleer bomba da gerekmektedir.

Apartkonutlar derken apartmanlardan bahsediyorsun sanirim, o konuda katiliyorum sana. Insanlar kumes gibi ust uste yasiyor, ulke cok genis degil. Mimarlar bir is beceremiyor evler hep ayni kaliptan cikma, duz, basit. Toki ve digerleri yap-sat pesinde. Farklilik degil.
Cogu noktalarda seninle ayni düsünüyorum. Atom bombasina gelince. Etrafimizda olan bir bomba, Israil'de var, Rusya'da var, Ukrayna'da, Iran elde etmek üzere ve Misir'da onun pesinde. Bu gercekler ne yazik ki Türkiye'yi de atom bombasina götürür.. Zaten gercegi konusmak gerekirse, bu adimlar onun icin atildi..
Alt 27.05.2013, 00:19
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bosphorus, daha burda sen onun ne marifetlerine sahitlik edeceksin. Bayan olsaydin simdi sana derdi ki, yok benimle "blind-date" yapti ve iki saat sonra da hotele ciktik falan filan.. Sükür et ki bu konunda onun karsisina "erkekcesine" cikiyorsun ama o senin karsina erkekce cikar mi? Cikmaz! Onun silahi iftira, yalan, dolan vs. Egri agactan dogru dal cikmaz, kardes...
sevgili tlovetimeeee,madame etümüzün yalanlarini söylemeyi unutmussun.unutduysan ben sana hatirlatayim, hanfendi haftalarca toniyi hic görmedigini ve tanimadigini yazmisti,sonra gelip,aaaa,evet biz tanisiyoruz,hatta birlikte yemek bile yedik vs dediklerini okumadin mi?

ayrica,madame etümüz seni cantasinda mi saklamisti da,bu kadar cok emin konusuyorsun? gercekten bunu simdi cok merak ettim. lütfen bizleri aydinlatirmisin.

dipnot: önceki yazimda belirtigim gibi,aslinda burdaki insanlari zerre kadar özel hayatindaki görüsmeleri ilgilendirmez.kim kiminle bulusmus,yemek yemis, saklambac oyunlari oynamis vs

günlerce ikiside beynimizi suladilar....
Alt 27.05.2013, 11:51
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von Remix Beitrag anzeigen
arkadaslar gerceklerden hakaret ederek kacamayiz.
Welche freunde meinst du?
Alt 27.05.2013, 17:12
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von pluTonium Beitrag anzeigen
aurum, billy, deniz, lastosch arkadaslari daha önceleri desifre ettigim icin bunlar bu tür yalanlarla savunabildiklerini zannediyorlar.
ben burada olsamda olmasamda bunlara vurdugum darbe o kadar agirki devamli benim hakkimda konusacaklardir.
farkindaysan yazilanlarin 90% benim hakkimda. gecenlerde 2,5 hafta burada olmadigim halde her gün beni sayiklamislar

özel hayatin burada konusulmasina bende karsiyim ama yalan söylenince dayanamiyorum. benim yapim buna müsade etmiyor ve bu insanlarin ne oldugunu acikliyorum.
aslinda bu kisiler kendileri hakkinda övünmek amaciyla yalan söylemeseler benimde onlari desifre etmeme gerek kalmayacak.

dipnot: bence bu olaylara karisma yoksa sende bunlarin hedefi olacaksin ve bunlarin iftiralarindan nasibini alacaksin. bunlar her türlü oyunlara basvuruyorlar. demedi deme
bende haksizliklara dayanamam! buyursunlar,bende onlari sarkilarimla oynatirim ....
Alt 27.05.2013, 22:03
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
sevgili tlovetimeeee,madame etümüzün yalanlarini söylemeyi unutmussun.unutduysan ben sana hatirlatayim, hanfendi haftalarca toniyi hic görmedigini ve tanimadigini yazmisti,sonra gelip,aaaa,evet biz tanisiyoruz,hatta birlikte yemek bile yedik vs dediklerini okumadin mi?

ayrica,madame etümüz seni cantasinda mi saklamisti da,bu kadar cok emin konusuyorsun? gercekten bunu simdi cok merak ettim. lütfen bizleri aydinlatirmisin.

dipnot: önceki yazimda belirtigim gibi,aslinda burdaki insanlari zerre kadar özel hayatindaki görüsmeleri ilgilendirmez.kim kiminle bulusmus,yemek yemis, saklambac oyunlari oynamis vs

günlerce ikiside beynimizi suladilar....
Iyi de zerrecik hadi Aurum yalan söylüyor, ya onmyown? O da mi yalan söylüyor? Christanbul'u ile de sözde yatmis.. Hadi bunlarin hepsi ausage gegen aussage.. Ama benim hakkimda yalan yanlis attigi iftiralarin da mi dogrusunu yanlisini bilmiyorum zerrecik? Cevaplayim hepsi yanlis.. Adimi bile bilmeyen birisi benim hakkimda ne bilebilir ki?

Die arme Aurum tut mir leid, belki bu salagi adamdan saydi, hayat arkadasini bulma ümidi tasidi falan filan. Ne umdu ne buldu?

Geändert von the_last_time (27.05.2013 um 22:07 Uhr).
Alt 27.05.2013, 23:04
zerrecikler

Standard

Zitat:
Iyi de zerrecik hadi Aurum yalan söylüyor, ya onmyown? O da mi yalan söylüyor? Christanbul'u ile de sözde yatmis.. Hadi bunlarin hepsi ausage gegen aussage.. Ama benim hakkimda yalan yanlis attigi iftiralarin da mi dogrusunu yanlisini bilmiyorum zerrecik? Cevaplayim hepsi yanlis.. Adimi bile bilmeyen birisi benim hakkimda ne bilebilir ki?

Die arme Aurum tut mir leid, belki bu salagi adamdan saydi, hayat arkadasini bulma ümidi tasidi falan filan. Ne umdu ne buldu?
arum hanim akilli bir bayan olsaydi, bastan gercekleri söyleyip kenara cekilmeliydi. o inkar ettikce, toni efendide inatlasdi tabi. burda birbirlerine saydiklari gercekten utanc verici...

ikisininde sergiledikleri cirkin hareketler idi.

ayriyeten aurum hanimin sergiledigi diger tavirlarida cok cirkin! sevmiyorum böyle kötü niyetli oyunbazlari...
Alt 27.05.2013, 23:06
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
arum hanim akilli bir bayan olsaydi, bastan gercekleri söyleyip kenara cekilmeliydi. o inkar ettikce, toni efendide inatlasdi tabi. burda birbirlerine saydiklari gercekten utanc verici...

ikisininde sergiledikleri cirkin hareketler idi.

ayriyeten aurum hanimin sergiledigi diger tavirlarida cok cirkin! sevmiyorum böyle kötü niyetli oyunbazlari...
Ama burda iftiraya ugrayan sirf Aurum degil ki, Aurum onlardan sirf birtanesi.. Taman ev kilitli degildi, ama hirsizin hic mi günah yok?
Alt 27.05.2013, 23:17
zerrecikler

Standard

Zitat:
Ama burda iftiraya ugrayan sirf Aurum degil ki, Aurum onlardan sirf birtanesi.. Taman ev kilitli degildi, ama hirsizin hic mi günah yok?
benim satirlarim anlamakta zorlaniyormusun sevgili tlovetime arkadasim?

kimlere iftira atip atmadigini ben bilemem. lütfen, detayli bilgilerim olmadan benide bu konulara alet etmeyin.

sonucta iftirada, söylenen cirkin sözlerde sahibine ait kalir.
Alt 27.05.2013, 23:38
xAurumx

Standard

Zerrecik kadar iftiraci olan bir kadin burda görmedim. Bilir bilmez, bir seyi gözlerinle görmüs gibi konusup duruyor. Insanlari tanima kabuliyeti varmis gibi.

Forumun en ahlaksiz adamina efendi diyen kisiden ne beklenir.

Birde cikmis buraya ben iftiraci, kötü niyetli, cirkin sözler söyleyen kisileri sevmem, beni konunuza alet etmeyin diyor. Olacak seymi.

Zaten bunlarin ikizi tam birbirine uymus. Akil noksanligi var. Bunu da adam yerini koyup konusanda suc.

Milletin isi yok, foruma girip herkesi birbirne düsürüyor. Herhalde özel hayatlari yok.

Geändert von xAurumx (27.05.2013 um 23:41 Uhr).
Alt 27.05.2013, 23:49
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Zerrecik kadar iftiraci olan bir kadin burda görmedim. Bilir bilmez, bir seyi gözlerinle görmüs gibi konusup duruyor. Insanlari tanima kabuliyeti varmis gibi.

Forumun en ahlaksiz adamina efendi diyen kisiden ne beklenir.

Birde cikmis buraya ben iftiraci, kötü niyetli, cirkin sözler söyleyen kisileri sevmem, beni konunuza alet etmeyin diyor. Olacak seymi.

Zaten bunlarin ikizi tam birbirine uymus. Akil noksanligi var. Bunu da adam yerini koyup konusanda suc.

Milletin isi yok, foruma girip herkesi birbirne düsürüyor. Herhalde özel hayatlari yok.
gercekleri kaldiramiyorsun
ben mi sana iftira atmisim!? nasil bir iftirada bulundum? aciklik getir lütfen bakim. sen öncelikle INSANLIGI ögren - sonrada KADINLIGI - ve sonrada gel burada kendine hayat arkadasi ara

ben simdiye kadar burdaki gördüklerimden ve okuduklarimdan bahsetmisimdir. yine salak salak konusmalarda bulunuyorsun. lütfen, bir kerede cirkinligini kabul etsen, olmaz mi?

...ben tonin sergiledigi bazi hareketleride her zaman, ama acikta ama özelden yargilamisimdir. senin gibi sinsice davranmiyorum. ve tonin her söyledikleride YALAN degil ! hakli oldugu konularda var...

Geändert von zerrecikler (27.05.2013 um 23:55 Uhr).
Antwort